Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) .LnB válasza RECSKA (#12249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom egy cd kulcsnak örült volna azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12252) LedyGyuszi válasza Mankó (#12246) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

akkor miért nem veszed meg lemezesen? talán még el is tudod majd adni, ha teljesen elment a kedved tőle...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#12253) pzstm


pzstm
titán

12:00-kor kezdünk, party chatet is streamelünk. Blueprinteket megnézünk meg minden egyebet. Sajnos nem lesz oélyan hosszú mint terveztük, de hétvégén sok stream várható.

Twitch

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12254) Mankó válasza LedyGyuszi (#12252) üzenetére


Mankó
veterán

:) Mert home társamnak is kellene a játék. 2 lemez vs 1 digitális játék árkülönbsége sem elhanyagolható.
Hola-val oroszoktól se perc alatt tudtam venni játékot, Argentin meg nem jön össze, 2-3 órás kínlódás alatt sem, ott meg 2 perc se volt. Nagyon nincs ez jól így. :(

(#12255) GAbre válasza RECSKA (#12249) üzenetére


GAbre
veterán

Nem tudom te virágbolti verzióval kezdtél játszani?
Mert ha igen az is jó nekem,jöhet privibe! ;)

Avatar

(#12256) sith7 válasza pzstm (#12253) üzenetére


sith7
nagyúr

Rögzítve lesz ?
Utólag is vissza lehet nézni ?

(#12257) Maxtreme válasza .LnB (#12251) üzenetére


Maxtreme
addikt

Enyimen csak egy Verbatim felirat vót. :U

:DDD

(#12258) Telda válasza sith7 (#12256) üzenetére


Telda
addikt

Pont ezt akartam kérdezni, ha lehetséges rögzítsétek kérlek, köszi! :R

(#12259) oriic válasza Telda (#12258) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Twitch automatikusan rögzít mindent. (beállítás után)

Live-Die-Respawn

(#12260) .LnB válasza GAbre (#12255) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom nem boltból vetted ahol reklamálhatnál mi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12261) RECSKA válasza GAbre (#12255) üzenetére


RECSKA
veterán

Gamesplanet....

Miert nem azt hivod, akitol van?

Gyerekek, ha bontatlan, akkor cd kulcs is van. Ha nincs, nem bontatlan...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12262) pzstm válasza sith7 (#12256) üzenetére


pzstm
titán

persze.

Hétvégén meg hosszabb lesz.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12263) GAbre válasza .LnB (#12260) üzenetére


GAbre
veterán

ebay.
Vmennyire tudok reklamálni.
Csak kivédhető.Mivel bontatlant árult,és az is volt minden ok.
De bontatlanul,hogy nem lehet benne kulcs legalább vagy vmi...?
Pedig az volt.
Hunner:
Igaz le van kaparva a cégmatrica,vagy mi.
De nekem gyárinak tűnik...

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#12264) sith7 válasza pzstm (#12262) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#12265) Hunner válasza GAbre (#12263) üzenetére


Hunner
senior tag

Aliexpressről 10dollárért kapsz fóliázógépet. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy az gyári bontatlan volt. Lehet fóliás, de nem gyári. Az a gyanúm. Esetleg valóban gyári bontatlan, de a dobozolásnál b*szta el a cég...

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12266) RECSKA válasza Hunner (#12265) üzenetére


RECSKA
veterán

En meg ilyenrol nem hallottam. Nekem is van foliazogepem...

At lett baszarintva...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12267) .LnB válasza GAbre (#12263) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor most saját károdon tanultál. Ebay-ről játékot?!
Én is rendelgetek elég sok mindent, elég sok helyről. De azért ebay-ről (sőt sehonnan külföldről) nem vennék dobozos játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12268) duvi válasza GAbre (#12263) üzenetére


duvi
nagyúr

Egy kérdés: mennyiért vetted ebayen?

(#12269) Hunner válasza RECSKA (#12266) üzenetére


Hunner
senior tag

Előfordul pedig néha. Hirtelen egy ugrik be, annak idején még a Blizzard nézett be egy kisebb tételnyi főleg franciaországi piacra szánt Wrath of The Lich King kiegészítőt. A gyártósoron beakadt a matricázó és kitolt úgy 2-3 ezer darab gyári dobozt lemezestől kiskönyvestől úgy, hogy nem volt beragasztva a dobozbelsőbe a cd kulcs.

