Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Snip3r_HUN válasza akoska07 (#47000) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Péntekre talán kapok szabadságot, aztán neki is kell feküdni a farmnak, bár lehet hogy lexington helyett inkább a clear sky-t kellene tolni. Előbbi ~8 perces utóbbi meg csapattal ~5.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47002) sith7 válasza Snip3r_HUN (#46999) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosítok, nekem nem kell :R

(#47003) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#46986) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az igaz, de ha nem kell extra módosító, akkor normál farmolt küldetésnél is beadja, pl Hudson/Lexi/CS.

A Boss ki sem LMB-s, szóval minden bossra számolja, ez is könnyű.

Az első 5 láda, 4 CF + 1 Ninja.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47004) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#47001) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én a hudson-t tolom elég jól haladok. :))

23 ládát nyitottam.
Természetesen van amiből több darab is van.

Taktikushoz 2 hiányzik.
Vadász hite 1 hiányzik.
Firecrest 3 hiányzik.

Ez pedig kész is van. ;]

Most megyek kicsit pihehni. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#47005) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Mentem egy pár lexit, vettem 5db ládát. Taktikusból 3, Vadászból rengeteg, alphából 1 cucc esett, valamint 1 Thomson. Sajnos éjszakás vagyok, most ennyire volt időm, mindennap egy kicsi. De igazából egyik szett sem érdekel a mostaniak közül. :) Lesz ami lesz.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#47006) Fenybenhanyo


Fenybenhanyo
csendes újonc

Mizu "G" ? Csak nem büdösek vagyunk? :DD

Dan

(#47007) dvd24


dvd24
senior tag

Nem tudom mi történhetett, mert tegnap még gond nélkül ment a Division, erre ma jövök haza meló után, gondoltam mehetne egy rövid GE credit farm, de megkaptam a 99%-nál beragad a töltőképernyő bugot, eddig a lassan 2 év alatt nem volt semmi probléma. Van erről valakinek valami tapasztalata? Google nem volt a barátom, csak annyit derítettem ki, hogy másnál is előfordult már ilyen, ubi fórumon reinstallt javasolnak, ez van most folyamatban, de gondoltam addig megkérdem itt hátha...

(#47008) #35434496 válasza Fenybenhanyo (#47006) üzenetére


#35434496
törölt tag

Egy kört mentem randomokkal Sárkányon. Én nem utasítottam el senkit az első meghívót elfogadtam de nem hozzátok rakott be. :D
ui: mondjuk teljesen mindegy mert úgy is kiléptem volna. :K

[ Szerkesztve ]

(#47009) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Az első maszk:

;) - The Power of the Light Side

(#47010) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#47009) üzenetére


Anonymus23
veterán

És a második:

;) - The Power of the Light Side

(#47011) arnikusz válasza Anonymus23 (#47009) üzenetére


arnikusz
veterán

Melyik a 150 boss vagy a 400 állóhelyes ölés.
Csak meglett 3 Alpha maszk-kesztyű-tok.
Holnap bojlercsere után megy tovább a vadászat. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47012) #14121216


#14121216
törölt tag

Ma végre esett egy normális House :) (vagyis GE ládából esett) :)

Pontos és fogékony talentek voltak rajta, és 278-as volt alapból. Gyorsan ki is maxoltam, valamint kérelhetetlent raktam a pontos helyett, így kérelhetetlen-fogékony lett. Jó lesz ugye a Nomad-hoz? :)

(#47013) sith7 válasza #14121216 (#47012) üzenetére


sith7
nagyúr

grat, nekem xp ládából esett egy ház ma, egy végső cf maszkkal együtt :))

(#47014) LÁZ


LÁZ
addikt

4 láda, 4 cf +2 sima firecrest....how great.. :W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#47015) Anonymus23 válasza arnikusz (#47011) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az egyik a Motion Blur a másik meg a 400 állóhelyes kill.

A 3. az csapatban kellene stratégiai nehezítéssel csapattárs mellett...

