Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kiköpte DZ1-ben az első arany fegyvert, egy Midast :DDD Nem a legjobb, de végre nekem is dobott valami a gép.

Egyéb tulajdonságai:
- Fogékony: 10 méternél közelebb lévő ellenség esetén 13%-al nő a sebzés
- Önfenntartó: Kritikus találat esetén 3%-al nő az életerő
- Gonosz: Teljes életerőn 13%-al nő a kritikus találat esélye

(#11052) EnterR válasza kovimester (#11049) üzenetére


EnterR
veterán

Jaaaa, hogy a renegát az a rogue. :DDD :DDD

Ez ellen sokat nem tudsz tenni, fel kell zárkózni hozzájuk, ez a legkézenfekvőbb. Nem nagyon van szerver, ahol nincs rogue. Csak most nagyobb tételben fogtál ki zsiványokat. Szerverváltás (szerintem) véletlenszerű, szándékosan nem tudsz instance-t váltani.

PSN ID: marquuard

(#11053) Jani18 válasza oriic (#11050) üzenetére


Jani18
aktív tag

Azt tudom.De ez a verzió nem tartalmazza a magyar feliratot.Azért is kérdeztem.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#11054) warcat válasza ForRedGlory (#11051) üzenetére


warcat
veterán

Nem áll fel a szőr a hátatokon amikor ilyen a magyarítás? Én nem tudnék így játszani egy játékkal :))

EA: It's in the crate!

(#11055) kovimester válasza EnterR (#11052) üzenetére


kovimester
aktív tag

Igen csak ahogy olvastam a kezetkor volt valami boss aki állandoan iylen super cuccukat dobált és azt farmolták 24/7ben. Azt ilyenekhez zárkozak fel na nem....

(#11056) ada19 válasza warcat (#11054) üzenetére


ada19
senior tag

Csúcsminőségű Zsoldos Fegyvertok, Füstös-ből, Fogékony adottsággal. :DDD

Szerk.: talent = adottság.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#11057) pzstm válasza warcat (#11054) üzenetére


pzstm
titán

+1 :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11058) Hunt3r22 válasza warcat (#11054) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ezért játszom angolul. :DD

Xr

(#11059) EnterR válasza kovimester (#11055) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem te a General Assembly küldetésre gondolsz (magyarban közgyűlés talán?), ott kapsz 6 lila cuccot, endgame content előtt érdemes ezt farmolni, amíg nem l:sz minden lila.

PSN ID: marquuard

(#11060) kovimester válasza EnterR (#11059) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nekem már a lila is hulladék.... van 2 arany gear meg 2 arany fegyo de még ezek is hulladékok. Kb a rouge ellen 2 golyóbol kiszed de semmi gáz...

U.I: Ha jol tudom ez a bullet king a volt a neve vagy mi....

[ Szerkesztve ]

(#11061) Ellia


Ellia
addikt

Komolyan ma nálam beütött a kaki... lincoln alagúttal akartam kezdeni a napit, háromszor nem indult el, letoltam helyette a másik kettőt, aztán vissza. Elindult! Be se töltötte az összes csapattagot a játék, de már van aki fekszik. Szabadnapos rambo volt, de mikor szóltál neki, hogy buta vagy nyom egy rage quit-ot egy szaftos húhaanyád melett. Ilyenből ma nem is egy volt. Majd berakott egy normális társasághoz akikkel csont nélkül lelehetett hozni a pályát. Na mindegy, nehéz szülés volt, na meg egy normális lobby is jöhetne.

(#11062) EnterR válasza warcat (#11054) üzenetére


EnterR
veterán

Hornet -> Dongó, ez akasztott ki tegnap nagyon csúnyán. :DDD

Watchdogs is ugyanilyen szánalmas volt a magyar nyelvével meg az erőltetett clishés táblaüzeneteivel. :D

PSN ID: marquuard

(#11063) EnterR válasza kovimester (#11060) üzenetére


EnterR
veterán

Bullet King se dobott mindig high-end cumót, de ezt a boss-t se DZ-ben farmolták, hanem PvE területen. Az én statom 142k DPS, 81K health és 16k skill power, egyik gear se DZ-ből lett kimentve, hanem napi küldetésekből vannak (4300 armor összesen).

