Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) sith7 válasza RECSKA (#11750) üzenetére


sith7
nagyúr

Remelem 12.en tenyleg erkezik egy "kis" kihivas, mert tulnottuk itt rengetegen a jatekot, ugy erzem :)

Miért ?
Mindenkinek már demmer18 szintű cucca + stat - ja van ? :F

Akkor jól le vagyok maradva :)

Bár tegnap hullott a sárga rendesen, de még mindig van lila cuccom

Megvettem tegnap a gold MK17 - es tervrajzot ... nem rossz a cucc, nem rossz ... tolja a 90k - kat, ha bekrittel, akkor meg 200 fölött :K

(#11752) RECSKA válasza sith7 (#11751) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem, dehogy! Csak nincs ballansz. Tehat ha eros vagy, es osszerak 3 olyannal, mint te, akkor 8 perc lexington es 20 perc az orosz konzulatus. Kellene egy kovetkezo nehezsegi szint, 34es ellenfelekkel... Biztos vagyok benne, hogy jon kesobb meg nehezsegi szint. Sokaig biztos nem tart leprogramozni...

Tegnap este dzbe en is kaptam 3 arany cuccot. Mindharom modosito szarsag volt... Fegyvert nem tudom mikor kaptam utoljara :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11753) .LnB válasza RECSKA (#11750) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aug-ot még nem craftoltam. reci megvan csak alapanyag nincs.

Tegnapi challange-en (randomokkal természetesen) olyan tag volt velem, hogy ránézett az ellen és meghalt. De olyan szinten, hogy már szóvá tettem. Ez mellé persze lehetett +200k DPS-e, de akkor is... Mondjuk simán lement így is.
Napikat meg solo-zom inkább. Vagyis benyomom, hogy keressen társakat, de elindulok egyedül azt vagy csatlakozik valaki vagy nem, nem érdekel.

Szóval igen kellene a kihívás nagyon. Bár én Dz-t nagyon élvezem. Én most kezdek rákapni az ízére így DZ57-es szinten. Persze én nem rosszalkodom (rugózok), csak kergetjük őket a többiekkel ha úgy adódik. De olyan jó pillanatokat adott már ez a rugó hentelés.

Pár napja DZ2 tető lerakőn állok, bambulok, várom a helit. Egyszer csak valaki lő. Azt hittem mob mert meg sem karcolt. Odafordulok, nézem rugó?! Gondoltam magamba, hogy "ezmiez?". Mármint úgy képzeld el, hogy állok, lő, azt röhögök. :D Aztán lelőttük őket.

A másik veletek volt szintén ugyan ott mikor rugók lettünk, és a srác a tetőről lődözött sniperrel, én meg kiálltam integetni neki. :D

Persze ezek mind gondolom kis szintűek voltak. De akkor is mókás.

Meg aztán volt olyan tegnap és tegnap előtt is, hogy két embert úgy bedaráltam minta rrrt! Elnyomom a Tactical Link-ket és dara. (Meg tegnap mikor az üres utcán missclick Tactical Link-et toltam :DDD )

Szóval nekem nagyon tetszik, csak lenne mindig csapat.
A napi küldetések inkább a kötelező dolgok már csak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11754) marilllyo válasza .LnB (#11753) üzenetére


marilllyo
veterán

Mp5-ből nem mindegyik burst fire?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11755) .LnB válasza marilllyo (#11754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem dehogy. Vagyis én kettőt próbáltam, egyik sem volt az. Ez nekem újdonság, hogy lehet burst egyáltalán. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11756) velizare válasza RECSKA (#11752) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem három nehézségi fokozat ugyanarra a mapra több, mint elég.

én azt szeretném, ha komplexebbek lennének a scriptek. kitankolandó sebzés bossoknál, minifeladatok, végtelen mennyiségű, hullánokban érkező addok, helyhez kötés, srb.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11757) RECSKA válasza velizare (#11756) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez igy okes is. De nem minden map van kihivason... Legalabb azt csinalnak meg. A metrosnal vicces lenne a behemot a porkolovel... XD

Vagy a kozgyules kuldi helikoptere. Nem 30 sec lenne leloni, hanem 5 perc..