GAbre: Mindenesetre, nekem is gyanús hogy ez nem céges elbaszás. Viszont ha ebay akkor írhatsz is az eladónak. Már az első levélben megemlíteném a buyer protectiont stb. Nem kell a pénzed után futnod sokáig valószínű, hacsak a hirdetés leírásában nem volt szépen megfogalmazva hogy csak cd-ket veszel, akkor az ebay mint általában, a vevőt védi.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12270) Maxtreme válasza GAbre (#12263) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én is azt mondom hogy ez valami "újracsomagolt" cucc lesz.. :(

(#12271) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És mennek a szerverek! Jó játékot. (Xbox-on legalábbis)

Live-Die-Respawn

(#12272) -=Jam=- válasza GAbre (#12263) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha csináltál unboxing videót, akkor reklamálj az E-baynél és visszaadják az árát.
De könyörgöm, minek kell játékot e-bayen venni? Eleve sok idő mire megjön, másrészt elég valószínű, hogy átb@sznak... digitálisan megveszed valahol, és 3 perc múlva már töltheted is.

(#12273) GAbre válasza Hunner (#12269) üzenetére


GAbre
veterán

Jah azt vágom.
Majd kiderül,mint mond rá ebay.
Csak megint kezdődik a pehszériám,ilyenkor semmi se szokott összejönni...

(#12272) -=Jam=-:
Miért?
Mert volt kb 8000Ft,dobozt is kapok polcra(ahogy otthon is sorakozik pár darab),nem fa*om kódot.És 1 nap alatt itt volt.
Nem kell feltétlen videó.
Rajta van a súly a feladott blokkon,lemérem az enyém,ha volt benne papír kicsit többnek kell lennie a feladottnak elvileg.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#12274) pzstm


pzstm
titán

DZ LvL1...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12275) velizare


velizare
nagyúr

ne üvölts plz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12276) oriic válasza pzstm (#12274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézd meg újra. Nem annyi. :)

Live-Die-Respawn

(#12277) pzstm válasza velizare (#12275) üzenetére


pzstm
titán

sorry :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12278) warcat


warcat
veterán

Ehh,el kéne dönteni melyik setes receptbe kellene belekezdeni,ötletek? :))

EA: It's in the crate!

(#12279) LedyGyuszi válasza Mankó (#12254) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Argentínában vettem én is, kb. 5 perc volt...
egyébként, hogy kijössz e olcsóbban sok mindentől függ...ha mindkettőtöknek bejön a játék és egy évig nyomjátok, akkor nyilván nem jössz ki olcsóbban, de ellentétes esetben...
amúgy meg sztem tiltott ilyenről beszélni/tanácsot kérni...legalábbis más topikokban...

:R

XONE: LedyGyusziHU

(#12280) Mankó válasza LedyGyuszi (#12279) üzenetére


Mankó
veterán

Ment PÜ.

(#12281) flash-


flash-
veterán

milyen vga-kell, hogy ez a játék fusson fraps által mutatott 55-60 fps-el folyamatosan Ultra beállításon1080p felbontásn?
(amúgy amit a fraps mutat a bal felső sarokban, az az átlag fps ugye?)

r9 290oc kártyával ultra-n olyan 40-50 fraps-által mutatott fps-el fut.
cpu i5-3570k

bár érdekes a cpu-t húzom nem javul az fps, mindegy neki hogy 3400 vagy 4000mhz-en fut.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12282) RECSKA válasza flash- (#12281) üzenetére


RECSKA
veterán

390x...

Sima 980on sem tudja.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12283) Maszki


Maszki
tag

Helló!

Az 1.1es patch-et követően a játék induláskor, a logó után lefagy. Semmi nem történik, alt f4, alt tab, stb. után pedig black screen, még az asztalt se látom. Valakinek van valami ötlete? :F

◄ Maszki ►

(#12284) venomka1 válasza flash- (#12281) üzenetére


venomka1
aktív tag

Nekem i5 6600k 4.2 Ghz
Powercolor r9 390 pcs+ 8Gb
8Gb ram 3000Mhz

Maxon fut full HD ban. TV-re kotve.

(#12285) Telda válasza Maszki (#12283) üzenetére


Telda
addikt

Alt+enter?
Próbáld meg az Uplay-ből indítani, vagy ablakban futtatni a játékot.

(#12286) Maszki válasza Telda (#12285) üzenetére


Maszki
tag

Igen, túl vagyok rajta. Alt+enter probléma is megvolt, de ez más. A változatosság kedvéért most lefagy indulás után. :(

◄ Maszki ►

(#12287) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Vélemények? Milyen ez a Raid vagy micsoda? Nehéz?

