Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) pzstm válasza Lefty (#11649) üzenetére


pzstm
titán

3x???? LOL :D

42. Vectornál járok, tökéletes talent kombót még most sem adta ki :)

Navy MP5-N-ből egész jóm van viszont, one is none talent-el egy tárral 2 32-es shotis fekszik :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11652) .LnB válasza pzstm (#11651) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megbízható forrásból tudom, hogy egy szinte tökéletes Vector craftolása 50-60 try. :)
Én nem is nagyon erőltetem inkább. Van egy "jó" Vectrorom, elégedett vagyok vele.

MP5-ből egyet craftoltam. annyira rossz lett, hogy betörni sem érdemes, az alapanyagot sem érné meg amit betörés után nyerek vele. :D

(#11653) ada19 Az bizony nem túl sok! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11653) ada19 válasza .LnB (#11652) üzenetére


ada19
senior tag

0.0434% a valószínűsége SMG-nél hogy a 3 óhajtott talentet kiköpje egyszerre. :)

Mégsenem

(#11654) Lefty válasza pzstm (#11651) üzenetére


Lefty
addikt

Ekkora Jani meg nem vagyok sajnos :U

(#11655) aerosmith válasza Viper26 (#11600) üzenetére


aerosmith
őstag

Átkonvertálod a zöldeket kékbe a kékeket meg sárgába.

(#11656) Maxtreme válasza RECSKA (#11643) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az adatait elnézve a sebzése nem a legütősebb pedig (mk17) :)
Én jelenleg 1 lila SRS A1-et használok (31k damage) de még erre sem mondom azt hogy tökéletes.

(#11657) VGNGR


VGNGR
senior tag

Ha vótmá akkor bocs:

[Origo teszt]

(#11658) RECSKA válasza Maxtreme (#11656) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem bizony. De nekem bejon. 26e a sebzes, critbe 300, es vaksagot okoz sokszor. Egy jo talentes m1ara lecserelnem, de olyan meg 190 ora alatt nekem nem esett...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11659) Maxtreme válasza RECSKA (#11658) üzenetére


Maxtreme
addikt

na majd teszek vele 1 próbát lehet.
Van 1 ilyenem amivel...


Nagyban

..szerintem sikerült kifognom a játék legócskább arany sznájperét'. :D
Valami rettenetes. Nyilván modokkal lehet rajt valamicskét segíteni, de mint tudjuk szarból.. :)

(#11660) nubyy válasza ada19 (#11653) üzenetére


nubyy
aktív tag

Mai elso craft, osszesen a 4. Vector. Crit heal buildre ez kozel perfect:D Dmg csak 9.6k - viszont ketlem, h milliard probalkozas nelkul megint beadna ezt a 3 talentet. Mar csak az electronicsra kell gyurni egy kicsit (sokat).

[ Szerkesztve ]

(#11661) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Hogy legyen miből craftolni jövő héten. :DDD

[link]

(#11662) .LnB :
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11662) .LnB válasza Snip3r_HUN (#11661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig volt a kinek nagyobb a DPS-e kukiméregetés. Most jön a kinek több a material-ja?! Süllyedünk lefele. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11663) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Egyébként ha már sniper, erre fáj majd még nagyon a fogam :)
Csak még kell hozzá 7 DZ szint... :D

[ Szerkesztve ]

(#11664) .LnB válasza Snip3r_HUN (#11661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elnézést! Hogy én komoly?? [link]

[link]

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11665) RECSKA válasza Maxtreme (#11663) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem ez megvan. Npcre jo lehet, de akik radrohannak, azok ellen ez nem jo. Nagyon lassan lo... :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11666) Maxtreme válasza RECSKA (#11665) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azok ellen nem is sznájperezni kell. :D
Amúgy azt tudom hogy lassú, hisz bolt action vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#11667) .LnB válasza RECSKA (#11665) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Recs akartalak kérdezni. Tegnap esett nekem is olyan shoti. Beszéltétek a healregen/sörét dolgot. Az a heal csak a maszkból jön? Vagy valami talent a fegyón neked? Vagy hogyvanez? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11668) yodamester10 válasza Maxtreme (#11663) üzenetére


yodamester10
őstag

Nekem ez meg van és nem dz-ben szereztem.Oda nem nagyon járok csak 14-es vagyok.

