Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

A játékot a 2013-as E3-on jelentette be hivatalosan a Ubisoft, várható megjelenése 2015-ben lesz esedékes.
A játékban meg kell tudnunk, hogy a vírus, amely szinte teljesen elpusztította az emberi civilizációt, kitől ered, honnan ered, miért is szabadult el egyáltalán. A játék műfaja TPS, mely tartalmaz majd RPG elemeket, Openworld lesz és nagyban épít majd az online lehetőségekre.

Megjelenés: Sony Playstation 4 - Microsoft Xbox One - PC

E3 2013 gameplay, E3 2014 gameplay, E3 2014 trailer

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Best game, ever!

Már csak az a kérdés hogy PC-re vagy PS4-re vegyem inkább, a Deluxe, Hardened, Collectors Edisönt. :D

(#3) aizen92


aizen92
addikt

Gameplay videókról nincs letölthető formátum? Mert a YT-os fullHD kb. lófüttyöt sem ér.

Pl. Witcher Wild Huntból is most tettek közzé egy ilyet.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#4) aizen92


aizen92
addikt

Wallpapers!
Nagyon jók!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5) aerosmith


aerosmith
őstag

Multkori trailer zenéje és 7 uj kép a http://mydivision.net/ -en.

Nagyon várós.

(#6) .OM.


.OM.
aktív tag

köszii!

ex .Oldman.

(#7) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na akkor bejelentkezem én is. Eddig nem érdekelt, a CGI videó nyilván odaverős volt (manapság miből nem az...), de aztán rájöttem, hogy ez AZ a Massive Entertainment munkája lesz, akik a World in Conflictot csinálták, úgyhogy engem megvettek kilóra. Az új motorra is kíváncsi leszek, plusz a Massive nagyon jó portokat alkot és jól tud optimalizálni, legalábbis eddig így volt, remélem megtartják ezt a jó szokásukat.
Ráadásul az sem fenyeget, hogy az Arkham Knight nyakára szakadna a megjelenés, valszeg még tolnak rajta egy évet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Az ötlet tetszik, legalább is a Coop része. Remélem nem rontják el.

A trailer valóban hangulatos.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#9) aerosmith


aerosmith
őstag

Most sajnálom hogy nem élek Szingapúrban. Az ottani Ubisoft iroda facebookon keres ottaniakat hogy bemenjenek és játsszanak egyet a játékkal.

Ja és lemaradt a BUÉK kép.

(#10) aerosmith


aerosmith
őstag

(#11) MichaelSD válasza aerosmith (#9) üzenetére


MichaelSD
őstag

Igen, ezen én is szomorkodtam. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#12) he7edik.


he7edik.
addikt

Új The Division kedvcsináló:
LINK

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#13) MichaelSD válasza he7edik. (#12) üzenetére


MichaelSD
őstag

Köszi a linekt, de sok új nincs benne.... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#14) he7edik.


he7edik.
addikt

LINK

Égő szöveg a flém vázon

(#15) MichaelSD válasza he7edik. (#14) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ennek a hírnek nem biztos, hogy örülök.

Ákos

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16) he7edik.


he7edik.
addikt

(#17) Taposo


Taposo
aktív tag

Tudom már az elején megmondták a készitők hogy nem fognak sokat spoilerezni, de ha idén jelenik meg ahhoz képest alig van róla valami infó, nem képekre meg videókra gondolok hanem a játékmechanikai adatokra illetve a tartalomra. Erre a játékra sokan felkapták a fejüket, az én köreimből is sokan hajlandóak lennének csak ezért egy komolyabb PC-t összedobni. Meg a másik dolog sokan húzzák a szájukat mert Ubis játék, természetesen mostanság megcsinálták a hirnevüket és sajnos nem arról hogy milyen jól összerakott játékokat készitettek, de sokan tisztába sincsenek vele hogy ezt a Massiv Entertainment hegeszti akik szerintem messze a legminőségibb munkákról lettek hiresek, nagyon remélem hogy ez egy emlékezetes játék fog maradni jó értelemnben :K

[ Szerkesztve ]

(#18) he7edik.


he7edik.
addikt

Pre-Alpha screenshot-ok

Égő szöveg a flém vázon

(#19) Penge@Borisz válasza he7edik. (#18) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Nagyon komoly, ahogy kinéz ez a játék. 2015 egyik nagy dobása lehet ebből, ha minden ígéretét tartja az Ubi.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#20) he7edik.


he7edik.
addikt

LINK

Égő szöveg a flém vázon

(#21) he7edik.


he7edik.
addikt

Valaki előrendelte már a játékot Uplayen?

