Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) Nagus válasza norti (#53984) üzenetére


Nagus
senior tag

Köszi, ez volt a megoldás. :)

(#54002) Atla válasza norti (#54000) üzenetére


Atla
senior tag

Igen srácok,sajnos a laikus tényleg rányom a PTS-re. :DDD :U

(#54003) venom8888


venom8888
őstag

Tudja valaki miert latok at a falakon, miert omlik osze a grafika a jatekban? Konkretan at lovok a falakon,mert latom a rugokat. Nem csitelek, valami driver lehet a baj?

(#54004) norti válasza venom8888 (#54003) üzenetére


norti
addikt

Ha DX12 módban (video beállítások) indítottad, rakd át DX11-re.

(#54005) venom8888 válasza norti (#54004) üzenetére


venom8888
őstag

11 van beallitva .

(#54006) norti


norti
addikt

Megöltem azt a nyomorult utolsó huntert survivalban :DDD Igaz, csak a másodikat, mert közben valaki hívott még egyet és vissza kellett kicsit vonulnom. De mikor visszamentem, újra hívtam egy helit és a turret segített, mert lefoglalta, míg kispisztollyal leszedtem :) Megvan az összes shield, a survivalt végleg leteszem.

:C

Ami fura volt, hogy a legelejétől kékeket meg néhány lilát kaptam, mintha feljebb lett volna tolva a loot pool (még azt is el tudom képzelni, hogy amennyire okosok, a Div2 béta miatt feljebb tolták és lehet ugyanazt a rendszert használja...).

[ Szerkesztve ]

(#54007) Nagus válasza norti (#54006) üzenetére


Nagus
senior tag

Lehet benne valami, mert ma Div2-ben durván sokkal több kék loot esett, mint az előző napokban.

[ Szerkesztve ]

(#54008) Puma K


Puma K
veterán

Van valami grafikai beállításokra vonatkozó javaslat régi i7 (4c/8t 4,4GHz), 32 GB RAM, GTX 1080 Ti trióhoz?

Nézem az Nvidia-nak van egy ilyen okossága mint a GTA V-höz is volt:

Tom Clancy's The Division Graphics & Performance Guide

De ezen felül érdekel ki-mit javasol az említett konfighoz.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54009) VTom válasza Puma K (#54008) üzenetére


VTom
veterán

Ha fullHD, akkor minden mehet maxra.
Ha 1440p, akkor ultráról elindulva chromatic aberration OFF, sharpening 100, volumetric for high, particle details high, illetve az árnyékokat nem tudom fejből, de azokból is levehetsz, meg a tükröződésekből.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#54010) venom8888


venom8888
őstag

Hello. Tudja valaki miert esik szet a grafik a jatekban? Nem tolti be a tereptargyakat,at latok a falakon es epuleteken stb. Mi lehet az oka? DX 12 es 11 el is csinalja.

[ Szerkesztve ]

(#54011) Brownage válasza venom8888 (#54010) üzenetére


Brownage
tag

hárommal ezelőtt kérdezted ugyanezt, akkor se tudta senki sajnos :(

(#54012) Puma K válasza VTom (#54009) üzenetére


Puma K
veterán

Masszív 1440p, 165Hz mellett.

Köszi a leírást, még annyit kérdeznék, hogy DX11 vagy DX12 a javasoltabb?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54013) VTom válasza Puma K (#54012) üzenetére


VTom
veterán

Én 11-et használtam, de próbáld ki mindkettőt.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#54014) Puma K válasza VTom (#54013) üzenetére


Puma K
veterán

A Div2-ben tapasztalt random kilépkedés után nem merem!! :Y

Igaz te is és én is régi driver-t használtunk Div2 alatt-közben-mellett-felett... Habugi meg vígan játszadólódozott sokáig és még anál is tovább új driver-el... :((

:D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54015) norti válasza venom8888 (#54010) üzenetére


norti
addikt

Próbáld meg törölni a c:\Users\felhasználónév\Documents\my games\Tom Clancy's The Division\ mappa tartalmát és állítsd be újra a grafikát. Ha ezután is csinálja, akko passz, ilyen (hasonló) hiba i3-as procin jött elő régebben, de neked ahogy nézem i5 van, szóval az nem lehet.

(#54016) D.Orion


D.Orion
veterán

Kérnék egy kis segítséget.
6/6 Striker mellé próbálok összerakni valami újat(3player coop). Inkább PvE, de ha összefutok DZ-ben egy átlagos rúgóval, akkor legyen kicsit több esélyem.

Talent-ek kb. egyenértékűek, csupaszok a fegyók.

Ha nem zavarok, akkor hozok majd még mésik fegyvereket is összehasonlítani/választani.
FireCrest-el is le tudtam nyomni 1v1-ben azt aki nem volt eléggé felkészült felszereléssel és fegyverrel.

