Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) warcat


warcat
veterán

Na,van már glitch incursion-re is,sokáig tartott :))
Csak az APC, ellenfelek nélkül.

EA: It's in the crate!

(#12602) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ezt a "pontszámot" amit az új patch óta kiír,hogyan lehet növelni? :B

(#12604) kovsol.köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#12603) oriic válasza warcat (#12601) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na muta. :D (btw, és a bombák?)

Live-Die-Respawn

(#12604) kovsol válasza ScomComputer (#12602) üzenetére


kovsol
titán

Minél magasabb szintű felszerelést használsz, annál magasabb a pontod.

May the Force be with you!

(#12605) SEMY válasza warcat (#12601) üzenetére


SEMY
tag

OOOoo ...és hogy hal meg a boss ? mivel öli meg ?

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#12606) warcat válasza oriic (#12603) üzenetére


warcat
veterán

The Division Incursion Raid Wall Glitch *Tutorial* (PS4)
Sticky bomb + felrobbantható mobile coverrel ölik meg, ezért 4 játékossal gyorsabb

EA: It's in the crate!

(#12607) velizare válasza oriic (#12600) üzenetére


velizare
nagyúr

az, hogy sehol sincs az e3 demóhoz, volt már? ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12608) oriic válasza warcat (#12606) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép, nem semmi. Ki kellene most így farmolni a zöldeket. :DDD

(#12607) cain69

Ó direkt nem írtam, pedig nagyon akartam. ;]

#12609) Garsza

Nem lehet deaktiválni. Esetleg egyik gear cuccot rekalibráld, hátha kisebb értéket dob, vagy szedd le róla alapból a gyűjtögetést.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12609) Garsza


Garsza
veterán

Jártasságoknál a bisztonsági résznél lévő +15% gyűjtögetési bónuszt lehet valahogy deaktiválni? Be akarom vini a gyűjtögetésem 100% és 90% közé de nincs olyan gearem amin kisseb volna a gyűjtögetés mint 85%.

(#12610) venomka1


venomka1
aktív tag

Tudja valaki a csapasmero set et hol lehet beszerezni? Gondolom az valo dps nek.

(#12611) .LnB válasza venomka1 (#12610) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A járókelők dobálják a komplett szettet egy ásványvízért cserébe!!! ;]

Farmolni...farmolni...farmloni...

Aztán ha szerencséd lesz kiesik. DZ bossok, Lost Falcon és ilyen helyeken.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12612) RECSKA válasza .LnB (#12611) üzenetére


RECSKA
veterán

Este incursion farmot kiprobaljuk...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12613) Anonymus23 válasza Garsza (#12609) üzenetére


Anonymus23
veterán

Volt már ez bizonyítva egyáltalán? mármint, hogy mennyit is ér valójában ez az érték?
Szerintem ez lassan már városi legenda szintet ér el, annyira random dobja a cuccokat.

Más:
Tegnap DZ-ztem egyedül, és volt egy 4 fős rugó csapat, akik válogatás nélkül lövöldöztek, tehették mert elég kevesen voltunk a DZ-ben.
Vagy 2x leszedtek, de jót röhögtem rajtuk, mivel a tatyóban csak egy "ruci" volt (véletlenül vettem fel)...
Aztán felmentek egy tetőre, és ott bohóckodtak, én meg közben felvettem egy dropot, plusz egyedül legyaktam az érkező mob csapatot bossal együtt. Volt benne zöld/sárga minden.

Az ilyen csürhe ellen is van egy jó taktikám, összeszedem a cuccot, és fellövöm a helinek a jelzést, majd megyek azonnal egy másik távolabbi kimentési ponthoz, mire észbekapnak, hogy az elsőhöz már nem érkezik senki, a másik helyen rég ki tudom menteni a cuccokat. Ezek is mire megindultak a kimentési pont felé, már rég a másiknál voltam.
De legalább nem csíterek voltak, mert igaz hátulról lőttek le (soha nem szemből) de legalább nem 1 lövéstől buktam.
A legtöbb rugó az igazi köcsög, csak hátulról támad, vagy esetleg 4v1-ben mernek szemből is :)

;) - The Power of the Light Side

(#12614) .LnB válasza RECSKA (#12612) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az tuti! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12615) Telda válasza venomka1 (#12610) üzenetére


Telda
addikt

Itt össze van gyűjtve mi hol esik.

