Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Lefty


Lefty
addikt

Na eletemben eloszor sikerult a konzulatos kihivason, vegre rendes csapat jott ossze random. Kuldetesek kozben gondolom erdemes felszedni minden szar lootot, nem? Utana bedaralom es csinalok belole sargat.

(#11802) Lefty


Lefty
addikt

Amugy azt igazan beletehetnek, hogy alapanyag craftolasnal meg lehessen adni, hany darabot akarok kesziteni. Most van vagy 100 zold fegyveralkatreszem, egy elet mire abbol otosevel keket, majd abbol sargat gyartok.

(#11803) RECSKA válasza Lefty (#11802) üzenetére


RECSKA
veterán

Keddtol gyors lesz az xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11804) warcat válasza Lefty (#11802) üzenetére


warcat
veterán

Én jelenleg 999 zöldből gyártok 200 kéket,majd abból 40 HE-t(és ezt több szériában), panaszkodj még légyszíves arra a 100-ra :DDD

Eléggé megoldják egyébként,keddtől max akkor lesz érdemes ezzel vesződni,ha pont hiányzik 1-2 darab HE hogy még egy darab valamit le tudjál gyártani.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#11805) pzstm válasza warcat (#11804) üzenetére


pzstm
titán

780 zöldem és 657 kékem volt fabricból...elvoltam ma :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11806) sith7 válasza pzstm (#11805) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt hogy csináltad ? :Y

(#11807) RECSKA válasza pzstm (#11805) üzenetére


RECSKA
veterán

999 kek szovet. At nem alakitom... XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11808) pzstm válasza sith7 (#11806) üzenetére


pzstm
titán

a három karakterrel a napik után mindent stashbe rakok és elsővel török be dolgokat. A negyedik karakter még készül, sajnos melós hetem volt nagyon, pedig első update-re szerettem volna :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11809) Lefty válasza warcat (#11804) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem csendben maradok :U

[ Szerkesztve ]

(#11810) sith7 válasza pzstm (#11808) üzenetére


sith7
nagyúr

értem ... egy új karakterrel mennyi idő eljutni odáig, hogy meglegyen a közös láda ? :F

(#11811) velizare válasza warcat (#11800) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem a nomád szet darabjain lesz a 200 másik fele. abban viszont nem vagyok teljesen biztos, hogy lehet majd egy szet darabjait is rekalibrálni.
ha így elszállnak a cdvel, akkor annak nemsokára vagy capja lesz, vagy pedig lesz crit. damage mitigation, vagy elkezdik majd a statokat a mobok szintjével súlyozni, vagy ezek tetszőleges lineárkombinációja.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11812) EnterR


EnterR
veterán

HE vest blueprintet hol tudok venni?

PSN ID: marquuard

(#11813) pzstm válasza sith7 (#11810) üzenetére


pzstm
titán

Stash elso pillanattol kozos, mindent berakhatsz, a LvL4-es cuccokat is. (vagyis nem elso pillanattol, hanem amint atjutsz Manhattenbe, csak onnan van stash ha jol remlik)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11814) Edem05 válasza EnterR (#11812) üzenetére


Edem05
őstag

DZ06 templomos vendor-nál

(#11815) EnterR válasza Edem05 (#11814) üzenetére


EnterR
veterán

:R

PSN ID: marquuard

(#11816) Balika23hun válasza pzstm (#11796) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Azért vicces lesz ha mondjuk megszerez vki 3-3 db-ot a sentry-ből meg striker-ből aztán olyan bonuszai lesznek hogy úgy átmegy az eliteken a vektorral mint kés a vajon. :DDD

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11817) norti válasza Balika23hun (#11816) üzenetére


norti
addikt

Meglátjuk, nem fog azért gyakran gear set darab hullani szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#11818) VGNGR válasza vendingo (#11781) üzenetére


VGNGR
senior tag

Valami más gond lesz ott, nekem egy közepes gépen röccenésmentesen viszi. Legkisebb i5, gtx960, 8 gb ram. 80 óra alatt egyszer estem be textúra alá, ezen kívül nem szivatott meg.

(#11819) EnterR válasza cZBc (#11778) üzenetére


EnterR
veterán

DZ kegyetlenül "késik". :(

PSN ID: marquuard

(#11820) ZsyfKo válasza Balika23hun (#11816) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nem is rossz ötlet.

VGNGR: jól mondod, ma kipróbáltam asszony gépen, mert lehet ő is megvenné, gondoltam előbb nézzük meg menne e, mert nincs meg a minimális követelmény, de i5, gtx 560ti, 8gb ram is bírta a játékot lowon.

