Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Snip3r_HUN válasza Csabee86 (#11149) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

165 órát toltam eddig bele,napi szinten esik high-end gear és fegyver is (utóbbi azért ritkábban). 143%-os gyüjtögetési bónusz mellett. Van értelme a több karakternek,egyrészt a napi hard és challange küldetéseket le lehet még egyszer nyomni,továbbá azokat a cuccokat amiket nem használsz az első karakternél jó lehet a 2.-nak.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11152) flash-


flash-
veterán

A the division cross platform játék?
Tehát pc játékos be tud csatlakozni konzolos csapatba hogy egyutt csapassák?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11153) Hunt3r22 válasza flash- (#11152) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:N

Az hiányozna még.. abból szerintem sok jó nem sülne ki. :U

[ Szerkesztve ]

Xr

(#11154) EnterR válasza flash- (#11152) üzenetére


EnterR
veterán

Viccnek is rossz lenne. :)

PSN ID: marquuard

(#11155) flash- válasza EnterR (#11154) üzenetére


flash-
veterán

Nem ismerem a crossplatform hatranyait azert kerdeztem..

Más: latom sokan kikapcsolt vsync el játszanak. Ezt sosem értettem. Vannak akiket nem zavar hogy hullámzik a kép? En nekem kikapcsolt vsync el hányingerem van kb 1-3 perc utan...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11156) szallasi007


szallasi007
őstag

Ti mit csináltok mikor a napi küldit nem tudjátok elindítani? Konkrétan átváltom a a nehézséget és nem indul el a küldetés.....

(#11157) woker válasza szallasi007 (#11156) üzenetére


woker
aktív tag

Ez a nehézség váltásos "okosság" sose működik mivel nem tölti újra. Minimum lépj ki (log out) esetleg indítsd újra a játékot.

@flash-: mit gondolsz mi történne ha összeengednéd a controllert használókat azokkal akik billentyűzet+egér kombót használnak?

(#11158) Balika23hun válasza vendingo (#11147) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ezért javasoltam a Lincoln alagutat. Könnyebb és gyorsabban lehet rajta végigmenni, viszont ugyanazt a rewardot adja. + nekem a Lincoln bossa már többször is dobott sárgát (igaz nem túl jót) míg a lexingtoné nem.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11159) Sischo


Sischo
tag

Sziasztok,
Én most éjjel toltam pár órát egy random emberrel Dark Zone-ban és kb 15-20 named boss killből esett 1 darab HE(Midas). Kicsit tré hogy a droppok 99% superior és nem hoz lázba ami HE esik az meg nagy valószínűséggel szart se ér mert rosszak a statok rajta. Kezdhetnének ezzel valamit a Massive-nál.

Nem tudom az ilyen mennyire fér be a topicba, de ha valakinek van kedve jönni Dark Zone vagy esetleg hard/challange missionoket tolni akkor nyugodtan vegyen fel: S1scho a PSN-em. Electronics buildet tolok, általában Suppport DPS vagy Healer szoktam lenni.

(#11160) norti


norti
addikt

Aki mostanában kezd vagy indít új karaktert, mint én (április 12-ig el kell ütni az időt és a napi küldetés már kevés, DZ meg vad a sok troll miatt...) és van kedve csatlakozni, keddtől esténként (18-22) újrajátszok/játszunk. Csak PvE.

retrocat néven felvehettek uplayen, akinél még nem vagyok bent a listában.

(#11161) RazoR válasza norti (#11160) üzenetére


RazoR
veterán

Hamarosan lesz indítva új karakter nálam és 2 havernál.

(#11162) velizare


velizare
nagyúr

vasárnap megszültek egy workaroundot a hiányzó itemek témára:

Make sure your inventory is not at or over capacity
Strip any unused weapons of mods
Place as much as possible in your Stash
Get your backpack inventory as low as possible

After having done this, please re-log. This should normally fix the issue and retrieve your missing items.

április 12.-vel elvileg javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11163) Egonyolc válasza Balika23hun (#11146) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Nyersanyagra alternatíva, hogy csinálsz egy új karakteret, elmész a Nagypostáig.
Lila cuccot (3K-8K) a 30-as beteszi a "stash"-be, kiskarival eladod, megveszed az alacsony szintű kék(zöld) cuccot (300-500) és vissza "stash"-be. Nagy karival szétbontod.

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11164) pzstm válasza Egonyolc (#11163) üzenetére


pzstm
titán

nagyon remélem, hogy a crafting material is előbb-utóbb közös lesz, 3 karakternél már egész melós a dolog....és lassan jön a negyedik is ugyebár :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11165) Egonyolc válasza pzstm (#11164) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Pont azon gondolkodtam, hogy a Division Tech-re milyen jó lenne, fel gear-elni egy kis karaktert, és azzal farmolni a DZ-t, mert DZ level 10-en csak nincs akkora tömeg dz4-5-6 ban.
vagy elég lenne ha csak a Blueprintek lennének megosztva...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11166) vegitossj7


vegitossj7
addikt

15% scavenging...

