Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) .LnB válasza velizare (#12400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sniper fegyver? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12402) storm3


storm3
senior tag

Hol tudok ilvl32 bp-ket venni? Csak a szetes cuccok a 32-esek illetve csak azokat a bpket lehet venni?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12403) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Van valami infó arról hogy a First Wave M1A tervrajzot meddig lehet beszerezni a vendortól ? Mivel még csak DZ rank 65-ös vagyok,és hétvége előtt aligha kerülök gépközelbe. :(

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12404) ada19 válasza Snip3r_HUN (#12403) üzenetére


ada19
senior tag

DZ vendor így gondolom jó sokáig, az eddigi DZ blueprintek sok hétig ott maradtak.

Mégsenem

(#12405) gaborarvai


gaborarvai
újonc

Sziasztok!

Kb. 1 hete kezdtem el játszani, szóval van még sok kérdés stb...

De a lényeg: Van új mód a Police Academy farmolásra. :D

Uplay-en arvaiG néven megtaláltok.

(#12406) RECSKA válasza .LnB (#12399) üzenetére


RECSKA
veterán

9tol tudok menni falconra. Megprobaljuk?

Gaborarvai : mi az uj mod?

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12407) RazoR


RazoR
veterán

Nem arról volt szó, hogy a 30 és feletti bossok fix sárgát dobnak? Eddig csak lila...

EZ MI????

[ Szerkesztve ]

(#12408) Lefty


Lefty
addikt

Konzulatusban esett egy eleg kiraly arany SRS A1, ideje volt.

(#12409) gaborarvai


gaborarvai
újonc

Mobile cover ajtóra merőlegesen, olyan szorosan amennyira csak tudod, ezután cover széléről megindulsz így "benne leszel" a cover text-jében. Így szemben állsz az ajtóval benne a coverben, majd Ballistic shield elő és sprint gomb nyomogatása. Voila, bent vagy. :D Sajnos megvan az esélye, hogy ha picit távol rakod a covert akkor beesel textbe, de kb 20ból 1x.

(#12410) vegitossj7 válasza RazoR (#12407) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hely a sorban.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12411) ßrainiac


ßrainiac
addikt

DZ valoban nagyon jo hely most :)

Legalabbis abban az 1 oraban az volt amikor neztem, esett sarga dogivel (amivel a jatek elozoleg nem igazan volt bokezu), voltak mobok mindenutt, kaptam supply dropbol set itemet is, de szettortem a francba, nem volt jo (raadasul bugosan 10k-val akarta novelni a DPS-em, de amikor equipeltem, minuszba ment 2k-val).

Kulcsos ladak is ket aranyat adtak fixen mindketszer.

Mas kerdes h talaltam-e barmit amit hasznalhatnek :U de legalabb lett beloluk fincsi high-end material :C

(#12412) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nálam még csak most frissül.....12.36Gb, mi ez egy új Manhattan..... :P :DDD

(#12413) vendingo


vendingo
veterán

Az új küldi ad valami spécit a végén?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12414) woker válasza RECSKA (#12406) üzenetére


woker
aktív tag

Csatlakoznék én is, addigra befejezem a szokásos köreimet máshol. Bár HP-m az továbbra sincs sok megfelelő felszerelés híján (hiába sikerült már szinte mindent HE-re cserélni)...

(#12415) ßrainiac válasza vendingo (#12413) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, egy set itemet.

(Mapon kiirja amikor valasztod a nehezseget)

(#12416) pohár válasza RazoR (#12407) üzenetére


pohár
félisten

nem, a NAMED bossok dobnak aranyat, nem mindegy :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12417) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

ez jó este lesz, mike, mike delta, mike, majd ez:

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#12418) RECSKA válasza woker (#12414) üzenetére


RECSKA
veterán

Gyere. ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12419) kiezTe90 válasza ßrainiac (#12411) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Igen Nekem is 20 perc alatt több sárga lett mint eddig 170 óra alatt. :) De viszont mintha több lenne az utcákon az npc, még nehezítettek volna rajta. Vagy csak én voltam fáradt?
Kár hogy megyek éjszakára nem nagyon tudtam próbálgatni az új küldetést.
Lenyomtuk az orosz konzulátust, végén arany socom m1a. (Nemis küzdöttem érte csak 170 órát) Kárhogy tök szar tallentekkel, de mind1 nem baj az.
Majd hétvégén lesz időm az új küldire, hátha nem unja még addig valaki és tudom velük csapatni. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12420) Lefty


Lefty
addikt

Durva amugy, hogy egy hete meg 3 orat rohadtunk konzulatuson challange-en, most meg kb. 20 perc alatt atfutottunk rajta.

