Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) mettek


mettek
addikt

A pc beta 26 gb lesz és 2 nappal a kezdete előtt, azaz 27-től tölthető le.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1002) he7edik.


he7edik.
addikt

Amúgy a Uplay-en vagy a Steam-en rendelnétek inkább elő a játékot?

Égő szöveg a flém vázon

(#1003) mettek válasza he7edik. (#1002) üzenetére


mettek
addikt

Mivel nekem itt az 576 kb 1 km-re igy én mindig oda rendelem elő bolti átvételre. Most berendeltem a sima és gyűjtőit is mert ugy olvastam hogy 100 dodo/euro körül lesz a season pass ami azt jelenti hogy a gyűjtőivel sokkal jobban jövök ki és még vackokat is adnak :DDD

De hogy a kérdésedre is válaszoljak :) én talán uplayen mert a steam sose volt szimpatikus program. Bár milliók imádják...ha vannak rajta ismerőseid, meg gyűjtöd a jutalmakat, kártyákat vagy mit akkor oda rendeld. Én jól elvagyok az R6-tal uplayen, letisztult, egyszerű, nem olyan agyonpakolt káosz mint a steam. De kinek mi :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1004) Edem05 válasza he7edik. (#1002) üzenetére


Edem05
őstag

Ha Steam-en veszed is kell hozzá Uplay. :D

(#1005) he7edik. válasza Edem05 (#1004) üzenetére


he7edik.
addikt

Nyilván de nem ez volt a kérdés :N

Égő szöveg a flém vázon

(#1006) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Mielött minden szart belinkelnénk sztem állapodjunk meg abban a félreértések elkerülése végett, hogy ha nincs kimaxolva a játék akkor jelezzük.. Low-os gameplay meg felesleges..Mert 1 hétig károgás lesz megint.. Amúgy azt mondják pár óra múlva talán..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1007) he7edik. válasza mettek (#1003) üzenetére


he7edik.
addikt

Gold Edition csak digitálisan elérhető.

Égő szöveg a flém vázon

(#1008) Kicsimix válasza he7edik. (#1007) üzenetére


Kicsimix
őstag

Én amikor vettem a goldot akkor csak steamen volt elérhető ezért választottam azt.. De amelyik szimpatikus szerintem.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1009) wjbhbdux válasza mettek (#1003) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"agyonpakolt káosz"

/s

(#1010) Edem05 válasza he7edik. (#1005) üzenetére


Edem05
őstag

Hát ha választani kéne akkor én Steam-en, csomó játékom ott van és inkább oda gyűjtöm őket. :)

(#1011) mettek válasza wjbhbdux (#1009) üzenetére


mettek
addikt

Nem a lista hanem ugy unblokk. Amikor rámész egy játékra...össze vissza tele van mindennel az odldal, nekem nem tetszik a kezelőfelület, ennyi. Amugy nem a Goldra gondoltam hanem a Sleeper Agentre, 35 rongy gyűjtőiben. A gold asszem 27 ezer ft akkor már inkább gyűjtői szerintem.
Ott a gyűjtői doboz, a játék lemezen, season pass, ingame content, a vackok :DDD mint art album, gagyi ügynök óra és ékszertartó :D illetve gondolom ad az 576 polot vagy sapkát is mellé mint előrendelői bonusz

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1012) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Elvileg lesz ma 4k Ultra gameplay.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1013) mettek válasza Kicsimix (#1012) üzenetére


mettek
addikt

na az meg a másik véglet...most komolyan azt meg minek? GTA-ból is 4k képeket rakott ki a rockstar megjelenés előtt...oké, hogy lehetséges de ki fogja 4k-ban játszani? Kb senki, max a játékosok 0,1 %-a. Adjanak ki egy rendes full hd vagy 1440p videót és csókolom.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1014) oneal1 válasza Kicsimix (#1012) üzenetére


oneal1
senior tag

pc?

(#1015) he7edik. válasza oneal1 (#1014) üzenetére


he7edik.
addikt

Nem, GameBoy :W

Égő szöveg a flém vázon

(#1016) mettek válasza oneal1 (#1014) üzenetére


mettek
addikt

nem, konzolon :DDD már megjött a 2030-as generáció Xbox 4k

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1017) westlake válasza Kicsimix (#1012) üzenetére


westlake
félisten

Remélem a konfig is meg lesz jelölve.