OnePlus 8T

(#11821) ZsyfKo válasza EnterR (#11819) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

1 órája fejeztem be a játékot, nagyon szarok a szerverek, a napikat is szenvedés volt megcsinálni, előre szaladtam aztán be rakta a mobokat körém, de konzulátusnál jobb volt amikor hirtelen arcunkba rakta a sotisokat.

OnePlus 8T

(#11822) sith7 válasza pzstm (#11813) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#11823) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon jó volt a mai kör. :) Délutántól játszottam, 12 db sárgát hoztam ki DZ-ből. Köztük volt egy ilyen is (deadly-brutal ak):

Volt olyan srác csapatban aki 1 (!) kimenekítésnél 4 sárgát hozott ki. :)

Live-Die-Respawn

(#11824) XeeN válasza oriic (#11823) üzenetére


XeeN
senior tag

Az szép. Én dz51-es vagyok és összesen találtam ennyit (4)...

(#11825) Garsza válasza oriic (#11823) üzenetére


Garsza
veterán

És azt mégis hogy csináltad? 615 kimentett cuccom van DZ ből kb 54 a szintem. 6 sárga ha volt köztük. Legözelebb én is csatlakoznék hozzád vegyél fe Uplayen Garsza a nevem.

[ Szerkesztve ]

(#11826) duvi válasza oriic (#11823) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Ez nagyon durva menet volt :K Mennyi a scavenginged (bár még mindig nem tiszta, hogy az összes lootra hat-e)?

(#11825) Garsza
Oric Xboxon nyomja, ezért nem fog összejönni ez a party.

[ Szerkesztve ]

(#11827) daWoolf


daWoolf
csendes újonc

Járt már valaki úgy, hogy eltűntek a dolgai? A zsákom most kereken 10 tétellel mutat kevesebbet és mind HE gear ami hiányzik. ez a játék nekem egy szopóroller... Ilyen nincs. Ezekért szenvedtem már mióta, erre volt/nincs! Nemár!!! :(( :(( :(( :(( nyugtassatok meg h mással is volt ilyen de előkerült minden!!! Ez tényleg 1 ki....ott vicc. Legalább azt ne varázsolják el nekem amit nagy nehezen összekapartam a challenge-ekkel. :(

(#11828) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Mondom gyorsan letolom a napi küldiket amíg nincsenek szarrá terhelve a szerverek.. Egy a bökkenő, nincsenek napi küldik. Ez hogy? :D

(#11829) Csabee86 válasza Maxtreme (#11828) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én is ugyan így jártam.

(#11830) Maxtreme válasza Csabee86 (#11829) üzenetére


Maxtreme
addikt

:W
Nálad is ma, vagy már korábban (és azóta meg sem jelennek) ?

(#11831) oriic válasza duvi (#11826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

121%,de nem igazán foglalkozom vele már. Kevesbbért is kaptunk már jó cuccokat sűrűn.

Live-Die-Respawn

(#11832) XeeN válasza daWoolf (#11827) üzenetére


XeeN
senior tag

Nem szabad moddolt dolgokat tárolni a ládában, mert elveszhetnek. Ez a hivatalos álláspont. (no offence)

(#11834) oriic válasza Maxtreme (#11833) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nálam sincs napi küldi.

Live-Die-Respawn

(#11835) velizare válasza daWoolf (#11827) üzenetére


velizare
nagyúr

írj a supportnak.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11836) Garsza


Garsza
veterán

Hell mindenkinek. Az mitöl van hogy minden fegyverem néhány találat után újra tölti a töltényt? És nincs olyan talent a fegyveren.

(#11837) hitvanyalak válasza Garsza (#11836) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Van egy adottság ami 25% esély,hogy visszatölti azt hiszem. Sàrga fejlesztés talán. De csak tippelek. Valami rendőr dolog.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11838) hitvanyalak válasza hitvanyalak (#11837) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Rendőri segítsêg: ha kêpzettséggel ölsz akkor25%

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11839) velizare válasza Garsza (#11836) üzenetére


velizare
nagyúr

van egy perk, hogy fejlövésnél 50% eséllyel megmarad a töltény. one is none.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11840) daWoolf válasza XeeN (#11832) üzenetére


daWoolf
csendes újonc

Nem a ládából tűntek el hanem a hátizsákból. :(

(#11841) velizare válasza daWoolf (#11840) üzenetére


velizare
nagyúr

nem cseréltél véletlenül hátizsákot? :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11842) daWoolf


daWoolf
csendes újonc

Nem! De mi jelentősége lenne? Ha kevesebb a hely akkor kiírja, h nem lehet használatba venni nem? De nem cseréltem.

