Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) pzstm válasza RECSKA (#11398) üzenetére


pzstm
titán

mekkora DPS-el? túl soknak nem tűnik, ha crit hite ennyi :B Ha simán fejre ennyi minden buff nélkül, az már elég jó.

DZ6-ban van ha jól rémlik a blueprintje ugye?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11402) .LnB válasza RECSKA (#11398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyanom van HE, valamelyik boss dobta. Mondjuk pontosan nem tudom milyen.
Nekem az nem tetszik. Olyan kell nekem mint ami EMS-nek van M1. Azzal keményen zúzott. Meg tegnap az egyik random csapattársam is azzal nyomta. Baromi keményeket sebez.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11403) Anonymus23 válasza .LnB (#11387) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pedig az sem rossz módszer, ha összedolgoznak, azt a helyet egyszerűbb bevédeni, de el kell oda is jutni egyáltalán.
Azért egyszerűbb bevédeni, mert nincs sniper aki szivat szemből és oldalról egyszerre. Az egyiket azonnal leszedik, utána ide valahogy lassabban jönnek az enemyk, mint a liftes részre.
Aki ismeri ezt a módszert, akkor nem rossz.

;) - The Power of the Light Side

(#11404) velizare válasza Anonymus23 (#11403) üzenetére


velizare
nagyúr

simán oda lehet érni. bedobjátok a gázt, aztán usgyi! menet közben meg lőni a snipert, hogy fedezékben maradjon. ha már ott vagytok, akár puskatussal is agyon lehet verni.

szvsz ami jó ma a vendornál, az ez. last callnál lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11405) RECSKA válasza pzstm (#11401) üzenetére


RECSKA
veterán

Egy nem tul jo darabot probaltam ( 101edps modok nelkul, modokkal 162e), 23e sebzes 150% fejloves), azzal rohangalok 2 napja. Balanced es fejloves talentes. 3. Nem aktiv. 34xl/p.
Tegnap kikraftoltam este egyet, melynek probajara mar nem volt idom. 3 talant aktiv. Balanced, fejloves es kritikus esely, 25e sebzes +160% fejloves, 130edps alapbol modok nelkul. Ez eleg faja lesz ugy erzem.

Persze hogy jobb az m1a, de abbol nalam normalis meg nem jart. Lila sem, nem hogy arany...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11406) Lefty válasza [hun] warhea (#11372) üzenetére


Lefty
addikt

2-2,5 oran at csinaltuk azt a szart tegnap, nagy nehezen osszejott egy 4es csapat normalis emberekkel es felszerelessel, aztan a panikszobanal 1 lelepett, aztan mar nem birtuk. Nem gyenge amugy ez a kuldetes kihivason.

(#11407) .LnB válasza Anonymus23 (#11403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak mikor az ember lenyomta kb 40-szer probléma nélkül azt a részt akkor kicsit értetlenül áll ez előtt, hogy miért kell 3szor wipolni. Mikor simán meg lehet csinálni alap taktikával is. :U

(#11406) baker_ Szedtek majd magatokra egy kis DPS-t meg húst (HP-t) és nevetve fogjátok nyomni.
Addig meg kábító sticky és/vagy smartcover (blokkolni a shotisokat), és Healer.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11408) RECSKA válasza Lefty (#11406) üzenetére


RECSKA
veterán

Ha mindenki jol felszerelt, 20 perc...

Ha gyenge a karakter, akkor lexingtonba kell jarni, az gyengen is 20 perc max...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11409) pzstm válasza RECSKA (#11405) üzenetére


pzstm
titán

no igen....first wave M1A-m van, azzal mindennel együtt 500-600 között lövöldözök jobb pillanatokban, 300-400 az viszont akkoris ha közben vacsorázok :DDD (és ez csak egy Lila First Wave M1A) :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11410) RECSKA válasza pzstm (#11409) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem a lila 39k sebzessel, 150fejloves bonusszal is csak 400e-t critel...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11411) pzstm válasza RECSKA (#11410) üzenetére


pzstm
titán

415 nekem a crit, 147% headshot damage bonus emlékeim szerint, 600 körülit Radar és smart cover kombóval lehet kihozni. (39,2k rémlik, de este majd meglesem)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11412) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az mennyire nevetséges már hogy a gamestar.hu minden szerverkarbantartást kihírez?! :DDD Annyira gáz.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11413) EnterR válasza Snip3r_HUN (#11391) üzenetére


EnterR
veterán

Ezt csak USA fiókon lehet aktiválni, nem?