Ennyit ér.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11167) velizare válasza vegitossj7 (#11166) üzenetére


velizare
nagyúr

bakker, brutal és destructive talentes LMG. ez olyan b@sszunk ki vele minél jobban, hadd sírjon, miközben összetöri.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11168) pzstm válasza Egonyolc (#11165) üzenetére


pzstm
titán

Sajnos Division tech sincsen megosztva....bár LvL30-as szinten sincsen nagy tolongás....

Amúgy tegnap voltunk egy szerveren, elneveztük a béka és szeretet szigetének :DDD

13-an mentünk egy utcában, futottunk, és semmi, senki nem lett Rogue.....sőt ha lőttünk egy boss-t és valaki lefeküdt, a másik felsegítette...annyira irritáló volt már, hogy inkább kiléptünk és szervert váltottunk :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11169) .LnB válasza pzstm (#11168) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is mindenkit felszedek ha lefekszik. Múltkor is felszedtem egy tagot dz3 kimentési pontnál. 4-en voltak én egyedül. Felszedtem, felhealeltem. Majd mikor tettem volna fel a csomagomat, egy elég durva térdvédővel a csomagban, szépen hátba (szét)lőttek. Van ilyen. Utána még összefutottunk 3szor. Mindig megöltek. Aztán szervert váltottam, mert épp húztam magam DZ50-re és nem akartam több XP-t bukni. 1v4-ben meg felesleges lett volna rájuk lőnöm. :)

Ilyen a DZ, van ez így. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11170) vegitossj7 válasza velizare (#11167) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha lmg, akkor 100 lőszer alatt ne is találkozzak vele. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11171) kovsol


kovsol
titán

level 30 -ra hogy érdemes leggyorsabban fejlődni amúgy? Még csak level 12 vagyok.
Tegnap benéztem DZ-be, hogy mi is az. Hát elég húzós menet volt. Ott csak azt a 7 itemet tudom tárolni magamnál és utána kimenekítést kérni? Vagy később ez változik?

May the Force be with you!

(#11172) .LnB válasza kovsol (#11171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Max 9 item lehet majd nálad, ha a bázison kifejleszted a megfelelő szárnyakat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11173) hommeros válasza .LnB (#11169) üzenetére


hommeros
őstag

Lehetett az átlag életkoruk akkor vagy 12. Az ilyet mi végighenteljük utána vagy 2x.
Múltkor 2 gyerek jött utánunk és az egyik folyamatosan szirénázott. Az is lehetett vagy 13.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11174) .LnB válasza hommeros (#11173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze. De nem voltam mérges. Ha belépsz a DZ kapun akkor ezt el kell fogadnod, hogy ilyen lehet. Az volt csak a baj, hogy direkt ezért nem szoktam megnézni egyetlen cuccot sem, hogy milyen míg ki nem mentem. Mert akkor az elvesztése jobban fáj. :D

És hát ez fájt kicsit akkor.

Más: Tegnap volt az első nap, hogy nem játszottam vele a megjelenés óta. Belogoltam ugyan de csak megnéztem mik a napi küldik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11175) RECSKA válasza hommeros (#11173) üzenetére


RECSKA
veterán

Ne is mondd...

Jot jatszottunk! :) sok troll ruzs ne lenne...

Majd 12.en a pancelozott kocsi... Remelem "tenyleg" kihivas lesz :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11176) .LnB válasza RECSKA (#11175) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szombat este tök jó volt rugónak lenni. Igaz véletlen volt, hogy azzá váltunk. Nekem meg muszáj volt lelőni azt a két rendes játékost mert szétlőttek volna téged. :D
De azon nagyon nevettem, hogy lőtt a tetőről a gyerek én meg kiálltam neki tapsolni mert kb alig karcolt meg a sebzése :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11177) pzstm válasza RECSKA (#11175) üzenetére


pzstm
titán

mi ha olyanunk van simán rogue-ok vagyunk...tegnap 20 perc volt a manhunt például mire lejárt.....

de azon szerveren miután egy embert megöltünk, 90-es Rogue volt rajtunk, simán elfutottak mellettünk és semmit nem csináltak....vicces volt :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11178) .LnB válasza pzstm (#11177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerencséd, hogy boxon tolod. EMS és demmer darabokra szedne az tuti, nem lenne 20perc manhunt. Az a két srác... Mindkettővel játszottam, hát nem szaroznak ha rugókról van szó. :)
Recskával szerencséd lenne. Ő ha rugót lát fordul el arcal. :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11179) hommeros válasza RECSKA (#11175) üzenetére


hommeros
őstag

Ha nem lenne rugó, unalomba fulladna DZ. :DDD Igen, már nagyon kellene valami komolyabb kihívás, ami rendes loot-tal is kecsegtet. Mert ez a Lexington a 10 perces futásidővel nem igazán győzött meg. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11180) RECSKA válasza pzstm (#11177) üzenetére


RECSKA
veterán

Ezzel nincs is baj.