(#11669) Garsza válasza Maxtreme (#11663) üzenetére


Garsza
veterán

Szerintem erre ne költsél egy bármilyen talentes Lila FW M1A kenterbe veri.

(#11670) RECSKA válasza .LnB (#11667) üzenetére


RECSKA
veterán

Talent a fegyon. Meg van gearen 31% eleterotoltesem olesenkent.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11671) .LnB válasza RECSKA (#11670) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nekem is van valamennyi. Csak nem tudtam, hogy most elég e az a shotihoz. De akkor kell talent, ha jól emlékszem nem olyat lootoltam tegnap. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11672) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#11673) pzstm


pzstm
titán

Ma hajnalban hard daily custom m44-et dobott, egyetlen normal talenttel.....lesz belőle 2db sárga weapon part szerintem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11674) .LnB válasza oriic (#11672) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a pemraban-t már tudtuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11675) RazoR


RazoR
veterán

Melyikek a legajánlottabb talentek? Van általánosan ami minden fegyóhoz jó vagy minden fegyverhez van külön ami a best of?

(#11676) marilllyo válasza RazoR (#11675) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez mondjuk engem is érdekelne! :) Mire kell hajtani?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11677) .LnB válasza RazoR (#11675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Talán a legjobb példa: [link]
Viszont azért fegyver függő is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11678) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

na akkor a level 27 FW M1A-mat mire érdemes cserélni? Mk 17 vagy mire? :) már rég 30-as vagyok de nem találtam jobb snipert de most van 200 pc-m :)

[ Szerkesztve ]

(#11679) Hunner


Hunner
senior tag

Tudtam én, hogy előbb utóbb más is rájön...
Exploit mentes, solo material farm útvonal a városon át. :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11680) RazoR válasza .LnB (#11677) üzenetére


RazoR
veterán

Annyira tudtam, hogy demmert fogod felhozni példának! :DD

(#11681) .LnB válasza RazoR (#11680) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Négy embert lehet itt (kb.) példaként említeni. Abból az első ő. Nem vita tárgya szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11682) marilllyo válasza Hunner (#11679) üzenetére


marilllyo
veterán

Magyarán összeszeded a magadnál aztán "párosodsz" másokkal és azoknál is összeszeded?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11683) velizare válasza RazoR (#11675) üzenetére


velizare
nagyúr

van, ami mindenre jó, van, ami csak pve-re (még olyan is, amire nem gondolnál), meg olyan is, ami csak egyfajta fegyverre. szubjektív lista:

mindenre:
Brutal: Headshot damage is increased by x% when using this weapon.
Deadly: Critical hit damage is increased by x%.
Balanced: Weapon acquires maximum accuracy faster when shouldered. (megj.: lézerágyú)
Fierce: Critical hit chance is increased by x% when using this weapon.

pve:
Destructive: Armor destruction value is increased by x% when using this weapon. (megj.: bugos az armor destruction, nem érvényesül pvpben, különben mindenre jó lenne.)
Ferocious: Damage against elite and named enemies is increased by x%.

close range:
Responsive: Damage is increased by x% when closer than 10 meters to the target. (megj.: shotgunhoz, de augosoknak is jól jöhet. az aug falloffja afaik 15m, a vectoré 21m.)

long range:
Prepared: Damage is increased by x%when more than 40 meters from the target.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11684) warcat válasza Hunner (#11679) üzenetére


warcat
veterán

Vótmá'

Az exploitmentességről meg annyit,hogy elvileg elszeded más elől a cuccát,ha átmész az ő privát városába,ami hát izé,kritizálható :))
Én hozzácsaptam egy fenti útvonalat az autumn safehouseból és 2 óránként végigszaladok rajta,nem megyek át máshoz.