PSN ID: marquuard

(#11414) Lefty válasza .LnB (#11407) üzenetére


Lefty
addikt

Jo volna, nekem jelenleg az elsodlegesem 110e dps, meg a cuccaim fele sarga. De a tobbiek a csoportbol dz rank 60-70 korul voltak. Megis egy nagy szoppantyu volt az egesz. A vakito sticky megy ezerrel persze.

[ Szerkesztve ]

(#11415) RECSKA válasza pzstm (#11411) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem tokeletes a 300as crit minden nelkul, persze lecserelem majd egy m1a-ra ( ha lesz tervrajz v. Esetleg megtisztelne a jatek egy normalis dobasaval ), de ugy erzem, az a 3 talent aktivos mk17 nagyon fogja adni. Este kiderul. 400crit siman meglesz vele :) ( felrakom a mesterloveszkesztyum ( +1700 sebzes, 6% krit esely, 35% kritsebzes... )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11416) velizare


velizare
nagyúr

State of the Game
As every week, there will be a discussion during the maintenance about the State of Game. So, when the maintenance starts, check out the official The Division Twitch channel, to get the newest updates: Check it out here.
Rewatch it here: Link

Division Tech
Can drop from NPCs

Backpack Issue
No modded items in the Inventory
It should be fixed and it will be patched in the 1.1 update
But can also have other fallout, but it is under investigation.

Cheating
Cheating report helps and they are also asking for reports from the community
Can be reported in-game after 1.1
They are also scanning themselves with server side tracking
Suspension and banning is happening
It is not perfect, but they are working on. Better solutions will be implemented in the future.
There is a 3 day suspension, then there is a second chance, but then it is a permanent ban
There were also many false reports because some Players are very high geared (the new Dark Zone Bracket in level 30 will probably help the situation)
/report (Username) to report player in game after 1.1

Stats
Completion Rate: 41% of all character created have the story completed (only 8% of those went to the last Echo)
37% of all character have reached level 30%

News next week
New Podcast about Incursions / Endgame / Balancing will be released later this week.
New Article about Gear Sets and Incursions
Next Update can be downloaded during maintenance on April 12

Incursion update 1.1 Preview
Falcon Lost is the new Incursion that will be released next week
4 Gear Sets (1 Dark Zone / 3 more PvE Focused)
More information about that during this week
Gear Score will be implemented
Assignments are daily and weekly activities (new every day) Dark Zone / PVE / Crafting
Supply Drops in the Dark Zone. That are guarded by NPCs
Trading among team-members (give feedback if it not OK)

Patchnotes for 1.1 will be released later today – these are the highlights
Phoenix Credits changes will be included
Level 30 enemies drop 1-3 Credits
Level 31 enemies drop 2-4 Credits
Level 32 enemies drop 3-5 Credits
Blueprints
New Level 31 / 32 Blueprints
Crafting
Older Blueprints will not require Division Tech anymore
The New ones will need Division Tech
Dark Zone changes
Items can be bought with these Dark Zone Ranks (15 / 25 / 40 / 75 / 90) more granular DZ Ranks
New Dark Zone Brackets (below 160 / above 160)
160 = Full high end 31

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11417) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Volt ma valami patch, vagy csak a szokásos karbantartás volt?