Szerk : ugye jon a horda dlc. Annyira kivancsi vok, az mit takar...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11758) Egonyolc válasza velizare (#11756) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Egy olyat betehetnének, mint a Subway Mourge-nál van.
Valaki cipel a töbiek, meg tartsák életben, de rengeteg dolog van amit lehetne másolni, kölcsönözni. Van coop multi lövölde bőven. Ami hasonló votl nekem a Mass Effect 3 multija.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11759) marilllyo válasza .LnB (#11755) üzenetére


marilllyo
veterán

Én amit találtam az burst fire volt. (vagy elnyomtam valamit) Gyártani nem gyártottam még.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11760) Csabee86 válasza duvi (#11738) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszi szépen.

Azt még meg tudná valaki mondani, hogy mennyibe kerül a Teneabre?

Egyébként a tegnapi nap elég vicces volt számomra. Orosz konzulátos napi nehéz küldi. Eljutottunk a könyvtáras részig és ott leestem a pályáról. Újraéledtem a menedékházba. Siettem vissza a többiekhez. Másodjára is leestem. Haramdjára pedig nem jutottam túl a pálya egy bizonyos részén. Elég pipa lettem. Viszont a csapatkapitány nem rúgott ki, befejezték a küldit, megkaptam a rewardokat, plusz a Hornet dobott egy arany Egyedi M60-at. Igaz semmire nem jó de eltettem.

(#11761) RECSKA válasza Csabee86 (#11760) üzenetére


RECSKA
veterán

Ne tedd el... Jovohet hetfon mindenki daralja be a felesleges arany cuccokat, mert ezutan nem 2 arany fegyoalkatresz lesz belole, hanem 1...

Hetvegen bezuzom a ladam en is. Meg az inventorim is.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11762) duvi válasza Csabee86 (#11760) üzenetére


duvi
nagyúr

"Azt még meg tudná valaki mondani, hogy mennyibe kerül a Teneabre?"

Most még 179 PC

(#11763) Egonyolc válasza duvi (#11762) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

kiéget a szemem, ez rosszabb, mint a magyar....
:DDD

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11764) .LnB válasza Csabee86 (#11760) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csabi te konzolon tolod ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11765) RECSKA válasza Egonyolc (#11763) üzenetére


RECSKA
veterán

A legszebb nyelv xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11766) .LnB válasza RECSKA (#11765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az... :(((

Donaudampfschifffahrtsgesellschaft (google translate segít annak aki igényli)

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11767) marilllyo válasza Egonyolc (#11763) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah....bár a magyarnak is itt ott van egy kis google translate utóérzése. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11768) velizare válasza Egonyolc (#11763) üzenetére


velizare
nagyúr

ugyanaz a bölcsész szakos hallgató fordíthatta. blaupause, te jó ég...! :W

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11769) Csabee86 válasza .LnB (#11764) üzenetére


Csabee86
senior tag

Egészen pontosan PS4-en. Miért?

(#11770) Maxtreme válasza .LnB (#11766) üzenetére


Maxtreme
addikt

katt1
katt2

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11771) .LnB válasza Csabee86 (#11769) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak gondoltam segítek neked, hogy ne okozzon gondot egy hard küldetés. De PS4-en nem tudok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11772) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Tegnap tegnap elött már bátran neki mentem 50% sárgában a daily chalange-nek, de lehet hogy ma skippelem :(
inkább nem sz@patom a jónépet.
majd jövő hét után, ha úgy hullanak a sárgák, mint az eső.

Remélem a SOCOM A1 Hornetnek lesz "fix" dorp :O, bár talán csak az Apartmanos küldetés végén van nevesített sniper Boss, de az meg csak 30-as...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11773) sith7 válasza Egonyolc (#11772) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezzel a reménnyel nem vagy egyedül :N

(#11774) yodamester10


yodamester10
őstag

A zöld lesz az új cucc?Igaz nekem arany sincs.