(#54017) Anonymus23 válasza D.Orion (#54016) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egyik se, ha esik egy Ház, akkor az, inkább farmold ki.
Ezekkel a fegyverekkel kb esélyed sincs egy közepes játékos ellen sem.
Meg persze fontos lenne látni az összerakott Striker tulajdonságait.

Igazából ebben a játékban kevés olyan szett van ami jó PvE és PvP is, de azokhoz is mindhez (a legtöbb tulajdonsághoz) más és más tálent kell.

;) - The Power of the Light Side

(#54018) Zizi123


Zizi123
senior tag

Sziasztok!

Gondolom volt mar rola szo, de hirtelen nem talaom, hogy ha bekapcsolom a dx12-t, es full kepernyore valtok, akkor kilep a jatekbol. i5-9600k, 1060 6Gb, 16Gb RAM.
Eleg ha linket ad valaki.
Koszonom

(#54019) norti válasza Zizi123 (#54018) üzenetére


norti
addikt

DX12 nem működik rendesen a Div1-ben, használd DX11-en.

(#54020) ba3_2107


ba3_2107
tag

Sziasztok! Nemrég kezdtem el tolni a játékot és egyszemélyes módban semmi gond nincs,viszont ma játszottunk 4-en (ismerősök) és szinte folyamatosan 100%-ban használta a procit a játék (be is laggolt sokszor) . Van esetleg erre valami megoldás vagy vakami tippetek? i5 8400, GTX 1060 6GB, 8GB RAM, DX 11, grafika a Geforce Experience-el beállítottak szerint. Csapattársaimnak kicsivel rosszab a gépe és senkinél nem volt gond.

(#54021) venom8888 válasza norti (#54015) üzenetére


venom8888
őstag

Sajnos nem javitotta meg a problemamat,de koszonom a tippet:(

(#54022) D.Orion válasza ba3_2107 (#54020) üzenetére


D.Orion
veterán

Gyanítom, hogy valamit sikerült elcseszni a készítőknek a háttérben. Gondolom mindezt abból, hogy a közel 300 óra alatt eddig soha nem tapasztaltam olyan akadásokat, mint az elmúlt két napban. Remélem lesz egy frissítés hamarosan és ezek az eltűnnek.

(#54023) Kiscsőke


Kiscsőke
aktív tag

Este tudna jönni valaki ellenállás módra? El kellene jutni a 20. hullámig de sajnos randomokkal nem megy. A Gépház sikerült de a másik 2-höz kellene segítség. D3/Taktikai/Csapásmérő szetteim vannak meg.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#54024) arnikusz válasza Kiscsőke (#54023) üzenetére


arnikusz
veterán

Alacsonayabb Tierben nem adja be a Pajzshoz, nézd meg az adatlapját és akkor nem kell Tier 5-ben szenvedni. Reclaimer kéne a csapatba.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#54025) Kiscsőke válasza arnikusz (#54024) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Igen, Reclaimer kellene a csapatba, és egy játékos aki tudja hol van segélyláda, és a könnyen védhető helyek.
Végleg letetted az egeret a DIV 1-ben?

"Alacsonayabb Tierben nem adja be a Pajzshoz, nézd meg az adatlapját és akkor nem kell Tier 5-ben szenvedni."
Lehet én vagyok a tudatlan de ezt nem értem, kinek az adatlapját nézzem meg?

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#54026) Anonymus23 válasza Kiscsőke (#54025) üzenetére


Anonymus23
veterán

Fordítom neked:

Alacsonyabb Tierben nem adja be?
Nézd meg a leírását (mármint az achinak) hogy ott mit ír!

Ha jól rémlik ez a Pier spec titkos helyhez kellene, nem?
Akkor ami kell: minden pierben T5-ben a 15. körig kell csak elmenni, akkor adja be a telefonhívást. De csapatban kell elmenni (nem20,hanem 15!) körig, azaz minimum ketten.

Ha a shieldet akarod, akkor ott elég ha T1-ben csinálod, asszem talán azt egyedül is beadja.

;) - The Power of the Light Side

(#54027) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#54026) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Az Achi az juss el 20. körig mind a három ellenállás helyszínen.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#54028) Anonymus23 válasza Kiscsőke (#54027) üzenetére


Anonymus23
veterán

15. körig kell csak.

;) - The Power of the Light Side

(#54029) arnikusz válasza Kiscsőke (#54027) üzenetére


arnikusz
veterán

15 körig kell és nem kell végigvinni a 15. kört.
Igen letettem a Division 1. Lantját. A karakter itt állomásozik.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#54030) Kiscsőke válasza arnikusz (#54029) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Hát tegnap a 16-on estünk ki, és nem lett meg a Gépházban a 20. hullámban estünk ki ott meg is lett, de akkor ha leveszem a világfokozatot 1-re akkor elég a 15? Az még kivitelezhető.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#54031) arnikusz válasza Kiscsőke (#54030) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy tanult Anonymus Agent írta nyisd meg azt a commendationt és linkeld be és megszakértjük a helyes kivitelezést.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#54032) FireKeeper válasza arnikusz (#54029) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hétvégén valaki tudna esetleg segíteni a resistance-es shieldben? tudok hozni 10k elektronikás reclaimert, max gear score-os sentryt, van D3, pred, szóval ami kellhet :)

illetve kérdés, ez összes shield-et a launch-ig kéne befejezni, vagy lehet utólag is megcsinálni, és megkapom a jutalmat a div2-ben? még a 3000 ponthoz hiányzik majdnem 500, és kétlem hogy ki tudnám farmolni mindet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#54033) Kiscsőke válasza arnikusz (#54031) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Ez az: West Side Hat Trick