Live-Die-Respawn

(#11418) velizare válasza oriic (#11417) üzenetére


velizare
nagyúr

nincs patch notes, szóval legfeljebb a szerveroldalon piszkálhattak valamit, arról viszont nem szoktak közzétenni logot. később lesz majd patch notes, de az az 1.1ről fog szólni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11419) Anonymus23 válasza .LnB (#11407) üzenetére


Anonymus23
veterán

Értem én, mondjuk nekem az a fontos, hogy érdekes legyen, ne mindig ugyanazt csinálja az ember.

Mondjuk tegnap nagyon felhúztam magam...
Nem kommunikált senki sem a csoportból, emiatt ment a fejetlenség.
PL tipikus dolog, ott vagyok shotissal szemben, lövöm a fejét ezerrel (crit healel engem vissza), erre a társam (random) fogja magát beáll elém lepkefing HP-val, én meg még nem tudok reagálni, kilövöm a tárból ami még volt, persze őt leszedi, és belém is lő, mire fegyvert váltanék, addigra meg már ott a másik, és együtt leszednek. 1x még OK, de hogy folyamatosan ezt eljátssza, és emiatt borul az ember vagy 3-4x, ott már legszívesebben kivágtam volna.

Tegnap nekem is elegem lett a játékból. Mentenék kifelé, jön 4 agent, lelőnek, mondom jól van hülyegyerekek 4v1-ben leszedtetek, soha ne legyen nagyobb örömötök az életben, visszamegyek, az egyiket majdnem sikerül kinyírni a második kb félig lett, de a 4v1 csak győzött, erre beállnak a DZ bejárathoz kempelni. Hát az ilyen rohadjon meg.
De az Ubi is, mert ez nem PvP, hanem kacsavadászat...
Mivel a craftolás abszolút szerencse kérdése, az,hogy mi esik ki, úgy szintén, ennek sok köze a skillhez nincs.

;) - The Power of the Light Side

(#11420) Garsza


Garsza
veterán

Van most valami karban tartás? A főmenübe eljutok de a játék már nem tölt be Delta hiba van.

(#11421) hommeros válasza Garsza (#11420) üzenetére


hommeros
őstag

Volt valami délig, de nálam is ugyanez van jelenleg

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11422) .LnB válasza Anonymus23 (#11419) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy magamat idézzem: "Ha belépsz a DZ kapun akkor ezt el kell fogadnod, hogy ilyen lehet."

Kommunikáció challange módba? Néha kuruttyolnak franciául, oroszul aztán haladás van. 2x20perc volt tegnap, kétszer letoltam. Mindenki tette a dolgát. Shotisok pillanatok alatt olvadtak el. Már nekem is elég talán egy fél tár vector beléjük. Hp-m van face2face se instant killel egy shotis.

Perzse szenvedtem én is néha, de nagyon ritka. Eleinte volt segítségem innen. De egyedül is szerencsésnek mondhatom magamat a random csapatokkal. Ráadásul eleinte én csak healeltem, ezért óvatosan játszottam. Most meg? Kérdezd meg Recskát, nem tudom komolyan venni. Leállok a Heavy gunners-ben 1v1-be pakeszkodni. Aztán sokszor ő az erősebb. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11423) [hun] warhea válasza aerosmith (#11400) üzenetére


[hun] warhea
tag

Lehet, hogy mazohista vagyok de en elvezem meg akkor is ha 3 oran at tart. nem szeretnek elindulni a grindeles iranyaba vagy a powerfarming iranyaba mert ismerem magam es ra fogok unni a jatekra. :( nekem ez bejon, hogy tobbszor kell probalkozni ki kell szenvedni. ha le tudnam tolni 20perc alatt elvesztene a varazsat. es mindemellett jokat mokaztunk, nevettunk epitette a csapatot meg ha a csapat fele random is volt. :D
volt nalunk is ket srac aki nem birta idegszallal es szerintem mar a hajukat kiteptek az elso 3-4 sotistol. :D megertem en ezt is hiszen kulonbozoek vagyunk es ez igy is van jol. :C

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11424) Preda


Preda
aktív tag

Ezt az Agentorigin es skinpacket VPN en keresztül bárki megkaphatja. Még vpn program se kell hozzá csak simán win meg egy ingyenes US vpn kell hozzá. Lehet, hogy volt korábban nem tudom ,ha valaki nem tudja, hogy kell segítek szívesen.