(#12421) kovsol válasza ßrainiac (#12415) üzenetére


kovsol
titán

de véletlen adja, vagy lehet választani milyent akarok?

May the Force be with you!

(#12422) pzstm


pzstm
titán

nah nekiestünk most még egyszer, úgy hogy az egyik ember egy kisebb karakter volt, most már elsőre sikerült :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12423) ßrainiac válasza kovsol (#12421) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem tudom, sajnos ki kellett lepnem az utolso hullamnal :/

De gondolom ugyanugy mint eddig, egy random cuccot kapsz.

(#12424) velizare válasza .LnB (#12401) üzenetére


velizare
nagyúr

ehh, összekevertem a másik legendary scar-ral. ezek nekem olyan egyformák. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12425) VTom válasza ScomComputer (#12412) üzenetére


VTom
veterán

Nálam csak 3.5GB-t szed... :Y

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#12426) sith7 válasza pzstm (#12422) üzenetére


sith7
nagyúr

Ügyesek vagytok :K

(#12427) Preda válasza pzstm (#12422) üzenetére


Preda
aktív tag

Dobott valami jót is?

(#12428) pzstm válasza Preda (#12427) üzenetére


pzstm
titán

egy Striker's holster-t és egy Sentry's call Backpacket. Most challengeben teszteltem a + crit damage-t, nagyon baba. :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12429) venomka1


venomka1
aktív tag

Melyik vendornal vannak most jo cuccok lvl 30 ra?

(#12430) RazoR válasza VTom (#12425) üzenetére


RazoR
veterán

Mint mindenkinél.... ;)

(#12431) Snip3r_HUN válasza RazoR (#12430) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:N
Steam - 2.9 GB

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12432) warcat


warcat
veterán

Igény esetén továbbra is farmolható a Police Academy (friss 30as,credit kell,jó az a pár nyersanyag ami esik stb)
Két trükkje van:

1.először végig kell tolni normális módon,majd amikor a végén rádrobbantották az ajtót,na akkor kell megfelelően az ajtóban lerakni az extended covert.

2.A főnök megölése után ki kell kocogni a küldetés területéről.Csak ezután nyomj rá a replayre,így a helyén marad a cover,lehet farmolni kedved szerint.

A jutalom egy darab 163as HE (régi ilvl 30),egy kék cucc valamint 13500 credit..Amilyen looteső van, gondolom nem éri meg,de egyedül is csinálható.

EA: It's in the crate!

(#12433) yodamester10 válasza VTom (#12425) üzenetére


yodamester10
őstag

Nekem csak 1,4-et szedett le az hogy lehet?

(#12434) EnterR


EnterR
veterán

Gear Set újrakalibrálható?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#12435) Lefty válasza EnterR (#12434) üzenetére


Lefty
addikt

Ugy tudom nem.

Szerk: akkor rosszul :)

[ Szerkesztve ]

(#12436) raven84 válasza EnterR (#12434) üzenetére


raven84
senior tag

Igen.

(#12437) Garsza válasza EnterR (#12434) üzenetére


Garsza
veterán

Igen.

(#12438) Telda


Telda
addikt

Megvette már valaki az új ruhákat? Hiába nyomok a vásárlásra, csak bedob az áruház főoldalára.

(#12439) VTom válasza RazoR (#12430) üzenetére


VTom
veterán

Scomcomputer írta: "Nálam még csak most frissül.....12.36Gb, mi ez egy új Manhattan.."