Égő szöveg a flém vázon

(#22) Taposo válasza he7edik. (#21) üzenetére


Taposo
aktív tag

Én még nem döntöttem hogy PC vagy konzol :O

(#23) - = Zk = - válasza he7edik. (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

filóztam rajta... 49.99 (font)
nagyon várom a játékot, de nagyon félek is tőle, hogy.... :U

tél vége előtt amúgy is platformot cserélek, szal....nagyon remélem, hogy... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jól olvasom, 2016-ra csúszik?! :O
:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) he7edik. válasza - = Zk = - (#24) üzenetére


he7edik.
addikt

Jól :O

Égő szöveg a flém vázon

(#26) Csabee86 válasza - = Zk = - (#24) üzenetére


Csabee86
senior tag

Sajnos igaz. Bár szerintem inkább csiszoljanak rajta még, mintsem korán, bugokkal és rossz optimalizációval együtt adják ki. Remélem az idei E3-on már valós pompájában vagy nem pompájában de jelen lesz a játék.

(#27) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

" Hatalmas hidegzuhanyként ért minket a hír, hogy a The Division megjelenés újra el lett halasztva.
Ha van Ubisoft-játék, aminek tényleg minden tekintetben tökéletesnek kell lennie, az a The Division, és ezt láthatóan a Ubisoft is tudja.
Nagyon sokat vállaltak ezzel, többet is, mint amenyit elsőre gondoltak, ezért nem meglepő, hogy már sokadjára halasztják el, ahogy az sem, hogy nemrég egy negyedik csapat, a Ubisoft Annecy is beszállt a fejlesztésbe. Nem is éltük bele magunkat a 2015 végi megjelenésbe, és ez volt a helyes döntés: a Ubisoft pénzügyi jelentése szerint a vadonatúj Tom Clancy-játék csak a negyedik pénzügyi negyedévben, azaz 2016. januárja és márciusa között jelenik meg, továbbra is PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra. Várhatóan az E3-on azért újra megmutatja magát, ideje lenne. "

:F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) MichaelSD válasza - = Zk = - (#27) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én nem vagyok ennyire optimista. Ubinál nem az anyagiak miatt csúsznak. A tény hogy egy 4. csapat is beszáll ez lehet jó is, de nem feltétlenül. A The Divisiont már annyiszor foltozták (ld. interjúk), ami soha nem jó jel.
Majd meglátjuk...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#29) - = Zk = - válasza MichaelSD (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

még jó, hogy nem rendeltem elő 50 fontért, decemberben :C :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) FireKeeper válasza MichaelSD (#28) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mégis, inkább csússzanak mint hogy ugyanazt a szánalmas vergődést bemutassák még1x mint amit a Unity-nél eljátszottak, hogy kijött időre de kb hetekig játszhatatlan volt a téma (valljuk be: kicsit még most is az) :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#31) TTomax válasza FireKeeper (#30) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az okay,csak így a sok csúsztatással a preorder emberkéket szívatják...azért adják olcsón.Most képzeld el kifizetsz valamit de mindig csak majd... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32) FireKeeper válasza TTomax (#31) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mint AMD tulaj, ez az érzés már ismerős ;]

amúgy én még ha elő is rendelném, inkább érkezzen később, de legyen f*sza, mint jöjjön ki időben, de félkészen, bugosan. az AC széria is ezért taszít egyre inkább, hiába volt a kedvenc franchise-om évekig, mert egyre csak futószalagon jönnek ki az új részek de egyre inkább az érződik hogy befejezetlen cuccot adnak ki.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#33) TTomax válasza FireKeeper (#32) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nohh igen ez már egy másik történet...

Nekem meg sajnos az a rossz tapasztalatom,hogy preorder semmit...Majd ha kijön teszteket megnézem ,fórumára benézek...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#34) aerosmith


aerosmith
őstag

(#35) - = Zk = - válasza aerosmith (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mi ez az ügynökösdi?! :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) he7edik. válasza - = Zk = - (#35) üzenetére


he7edik.
addikt

Mi a kérdés?

Égő szöveg a flém vázon

(#37) - = Zk = - válasza he7edik. (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mi ez az ügynökösdi a játékban....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) Csabee86 válasza aerosmith (#34) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jó lesz ez. Azt kell, hogy mondjam eléggé szép a játék. Még így is. Remélem a 980 megbirkózik vele.

(#39) he7edik. válasza - = Zk = - (#37) üzenetére


he7edik.
addikt

"Kik a Division ügynökök és hogyan választották ki őket?

2001-ben az amerikai kormány egy nagyszabású próbát tartott, hogy szimuláljon egy biológiai támadást a nemzet ellen. Ennek a műveletnek volt a neve a Sötét Tél (Operation Dark Winter). A szcenárió gyorsan kicsúszott az irányítás alól, és mindössze néhány nap leforgása alatt világossá vált, hogy a nemzet nincs felkészülve egy ilyen típusú katasztrofális vészhelyzetre. Nem sokkal később, 2007-ben George W. Bush elnök aláírta az 51-es direktívát. Ez teljhatalmat ad az elnöknek egy ilyen esemény bekövetkezésének esetében, így ő megkerülheti a kongresszust és az igazságszolgáltatási rendszert is. Itt kezdődik a játék.