Play nice!

(#1018) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Ami gáz lehet dark zone-ban, hogy két csapat egymás melett nyomul akkor elég egy eltévedt lövés és máris átmész rouge-ba. Leglábbi seddig nem láttam "PVP kapcsolót".
Meg aki pubbal megy oda nem ártana egy értékelési rendszer, hogy ki mennyire megbízható csapat társ. Persze ezzel is lehetne trolkodni, de talán egy idő után beállna.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1019) mettek válasza Egonyolc (#1018) üzenetére


mettek
addikt

az valóban gusztustalan, amikor jelzi, hogy barát, felteszi a kezét, majd belédereszt egy tárat, láttam ilyet beta gameplayben....umdorító

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1020) velizare válasza mettek (#1019) üzenetére


velizare
nagyúr

Lőjj vissza b+ :DD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1021) Kicsimix válasza mettek (#1013) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem mindegy? A minimum FHD megvan ez a lényeg.. Minket az ultra látványvilága izgat nem a felbontás a kérdés..

Annyit mondott még a gyerek, hogy a játék nem olyan mint az e3 2013/2014 videókban de a látványvilág most is lenyűgöző. Persze majd inkább magam itélkezem.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1022) mettek válasza Kicsimix (#1021) üzenetére


mettek
addikt

mikor jön video, nem lehet tudni?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1023) SkyS1gn válasza mettek (#1001) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az szép mire lejön vége a bétának! :C :W

(#1021) Kicsimix

Akárki akármit mond rengeteg címnél eljátszották ezt, ezért be kellene perelni őket úgy hogy csak na, ez fals hirdetés kéremszépen! :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1024) Sztalker762 válasza Egonyolc (#1018) üzenetére


Sztalker762
tag

Azt hiszem több lövés kell, hogy átmenj rougeba (nem vagyok benne biztos, lehet elég egy), de először csak 20 másodpercet kapsz, nem hiszem hogy valaki szétlőne, mert véletlen eltaláltad. :D

(#1025) Egonyolc válasza Sztalker762 (#1024) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

oké ez nem volt tiszta
így azért nem olyan vészes, ha össze áll két csapat ott azért már kisebb a rizikó, hogy a végé n bedarálnak

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1026) Kicsimix válasza mettek (#1022) üzenetére


Kicsimix
őstag

A vicc, hogy ő maga sem tudja mikor jár le az NDA.. Más azt írta az utolsó embargo 16 CET -kor járt le..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1027) daveoff


daveoff
veterán

Elnézve a videókat, a grafikát sikerült addig butítani, hogy már rendesen fosul néz ki a játék, ahhoz képest mire számítottunk, legalábbis konzolon. Talán PC-n jobb lesz, de sok jóra nem számítok. Egyedül a grafika miatt érdekelt volna, mert maga a játék szerintem elég béna a gameplayek alapján, mindegy bétát kipróbálom, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1028) torma1981 válasza Sztalker762 (#1024) üzenetére


torma1981
veterán

Főleg hogy nem halsz meg 1 lövéstől. Ilyenkor jól jön hogy fél tár kell az emberbe. Nem tudom miért sírt itt mindenki hogy mennyi golyó kell hogy meghaljon valaki. Még is csak ez egy RPG.

[ Szerkesztve ]

(#1029) Dave567 válasza oriic (#885) üzenetére


Dave567
addikt

De én nem fikázom a játékot mert tetszik, és a grafikát is leszarom, mert sose érdekelt.
De még is ahol lövöldözni kell egy játékban, ott számít a sebzés, itt nem szőrnyek vannak akik sok golyót esznek, ha nem emberek.

(#1030) SkyS1gn válasza mettek (#1013) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Olyan szempontból jó lehet hogy a játékmotor beállításától függően lehet a textúrákat magasabb részletességgel tölti be 4K-ban vagy 1440p-ben mint fHDben.

Amúgy ja, anno E3-on énis csak ámultam, mondom na igy néz ki egy poszt apokaliptikus utca, teli autók, szemét stb, nagy részletesség. Erre ahogy tellt az idő egyrész sok más játék is elérte ezt a szintet, másrész meg lebutitották szóval.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1031) Kicsimix válasza Dave567 (#1029) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ez a játékstílus nem működhet másképpen az eltérő szintkülönbségek miatt ezt kell megérteni... Ez nem bf vagy cod..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1032) Hunt3r22 válasza Kicsimix (#1031) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ghost Reconba valahogy működött, 1 golyó elég volt, hogy valakit kinyírj. Headshot! ;]

Xr

(#1033) westlake válasza mettek (#1019) üzenetére


westlake
félisten

Jah, mert az életben ilyen nincs, ugye? :U

Play nice!