Úgy látszik neki külön írtak valamit.. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#12440) vegitossj7 válasza VTom (#12439) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nekem 1.6 gb-ot frissített...

Nagyon rendben vannak ubi-ék. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12441) ScomComputer válasza VTom (#12439) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen tényleg 12.36 volt bánom nem csináltam róla ps-t, vagy 5 perc után írta töltök még de játszható,de mikor indítottam az írta várj még frissítjük manhattant....és 30 percig töltött! :K

(#12442) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok! :)
Bugos nekem az egyik ECO 292/293 van a statisztikában.Nem tudom felszedni hiába megyek oda..Nincs erre megoldás? Nagyon idegesítő :/ Volt már itt valakinek ilyen problémája?

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12443) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na "első" try-ra lement (vagyis másodikra mert elsőre valaki rage quitot tolt) EMS-ékkelé, bár izzadós volt, a végén nem akartak elfogyni. Viszont élveztem, újdonság volt.

Viszont meglett a gyümölcs, 3-as sett bonus meg is van healer buildnek.
Most lehet dolgozni egy másikon mert ez DZ-re alkalmatlan.

(#12424) cain69 Én meg majdnem megvettem! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12444) Wiipera


Wiipera
tag

Csak nekem van beakadva ez a "Manhattan telepítése"? Bő 10 perce várok, a HDD ledje alig villog, látszólag nem történik semmi. Más is tapasztalt hasonlót?

(#12445) bulikavagyok válasza pzstm (#12422) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De azóta már nagy vagyok én is! :D ;] Jut eszembe! Mi a helyzet a második körrel? Sikerült megdönteni az időnket?
Holnap mehet az incursion challenge? ;]

[ Szerkesztve ]

(#12446) warcat válasza .LnB (#12443) üzenetére


warcat
veterán

Hogy sikerült ennyire alacsony dpst összehozni ? :))
Délutánról,még csak nagyjából van összerakva (skillpower épp túltolva,lehet abból staminát gyártani)

Redditen persze már van tippektrükkök rovat az incursiönhöz.Szerintem most meg túltolták a lootot(vagy épp jól lőtték be a fél-casual játékosok számára) a kockák(akiknek van csapata rá :) ) most a következő napokban lefarmolják a seteket(jó roll is kell azért belőle ugye) aztán max marad a DZ grind befejezése egy kis craftolással a 3/3 set mellé.HE meg az új lila megy majd egyből zúzdába,mert setsetset minden helyre.

Végülis attól függ,hogy állnak a másik incursiönnel,ugye már az is ott van a térképen.Viszont a (napi) challenge mód így már unalmasan könnyű lett, sima matchmakinges csapattal is csak összeesik minden ha 170+ emberek vannak.Végképp nem sok kihívás lehet már most benne egy összeszokott csapatnak a 200as cuccokban (a 32-es set 240)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12447) EnterR


EnterR
veterán

9/15-nél jártunk Falcon Lost-ban, erre az egész csapatot kivágja a szerver. :O :O

PSN ID: marquuard

(#12448) pzstm válasza bulikavagyok (#12445) üzenetére


pzstm
titán

most mentem egy kört külföldi ismerősökkel...24 perc volt....néha mire igazából rákészültem volna egy-egy wave-re azt vettem észre, hogy eltűntek enemyk és jött a következő :D

Strikerből mind a négyem megvan, tudom aktiválni a teljes striker cuccot :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12449) pzstm


pzstm
titán

[Changelog] April 12/13, 2016 - Restart

Here is the list of changes implemented during the server restart of April 12:

•Named enemies in Challenge mode will now only guarantee one High-End item like all the other named enemies
•Incursion: Falcon Lost
•The APC will no longer take damage from players’ weapons
•The APC’s Mortar weapon will now fire correctly

•Several fixes to improve server stability

Please note that we are aware of the issue where some players find their characters missing after playing update 1.1. This issue will require further investigation and will not be fixed with this hotfix.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12450) TTomax válasza pzstm (#12449) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mennyi ideig tarthat ez?Nekem csak ilyenkor van időm játszani...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.