(#11425) EnterR válasza Preda (#11424) üzenetére


EnterR
veterán

PSN-en sajnos hibás vagy már felhasznált kódnak írja. Gondolom nem egyezik a régió, nekem magyar profilom van. :(

PSN ID: marquuard

(#11426) mettek


mettek
addikt

tele van hackerekkel ez a szar. DZ-be nem is érdemes bemenni, egyedül legalábbis nem. Ma 1 óra alatt kb 10szer lőttek le noobok, úgy hogy páran lelőhetetlenek voltak, főleg egy Choobakka nevű kis pöcs.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11427) Preda válasza EnterR (#11425) üzenetére


Preda
aktív tag

Én olvastam hogy boxon is meg psn en is megy. Kaptál rendes kódot?

(#11428) EnterR válasza Preda (#11427) üzenetére


EnterR
veterán

Igen, 3x4 karakteres kód.

PSN ID: marquuard

(#11429) Preda válasza EnterR (#11428) üzenetére


Preda
aktív tag

Profilom nekem is magyar és ment rendesen. Nem lehet, hogy már aktiváltad ?

(#11430) ada19


ada19
senior tag

Mai "State of the Game"-ből kiemelnék pár fontos változást. Forrás: Weekly Scheduled Maintenance - Tuesday, April 05 / State of the Game / Patch Notes

Blueprints
-New Level 31 / 32 Blueprints

Crafting
-Older Blueprints will not require Division Tech anymore
-The New ones will need Division Tech

Dark Zone changes
-Items can be bought with these Dark Zone Ranks (15 / 25 / 40 / 75 / 90) more granular DZ Ranks
-New Dark Zone Brackets (below 160 / above 160)
-160 = almost full high end gear equipped.

Mégsenem

(#11431) kovsol válasza EnterR (#11425) üzenetére


kovsol
titán

Csak USA fiók fogadja el a kódot.

May the Force be with you!

(#11432) pohár válasza ada19 (#11430) üzenetére


pohár
félisten

mi az, hogy older, meg new BPs?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11433) .LnB válasza ada19 (#11430) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

/ 75 / 90 ?! Nemár!! :(((
Új dzlvl limit 160. Pedig szegény demmer már azt hitte... Aztán mégse.. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11434) ada19 válasza .LnB (#11433) üzenetére


ada19
senior tag

Szerintem az gear score-ra vonatkozik!

Mégsenem

(#11435) Preda válasza kovsol (#11431) üzenetére


Preda
aktív tag

Nekem is elfogadta és nem az van.

(#11436) duvi válasza ada19 (#11430) üzenetére


duvi
nagyúr

"-Older Blueprints will not require Division Tech anymore"
Hát ez is jól fog jönni, mert a világ DT-je se elég a DZ craftinghoz :K

(#11437) ada19 válasza duvi (#11436) üzenetére


ada19
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy azért veszik ki mert már nem fognak nagyon sokat érni. :)

(#11432) pohár: jövő heti patchbe ígértek csomó új BP-t, iLvl31 és 32, gondolok ezekhez fog kelleni a DT, a többihez meg nem.

Szerk.: ha lehet hinni a reddit threadnek, ma jön a részletes patch notes.

"Patchnotes for 1.1 will be released later today – these are the highlights"

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#11438) pzstm válasza ada19 (#11437) üzenetére


pzstm
titán

pontosan ;)

De akkor a héten már többi blueprintet lehet meg sem veszem.....jönnek újak, és csak 340 PC creditem van így is. No sebaj, péntekre lehet majdnem 1000 :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11439) velizare válasza ada19 (#11437) üzenetére


velizare
nagyúr

:K

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11440) RECSKA válasza pzstm (#11438) üzenetére


RECSKA
veterán

2 nap alatt összeszedtem 1000-et :D

Valamelyik nap farmoljuk lexingtont, és a 4-5. menet után jutott eszembe, hogy nekem már előző nap is 1000 volt :) El is vertem módosításokra, meg az összes tervrajzra... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11441) EnterR válasza Preda (#11429) üzenetére


EnterR
veterán

Nem, ezt közvetlen azután próbáltam, hogy megkaptam a kódot.

