Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) .LnB válasza velizare (#15000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

tool :D na persze. Csináltak egy exel táblázatot, rendezték csökkenő sorrendben a killeket, dmg-t, stb statokat. Aztán ctrl+f-fel rákeresnek a reportolt nevekre. :DDD

Nyitom a ládát és látom ott van a földön 2 sárga, de nem vettem fel mert :DDD Biztos ezt az apróságot elfelejtette leírni. A láda mint tudjuk fix 2db lila!!! LILA!!! :((( (jó mondjuk sobott már világos zöldet is nekem a ládikó.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15002) [hun] warhea válasza .LnB (#14998) üzenetére


[hun] warhea
tag

LnB: Nyitom a ládát 2 sárga, de nem vettem fel mert
:DD

Dani79:
valoszinuleg a nevesitett dobta, ne aggodj csak a veredet szivjuk :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15003) velizare válasza .LnB (#15001) üzenetére


velizare
nagyúr

excelt. hát persze.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15004) ßrainiac válasza Dani79 (#14996) üzenetére


ßrainiac
addikt

Pontosan mivel szivtak?

Hogy odamentel es leoltek 4x egymas utan?

Ööö.. okay! :))

(#15005) vegitossj7 válasza ßrainiac (#15004) üzenetére


vegitossj7
addikt

Engem is megszivathatna így. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15006) Dani79 válasza ßrainiac (#15004) üzenetére


Dani79
tag

A banda mindig nevesített bossok körül ólálkodott. Mivel elég csak 1 golyó a loothoz így mindig kaptam én is.
Mivel semmi item nem volt nálam nem is tudtak mit elvinni.
Mikor meglett a 9 akkor pedig szépen körbesunnyogtam a térképet és felszedtem a lootot.
Nem kellett közelükbe menni mivel ők mindig a prédára lestek értelem szerűen sose voltak a már kipucolt helyen így nyugodtan fel tudtam szedni és tovább sétálni. a kis utcákban amik elkerülik az érdekes pontokat ott sosincs senki :)

(#15007) [hun] warhea válasza Dani79 (#15006) üzenetére


[hun] warhea
tag

Sajnos jelenleg a drop erteke nem magasabb mint az xp/penz amit elhagysz halalkor. :(

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15008) Dani79 válasza [hun] warhea (#15007) üzenetére


Dani79
tag

Még mindig szórakoztatóbb alapanyagot farmolni mint a tök üres városban tök egyedül a dobozokat.
Itt nálam a szórakoztatón van a hangsúly :)

(#15009) prokxy válasza .LnB (#14995) üzenetére


prokxy
veterán

Ja értem, azt hittem már, h kész van vmi értelmes módszer erre. :)
Reportollak már Téged is, megnézzük, hogy működik-e a rendszer! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15010) [hun] warhea válasza Dani79 (#15008) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ez igy van! :) :R

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15011) sith7


sith7
nagyúr

Hol a búbánatban találtok ennyi M1A - t ?

Nekem csak ez a bolti socom van, de komolyan mondom, most már nem is hiszem el, hogy más M1A is létezik :O

(#15012) Dani79 válasza [hun] warhea (#15010) üzenetére


Dani79
tag

Amúgy az Ubi sem egy lángelme, ugyanazt kellene csinálnia PvE területen mint DZ-ben
telerakni nevesített csoportokkal random spwanolással maximum 204-es GS-el (ami elég lenne egy taktikus incursion letolásához) DZ-ben pedig esne GS 204+ item aki ennél többet akar és rambózni az incursiont soloban így lenne casual és hardcore játékos számára is kontent

(#15013) Balika23hun válasza Dani79 (#15012) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Egyetértek, ott van a hatalmas kihasználatlan pve terület. De ehelyett az embernek csíterek között kell rohangálnia olyan lootért aminek a 95%-át betöri.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15014) Raulblanco07 válasza .LnB (#14995) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Ez azért jó, mert aki bemegy DZ-be, és megöl valakit akár rogueként akár roguet, az úgyis reportolva lesz, mert már ott tartunk hogy bárki bárkit megöl az csak hacker lehet. Mindenkit reportolnak, így mindenkit megnéznek, hogy van-e ilyen impossible eventje :)

(#15015) flash-


flash-
veterán

olyan kérdésem lenne hogy a csapásmérő sett 4.(utolsó) fő adottsága mennyire jó bonus?
érdemes kihasználni? vagy jobban járok 3 csapásmérő-3 taktikus hatalma összeállitással?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15016) sith7 válasza flash- (#15015) üzenetére


sith7
nagyúr

olyan kérdésem lenne hogy a csapásmérő sett 4.(utolsó) fő adottsága mennyire jó bonus?