(#11775) oriic válasza yodamester10 (#11774) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Patch után lesz aranyad, mert minden 32-es neves boss azt fog dobni. :) A zöld amúgy igen az újdonság, de egyenként nem lesznek jobban mint a sárgák, csak ha összeszeded egy szettből az össeset.

Alig várom hogy lássam milyenek lesznek, remélem lesz olyan ami a critet dobja meg szépen.

Live-Die-Respawn

(#11776) Csabee86 válasza .LnB (#11771) üzenetére


Csabee86
senior tag

Miből gondolod, hogy gondot okoz egy hard küldetés? Az okozott gondot, hogy kiestem a pályáról.

(#11777) .LnB válasza Csabee86 (#11776) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én valamit nagyon félre olvashattam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11778) cZBc


cZBc
csendes tag

Másnál is kegyetlen szerver lagok vannak?

(#11779) Egonyolc válasza oriic (#11775) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ha jól értettem, akkor nem csak a 32-esek, hanem 30+, csak a mit dob az nem lesz nagyobb/ olyan szintű lesz mint a sajátja. Vagyis 30-as boss, 30-a sárgát, míg a 32-es dobhat 32-est is. (vagy nem)

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11780) oriic válasza Egonyolc (#11779) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg igazad van, annyira nem ástam bele magam a patch notes-ba.

Live-Die-Respawn

(#11781) vendingo válasza Csabee86 (#11776) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam is orosz konzulátus:
1. nekifutás: Nem töltötte be a pályán a lépcsőt és lezuhantam, majd menedékhelyen ébredtem, szaladok vissza, megint nem volt lépcső, lezuhantam, aztán kivágtak a csoportból
2. nekifutás: Pálya felénél megzabálja a 8gb RAMot a játék, kifagy, mire észhez tért a gép, addigra kivágtak a csoportból
3. nekifutás: Bossnál Delta hiba.
4. nekifutás: nem indul el egy küldetés se, zárva vannak az ajtók, kapuk...
Ez a játék egy rakás fos. Ha lehetne, visszakérném a pénzem, mert játszhatatlan.

Ilyenek és hasonlóak naponta történnek velem játék közben. Még mindig nem tudtam egyhuzamban 1 óránál többet játszani, hogy valami ne történjen.
A kedvencem, amikor DZ-ben épp megérkezik a helikopter és lezabálja a játék a 8gb ramot, mire észhez tér már vitték a cuccom én meg holtan fekszek.

Még bétának is túlzás ez a foskupac.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11782) velizare válasza vendingo (#11781) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem egy időben a routerem indult újra játék közben valamiért. nem jöttem rá, miért csinálja, aztán megszűnt ez a probléma, az utóbbi 1 hétben atomstabil a játék.
világon/textúrán átesés is volt az egyik küldinél (amelyikben a detonátort kell persztrálni, amíg fel nem robban), ugyanazon a helyen. restart meggyógyította.
hang is elment egyszer, restart meggyógyította.
backpack craftnál meg figyelek, hogy a nem használt fegyverek a stashben legyenek.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11783) Maxtreme válasza cZBc (#11778) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen.
De olyan szinten hogy sok esetben lőni sem tudtam.

(#11784) Rayner válasza vendingo (#11781) üzenetére


Rayner
őstag

Nekem, i5 van 8 GBrammal és egy 7770-es ati Win7-el, de ilyeneket sose produkál, max ha 1-2 óra után szétesik a textúra. ramot sose zabálja le a játék

(#11785) velizare


velizare
nagyúr

The rehabilitation talent is in fact getting addressed in the next update. [link]
kraftra fel! :DDD