Farmold a Lincoln Tunnel missziót. 1 garantált HE cuccos, meg hasonlóan a Bullet Kinghez, van esély arra is, hogy a végén a boss dob aranyat. Ja és a 30 PC sem elhanyagolható. :))

PSN ID: marquuard

(#11064) woker válasza Ellia (#11061) üzenetére


woker
aktív tag

Engem speciel azzal szívatott, hogy 4 nekifutásból egyszer sem sikerült neki betölteni az első szakaszt rendesen ami ugye azt jelenti, hogy beesel a térkép alá :W

(#11065) kovimester válasza EnterR (#11063) üzenetére


kovimester
aktív tag

majd meglesem :D

Aki gondolja vegyen fel juhplayre.
Grim_No_Skill

[ Szerkesztve ]

(#11066) duvi válasza Ellia (#11061) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy látszik, hogy ez egy ilyen nap volt :( . Szintén Lincoln alagút. Úgy látszik, hogy kellett havernak a hely. Legalább nem közvetlenül az endboss előtt történt:

(#11067) sith7 válasza utomi (#11045) üzenetére


sith7
nagyúr

Vissza foglak igazolni, amint a játék közelébe érek :K

j(OFF)elenleg a kezeimet pihentetem, apósnál vízóra aknát ástam 120 cm * 120 cm * 120 cm mély :o
nincs olyan testrészem , ami ne sajogna (/OFF)

(#11068) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Üdv!

Szeretnék segitséget kérni, már ha van erre megoldás!

Cimbim mai első bejelentkezése a játékba, több gold felszerelése odavan(több fegyver, felszerelés).
Kilépett, aztán be megint, ugyanaz....3. alkalom belépés, ekkor már a karakter menüt sem tölti be..
Kapcsolódás a profilhoz...tovább nem jut. :(

Ok, fájl ellenőrzés futtatás, nincs hiba..most ott tart, letakaritotta a játékot, és most tölti/telepiti...várunk, mi lesz.

Vki esetleg találkozott már ilyen hibával/buggal?

(#11069) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Komolyan amióta 30 vagyok egy rakás sz.r a DZ, be megyek farmolok agyon lőnek, bukok folyamatosan a sok rogue miatt és tök esélytelen bármi, sokszor időm nincs felfogni mi történik csak halok, ha vissza megyek meg se karcolom őket. Nem értem más hogy boldogul mi 3an járunk de van hogy 6an nem tudunk 2 embert leölni, itt vagyok 120k dps, 75k hp, 4000páncéll, 56% elnyelés és fekszek kelek, mobok hullanak, playerek halhatatlanok. Olvasom hogy más is panaszkodik, ha ez tényleg ilyen marad én is hagyom DZ-t mert ez egy rakás vicc.

OnePlus 8T

(#11070) norti


norti
addikt

(#11071) kovimester válasza ZsyfKo (#11069) üzenetére


kovimester
aktív tag

na erről beszélek én is, de akkor nem vagyok egyedül...
Plusz szerintem rosszabb lesz bejönn ez az óránkénti supply drop hu hu mi lesz akkor. Maj megvárják mire kinkeservesen megölöd az ellen és utána felveszed és szépen agyon lő milyen jo is lesz...

Helyesbitek akkor! akkor még mielöt felvenéd agyon lönek! :D

[ Szerkesztve ]

(#11072) oriic válasza kovimester (#11071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Supply Drop-ot nem tudják elvenni tőled, mert nem kell kimenekíteni, azt azonnal megkapod, nálad marad.

Plusz nem volt róla szó még, de szerintem csak az a csapat veheti csak fel a cuccokat akik a ládát nyitják.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11073) Ellia válasza duvi (#11066) üzenetére


Ellia
addikt

A pálya utolsó harmadára kéne egy blokkolás. hogy ne lehessen behívni senkit, vagy akit akkor hívnak be ne kapjon lootot...

Más: sikerült véletlen renegáttá válnom, ami nem is gáz csak emberünk akibe belelőttem dz lvl 60-as volt (én 26 :D), de nem vette a lapot, hogy sry véletlen volt, hanem a csapattagom és engem is lepuffantott DZ2-ben mert mért ne. Ilyeneket nem értem, mit keresnek dz2-ben, van nekik itt értelmes loot? Rémlem azzal a sok vacakkal boldog amit ellopott semmi értelemes nem volt benne :D

(#11074) demmer123


demmer123
őstag

Kicsit frissítettem a vectoromat.Brutal,Halálosat sikerült csinálni.Most így 239k dps megvan.

[ Szerkesztve ]

(#11075) nyamsas válasza nyamsas (#11068) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Elvileg megvan a "hiba" forrása....
Az éjjel craftolt pár high End hátizsákot....

(#11076) pohár válasza oriic (#11072) üzenetére


pohár
félisten

és őrizni fogják mobok, nem csak annyi, hogy odasétálok, aztán minden az enyém lesz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11077) marilllyo válasza duvi (#11066) üzenetére


marilllyo
veterán

+EnterR

Gondolom challenge módban "farmoljátok"?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11078) oriic válasza pohár (#11076) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez egyértelmű. Plusz elvileg az átlagnál erősebb mob-ok lesznek, remélem megkínálnak minket egy tonna shotis manussal, had anyázzunk eleget. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11079) .LnB válasza nyamsas (#11075) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen az a baj. Tudnak róla az ubisok. Javítva lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11080) EnterR


EnterR
veterán

Végre DZ lvl. 50 :D


Nagyban

PSN ID: marquuard

(#11081) EnterR válasza marilllyo (#11077) üzenetére


EnterR
veterán

Lincoln Tunnel-t igen. Hard-on bár van esélyed HE dropra, de a jutalom a misszió teljesítéséért csak lila cucc lehet.