Na, ha máskor nem, akkor most kell Stolen Signal hibátlant megpróbálnotok, nagyon hullanak a mobok mint ősszel a legyek.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47016) #75376384


#75376384
törölt tag

az ilyenek miatt eri meg ennyit farmolni :N

(#47017) RazoR


RazoR
veterán

Azért az mókás, hogy 5 ládából 5 cf és 5 sima cucc.... :U

(#47018) arnikusz válasza Anonymus23 (#47015) üzenetére


arnikusz
veterán

Szombaton és vasárnap ha jöttök talán meglesem az utolsó alton még meg sincs csinálva.
Pénteken meg amit konzultáltunk, addig csak meglesz a 6-os Alpha Bridge.
Hudsont Strikerben zúzzátok..?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47019) LeonAran


LeonAran
tag

Taktikus alap:

...és a maxos:

Uplay: Repityu15

(#47020) LeonAran


LeonAran
tag

Egy kicsit sokat nyomtam:

Uplay: Repityu15

(#47021) xyvalaki válasza LeonAran (#47019) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Mekkorát sebez a golyós turett?
Nekem adott egy kesztyűt meg 5 mellényt taktikusból. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47022) bombibmw válasza #35434496 (#47008) üzenetére


bombibmw
veterán

:C

(#47023) arnikusz válasza xyvalaki (#47021) üzenetére


arnikusz
veterán

Nálam 3 zsák Taktikusból egy 1500- ládicsból, egyedül a Vadász lett teljes, na majd ma folyt köv. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47024) pzstm


pzstm
titán

11 lada, 3 classified, mindharom firecrest backpack....csodas lootom van... :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47025) akoska07 válasza LeonAran (#47019) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az a 700K nem egyszerű. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#47026) xyvalaki válasza arnikusz (#47023) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Dobálja rendesen a cuccokat. 16 ládából 23. Csak az elosztáson kell még alakítani. :)

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47027) Anonymus23 válasza arnikusz (#47018) üzenetére


Anonymus23
veterán

Persze, csakis strikerben.
Kipróbáltam a Ragadozót, nem adja igazából, mivel akkora sebzést tol, hogy nem tudok 10-et lőni egy mobba, és akkor már jobb a Striker 100x

Megcsináltam a WarrenGate-t, teljesen jól adja, annyi, hogy kicsit lutri, néha nem adja jól a sticky-t. Az egyik kör 13 perc körül volt, a másik meg 18. Az a baj, hogy elég egy hiba a normál menethez és már buktál akár 1-2 percet is.
A 13 perc környékin pl 7 percnél már a központi csapot zártam elfelé.
A végén a 4 boss az összesen 1 sticky, a dagiból marad kb 2mm élet, amit simán le lehet lőni róla.
Ha lenne egy fullos szett taktikus, akkor abban nyomatnám, de így is durva. A pálya legelején felmegyek jobb oldalon a létrán a 2 sniperhez, eldobom a seekert lelövöm a 2 snipert, mire az állvány másik végére érek, már jön kifelé a 2. hullám, ha jól sikerül rájuk lőni a sticky-t akkor csak a 2 pajzsos dagi marad meg, 1 golyó + sticky és azok is fekszenek. Vagy amikor az átjáró (2 shoti + pajzsos) után mész, és egy csoportban jönnek lefelé a lépcsőn, azok mind 1 sticky, ha pont jó időben tudod ellőni, de ha egy megugrik, akkor megy a lövölde fél percig.

;) - The Power of the Light Side

(#47028) #92704512


#92704512
törölt tag

18 láda, úgy néz ki Firecrest lesz meg először, 5db van. Felégetem a világot!!! ;] ;] ;] Adott 1 Házat, Warlord, 3 Alpha, 3 Taktikus. Lexi farmot megszakítottuk időnként. DZ elég ritkás volt, UG-ben nem találtunk 4-ik playert :) . HVT jó ötlet volt, köszönet, 2 nap múlva még egyszer lehúzzuk. GL 4 all! :D :D

[ Szerkesztve ]

(#47029) mozesapo válasza RazoR (#47017) üzenetére


mozesapo
tag

Az semmi, 6 ládából 4-ben semmi cf.