PSN ID: marquuard

(#11442) ada19 válasza pzstm (#11438) üzenetére


ada19
senior tag

Én már biztos nem veszek semmit és nem is craftolok, addig esetleg napikat letolom és részemről keddig ennyi.

Viszont, módfelett kíváncsi vagyok arra hogyan oldják meg az új geareket - ha csak BP-be tesznek iLvl 31 és 32-t, akkor értelmét veszti a farmolás (bár nem mintha eddig túl sok hasznos esett volna), Incursion farm nem életszerű (ha tényleg olyan nehéz lesz mint mondják).

Én reálisan valami olyasmit tudnék elképzelni hogy DZ4-5-6 csak iLvl 31 és 32 eshet például.

Szerk.: typo.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#11443) pzstm válasza ada19 (#11442) üzenetére


pzstm
titán

Incursion is dobhat újat és DZ-k meg Challengek is szerintem. De majd kiderül.

Én is a 6 daily-t és 3 challenget letolom naponta ha jut ennyi időm rá, meg DZ-t húzok akkor :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11444) norti válasza ada19 (#11442) üzenetére


norti
addikt

Eddig is dobtak 31-es item level cuccokat, annyi, hogy most bejön az item level 32 is az új cuccokkal valószínűleg.

Állítólag lesz ma - később - a jövő heti patchhez changelog.

(#11445) ada19 válasza norti (#11444) üzenetére


ada19
senior tag

Persze, csak jó ritkán, high-end még annál is ritkábban, és az ezek közül használható itemek száma (dobpergés): 0! :DDD

Mégsenem

(#11446) EnterR válasza Preda (#11435) üzenetére


EnterR
veterán

Weboldalon (Account Management) vagy konzolon PS Store-ban aktiváltad?

PSN ID: marquuard

(#11447) Anonymus23 válasza ada19 (#11445) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem is hasonló a tapasztalatom, HE cuccokból max craftolás és rekalibrációval lehet olyat csinálni, ami a játékstílusunkhoz megfelelő...

Ez a craftolás is olyan, hogy piszok nagy mázli kell, hogy a tulajdonságok közül tényleg csak 1 legyen olyan amit meg akarna változtatni az ember...

;) - The Power of the Light Side

(#11448) velizare válasza Anonymus23 (#11447) üzenetére


velizare
nagyúr

kesztyűt kifejezetten undorító kraftolni. :(((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11449) ada19 válasza velizare (#11448) üzenetére


ada19
senior tag

Volt akkora szerencsém hogy egy közel perfekt roll-t kaptam, egyetlen statot kellett rajta újrahúzni 3x és meg is lett (30+49+77 PC ha jól rémlik).

Firearms + Damage to elites + Crit dmg + Crit chance + 13% out of cover crit talent.

Ennek egészen tegnapig örültem, amikor szóltak hogy egyébként iLvl31 kesztyű BP is kapható, és 30 is - én persze csak 30-at vettem, eszembe se jutott hogy van 30 és 31 is... :F

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#11450) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Ha a hackereket megoldják (normalizálják), meg nem eresztik össze a full gear-esket a friss 30-asokkal akkor lehet élvezhető lesz a DZ is.
Meg tökjó, hogy nem fog mindenhez dzlvl 50 kelleni, de kiváncsi vagyok, hogy melyik levelhez milyen szintű cucc fog tartozni. dzlvl20 lila, dzlvl40 30-as sárga, dzlvl60 31-es sárga stb...

Más, ahogy én értelmeztem az új gear set, csak az új helyen fog esni, se dz, se máshol...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.