(#12616) kovsol válasza Garsza (#12609) üzenetére


kovsol
titán

Akkor csinálj 195% -t :D

May the Force be with you!

(#12617) utomi


utomi
senior tag

Sziasztok. Vector ügyben kérnék egy kis segítséget azoktól akik jó sokat legyártottak már. Mennyire szar ez vagy jó? Érdemes legyártani még jó sokat?


Plussz itt van a páncélom ami sokat dob a sebzésen de ugye kapok is miatta többet. Kérdés érdemes lecserélni? Egyáltalán a páncél védelmi érték mennyire fontos? Tehát nem az életerő ugye hanem a páncél. Köszi előre is.

(#12618) Garsza válasza Anonymus23 (#12613) üzenetére


Garsza
veterán

Valaki linkelt itt egy oldalt ahol tesztelték. De valamit ki kell próbálnom mert nekem DZ ben nem esik semmi extra. Csak az arany ami fix ugye. Nyitottam már vagy 7-8 droppot is de még csak arany sem jött belőlük nem hogy zöld. Named boszok sem dobtak még zöldet dz ben. Csak egyszer lexington végén a nő. Mások meg már szinte a komplet szettet kivitték DZ ből.

(#12619) RECSKA válasza utomi (#12617) üzenetére


RECSKA
veterán

Forgass olyat, ami fejlovessebzest es krit sebzest ad... Az a tuti...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12620) .LnB válasza utomi (#12617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a kép beillesztés most tényleg komoly?! Rajzoltad volna le papírra inkább és adtad volna fel postán.

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12621) kovsol válasza .LnB (#12620) üzenetére


kovsol
titán

Nem lehet mindenki pain expert.

;]

May the Force be with you!

(#12622) velizare válasza utomi (#12617) üzenetére


velizare
nagyúr

itt van egy videó a talentek használhatóságáról, amivel kb. egyetértek.

ami a tiédet illeti, a fierce az jó, ha ki tudod rakni. sajnos kellene hozzá neked még 800 elektro. ha nem akarod átvariálni a gearedet miatta, és/vagy játékstílust váltani, akkor mintha nem is lenne.
a sustained akkor jó, ha ilyen buildet (reaktív healeset) akarsz, de mondjuk úgy, hogy harmadiknak elfogadható.
a swift szinte semmit sem ér.

a reckless op volt a patch előtt, mert a sebződésedet csökkentette (bugos volt), most viszont inkább kerülendő. ha healer vagy, akkor a rapid a te barátod, egyébként pve-re a robust, esetleg a vigorous. a forceful csak ha sig skill reuse timert csökkentő buildet futtatsz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12623) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Basszus voltunk délelőtt Falcon Loston.. (nagyrészt itteni kollégákkal gondolom) Első próbálkozásra elvittük 15-ig!... Csak aztán egy baromi amatőr hiba miatt... khm.. (nem vettük fel a bombát és úgy rohantunk oda az ACP-hez) buktuk az egészet..Ne, ne is mondjatok semmit :W :D
Neveket nem írok hogy kikkel, hátha ehhez nem szeretnék adni az "arcukat" :DDD

Egyébként iszonyat figyelmet és szerencsét igényel (a szerencse azért mert nem kicsit bugos) a misszió...

[ Szerkesztve ]

(#12624) Hunner válasza Maxtreme (#12623) üzenetére


Hunner
senior tag

Jézusom :W Részvét, bénák :DD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12625) Maxtreme válasza Hunner (#12624) üzenetére


Maxtreme
addikt

A k*rva gránát és sniper lőszer "eső" örültünk hogy odaértünk..
fuhh..

Ok kikapcs löveg..
Bomba lerak..
DE WAIT!! KINÉL VAN A BOMBA?
Ja hogy senkinél.
PUFF
Checkpoint

HOGY AZ A JÓ ÉDES &@@&Ł$$$ŁŁ$***ßß

:DDD

Hát van ilyen. :) Majd este.