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#54034) arnikusz válasza Kiscsőke (#54033) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem ír Tiert akkor próba az 1-esben.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#54035) Anonymus23 válasza Kiscsőke (#54033) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jaaa, erre már nem is emlékeztem :)

Amit én írtam az a titkos küldetéshez kell, de ott ha jól rémlik kell a T5 és csapat, de az is régen volt, amikor megcsináltam, ennél talán nem kell.
Ahogy Ghio írja, ami még nincs meg, próbáld ki T1-ben, egy jó PvE strikerben simán meg lehet csinálni egyedül is.

;) - The Power of the Light Side

(#54036) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#54035) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

A titkos küldit is meg kellene még csinálnom, de valószínű magyar csapat nélkül esélytelen.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#54037) pottyoske197 válasza Kiscsőke (#54036) üzenetére


pottyoske197
tag

Az nekem sincs meg
ha van meg 2 emberke en 3 diknak jelentkezem

Pottyoske neven megkaptok
es irjatok idopontot legyek ott. este 20-21 kurulto tudok lenni es hetvegen biztosra
Delutanonkent random. mar en sem nyuzom annyit az egeret itt 1800 ora eleg volt

pottyoske

(#54038) D.Orion


D.Orion
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy cheat vagy bug. Egy korábbi manhunt rugóval újra összefutottam, de már normál állapotban volt. Gondoltam magamban akkor hajrá. Sniper puskával 8 lövés a fejbe kb 5 kocsihossz távolságról és egyik sem sebzett rajta. Még csak meg sem mozdult a karaktere. Gondoltam bug. Mellette nem messze volt egy vitéz AI, azt meg egy lövésre kicsaptam. No ez mi...

(#54039) Anonymus23 válasza D.Orion (#54038) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs friendly fire régóta, csak akkor tudsz játékosra sebezni, ha Ő rugó, vagy te vagy rugó.
De ez elég régen így van már...

;) - The Power of the Light Side

(#54040) D.Orion válasza Anonymus23 (#54039) üzenetére


D.Orion
veterán

Rugó úgy leszel, hogy sebzel játékost nem? :F Bocs, de én megjelenéskor játszottam vele 10 napot, és azóta semmi. Kb 2 hete vettem elő újra.

(#54041) TommyS_27 válasza D.Orion (#54040) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem! Be kell indítani. Alapból valami bill kombinacioval.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#54042) Anonymus23 válasza D.Orion (#54040) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, vagy rugóvá válsz (2 lehetőség van: bekapcsolod a rugó státuszt, PC-n alapból SHIFT+Y, vagy elkezded levágni a kötelet) és akkor tudod lőni mind a normál mind a rugó státuszú játékosokat, vagy ha nem vagy rugó, akkor tudod sebezni a rugó státuszú játékosokat.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#54043) D.Orion válasza Anonymus23 (#54042) üzenetére


D.Orion
veterán

Na baszki, ez nekem most MAGIC volt. :B :DDD

(#54044) Kiscsőke válasza arnikusz (#54034) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Egyik meg is lett az este, a másiknál a 19. hullám közepén kidobta a csapatot a szerver. Azt hittem egyf@szt kapok, este kezdhetem elölről.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#54045) xxx86


xxx86
csendes tag

Sziasztok mi lehet a probléma mindig ezt írja ki.DELTA C-1-200

(#54046) Bird válasza xxx86 (#54045) üzenetére


Bird
addikt

A PTS verziót sikerült letöltetni és jelenleg nincs tesztidőszak. Próbálkozz a játék letöltésével és jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#54047) xxx86


xxx86
csendes tag

Nem a PTS indítom he nem a rendes játékot

(#54048) norti válasza xxx86 (#54047) üzenetére


norti
addikt

Karbantartás van szinte minden csütörtök délelőtt.

(#54049) Bird válasza xxx86 (#54047) üzenetére


Bird
addikt

Akkor sry. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#54050) D.Orion


D.Orion
veterán

Segítsetek kicsit értelmezni, mert nem tudom hova tenni ezt az exotic fegyvert. Értem én az adatokat, de könyörgöm, ez egy semi fegyó. Bármikor lenyomom dps-ben a mellérakott fegyverrel. Szerintem nettó hülyeség az a dps érték amit az exotic mellé írtak.

Szerk.: Lemaradt a képről, a Scar-L ~180K dps, az exotic meg ~245K dps... a játék szerint...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.