Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) LedyGyuszi válasza Rossonero89 (#35000) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

úúúúpsz... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#35002) Soulles válasza micafighter (#34955) üzenetére


Soulles
tag

Köszi!

(#35003) #35434496 válasza micafighter (#34981) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ha nem akkor meg keresed a

(#35004) sith7 válasza ori_za (#34993) üzenetére


sith7
nagyúr

Komolyan ? :Y
Nem is néztem eddig ... akkor az armor - ja mindenkinek ugyanannyi ?
Az életerő persze nem ... de ez akkor is érdekes ...

(#35005) akoska07 válasza Rossonero89 (#34994) üzenetére


akoska07
nagyúr

Váltsd át DX11-re.

---------------

Historian,nagyon jó kis tűzijátékos fegyó lett. :))
Nekem nagyon bejön.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35006) LeonAran válasza golf2gt (#34995) üzenetére


LeonAran
tag

Küldtem privátot!

Uplay: Repityu15

(#35007) i@lex válasza HKorn (#34999) üzenetére


i@lex
őstag

Ezért írtam, hogy Last Stand-re raktam össze ezt a szettet, ahol gondolom senki sem egyedül rohangál.
Ha a csapattal együtt mozogtok nem a healelés a priorítás. Ebben a játékmódban a gyorsaság szerintem a legfontosabb, hogy minél előbb fektesd le az ellent, vagy te fekszel, tök mindegy mekkora toughness-el mész be, ha 2-3-4-en lőnek rád egyszerre úgy is fekszel.

De azért természetesen minden teljesítmény módosítón 6 %-os elsősegély öngyógyítást raktam.

PVE az más tészta, oda ezt fogom kipróbálni: [link]

(#35008) myckey válasza arnikusz (#34990) üzenetére


myckey
veterán

Nekem is Heti ládából esett Barrett, 100 páncél pont híján fullos. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#35009) nyamsas válasza nyamsas (#34957) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Valaki esetleg tapasztalt hasonlót?
Ma még megpróbálom estefele, de ha folyamatosan delta-t dobál, nem lesz értelme..elvesz minden pontot.. :(

(#35010) arnikusz válasza i@lex (#35007) üzenetére


arnikusz
veterán

Jobban fekszenek az ellen Agentek Last Standban 5000 körüli tűzfegyverrel és a meglepetés erejével gránáttal és seeker minennal támogatva, de hiába van mellette 6600 feletti életerő, ha a képzettség 3000 körüli így a Fagyi visszanyalhat, meg amit írtál Rambózás nincs csak taktika, meg figyelni a számlálót, mert ha eléri a majdnem 15 ezret vége a meccsnek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#35011) szcsaba95


szcsaba95
tag

Healelni melyik build a jobb? a Reclaimer vagy a Taktikus? Utóbbiból van 4 darab jó, ki is próbáltam, elég jól működött, csak mivel egyedül voltam LS-ben a csapattársakat nem nagyon érdekelte, hogy én hova teszem le a heal ládát.

PSN ID: szcsabi95

(#35012) TommyS_27 válasza micafighter (#34975) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Magányos csillag! Azt olvastam itt anno, hogy OP lesz. AZ! :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#35013) myckey válasza szcsaba95 (#35011) üzenetére


myckey
veterán

Én pl. : szoktam 3-3 felállásban is használni, de ha csapat, akkor 4 Taktikus+2 Visszaállító.
Mármint nálam, általában.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#35014) i@lex válasza arnikusz (#35010) üzenetére


i@lex
őstag

Nem követendő példaként osztottam meg a buildet. Én ezzel tudok a saját játékstílusomban érvényesülni. (LS-ben)
Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#35015) Rossonero89 válasza akoska07 (#35005) üzenetére


Rossonero89
tag

Abban van. Én nem használom a dx12 -t. Esetleg megpróbálom a drivert frissíteni. Illetve egyik fórumtárs írt egy bejegyzést arról, hogy valami régi szemét fájlokat ki lehet takarítani, ami stabilabbá teszi a játékot. Azt hol találom?

(#35016) #35434496 válasza TommyS_27 (#35012) üzenetére


#35434496
törölt tag

(#35017) akoska07 válasza Rossonero89 (#35015) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem DX12 volt,átraktam DX11,és azóta nincs az az akadás.