Közben craftolással kapcsolatban ígértek mára egy updatet,az a duma jelenleg,hogy nem ismerjük a teljes képet,mert van valami pozitív változás,amit nem írtak bele a patch notes-be (vagy csak tűzoltóznak)
Mindenesetre igen,lehet,hogy kötelező lesz a dobozolás játék helyett,míg ezt is nerfelik.

EA: It's in the crate!

(#11685) RazoR válasza .LnB (#11681) üzenetére


RazoR
veterán

Teljesen egyetértek Veled, nem is állt szándékomban vitázni!

(#11686) Hunner válasza warcat (#11684) üzenetére


Hunner
senior tag

Ha csak magadnál szaladsz végig úgy, ahogy te is írtad, az kb 20%-al ad kevesebb matot mint ahogy a postban is van. De amúgy, szerintem az nem exploit, hogy bemész máshoz matchmakinggel és kinyitod azokat a ládákat, amik nála vannak.

Két lehetőség van.
1. Ő is ki akarja nyitni.
2. Ő leszarja.

Ha ki akarja nyitni, akkor mehettek együtt, vagy már ő kinyitotta rég te meg továbbállsz. Adott esetben szólni is lehet, hogy "Mat farmot szeretnék, ha ti is, gyertek." Lehetsz persze szó nélkül is bunkó, és kiszedheted a cuccait természetesen. Az prosztóság de nem exploit. Ha meg ő nem így farmol matot, akkor meg nem veszít semmit.

Azért ez messze nem az, hogy coverből átugrasz egy zárt ajtón, vagy mobile coverrel átf*sod magad egy zárt kerítésen, és még azzal sem, hogy egy named boss névtelen szellemikertesóját gyilkolod...

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11687) velizare válasza Hunner (#11686) üzenetére


velizare
nagyúr

:N mást használsz ki, de azt nem beszéled be senkinek sem, hogy a fejlesztő akarja, hogy ez így működjön.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11688) Hunner válasza velizare (#11687) üzenetére


Hunner
senior tag

Az emberek 99%-a (sacc per kb nem közvéleménykutatott adat) pont le...hogy mi van a városban, ha nem egy error után éled egy safehouseban, vagy nem a BoO elől kell befutnia, vagy nem egy Challenge / Hard mission előtt áll vagy éppen kijön a DZ checkpointról hogy a többiek rá tudjanak teleportálni.

Áruld el nekem, hogy az ő instance-ukban milyen típusú és mértékű kihasználást foganasítok meg azzal, hogy kinyitom a ládáját, amikor ő rohadtul nem foglalkozna vele. Egyébként mint mondtam, nem antiszociál szimulátor, nyilván az a kulturált formája, ha megkérdezed, hogy nyithatod-e vagy kell neki is, illetve ha kell neki, mehettek együtt, mivel nem 1 adag loot van a ládában, hanem mindenkinek 1 adag.

Természetesen nem vonom kétségbe, hogy lehetőség van türhő paraszt viselkedésre is, de ezt én még a creative use of game mechanism kategóriába sem sorolnám, mint sokan pár epxloit gyanús témát, mivel akihez becsatlakozol ki tud vágni mint a macskát...és onnantól nincs lehetőséged rá, hogy az ő instance-ában maradj. Az csak akkor elérhető, ha körülötted ürül ki a group, nem kivágnak.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11689) warcat válasza Hunner (#11686) üzenetére


warcat
veterán

Igazából csak az lett volna a lényeg,hogy ezzel konkrétan ártasz másnak, (nyilván erősen feltételes,de patch után ez a viselkedés elszaporodhat,problémássá válhat) hiszen ő ekkor már nem tudja lootolni.Persze lehet szólni,de némi túlzással ez olyan,mintha valaki besétálna a postádra(BoO) és kilootolná a ládádat,ennek nem szabadna így működnie :)

A korábbi exploitoknál maximum magaddal toltál ki,ha valamilyen csoda következtében sikerült mindent kifarmolni (a játék megunásának esélye növekszik vele).