[ Szerkesztve ]

(#47030) sith7 válasza RazoR (#47017) üzenetére


sith7
nagyúr

más örülne, ha minden ládában lenne neki 1 cf ... ;)

(#47031) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#47018) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Tegnap este azért benéztem hogy mi a helyzet, randomokkal mentem 5 kör clear sky heroic-ot, átlag ~4 perces köridőkkel. Lexingtonnál jóval gyorsabban megvan és a token is több.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47032) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#47031) üzenetére


arnikusz
veterán

Milyen szettben- gondolom elitsebzős Striker.
Azt ha leszel este kilróbálnám.
Most szerelés előtt pve bossok 6 láda , 14-kor mégegyszer és este is, de nagyon nehezen adja az Alphát.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47033) akoska07


akoska07
nagyúr

Annyit mondanék így farmolás ügyileg,hogy a 6-os sentry legnagyobb sebzős pajzzsal M45A1 pisztolyal (jól felszerelhető) kompetens talentel olyan fun,hogy megőrülsz. :D
Állsz a pajzzsal tolod a jelöléseket növekszik folyamatosan a sebzés,az event adta sebzés.

Főleg amikor 1.5millákat vagy nagyobbat üt a pisztoly. :D
Én imádom. :))

200-400K sebzés akkor is,ha mellé lősz. :DDD

Persze ehhez hozzátartozik némi páncélsebzés és elit sebzés a mobokon.

Azt hiszem ezt a szettet tovább fogom majd vinni sima farmoláshoz illetve legendás küldetésekhez is.

Mi a játék lényege ?
Az,hogy élvezd.
Rakj össze olyan cuccot ami mosolyt csal az arcodra amikor lövöd az ellent. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#47034) Anonymus23 válasza akoska07 (#47033) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem a Taktikus jön be nagyon, sajnos még messze vagyok a teljes hatos, hát még a fullos szettől :)

Tegnap 2x is letoltam egyedül a Warrengate legendást, így a GE módosítóval fedezékben nagyon durván osztja 1-1 wave az egy golyó + 1 sticky, ha jól sikerül belőni, és be is adja a robbanást.

A végén a 4 boss az konkrétan tényleg egy sticky, pedig minden seeker sebzésre van rakva.
Azért egy fél mosoly megjelenik az ember arcán, amikor a dagin kívül a 3 ügynök egyszerre fekszik, a dagiba meg kell a full minimum TF-es AR-ből 3-4 lövés.

Már sikerült kicserélni 2 cuccost a jelenlegi gearben CF-re (Barret/Ninja - 3 taktikus + Nomád a heal miatt), de a hatos szett lenne a cél.

;) - The Power of the Light Side

(#47035) akoska07 válasza Anonymus23 (#47034) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én nem a farmolható szettről beszéltem ,hanem amivel farmolod a farmolható szetteket. :)

Taktikus nálam is cél,de arról majd akkor nyilatkozom amikor használható állapotban lesz.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#47036) Anonymus23 válasza akoska07 (#47035) üzenetére


Anonymus23
veterán

Sentry-t én már a kezdetektől fogva használom, mindig is nagy kedvencem volt, anno a sárkány farmolását is abban csináltam mindig, de a CF szettben viszonylag hamar meglett a 10000 sniper kill is :K
(mármint nem Snip3rt lőttem le 10000x ;] )

Most farmolásra csak a Striker megy, nagyon bejött ez a szett, szinte mindenhol jól használható.
Tegnap 25 ládát nyitottam ki végül is, de volt Warrangate, elkezdtem kipróbálni a GE küldetéseket.

Egyedül a gadgetes Dragon az érdekes, de végül is golyó+sticky+turret + lőni is lehet, simán lehozható lent az alagútban egy normális csapattal. Max nem ekkor lesz flawless :)
Pl 5 Taktikus + a táska, ami képzettség sebzésre visszahealel..., ahol lehet Heal on Kill (mellény/kesztyű)
Ha mindenkinek hasonló van, a 4 lovas az kb 1-1 sticky + a golyó hozzá, mindenki bekempel mielőtt kijönnek (full dmg bar), és esélyük se lesz még felocsúdni sem szerintem, a sima mobokat meg le lehet lőni fegyverrel, akkora sebzés pluszt tol most az event.