szerintem nagyon jó :K

vagy jobban járok 3 csapásmérő-3 taktikus hatalma összeállitással?

na, ilyen összeállítást még senki nem mondott :)

(#15017) velizare


velizare
nagyúr

ubi kommüniké csítelésről és csíterekről, valamint exploitokról és exploitolókról.
[link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15018) RECSKA válasza sith7 (#15011) üzenetére


RECSKA
veterán

egyszer tényleg már játszanom kell veled, itt is sírsz folyamatosan :D :C :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15019) vegitossj7 válasza velizare (#15017) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hmmm, szóval megmondják melyik buguk exploit és melyik nem? :D
A One is none végtelen lőszer, a végtelen credits és 10 misi dps tuti nem exploit. :U

(#15018) RECSKA: Asszem a sírás fogalma mást jelent arrafelé. :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15020) vegitossj7 válasza vegitossj7 (#15019) üzenetére


vegitossj7
addikt

Úhhh banyek, azt hittem Cain69 kollégának írtad RECSKA, sry. :D :R

(#15021) ada19: Ugyanmár, 1.2-vel valszeg megint hátrányban lesznek, az 1. DLC-vel meg 100%

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15021) ada19 válasza velizare (#15017) üzenetére


ada19
senior tag

Jól értem, hogy csak az új exploitok kihasználóira fog vonatkozni a rollback, ban stb.? Azok a tehetséges játékosok, akik kitartó munkájuk miatt megérdemelték a 240-es geart megúszták?

Mégsenem

(#15022) velizare válasza ada19 (#15021) üzenetére


velizare
nagyúr

esélyes, bár ezt így nem írták, és nem is fogják soha leírni, hogy szerencsétek volt, megúsztátok. igazság szerint ahogy a játék továbblép, és magasabb gs-ű felszerelés lesz elérhető, az fc exploiterek mostani előnye szépen semmivé foszlik. jövő hét már május, szóval kétséges, hogy egyáltalán megéri-e nekik ezzel foglalkozni. imo a játéknak az tenne jót, ha ezt a történetet az ubi elengedné. minél többet van ez a téma napirenden, annál többet árt a játék megítélésének.

@vegitossj7: igen. innentől fogva nem lehet arra hivatkozni, hogy "bocsi, nem tudtam, hogy bugos a mellvértem, az arcmaszkom, és ha sokszor kicserélek két fegyvert, miközben aktív egy talent, rohadt nagy lesz a dpsem".

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15023) Raulblanco07 válasza velizare (#15022) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nem ki-be cserélgettem a One is None talentet, csak ec pec kimehetsz-el végigjátszottam hogy használjam-e.

(#15024) sith7 válasza RECSKA (#15018) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez a védjegyem :D :DDD

(#15025) velizare válasza Raulblanco07 (#15023) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem az ilyen dumákat már az oviban sem hitték el.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15026) bunfi válasza ada19 (#15021) üzenetére


bunfi
őstag

Bizony megúsztam, kár, hogy az összes 240-est betörtem, mert akkora szarok voltak.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#15027) pzstm


pzstm
titán

3 Gear-em van 240-es, ebből 2-t glitchel szereztem, egyet normálisan......egyet használok összesen, többinél sok esetben 191-es is jobb mint 214-es :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15028) flash- válasza sith7 (#15016) üzenetére


flash-
veterán

hát jónak tünik, de ha belegondolok nem annyira..
pl falcon loston lejön két shotis, őket minél nagyobb dps-el kellene hirtelen leölni, namost az elején még nem buffolódik fel ha nincs sok bot..
headshot viszont egyből adná a bonuszt..ezért gondoltam..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15029) [hun] warhea válasza RECSKA (#15018) üzenetére


[hun] warhea
tag

Jaj ne is mondd. Tegnap vegigzokogta a DZ-t. el is olvadt a ho amerre futott a sok sos le'to''l :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15030) prokxy válasza [hun] warhea (#15029) üzenetére


prokxy
veterán

Azért le a kalappal előtted, h próbálkozol ékezetes betűket írni mindezt a Nép nevében! :D :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15031) ada19 válasza bunfi (#15026) üzenetére


ada19
senior tag

Egy kicsit fel is lélegeztem, eggyel több tisztességes játékos. Juhé!

Mégsenem

(#15032) [hun] warhea válasza prokxy (#15030) üzenetére


[hun] warhea
tag

:R ez csak terme`szetes

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15033) PETEE78


PETEE78
senior tag

ezt olvastátok?
[link]

You are being revived

(#15034) sith7 válasza flash- (#15028) üzenetére


sith7
nagyúr

És melyik adja a head shoot bónuszt ? :F
Mert a taktikai az tuti nem ...