[ Szerkesztve ]

(#12626) bulikavagyok válasza oriic (#12608) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Épp most csináljuk másodjára. Elég melós így is..:D -kb fél óra a hard, egy-másfél a challenge.

[ Szerkesztve ]

(#12627) Hzoltan969 válasza bulikavagyok (#12626) üzenetére


Hzoltan969
tag

Na ez az, ami nekem végképp elveszi a kedvem a játéktól. Vagy beszállok a glitch-elésbe (ami éppen a játék lényegét öli meg) vagy végképp lemaradok azokkal szemben, akik kihasználják ezeket a bug-okat.
Egy kompetitív online játékban szerintem megengedhetetlen ennyi hibát bennhagyni.
Ha legalább tudnám, hogy fellépnek a csalókkal és a glitch-előkkel szemben... de nem fognak. :(((

(#12628) RECSKA válasza Hzoltan969 (#12627) üzenetére


RECSKA
veterán

Fellepnek. Javitani fogjak.
Addig meg ha akarod kihasznalod, ha nem nem. ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12629) sith7 válasza RECSKA (#12628) üzenetére


sith7
nagyúr

És attól nem féltek, hogy a glitch miatt elveszik a cuccot, vagy resetelik az account -ot ?

[ Szerkesztve ]

(#12630) Hunner válasza sith7 (#12629) üzenetére


Hunner
senior tag

Elveszik a geart, resetelik az accountot? [link]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12631) SEMY válasza bulikavagyok (#12626) üzenetére


SEMY
tag

Munka után és is tolom majd ezerrel ...

Mindig is tudtam,hogy a munka a játék rovására megy :)

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#12632) Hzoltan969 válasza RECSKA (#12628) üzenetére


Hzoltan969
tag

A hiba javítása nem ugyanaz, mint fellépni az azt kihasználókkal szemben. Minimum el kellene venni visszamenőlegesen az így szerzett jogosulatlan loot-ot...

(#12633) vendingo


vendingo
veterán

Jelenleg hol kapható vector recept?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12634) Garsza válasza Hzoltan969 (#12632) üzenetére


Garsza
veterán

Ugye ezt te sem gondolod komalyan. Ők hibáznak és mást büntessenek mert kihasználja a hibájukat? Meg még is, hogyan járjanak utána hogy ki használta a glichet?

(#12635) .LnB válasza Hzoltan969 (#12632) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem cheat-ért jár a büntetés. És a glitch nem cheat. A glitch a fejlesztők hibája. És nehogy már az ő hibájuk miatt büntessenek másokat. Ha én elhagyok egy 20ezrest, és azt más megtalálja akkor nem ő a hülye mert összeszedte, hanem én mert nem figyeltem kellően arra, hogy ne veszítsem el.

Ezt minden játék esetében tartom. Sőt a speedrun-ok szinte mindig glitch-ek kihasználására épülnek.
De ott van a quake játékokban (és azok motorjában) előidézhető bunnyhoop ugrálás is. Az is egy hiba miatt maradt meg, a fejlesztők nem is tudtak róla, és nem is változtattak rajta. [link] [link] Vagy ott a másik példa a tixo-zás is cs-ben: [link] ezt tiltották is, és ki is írtották. Szinte hangtalanul lehetett közlekedni, és a hitbox csúszás miatt lelőni se volt egyszerű senkit.
Vagy a Cod játékokban, hogy egy bizonyos fps-en gyorsabban futottál, más fps értékeken nem volt lépés hang...Sok sok ilyen van.

(#12633) vendingo

A recept a háziorvosnál, de amúgy a Gyöngy patikákban! [link]

A főbázison.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12636) [hun] warhea válasza vendingo (#12633) üzenetére


[hun] warhea
tag

BOO

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12637) Hzoltan969 válasza Garsza (#12634) üzenetére


Hzoltan969
tag

Ezért írtam, hogy nem számítok rá, hogy fellépnek .
De azért ezzel az 'ártatlan vagyok' szöveggel ne gyere már, mert Te sem gondolhatod komolyan. Akik ezeket a glitch-eket kihasználják, tökéletesen tisztában vannak vele, hogy jogosulatlanul jutnak előnyhöz, ez pedig büntetendő és büntethető kellene, hogy legyen (csakúgy, mint a való életben). Ilyen hibáknál soha nem az számít, hogy a ki tehet róla, hanem az, hogy ki az, aki rosszhiszeműen kihasználja. Szép is lenne, ha én a NAV-nál azt hoznám fel adócsalásra mentségként, hogy ők hagyták bent a kiskaput...