Ha ez nem segített volna,akkor toltam volna vmi jóval régebbi whql drivert.
(nálam a legújabb van)
Ami egyébként még mindig ott lebeg,és vissza DX12.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35018) i@lex


i@lex
őstag

PC-sektől kérdezném, hogy ezt miért nem próbálgatjátok?
PC-én a célzás gyerekjáték, nekem nem lenne kérdés, hogy ezzel menjek. :)

[link]

(#35019) szcsaba95


szcsaba95
tag

Valamelyik felszerelésen érdemes tűzfegyver vagy elektronika helyett életerőre pörgetni? Néztem ezeket a youtubereket, ott senkinél sem láttam ezt, de nem nagyon értem a dolgokat. Ha igen melyikre kell?

PSN ID: szcsabi95

(#35020) micafighter válasza TommyS_27 (#35012) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor még jó, hogy időben szóltak és volt időnk összegyűjteni a szettet :)

(#35021) TommyS_27 válasza micafighter (#35020) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Csak azt farmoltam 0-24-ben, de megérte! :))

https://www.twitch.tv/ltommys

(#35022) RECSKA válasza TommyS_27 (#35021) üzenetére


RECSKA
veterán

Igen. 17-18 oles, 11-14es sorozat, maganyosban! Imadom!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#35023) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Kompetens talent a seekerre is aktiválódik? Ugye azt írja hogy képességre, de asszem 1.5ben a Pulse és firstaiden kívül másra nem igen reagált.

OnePlus 8T

(#35024) ori_za válasza ZsyfKo (#35023) üzenetére


ori_za
tag

Igen, hibás volt, most már minden skill-re bekapcsol, de csak az adott fegyverrel, amin rajta van a Competent.

uplay: Oriza_HUF

(#35025) ZsyfKo válasza ori_za (#35024) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Na ez jó hír. Igen azt tudom, vége a fegyver váltogatásnak.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#35026) arnikusz


arnikusz
veterán

Ma este, ha van kedetek mentsétek már el legyetek szívesek a Last Stand kezdő összeállítását, mert szerintem nem úgy hozza ahogy ők kommunikálják.

Írtam, hogy tegnap volt hogy a másik oldalon volt 2db 10-es, és másik alkalommal 2db 11-es szemben az 1-4 esekkel.

A Tommy által berakott képen még ha összeadja az ember 45-40 az arány.
Míg néztem egy videót ott 78-39 (1.08 nál) [link]

Ezekből természetesen messzemenő következtetéseket még nem lehet megállapítani.

Ma erre külön figyelemmel leszek, de lehet az van akit talál az adott szerveren összerak és kész. :F

Jó az a Magányos Csillag na. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#35027) Lifer092


Lifer092
senior tag

Én ma átszabom az Alpha-mat, mert még az 1.5 -ös állás van benne. Elektronikát feltornáztam 115k-ra tegnap 80-ról, de sajnos nagyon harmatos még... Szóval így lentebb adom a staminát is, és elektronikára teszek. :)

Meg lehet megnézem az Alpha-SMG kombót. Van egy jó kis MP5 -öm, meg egy Tommy Gun-om. :DDD

(#35028) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Valaki tesztelte a banshee szettet? Ha igen megosztaná a tapasztalatait?

Give them nothing but take from them everything

(#35029) arnikusz válasza Krissz1983 (#35028) üzenetére


arnikusz
veterán

Kedden 1.5 óra DZ 7-9, nem nyúltam hozzá, és nem is mérvadó ez az idő, mert játékos elszaladt, igaz ketten voltunk. Mobok ellen elment. De sima DZ PVP tapasztalat szerzés nem volt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#35030) akoska07


akoska07
nagyúr

Király amúgy,hogy mindenkinek hiper szuper build-je van 1-2 nap után.
Mindenki hallhatatlan DZ 1-5 szinttel,asszem jó ideig kerülöm a rohadt dz-t. :DDD

Majd inkább veszek ládákat.
Vagy inkább törlöm a játékot.

-----

Aki azt írja,hogy a loot az jó az első héten az másik mátrix-ban játszik. :DDD

Soha nem látott szemét mennyiség árad a játékból,már eladni sincs kedvem,csak szét szedem.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35031) Krissz1983 válasza arnikusz (#35029) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszönöm.
Az azért érdekes hogy megint össze futottam olyan játékosokkal akik pikk pakk leszedtek.pomt úgy mint 1.5 alatt az op alphások.
Pedig olyan 400 körüli a szívóm.
Kíváncsi lennék milyen szettben tolták

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#35032) Lifer092 válasza akoska07 (#35030) üzenetére


Lifer092
senior tag

Szerintem, valami oknál fogva ez a difi mindig meg is fog maradni. Mindig lesz olyan játékos akit Kim Dzsongun atombombája sem szedne le. Meg persze olyat sebez mint ha szőnyegbombázás idején egy mezőn állnál.