Pl tegnap Warrengate-n betámadtak a shotisok (keresztül szaladtak a sticky robbanásán) de le tudtam lőni őket, többször is előfordult, laggolt rendesen, kicsit mintha sokan játszanák most a játékot ;]

;) - The Power of the Light Side

(#47037) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Mikor farmolod a dz-t és van nálad kilenc zöld lezárt csomag..... Aztán áramszünet lesz.... Az érzés megfizethetlen 😫

Give them nothing but take from them everything

(#47038) Anonymus23 válasza Krissz1983 (#47037) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha szerencséd van, akkor amikor visszamész, akkor a legközelebbi SafeHouse-ban találod magad a csomagokkal együtt.
Ha esetleg arra járt valaki, és látta, hogy egy helyben futsz, akkor lehet megnézte, hogy mi is van nálad, akkor az cumi, mert vitte amit eldobtál, és ami privát az is ottmaradt azon a szerveren.

;) - The Power of the Light Side

(#47039) akoska07 válasza Krissz1983 (#47037) üzenetére


akoska07
nagyúr

Még mindig jobb,mintha hero-k csinálnak áramszünetet. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#47040) robyg


robyg
senior tag

Skacok tudnátok segíteni,hogy lehet legkönnyebben megcsinálni az öt ölést nyolc másodperc alatt bravúrt?

(#47041) Anonymus23 válasza robyg (#47040) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én egyetlen küldetést csináltam eddig, a Broadway Emporiumot, taktikussal, golyó + sticky, csak kipróbáltam, nem ez volt a cél, csak untam már a Hudsont. 4/5-ön áll a számláló.

Egyébként a leggyorsabban szerintem a Dragonon, egyedül az elején ugyancsak seeker + turret és meg is van szinte azonnal.
De a középső résznél, amikor ott a téren van egy halom mob, lestickyzed őket, már az beadja, vagy ha csak DPS van, akkor bevágsz közéjük egy gázgránátot, és mehet az aprítás.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47042) robyg válasza Anonymus23 (#47041) üzenetére


robyg
senior tag

Okos köszi.
Ezen agyaltam már mióta hogy melyik küldinél lehet megcsinálni.

3/5 a számlálóm de hogy hogy csináltam nem tudom.
Már próbáltam a hudsonnál mikor a sok fejszés gyilkosok jönnek a lexit az első tusznál a liftnél meg a bossnál de nem sikerült.

(#47043) Anonymus23 válasza robyg (#47042) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért nem, mert Ambush küldetésen lehet csak.
Azért írtam, hogy csak az Emporiumot csináltam, és már ott beadott 4-et.

"Kill 5 enemies within 8 seconds on any Ambush playlist mission"

Amennyi Hudson-t tegnap letoltam egyedül és ketten is, a végén amikor hullanak lefelé a mobok, ott 1 küldetés alatt meg lett volna ez, de nem tartozik az Ambush küldetésekhez. 3 golyó 1 baltás fejbe.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47044) lucfenieux válasza robyg (#47040) üzenetére


lucfenieux
csendes tag

Nekem Time Square elején adta be szólóban. Hardon benéztem a fedezékből a ++os sebzésnövelővel Deadeye+M700-al és egy lövés volt 1 mob.

(#47045) arnikusz válasza Anonymus23 (#47043) üzenetére


arnikusz
veterán

Reclaimer seekerrel és fedezékből Big Al és megvan.
Broadway elején van 5 db, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47046) LeonAran válasza xyvalaki (#47021) üzenetére


LeonAran
tag

Ha bejön a +60% akkor:

- löveg kb. 15K
- az (osztódó) golyó kb. 100K
- tapadós bomba kb 1,5M

Uplay: Repityu15

(#47047) robyg


robyg
senior tag

:R

(#47048) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#47032) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jaja, 80% páncélsérülés és 58% elit sebzés. Mozgás közben is olvadtak a mobok, fedezékből meg főleg.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47049) xyvalaki válasza LeonAran (#47046) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

730K-nál? Akkor inkább maradok a réginél.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47050) LeonAran válasza xyvalaki (#47049) üzenetére


LeonAran
tag

Nem. KB. olyan 600k-nál.

De elég körülményes használni. Ha eléred a 60%-ot, akkor kijeloli, hogy melyik képzettségedet használd. Ha azt használod amit kijelölt akkor a bónusz 30%-ra esik csak vissza. Ha nem azt használod amit kijelölt akkor nullázódik a bónusz.

[ Szerkesztve ]

Uplay: Repityu15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.