PSN ID: marquuard

(#11082) venomka1 válasza kovimester (#11049) üzenetére


venomka1
aktív tag

Soha nem oltek meg idaig ugynokok. Csak meg szivtad, ne foglalkozz vele, majd lesz amikor nem olnek meg 1-2 heten keresztul.

(#11083) EnterR


EnterR
veterán

[link]

Elég jól részletezi az áprilisi patch-et képekkel illusztrálva, nekem ezek után már nincs kérdésem. :D

Szerk.: Örülnék mondjuk egy olyan weboldalnak a Massive-tól, ahol lehetne linkelni az IG karaktert, nem kéne mindig screenshotolni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#11084) oriic válasza EnterR (#11083) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Items from suppply drops WILL NOT DROP ON DEATH."

Tessék, nem kell parázni, ha leölnek, mert nem esik ki a cucc amit felszedtünk. :) :C

Live-Die-Respawn

(#11085) lofagi válasza duvi (#11066) üzenetére


lofagi
addikt

Ott azt írják,hogy válaszolj vagy ki leszel rúgva. Szóval azért annyira nem egyértelmű,hogy minden szó nélkül lettél kirakva.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11086) RECSKA válasza demmer123 (#11074) üzenetére


RECSKA
veterán

Az.... XD Grat!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11087) JanOSX válasza norti (#11070) üzenetére


JanOSX
csendes tag

Ket midas-os a lepcson? :D

Jo volt a mai dz nagyon!

(#11088) RazoR


RazoR
veterán

A mai nap is eredményes volt :D

Walking Dead

[ Szerkesztve ]

(#11089) RazoR


RazoR
veterán

Valaki el tudná magyarázni, hogy a Skill Power mit befolyásol, mire jó?

(#11090) duvi válasza lofagi (#11085) üzenetére


duvi
nagyúr

Előtte egy sort se írtak, vagy mondtak. Annyi időm volt, hogy elolvastam és már repültem is a partyból.

(#11077) marilllyo
Igen :K Most, hogy meglett a DZ 50, a világ PC-e se elég :D

[ Szerkesztve ]

(#11091) TTomax


TTomax
nagyúr

Bö 100óra játék után...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#11092) vegitossj7 válasza duvi (#11090) üzenetére


vegitossj7
addikt

Gondolom mikrofonon kérdeztek. Vagy azon várták.

Nekem is kezd tököm telelenni a hülyékkel, mondom nekik hogy tank vagyok, erre behuzzák a shotgunosokat, és csak én maradok... Aztán meg valamit makognak a chatbe franciául... Nekem is ezt kéne csinálni, amit a tag, mert elég sok különbség van, hogy 11 perc alatt csináljuk meg a missiont, vagy 50 percig...

Bár én nem vagyok seggfej, az incursionöknél lesz a vicces.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11093) Maxtreme válasza RazoR (#11088) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen részemről is :D (tengap este/éjjel esett DZ-ba)


nagyban

Piszok jónak tűnik. Nem tudom milyen hozzá képest a többi smg, de ezzel soloba úgy lefutottam az egyik missziót hardon, hogy még élet töltést sem kellett használnom. :D

[ Szerkesztve ]

(#11094) Maxtreme válasza RECSKA (#10969) üzenetére


Maxtreme
addikt

ha áll még a dolog, neked mikor lenne jó? :)

(#11095) RECSKA válasza Maxtreme (#11094) üzenetére


RECSKA
veterán

En mar fent vok...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11096) nyamsas válasza .LnB (#11079) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Köszönöm hogy legalább te vetted a fáradtságot, a válaszra! :)

Attól függetlenül, Apr. 12.-e előtt cimbim nem fog tudni belépni, ubifos angol forumán kicsit körül szaglásztam(mi lehet a gond), le van irva kerek perec, 1.1 patchel jön a javitása, ennek a bugnak...

(#11097) Maxtreme válasza RECSKA (#11095) üzenetére


Maxtreme
addikt

rögtön leszek én is! :)
Mi is az ottani ingame neved? Sorry tegnap vettem fel rengeteg tagot és nem vagyok képben. :B

(#11098) modflow


modflow
veterán

Ma megjelentek végre a Ready to installban a kiegészítők.
Pl. Hunter pack
Ezek fegyvereket meg ruhákat jelentenek?

(#11099) pzstm válasza duvi (#11090) üzenetére


pzstm
titán

Ezért nem árt a több karakter;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11100) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Valakik akik elég tápos nem akarják lenyomni velem valamelyik napi küldit? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.