[hun] warhea
Annyira nem láttam a könnyeimtől, hogy az egyik ajtót nem is tudtam kinyitni, mégis bementem rajta az épületbe :D

(#15035) Raulblanco07 válasza sith7 (#15034) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Sentry 4-es szett, 1 fejlövés +15% dmg adott mobra bárkitől, 3x stackelhet max, szóval 3 fejlövés után +45% dmg. Én is 4 sentry 2 strikerrel játszom, mert a strikeres bónuszt nem tudom fenntartani.

(#15036) birorichard


birorichard
őstag

Tegnap este kicsit sokáig tanultam (éjjel háromig), gondoltam ha már így el van b*szva az estém, asszony éjszakás, hát játszok még egy kicsit... :D Beléptem a DZ-be, és egyedül voltam. :D Na, nekem ez így tetszik. :D Öltek-haltam még, de nem zavart, rengeteg (az én szintemnek megfelelő) jó cuccot sikerült kihozni. Jó volt, kár hogy nincs ilyen formában eredetileg benne.

(#15037) sith7 válasza Raulblanco07 (#15035) üzenetére


sith7
nagyúr

tudom :) ... de ő csapásmérő + taktikus 3-3 - as megoldást mondta, hogy ott jó a fejlövés bónusz

[ Szerkesztve ]

(#15038) ada19 válasza Raulblanco07 (#15035) üzenetére


ada19
senior tag

A Sentry 4-es bónusz csak a rád vonatkozik vagy egész csapatra?

Mégsenem

(#15039) [hun] warhea válasza sith7 (#15037) üzenetére


[hun] warhea
tag

en most 3+3-at tesztelem, es eddig jonak tunik pve-re. pvp-re ertelem szeruen nem.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15040) velizare válasza ada19 (#15038) üzenetére


velizare
nagyúr

a célpontra vonatkozik, egy debuffot tesz rá. nem te fogsz többet sebezni, ő fog többet sebződni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15041) VGNGR


VGNGR
senior tag

Valakinek sikerült ma már elindítania a Lexington napit??

(#15042) Raulblanco07 válasza ada19 (#15038) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Mindenkire, aki az így megjelölt mobot lövi, emiatt tény hogyha többen lőttünk ugyan arra, akkor kevésbé hatásos, mert nincs több stack 3nál. Akkor van értelme ha több célpont van. Például falcon lostra bőven elég 2 sentry szettes, az alagút 2 bejáratánál 1-1, többnyire úgyis ugyan azt lövitek.

[ Szerkesztve ]

(#15043) .LnB válasza velizare (#15017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondtam én, hogy nem lesz büntetve a glitch visszamenőleg. Ugyan úgy gondolkodna róla mint én, mivel az ő hibájuk, hogy van ezért nincs képük büntetni miatta. Helyes!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15044) velizare válasza .LnB (#15043) üzenetére


velizare
nagyúr

én inkább úgy érzem, hogy jogilag akarták ezt jobban alátámasztani. hibák mindig lesznek egy szoftverben, de attól a felhasználóinak még nem lesz arra joga, hogy ezekkel bárki javára vagy kárára visszaéljen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15045) Htibimor


Htibimor
senior tag

Ez a szerver leállás valós, vagy kamu!? Leültem elé és kiírta, hogy 1 percem van még. Végül is egy gyors Lexington beleférne! :DDD

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15046) velizare válasza Htibimor (#15045) üzenetére


velizare
nagyúr

fixálják a gyilkos létrát.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15047) FaTHI


FaTHI
őstag

Meddig tarhat ugyan ez a leállás? Itt a hétvége, lenne ma egy kis időm erre semmi....:(

[ Szerkesztve ]

(#15048) feri1014 válasza FaTHI (#15047) üzenetére


feri1014
senior tag

Twitteren azt írták, hogy 30 perces maintenance van.

(#15049) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szinte éreztem, hogy a szerverleállás előtti utolsó 2-3 percben már nem érdemes kimentést csinálni :D Hát persze, hogy ott várt egy buzi. Megyek a kötélhez, erre elkezd hátulról lőni. Nem haltam meg, el tudtam bújni. Ledobtam a szerszámos ládát ( :DDD), ami életet növel, benyomtam a signature skillt és beálltam elé. 5 másodpercig lőttem, szart se ment le az élete, lelőtt, de még csak négykézláb voltam, aztán toltam egy alt+f4-et...

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a pályán marad-e a loot, ha valaki alt+f4-el lép ki halál előtt? Az tiszta, hogy én bukom, de más összeszedheti?

(#15050) FaTHI válasza feri1014 (#15048) üzenetére


FaTHI
őstag

Köszi, úgy legyen! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.