Jon 2 srac. Mi 4en vagyunk. Megyunk tolteni. Chekpoint, sracok be. En szaladok leghatul. Suttyo ramlo. Odajonnek, megfordulok, kerdez mit szeretnenek. Valadz semmit. Es 2en arconlottek. Eselyem sem volt bal egergombot nyomni. Persze amikor nem egyedul voltam, mar nem ampekodtak... Legyen pvp, legyen nagy pofa, de ne hatba, meg 2en 1 ellen...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11181) pzstm válasza .LnB (#11178) üzenetére


pzstm
titán

jó hát azért itt is futottunk bele érdekes dologba....nem mondom, hogy mindig ez van.... de mi sem szoktunk tökölni, ha rogue-okról van szó....mi sem a hatalmas health miatt voltunk addig manhunton :DDD

De persze nyilván ők is nagyon jók, nem ismerem sem a játékukat, sem a buildjüket :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11182) RECSKA válasza .LnB (#11178) üzenetére


RECSKA
veterán

Azert ugy is van mar 10 rugo killem, hogy kerulom oket. De ha nagyon akarjak, kapnak olmot a vectorombol vagy a tenebraembol :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11183) .LnB válasza RECSKA (#11182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért és szombaton az a kis hülyegyerek?! Az annyira vicces volt. :D Aki követett minket aztán egyszer rád lőtt egyszer meg nem tudom kire. :D kis zsebpiszok volt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11184) hommeros válasza RECSKA (#11182) üzenetére


hommeros
őstag

Nekem most 37 rugó killem van, pedig ritkán keressük őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11185) Thaddius


Thaddius
tag

Valaki esetleg PC divison ? Mehet PvE v. PvP :)

Name : Terence_Kill

(#11186) flash- válasza woker (#11157) üzenetére


flash-
veterán

"Flash-: mit gondolsz mi történne ha összeengednéd a controllert használókat azokkal akik billentyűzet+egér kombót használnak?"

fogalmam sincs..

életemben összesen kb 1-2 órát ps-eztem..
az is szenvedés volt..
fifával pl. csak forogtam körbe körbe a játékosokkal,stb..

szóval fogalmam sincs

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11187) velizare válasza RECSKA (#11180) üzenetére


velizare
nagyúr

ez ilyen, amikor safehouseba/checkpointba mentek, mindig lesz egy utolsó, akit ha combatba raknak, nem tud bemenni, és szépen ledarálják, amíg a többieknek betölt a safehouse. ki van ez találva. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11188) .LnB válasza woker (#11157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már találkoztam itt fórumon olyan emberrel aki azt mondta nekem, hogy leverne 1v1-be BF4-be kontrollerrel (én meg egér+bill-lel lennék)... érdekes vita volt. A mai napig bánom, hogy leálltam vele. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11189) RECSKA válasza .LnB (#11183) üzenetére


RECSKA
veterán

O kezdte... Elnyomta a skillt, de ugy is elfekudt, pedig en el sem nyomtam.... XD

O is akkor lott csak, mikor Ti mar a menhelyen voltatok...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11190) vendingo


vendingo
veterán

Miért nem lehet elindítani a küldetéseket?
Egy csomót próbáltam ma és tegnap is. Összeáll a team, de a küldi nem indul. Játék restart se segít :(
Viszont ebbe a nagy szenvedésben találkoztam több csíterrel is. Ugyebár nem indult a küldi, zárva volt a kapu, de volt pár jómadár, akik simán átsétáltak a lezárt kapun, kerítésen...

Egyre rosszabb ez a játék, de nem a csalók miatt, hanem mert egy hulladék. Nem indulnak a küldik, beragadok a szemeteszsákba, dobozba, elzabálja a memóriát, kifagy, vibrál a kép, delata hiba. micro laggol, stb...
Még nem töltöttem úgy 1 órát a játékkal, hogy valamelyik hiba ne jelentkezett volna.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11191) .LnB válasza pzstm (#11181) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem 6killem van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11192) hommeros válasza .LnB (#11191) üzenetére


hommeros
őstag

243 - az már azért stat. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11193) Maxtreme válasza kiezTe90 (#11150) üzenetére


Maxtreme
addikt

Mentem 1 napi (challenge) missziót randomokkal. Hál isten jó kis csapattal hozott össze a sors, mindösszesen 1 chechkpoint újratöltés volt. + mentünk másik 3 random teamel 3 lincoln alagutat szintén challenge-en.