@Egonyolc: igen. ez ugye implicite azt is jelenti, hogy ilvl32es cucc csak 32es mobból eshet - azaz challenge, incursionök és dz5-6. utóbbinál nagy hirig lesz emiatt, és tele is lesz az a rész.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11786) pzstm válasza velizare (#11785) üzenetére


pzstm
titán

Eddig sem olyat használtam, mivel már mondták podcastban, hogy nagyon hamar fixelik :)

Szerencsére nem ehhez szoktam hozzá....killenként 34% health sokkal jobb :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11787) pzstm válasza pzstm (#11786) üzenetére


pzstm
titán

apropó, kedden 12-től streamelünk party chattel Incursion-t. 4-ből 3-an 200ezer feletti DPS-el vagyunk, elég magas gearekkel. (ha semmi nem jön közbe...majd belinkelem, hátha valakit érdekel)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11788) Edem05 válasza pzstm (#11786) üzenetére


Edem05
őstag

Ehhez kéne még egy self-preserved talentes smg, crit hit chance-re építve, kb halhatatlan lennél :D

(#11789) pzstm válasza Edem05 (#11788) üzenetére


pzstm
titán

Van egy olyan vectorom ;) 25% crit hit chance van a fegyveren, minden ruhammal egyutt pedig 47% ha jól rémlik. ;)

Meg Midas is van ugyebár. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11790) RECSKA válasza pzstm (#11789) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem tenebreavel 66% :)

Auggal csak 48.

De olesenkent 37%ot gyogyulok vectorral, auggal meg 31et.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11791) pzstm válasza RECSKA (#11790) üzenetére


pzstm
titán

Azt majd megnézem, Tenebrae-t mostanában nem használok, ez a First Wave M1A nagyon bejön, sárgában akarom :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11792) oriic válasza pzstm (#11791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

OK, legalább nem csak nekem nincs még meg. :D Kb az összes ismerős megszerezte már csak én nem. :D

Live-Die-Respawn

(#11793) RECSKA válasza pzstm (#11791) üzenetére


RECSKA
veterán

én is m1a-t szeretnék. Csak gyér a crit arányom vele, annélkül meg csak 140-et sebez az enyém.
Tenebream meg crit nélkül 100, crit 300, és szinte minden lövés crit :K

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11794) pzstm válasza RECSKA (#11793) üzenetére


pzstm
titán

ma sikerült 3 egymás utáni lövésből 500 ezer körüli criteceket tolnom. Teljesen elégedett voltam egy Lila 30-as fegyverel :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11795) EnterR


EnterR
veterán

:DDD :C

PSN ID: marquuard

(#11796) pzstm


pzstm
titán

100% Crit damage!!!!!! :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11797) .LnB válasza pzstm (#11796) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dudvák. A crit, az a nomad talent is. Meg mind.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11798) oriic válasza pzstm (#11796) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na alig várom majd 1 héten belül az első 3-4-5 milliós sebzésekről a képeket. :D :C

Live-Die-Respawn

(#11799) velizare válasza pzstm (#11796) üzenetére


velizare
nagyúr

a nomád lesz a tank szet. rossz design. :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11800) warcat válasza velizare (#11799) üzenetére


warcat
veterán

Első próbálkozásra teljesen jó tőlük.Kíváncsi vagyok inkább mi mennyire lesz bugos a bónuszok közül,például a Nomadnál maradva 10 perc helyett 10 sec cd és hasonlók előjönnek-e.
Persze teljesen túlzásba estek néhol,pl az a 100% critdamage,hiszen az egész gearen ha van annyi.
Bőven elég lett volna 50% is azzal is boldog lennék.

A scavenging stat meg elég vicces így a fix high end drop mellé.
Mivel a töltelék mobok nem dobálnak HE geart(hiba,nagyon kis % azért kellene),tökmindegy,hogy zöld vagy lila esik-e belőlük a crafting átalakítás után.
Jelenleg úgy tűnik ládafarmra jó (division tech vagy sima nyersanyagok) de arra nagyon ,viszont tudtommal 200% a max és az elég könnyen elérhető a Nomad bónusz nélkül is.

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.