Hol lehet írni a supportnak? (Lehet hülye kérdés de nem csináltam még ilyet, viszont most jött el a nap)

[ Szerkesztve ]

(#11843) pzstm válasza Garsza (#11836) üzenetére


pzstm
titán

One is none talent karakteren? Magazinba visszaadja 50% esellyel a töltényt.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11844) Garsza válasza pzstm (#11843) üzenetére


Garsza
veterán

És hol kéne látnom ezt a talentet? Mert én nem látom sehol. Esetleg magyarul mi lehet a neve?

(#11845) Snip3r_HUN válasza Garsza (#11844) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Karakter / képzettségeknél.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11846) EnterR


EnterR
veterán

Tudnak már a napi missziós problémáról. [link]

Úgy látszik a "some"-ról totál más fogalmuk van. :DD

PSN ID: marquuard

(#11847) Lefty


Lefty
addikt

Engem meg most egyszeruen DZ extraction kozben Mike hibaval kidobott az inditasi kepernyore...

(#11848) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Na, én ezzel a karival állok neki az incursionnek majd:

Skill haste kari, több electronics-al, mint amit mutat.

Eddig is, ha 2 ember állt mellettem, ment az overheal-es Damage boost/damage resistance-os healshot instant egymás után, így jobban tudok solozni, a pajzsom is hamarabb visszajön. :K

A pajzs így is 18 mp alatt jön vissza...

Ja, és minden fegyón aggro növelő van.

Nekem a gear settek nem tűnnek olyan jónak, rendes tankos cucc nincs, a skill poweres gear sett pedig fölösleges nekem 35k skill powernél nem kell több, csak skill haste külön, mivel azzal minden skilled erejét kimaxolod. Valami damage reduction nem lenne rossz, mivel a pajzs is nézi a te ellenállásod, amikor belövik a tank sig. skillt, elpusztíthatatlan lesz a pajzsod.
A skill regen meg gyorsabban adja vissza a pajzsod hp-ját, ezért is kell a skill haste. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11849) ZsyfKo válasza vegitossj7 (#11848) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Csak kérdés. Ha support vagy miért van agro növelő a fegyveren? Ennyi HP-val és armorral én nem akarnám hogy engem bántsanak, csak kullognék a másik 3 mögött és segítenék buffolni őket mondjuk Pulse meg heal boost folyamatosan. Pajzs az maradjon a tanknak, Pulse meg nagy segítség dps-nek. Persze ez nem kioktatás csak vélemény.

Soloban meg tapadós meg turret kombót nyomnék ennyi skill powerrel lőnöm se kellene, nekem tapadós 20k skill poweren már 160k-t sebzett, YouTube videón láttam hogy ennyivel mint a tied már 250k-t nyom és pár másodpercenként lehet lőni, közben meg a turret is osztja őket.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#11850) vegitossj7 válasza ZsyfKo (#11849) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mert nem a Hp-mat és armoromat lövik, hanem a pajzsomat. :U

500k hp-ja van, aki rám lő, pulsolom, járkáló tank vagyok, nem statikus armoros/mobile coveres/smart coveres.

Szerintem ez sokkal jobb tank mint az, mindenki engem lő, max. hp-n 12,5%-al több a skill powerem, mindig lövöm az overhealt, kb. minden 5. másodpercben, ha ott vagyok a társak között adom nekik a resistance-t és a 15% damage boostot+overhealt miközben engem lőnek, és a Hp-m nem megy le. Ha meg mégis, az overheal megment. :K
Bleed effekt van a pisztolyon, bleed talenttel, AOE aggro, ha meg megölök valakit 10mp-ig 30% damage reduction talent van bőle, ami overheallel már 500k helyett a pajzsnak 725k hp-ja lesz egy kevés ideig. Ha meg szétlövik, 1 heal a társak közé, és megint van pajzs.

Supportnak ott van a társ, Ammo station/skill recharge,Threat csökkentő smart cover, van egy tag, aki flame damage-re megy (közben CC is), a másik sniper (Pulse és élesztő medshot), mindenkinek threat csökkentő supressora van, 10 perc alatt kifüstölünk akármilyen challange módot. :K

Mindenki engem lő, elfordítok minden tagot, a shotgunosokat egyszer néztem, 47 mp-ig bírtam, hogy négyen lőttek közben... Ha van valami nagy rush, befutok, megfordítok mindenkit, és szépen leszedik őket. Ez a dolgom. :K

Persze ha statikus a helyzet, tudjuk honnan jönnek, hozom a flashbanget, és a tömegben maradva minden 3. mp-ben tudom lőni :D

Most még amúgy nem tudom mi lesz a teammel, 1 tagot talán meggyőztem, de a másik kettő még meh, nem tudom hogy folytatják-e. :(

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.