(#1034) daveoff válasza torma1981 (#1028) üzenetére


daveoff
veterán

Ez nem tetszik benne nekem se, mi ez már hogy ennyit kell tunkolni, de ha ez egy RPG, akkor jó tudni. Mondjuk szerintem ez akkor is abnormális a videók alapján. El kell fogadnom, hogy ez nem az én játékom lesz...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1035) mettek válasza daveoff (#1034) üzenetére


mettek
addikt

azért az tényleg hozzá tartozik, hogy eza játék a fejlődésre megy...azaz egyre erősebbek leszünk illetve ami fontos még, hogy a konzolos, pláne tesztelők általi célzás kb annyit ér, mint döglött lovon a patkó.... :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1036) Kicsimix válasza daveoff (#1034) üzenetére


Kicsimix
őstag

Vedd úgy, hogy sok armort kell leszedni : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1037) westlake válasza Kicsimix (#1036) üzenetére


westlake
félisten

Új értelmet nyer a kifejezés, hogy "vastag a bőr a képén"? :D

Play nice!

(#1038) mettek


mettek
addikt

nem lesz itt ma pc gameplay úgy érzem

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1039) daveoff válasza Kicsimix (#1036) üzenetére


daveoff
veterán

Elég nehéz úgy odaképzelni ezt az armort, hogy az enemy egy téli sapkában, meg pufi dzsekiben van...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1040) Kicsimix válasza daveoff (#1039) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szupervékony titkos nano technológia a ruha alatt... De most ne kérdezd milyen mert annyira titkos, hogy nem jár le róla az nda soha.. A crytektől vettek egy továbbfejlesztett változatot.. Na ezért bírják. A sapka.. Na az legkeményebb...

westlake
Jah az arcán ez véd minden áruló ügynököt azok meg emiatt bírják..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1041) Egonyolc válasza Kicsimix (#1040) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Nem, csak vastag a bőr a képükön.
Biztos a vírus hatása....

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1042) Kicsimix válasza Kicsimix (#1040) üzenetére


Kicsimix
őstag

Jó na.. Tudom ,hogy ez így kissé hihetetlen, hogy nincs hozzá egy 3 perces trailer... Gondolom úgy többen megvennék...

#1042

Buuumm a vírus.. Hát ezt el is felejtettem...

Majd a következő storyba belefoglalom... :DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1043) oriic válasza Hunt3r22 (#1032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ghost Recon nem is volt RPG. :DDD

Nehéz az embereknek elvonatkoztatni még mindig a modern érátó mi? :D Nem baj egy fantasy rpg-ben senkit nem zavar továbbra sem hogy egy bazi nagy tűzgolyótól nem sebződik ellenfél, vagy csak nagyon kicsit. :D Hámmeraz mágja ez meg fosh csak mert Uborkasoft. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1045) Csabee86 válasza oriic (#1044) üzenetére


Csabee86
senior tag

Akkor remélem munka után mire hazaérek tele lesz a fórum jó minőségű nem tömörített PS4 és PC-s gameplay videókkal. Nagyon kíváncsi vagyok. :)

(#1046) k-adi válasza oriic (#1044) üzenetére


k-adi
nagyúr

mondtam én hogy elég lesz 970 is :) "még az a kártya is" igen :DDD Mr. TITAN SLI MERSTER :C

(#1047) Kicsimix válasza oriic (#1044) üzenetére


Kicsimix
őstag

Úgy sem warezol senki szal lényegtelen :DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1048) Egonyolc válasza oriic (#1044) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ami érdekes lehet, hogy 64bit only windows, már ha van olyan elvetemült aki 32-est használ...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1049) oriic válasza Egonyolc (#1048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mai világban ki használ 32bit-es Wint? :D

Live-Die-Respawn

(#1050) k-adi válasza oriic (#1049) üzenetére


k-adi
nagyúr

ó ha tudnád mennyien még XP t használnak!

(pl. ATM-ek is! :Y )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.