(#12638) sith7 válasza Hunner (#12630) üzenetére


sith7
nagyúr

Volt már rá példa más játékban

(#12639) EnterR válasza Hzoltan969 (#12637) üzenetére


EnterR
veterán

Én is kihasználnám a glitcheket, ha az időmből kitelne. Itt van ez a mobile cover-es bug, megvolt rá a lehetőségük kijavítani, most a Falcon Lost ugyanezzel a módszerrel kihasználható, hát vessenek magukra.

PSN ID: marquuard

(#12640) RECSKA válasza sith7 (#12629) üzenetére


RECSKA
veterán

Ja. Majd tudja is, hogy nekem ma este v. Holnap este esett ez meg az...

Majd nekem resetelik az accom, mert kihasznalom ezt, aki god mode onnal agyonlo mondenkit hetek ota dzben, meg vakaraszhatja a toket??? Persze...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12641) velizare válasza EnterR (#12639) üzenetére


velizare
nagyúr

hát ez azért nem ugyanaz. ahogy nézem a videót, most azzal exploitolnak, hogy amikor kirakod a pajzsot, akkor mintha lenne egy kezdeti pillanat, amikor bárhová beteheted (default érték?). ha ebben a pillanatban te még a fal innenső, de shield a túlsó oldalán van, ÉS oda tudsz bújni, akkor átmentél.

az eddigi glitcheknél simán bele tudtad rakni az ajtóba, és átugrani, vagy akár pajzs nélkül is átugrani.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12642) ada19


ada19
senior tag

Az megvolt, hogy egyre biztosabbnak néz ki hogy AUG és M1A HE BP kirotál a kínálatból (DZ75)?

~36 óra.

Mégsenem

(#12643) Telda válasza sith7 (#12638) üzenetére


Telda
addikt

WoW-ban nem egy top guildet küldtek pihenőre, a játék hibáinak a kihasználásáért.
De ez a Blizzardnál benne is van a policyben.

(#12644) raven84 válasza ada19 (#12642) üzenetére


raven84
senior tag

Az kurvajó, akkor 2 hétéig megint nem lesz m1a-m pedig csak 10 szint kéne.

(#12645) sith7 válasza Telda (#12643) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is erre gondoltam többek között ... feltettem egy kérdést, és erre mindenki a torkomnak ugrik :((

(#12646) velizare válasza ada19 (#12642) üzenetére


velizare
nagyúr

mitől néz ki biztosabbnak? eddig a blueprinteket nem érintette a reset.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12647) ada19 válasza velizare (#12646) üzenetére


ada19
senior tag

Redditen sokan írják hogy streamen Hamish és Gabe is megerősítette. Most nem tudtam figyelni, így én nem tudom garantálni.

Source: CONFIRMED: AUG and First Wave M1A will be cycled out when the timer ends

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#12648) velizare válasza ada19 (#12647) üzenetére


velizare
nagyúr

hát akkor ez íjé. majd lesz helyette más.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12649) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(#12650) utomi válasza .LnB (#12620) üzenetére


utomi
senior tag

Annyira fasza ,hogy ilyen okos vagy. Természetesen meg tudom oldani csak éppen nem volt rá időm, hogy megcsináljam és így is látszik a lényeg. De tényleg fantasztikus ,hogy ahelyett, hogy valami normálisat írtál volna vagy ne adj Isten tanácsot adnál inkább átmentél gyökérbe. Pacsi. Nagy arc vagy de szerintem a Facepalm inkább neked jár. :C
Tudod elméletben ez egy adott játékot szerető közösség ahol az ember bátran kérdezhet. De pontosan a hozzád hasonlóak miatt van egyre kevésbé az embernek ide írni.

RECSKA ,Cain69 köszi a válaszokat és a tanácsot ,akkor ebbe az irányba indulok el. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.