A Division ügynököket nagy gonddal választják ki, aztán ők ezt követően köztünk élnek, normális munkát vállalnak a rendőrségnél, katonaságnál, életmenőknél, hírszerzésnél vagy tudósokként, mérnökökként, stb. tevékenykednek. Magasan képzettek és készek, hogy megtegyenek bármit, hogy biztosítsák a társadalom fennmaradását. Amint az elnök hatályba lépteti az 51-es direktívát, aktiválódnak azzal a feladattal, hogy felderítsék, mi történik és eljárjanak a rend megőrzésének érdekében."

Égő szöveg a flém vázon

(#40) he7edik.


he7edik.
addikt

11 perces gameplay jó minőségben

Égő szöveg a flém vázon

(#41) - = Zk = - válasza he7edik. (#40) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaértem. hogy ez is egy fajta küldi lesz.. oké

mert amit anno bemutattak, mikor elfoglalták a rendőrséget, az pl nagyon bejött. azt hittem, az is ehhez tartozik,...
ok, megnyugodtam :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42) Goblin12


Goblin12
őstag

Ez azért elég siralmas remélem tényleg csak egy nyavajás Boxon volt bemutatva és azért ilyen amilyen, de ha PC-n akkor kár volt alá írni a petíciót, hogy kiadják PC-re is. :O

(#43) Csabee86 válasza Goblin12 (#42) üzenetére


Csabee86
senior tag

Miért lett volna kár? Tényleg nem értem az olyan embereket mint Te. NEM KELL MEGVENNI és kész. Szerintem még így is királyul néz ki. Olyan élményt fog kínálni amit eddig semmi más játék sem. Hatalmas potenciál van benne. De az ilyen sírós emberek....... Fogadd el, hogy ez van. Valószínű az új konzolok nem hozzák azt amit kezdetben nyilatkoztak. Biztos nem fog az Ubisoft 3 platformra fejleszteni külön-külön. A leggyengébb platformra fogják fejleszteni és onnan húzzák fel az erősebb platformokra. Ha neked csak a grafika az mi számít akkor szerintem nem vagy igazi gamer. Fogadjuk el és kész.

(#44) mettek válasza Goblin12 (#42) üzenetére


mettek
addikt

EZT ÉN IS ÍGY LÁTOM, a 2013-as e3 videóhoz képest a mostani olyan volt, mintha xbox 360/ps3 gameplay lett volna. Egyszerűen siralmas a visszalépés. Kb a Ghost Recon Future Soldiers szintjén van és szerintem lesz is a játék...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#45) he7edik. válasza mettek (#44) üzenetére


he7edik.
addikt

Veszel két 980Ti-ot és úgy fog kinézni...

Égő szöveg a flém vázon

(#46) mettek válasza he7edik. (#45) üzenetére


mettek
addikt

ez nem azon múlik, gondolom a bemutatón ultrán volt....egyszerűen iszonyat gyenge lett a textúraminőség, a fények, nem beszélve a tereptárgyak mennyiségéről. Nézd meg a 2013-as e3 videót. Egyértelmű.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#47) Goblin12 válasza mettek (#46) üzenetére


Goblin12
őstag

Pontosan, 2013-ban még mindenhol televolt szeméttel meg egyéb max detailses objektumokkal az utca, most meg semmi. Én aláírtam ,hogy adják ki mert megtetszett a neve és az első videó, de ha ezt bírják össze hozni, akkor az gáz. Mondjuk egyrészt érthető mert ki se akarták adni PC-re. :(

(#48) k-adi


k-adi
nagyúr

Engem is nagyon lenyűgözött a 2013as E3as videó erről, a petició sikerének meg még inkább örültem.....
...most viszont látva a 2015ös E3as videót kicsit elszomorodtam.

Mert a játék ötlete tényleg jó, ilyen modern kori kommandós MMO nemigen van a piacon, ez amolyan újdonságnak is fog hatni. Épp ezért nem kéne elcseszni. :U

Ráadásul a fejlesztők megígérték amikor a petició sikeres lett, hogy a 2013as E3as videón látottakhoz képest nem lesz butítás, de ahogy látjuk ez nem sikerült. :N

Én 2 dolgot tudok elképzelni: :F
1. Vagy csak a PvP területek ilyenek (kevésbé részletes utcák, stb.)
2. Minden zóna ilyen, lebutított részletességű.

Tévedés ne essék: én sem vagyok nagy graf. mániás, de két (!) évvel ezelőtti szintet miért nem tudják tartani?
Ha most mutatták volna azt a csúcsszuper szép videót akkor elhinném talán, hogy tényleg túl szép, hogy igaz legyen, de ha már 2013-ban megvolt rá a technológia akkor mi kellett visszabutítani? :Y

Most mondanám, hogy WatchDogs szindróma...de akkor mindenki leharapná a fejem....hopp kimondtam mégis. :DDD

(#49) he7edik.


he7edik.
addikt

Ti nem láttátok a tavalyi demot?

Égő szöveg a flém vázon

(#50) he7edik. válasza k-adi (#48) üzenetére


he7edik.
addikt

Tudnák tartani csak nem tudna vele senki játszani lásd: Witcher 3.

Égő szöveg a flém vázon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.