Tegnap is találkoztam egy ilyen playerrel. Mondjuk DZ-ben nem futottam össze cheaterrel már 2 napja... Ez nagy szó! :DDD

Nekem sajnos soha sincs szerencsém jó gear szempontjából, nagyon ritkán kapok jó cuccokat. Supplyból is. Múltkor egy random sráccal mentem, farmoltunk az új DZ területen, neki orrba-szájba exotic esett még az ablakból is, nekem meg szokásos arany hülyeségek, amikkel semmire sem megyek. A mostani alpha-t is nagyon sok idő volt mire össze tudtam tenni. - Szóval mindig lesznek olyanok akiknek jelentősen jobb cuccuk van mint neked/nekem stb.

.... Szvsz nagy részben ez szerencse kérdése. :K

[ Szerkesztve ]

(#35033) akoska07 válasza Lifer092 (#35032) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem kaptam még meg a videót a másik sráctól,találkoztunk olyan csapattal,meg utána egy játékossal,hogy 10sec alatt körbe járta az egész DZ-t 1-9 és DZ 10-20 beleértve a köv 3 év dlc küldetéseket is, és ki is farmolt minden nevezetes pontot,közben lelőtt minden játékost is,mert jutott rá ideje. :DDD
Van ilyen,sajna ez is a DZ.

Amikor játszottam a játékkal asszem 1.4 1.5
Ott jött a cucc rendesen,aránylag hamar összeraktam egy jónak mondható build-et.
És alig nyitottam ládákat.
Boss leírtások után kaptam használható cuccokat.
Itt továbbra is csak a haszontalan fegyó kieg,telj mod,és egyébb mod jön,ami instant törlés.

1.6 szvsz teljes bukta.
Több száz láda nyitása után alig van vmi.

Akár milyen szívatás (mindig újra kezded) , a túlélés pve a legjobb,ott te döntöd el mikor halsz meg,vagy nem halsz meg.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35034) ori_za válasza akoska07 (#35033) üzenetére


ori_za
tag

Szerintem bárhova mész PvE-zni, jobb mint a sima ládák bontogatása. HVT, challenge Lexington, utcai bossok, DZ, akármi, mindenhol ömlik a loot. Van benne jó is, rossz is. Pár nap alatt összejön a megfelelő szett/fegyver.

uplay: Oriza_HUF

(#35035) arnikusz válasza ori_za (#35034) üzenetére


arnikusz
veterán

Eddig az esett/bontott fegyverek terén akár exotic mind szétszedés, mert gyengébb sebzés, CHC stb.
Még a pörgetést fogom megnézni a hétvégén- így hogy alapanyag van mindenből pörgetek 30-at és elválik mi marad.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#35036) Madoc


Madoc
veterán

Az emult 2 nap alapján most nincs jobb loot. Szó szerint mindent kukáztam 1 éhes röfi kivételével.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35037) Over567 válasza Rossonero89 (#34994) üzenetére


Over567
aktív tag

DX11 ha DX12-ben vagy. Vmit elcsesztek. :O

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#35038) akoska07 válasza ori_za (#35034) üzenetére


akoska07
nagyúr

Anno sok jó cucc jött ládák nyitogatásából,és nem kellett sokat nyitogatni.

Mennék én játszani,de sajna korlátozva vagyok,a fentebb írt bal kéz sérülésem miatt. Sok esetben fájdalmat okoz billentyűk lenyomása.
Ott ahol fedezékekből meg tudom oldani,és nem kell annyira mozogni (billentyű gyors használat) ott természetesen rendet teszek.

#35037 Over567 :
alpha test-től kezdve nem tapasztaltam eddig ilyen hibát.
Vmit elkurtak az 1.6-al.

-------

A másik dolog, sosem látott agresszióval támadnak a mobok.

Nem ártana minket is hozzájuk balance-olni. :))

-----

#35036 madoc :
Így van,nincs olyan jó loot,mint ami ez előző patch-ekre jellemző volt.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35039) duvi


duvi
nagyúr

Valakinek van tapasztalata a jelenlegi Caduceussal? Mennyire hatásos a harmadik talentje, ha csapatban healer karival (4 Reclaimer+2 Taktikus) használnám?