Lényeg az hogy alakul a dolog :D


Nagyban

Most még a feketepiaci gold AK-t akarom mindenképp legyártani. A lila anno nagyon tetszett.

szerk: Bocsi nem válaszként akart menni, félrenyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#11194) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Tegnap este DZ2, kimentési hely. Odaérünk, látjuk, hogy vannak vagy 6-8-an na mondom menjünk, mert ki tudja mit akarnak.
Látjuk amikor megyünk elfelé, hogy 3-an fel az állványra, na mondom ezek mindjárt lövöldözni fognak, így is lett.
Ketten voltunk, megálltunk, visszamenjünk, ne menjünk, kinek van kedve meghalni. Mondom csipával belelövök párat és ha sebződik, akkor megnézzük őket. 1 lövésre az egyiknek a fél élete odalett, na akkor én maradtam csipával szedegetni őket, Schwat meg rájuk ment, a gyerkőcök azt sem tudták, hogy honnan lövik őket :)
Átraktam Pakhanra és a végét már azzal rendeztük el, jót röhögtünk, szerintünk 3 kezdő gyerek lehetett, akik most akartak kipróbálni, hogy milyen is a rúzs élet, hát nem volt hosszú, nekünk legyen mondva, először 20 másodperc volt, akkor még nem bántottuk őket, de amikor már kinyírtak valakit, akkor nem kegyelmeztünk.
3 rúzs frag egyszerre még ilyen könnyen nem volt.

Más:
Délután egyedül a DZ-ben, rálőttem valakire, de abba is hagytam, nem lettem rúzs, de a gyerek csak lőtt, mondom neki, hogy hagyja abba véletlen volt, de nem, Ő rúzs is lett. Mondom mit csináljak vele, hiszen én kezdtem, de mondjuk fedezékbe vonult, és utána már nem bántott, de mondom itt egy frag, itt hagyjam, erre fel meg eltűnt, mármint nem a radarról, hanem előlem 5 méterről a szerverről. :Y Még volt neki hátra kb 10-15 másodperc között...
Ez mi vajon?

;) - The Power of the Light Side

(#11195) velizare válasza Anonymus23 (#11194) üzenetére


velizare
nagyúr

alt+f4?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11196) marilllyo válasza .LnB (#11191) üzenetére


marilllyo
veterán

De ezt a Rouge kill-t nem lehet boostolni "megbeszéléses" alapon igaz?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11197) duvi válasza Anonymus23 (#11194) üzenetére


duvi
nagyúr

DZ-ben nyom egy kilépést a játékból, akkor elindul egy timer. Ha jól emlékszem, 15 másodpercig nem szabad semmit csinálni és akkor kilépteti a program. Egyszer DZ6-ban én is így "szöktem meg" két 31-es NPC group elől.

(#11196) marilllyo
Az egyik fél mindenképpen veszít XP-t, pénzt és kulcsot (mondjuk az utóbbi kettő nem nagy ügy) ezért haverral oda-vissza lelövöldözni egymást nem túl értelmes dolog. Elvileg a rugó kill többet ad, mint amit rendes ügynökként elbuksz, de aki ezen nekiáll matekozni az meg is érdemli :N

[ Szerkesztve ]

(#11198) RECSKA válasza marilllyo (#11196) üzenetére


RECSKA
veterán

Miert ne lehetne? Radlovok, ruzs leszek, majd hagyom hogy lelojj...

De Demmernel nem ez van. Hanem a 240edpses vector xD

XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11199) Hunner válasza marilllyo (#11196) üzenetére


Hunner
senior tag

Lehet boostolni, de Demmer, amilyen keveset ír ide, annál többet tolja a játékot. Multkoriban volt szerencsém egy félórára együtt szaladni vele, manhunton volt két rugó dz1-2 környékén a benzinkútnál fenn a tetőn. Felmászott szétszedte őket a picsába. Nem volt kecmec. Nap 6-8óra játékkal folyamatos DZ-vel (rank90+ba van már) simán kijön ez a szám.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11200) Anonymus23 válasza velizare (#11195) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én is erre gondoltam még.
Nekem is volt ilyen (de nekem fagyott a játék), bár amikor visszaléptem, akkor ugyanoda tett be. Ugyebár megfagyott a játék, máshogy nem tudtam kilépni belőle, de utána onnan folytatta, igaz én vissza is akartam azonnal lépni.
Jó az ilyen stat-huszárokkal is játszani :)
Mindegy, nincs jelentősége...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.