Blue-printek? Sajna csak késő délután tudom kipróbálni de megesz a fene addig. :)

(#12288) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Úgy néz ki 1-2 apróságon kívül semmit nem b*szott el a patch :DDD (legalábbis is így 15 perc alapján) A napi/heti missziók sokkal átláthatóbbak illetve kezelhetőbbek lettek stb.
Viszont néha a játék abszolút nem írja a sebzési értékeket, illetve a hud bugos (belelóg a gomb neve az adott tárgy mennyiségének számába)
Másik. Nem arról volt szó hogy a fegyverskinek úgy mint a ruhák, többé nem fognak helyet foglalni a ládába?

..és most mentem dolgozni :DDD

szerk: Ja még 1. Ha megveszek egy adott zöld (új) tárgyat, csak akkor tudom használni ha elérem a cucc által kívánt felszerelésszintet?

[ Szerkesztve ]

(#12289) abéla válasza flash- (#12281) üzenetére


abéla
senior tag

Egy 980Ti bőven hozza ezt, bár ehhez kell a jó cpu is, hogy ne ugráljon az fps (értsd: 3770/6600 vagy felette), de sztem a 3570 -így húzva- is elég.

De jó tanács, hogy fog-ot érdemes levenni medium/high-ra, mert nagyon zabálja az erőforrásokat, cserébe gyak. nincs különbség.
Nálam depht of field is off mert utálom, meg az ilyen vignette/chromatic abberation sz*rságokat is érdemes kikapcsolni mert csak mossa a képet. Így olyan 70-100 (bár nálam van még egy 1.2x DSR is).

Venomka
a fúhádében-maxon, ez mennyire informatív? ez a maxon azmi? ultra + 4x dsr vagy csak ami jólesett feltoltad? meg fps, képtörés, microshutter... nna érted

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#12290) venomka1


venomka1
aktív tag

Meg nem toltottem le uj cuccost,de be enged a menube. Ott irja hogy 30 as vagyok, es lilaval mellette hogy 1. Az mit jelent? Mert ha a DZ lvl-t, akkor ott 47 voltam.Nem 1:)

(#12291) venomka1 válasza abéla (#12289) üzenetére


venomka1
aktív tag

Ultran ,full hd felbontasban,mindent fel tolva amit lehetett.

(#12292) sith7


sith7
nagyúr

besz@rás ez az incrusion :Y
nézem a twich - et, nagyon durva, és még csak lilák jönnek ...

(#12293) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A srácok negyedjére futnak neki. Elég brutál! :Y LINK

Chat-be azt írják ez "csak" hard...

[ Szerkesztve ]

(#12294) XFishboneHUN válasza Maxtreme (#12288) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

"Viszont néha a játék abszolút nem írja a sebzési értékeket, illetve a hud bugos (belelóg a gomb neve az adott tárgy mennyiségének számába)"

Ez már a patch előtt is fennállt, legalábbis én már nem egyszer találkoztam ezen jelenségekkel.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#12295) Garsza


Garsza
veterán

Én közben megvettem az első zöld gearsett tervrajzom egy maskot. A második részéhez kell még 20PC.

(#12296) VTom válasza venomka1 (#12291) üzenetére


VTom
veterán

Én is így tolom, fullHD minden maxon, árnyékok is HFTS, meg minden nyalánkság, fix 60fps, kivéve ha valami nagy nyílt terepre megyek a keleti oldalon, akkor leesik akár 45-re is.

Ha nem tolok fel mindent, akkor CPU 100% usage... (4690K @4.2GHz) bár az fps nem szokott 60 alá esni olyankor, csak melegszik a proci.

Este megpróbálom a DSR-t.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#12297) XFishboneHUN válasza Corpuscle (#12293) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ez nagyon állat! :D :Y :Y :C

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#12298) RazoR


RazoR
veterán

Mi az az új terület bal oldalt fent?

(#12299) Maxtreme válasza Corpuscle (#12293) üzenetére


Maxtreme
addikt

Mi is nekiestünk ketten, meghaltunk vagy 10x, kiléptünk...

:DDD

(#12300) Dreamie


Dreamie
őstag

Halihó!

Frissítés letöltésére kattintva kidobja az uplayos demizson oldalt.... nem kezdi letölteni. Másnál is volt már ilyen? Semmi hibát nem ír ki. Ötlet?

Szerk.: Valószínű nem elég neki a 31,1 gb szabad hely a c-n...

Üdv.: Dreamie

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.