(#35040) #45997568 válasza duvi (#35039) üzenetére


#45997568
törölt tag

Tegnap mondtam h jo :U :DDD

(#35041) akoska07 válasza duvi (#35039) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem tudom mennyire hasznos ez a valóságban,de leírva nem mutat vmi jól.
Olyan kamu,hagyd rá kategória. :U

Illetve meg kell nézni angolul is,hogy mit ír,mert lehet teljesen az ellenkezője is a fordítás. :DDD

Lásd,fentebb írtam Warlord exo talent fordítás.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35042) sith7


sith7
nagyúr

Legendary küldetést sikerült valakinek teljesíteni ?
Új incruison - t ?

(#35043) duvi válasza #45997568 (#35040) üzenetére


duvi
nagyúr

Tegnap léptem be először 1.6 óta. Azt se tudtam, hogy van eltéve egy Caduceusom :D Gyakorlatban még nem próbáltuk, hogy most mit tud. Mind a 4 kari fullon, mozdulni se tudok a sok cucctól. Most próbálok összeválogatni egy normális healer ruhatárat :D

(#35041) akoska07
Jó ötlet. Lehet, hogy angolul kicsit informatívabb/pontosabb a leírás.

(#35044) akoska07 válasza duvi (#35043) üzenetére


akoska07
nagyúr

Biztos vagyok benne,magyar fordítás sokszor teljesen értelmetlen és/vagy hibás.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35045) Rossonero89 válasza sith7 (#35042) üzenetére


Rossonero89
tag

Tegnap csapatommal megcsináltuk a Napalmot és az Elektromos relét, illetve este én randomokkal a warren gate-t. BRUTÁLIS! Nagyon kemények és inteligensek a mobok. A napalmos az több mint 2 órába telt, az elektromos relé már könyebb volt. A warren gate szintén kemény, de csak az a része, mikor időre kell tartani azt a kazán részt, ahol tolózárakat kell tekergetni. Először nagyon brutál, de ki lehet tapasztalni a taktikát. Érdemes megszokott csapattal randomok helyett. Én nagyon élvezem, igazi kihívás, Rambózás abszolút felejtős. Az LMB különleges egység parancsnokai sticky-znek, healelnek, turreteznek, mindent amit mi is használunk.
Az új betörést is próbáltam (sajnos csak randomokkal), de az számomra keményebb mint a sólyom és a tiszta égbolt együttvéve. Mondjuk hősin próbáltuk, ma megpróbálom először csak nehéz fokozaton.
Így első blikkre ezeket tapasztaltam.

Ui: Ja és HEAL LÁDA legendásra elengedhetetlen! Mi mind a 4-en heal ládával mentünk neki.

[ Szerkesztve ]

(#35046) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Azért a 4 Striker / Savage / Specialized, Bullfrog, MP7 kombó se annyira rossz :D

Egyébként csak én fogytam ki hirtelen PC-ből? Nagy felindulásból elkezdtem talenteket kalibrálni és volt-nincs :DDD Legalább a szett item pörgetése olcsó lett :K

Legendary: Napalm végén még mindig kigyulladunk hacsak nem egy immunizerben állunk? :(((

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#35047) sith7 válasza Rossonero89 (#35045) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi az infókat :R

(#35048) Rossonero89 válasza sith7 (#35047) üzenetére


Rossonero89
tag

Szívesen!

swagger55: Mi nem immunládával csináltuk, hanem a sima élesztőssel.
Mikor elkezd égni a felső szint, lejjebb mentünk eggyel, majd mikor az is elkezdett felgyulladni, lementünk a földszintre, megöltük a parancsnokokat, és be a liftbe.

(#35049) FaTHI


FaTHI
őstag

Akit érdekel a full sárga cuccos, én összeraktam egyet,Mp7, Barett, Scull kesztyű, 200%Speciál táska, gránátos térdvédő, és 40% sebzésellenállásos maszk elsősegély csomi használatakor!
Egész jókat lehet fele irtani:

[ Szerkesztve ]

(#35050) arnikusz válasza FaTHI (#35049) üzenetére


arnikusz
veterán

Én ebben rosszalkodtam, majd cseréljünk eszmét, ma még alakítok rajta plussz mdr berakásra kerül.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.