Azért az erősen kérdőjeles meg kicsavart,hogy a kifarmolt tárgyakkal aztán jól elver mást pvpben,és ott az ellenpont,hogy pl challenge módok során kevesebb a haszontalan ember.

A lényeg,hogy korábban hiába kiabálták,hogy jujj bannolják az embereket érte,meg vegyék el tőlük a cuccokat,ennek sok alapja nem volt épp a fentiek miatt (a játék keretein belül maradtak csalóprogram nélkül,másnak nem ártva),de ez pont olyan kártékony viselkedés,ami miatt már elképzelhető bünti (nyilván a realitás az,hogy sürgősen javítják,hogy más elől elszedhesd)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#11690) venomka1


venomka1
aktív tag

Ha meg veszem a season pass-t, azt hova kell beirni, es aktivalni?

(#11691) Maxtreme válasza yodamester10 (#11668) üzenetére


Maxtreme
addikt

Akkor gondolom valamelyik csellendzs' misszió dobta.
Én azoktól max valami sz*rabbnál szarabb gear-t kapok.

(#11669) Garsza : Igen? Na akkor kihagyom köszi. Max majd ha nagyon nem lesz mire költeni a Phoenixet :D

[ Szerkesztve ]

(#11692) Maxtreme válasza venomka1 (#11690) üzenetére


Maxtreme
addikt

attól függ hol veszed.
Ha steamen akkor sehova, ha máshol akkor uplay.

(#11693) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Ha kinyitjátok a ládákat coopban vagy más instance-ában, akkor nem vesztek el előle semmit, mert ott lesz neki is a cucc a földön, mint mondjuk mission közben...

Ebben mi is a kitolás?

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#11694) Zolix64 válasza DummyBoy (#11693) üzenetére


Zolix64
tag

Ez csak akkor érvényes, ha a közelben van, ha a térkép másik felén kolbászol, akkor nem kap semmit ;) .

UplayID: Z0lix

(#11695) -=Jam=- válasza DummyBoy (#11693) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem lesz ott, csak ha veled együtt megy.

(#11696) velizare válasza Hunner (#11688) üzenetére


velizare
nagyúr

arra van kitalálva a ládák nyitási mechnizmusa, amire használod? nem
saját előnyödre használod ki? igen.
akkor ez exploit. nem kell, hogy másnak ebből kára származzon. 10+ évem van szoftvertesztelésben, be tudok kategorizálni egy hibát.
hogy miért büntetnek, és miért nem, az már egy teljesen más kérdés.

félreértés ne legyen, még az az "ártatlan" szitu is exploit, amikor átadsz a stashen keresztül egy 30as lila tárgyat egy kis szintű karinak, az eladja, és vesz belőle sok kéket. a kéket berakja a stashbe, a 30as kari kiveszi, és összetöri. a lila cucc 2 alapanyagot adott volna, a sok kék meg darabonként egyet. remélem nem kell ecsetelnem, hogy a stash megosztását a karakterek között miért is nem erre találták ki.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11697) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Angolul kevésbé kommunikáló emberkék számára itt vannak az 1.1 újdonságai, egész jól összeszedve.
Igen igen tudom hogy a nagy többségnek ez leírás már nem újdonság, de hátha vannak friss játékosok is.

(#11698) Hunner válasza velizare (#11696) üzenetére


Hunner
senior tag

Parttalan vitának nincs értelme, szerintem ez nem exploit, szerinted igen. Ha a Massive szerint az, majd megoldják. ;)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11699) sith7


sith7
nagyúr

Azért itt sűrű pics@zások lesznek :)

Hard/Challenge módok: Mostantól ezeknek a nehézségeknek a teljesítéséért Extra heti jutalom jár. De nem ám ilyen egyszerű. Az itt történő elhalálozás esetén a küldetés legelejétől kell kezdeni az egészet.

(#11700) RECSKA válasza sith7 (#11699) üzenetére


RECSKA
veterán

Csak akkor haltam, ha :
A - gyenge a csapat
B - nincs osszhang
C - ramboo uzemmod beragadt... XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.