Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) ScomComputer válasza bulikavagyok (#2999) üzenetére


ScomComputer
veterán

PC-re szeretném,persze csak akkor ha tuti és nem lesz gond,ha tudsz,vagy valaki tud valamit kérem szépen írja le nekem pü-ben..... :R

Az orosz verzió baromi olcsó 5600Ft.....milyen jó is lenne de csak only ru....
:O

[ Szerkesztve ]

(#3002) szallasi007 válasza .LnB (#2989) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi így már mindent tudok :R

(#3003) pohár válasza prokxy (#2997) üzenetére


pohár
félisten

szerintem a két használható skilled lesz tőle erősebb (nagyobbat robban, többet gyógyít, ésatöbbi)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3004) duvi válasza .LnB (#3000) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. A leírás szerint az Electronics a skilljeink erejét növeli meg :K

(#3005) cZBc


cZBc
csendes tag

Sziasztok!

[link]

Jól olvastam külföldi fórumokon, hogy csak Amerikában lehet megszerezni? És ha igen, akkor vpn-el, vagy valamilyen szoftverrel nem lehet kicselezni?

[ Szerkesztve ]

(#3006) pohár válasza cZBc (#3005) üzenetére


pohár
félisten

igen, VPN-nel, vagy proxy-val te is meg tudod szerezni :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3007) pzstm válasza pohár (#3006) üzenetére


pzstm
titán

érdekes, mert most próbáltam, é sVPN-el nem akart menni.... :U :( :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3008) Bibgr0 válasza cZBc (#3005) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Nekem csak úgy sikerült, hogy kiléptem az ubi.com-ból. Utána hola, úgy megnyitottam az oldalt, új gmail-el új ubi accountot csináltam és arra kértem a kódot. Hogy ténylegesen megy-e a beváltás, majd március 8-án kiderül :D

(#3009) pohár válasza Bibgr0 (#3008) üzenetére


pohár
félisten

igen, ez így megy sajnos, de a kód, amit kapsz, már most be tudod váltani a saját fiókodban

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3010) Bibgr0 válasza pohár (#3009) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Igen, beváltottam, de még nem lehet látni, hogy mit fogadott el és mit nem. Csak ha újra próbálom beváltani, akkor írja, hogy már az accountomhoz lett rendelve.

(#3011) cZBc válasza pohár (#3009) üzenetére


cZBc
csendes tag

Akkor, ha jól értem, kell csinálni egy "kamu" profilt Hola-val, ott beregisztrálok, és küldenek még egy külön kódot, amit érvényesíteni tudok az eredeti fiókomban?

Az achievementsek érnek valamit?

(#3012) ada19 válasza cZBc (#3011) üzenetére


ada19
senior tag

Igen, US IP-vel csinálni kell egy US accountot majd beváltani a linken az AGENTORIGINS promó kódot.. Nekem kiírt egy DLC kódot, meg küldött egy teljesen másikat emailben.

Kétségtelenül beváltható, bár azt senki sem tudja biztosra hogy fog-e működni és megkapjuk-e a tartalmat, mert az egész promó US only.

Mégsenem

(#3013) Ditoo0225 válasza ada19 (#3012) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Ha US only akkor nyilván nem fog menni az EU verziós játékkal szerintem.

(#3014) ada19 válasza Ditoo0225 (#3013) üzenetére


ada19
senior tag

Spekuláció, ahogy az is hogy menni fog. Egy biztos: aktiválható a kód, 8.-án kiderül hogy kapunk-e tartalmat is mellé.

Mégsenem

(#3015) #45997568 válasza Bibgr0 (#3008) üzenetére


#45997568
törölt tag

Igen, igy megyen, 8-an kiderul a tobbi :R

(#3016) xEon1337


xEon1337
őstag

Na, csak előrendeltem én is a Gold Editiont. :C

"Less but better" - Dieter Rams

(#3017) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Megkérek valakit aki tudja pontosan hogyan kell aktiválni azt a kódot az írja már egy hozzászólásba érthetően :) Köszönöm előre is, biztos nem csak nekem lenne hasznos :)

(#3018) Bibgr0 válasza Ditoo0225 (#3017) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Ha már megvan a kód, akkor uplay kliensben 'Activate Product'-hoz beírod és kész.

szerk: Mivel azonban US only helyről szereztük, így egyáltalán nem biztos, hogy működni is fog. Meglátjuk március 8-án. Ha megpróbálod újra hozzáadni a kódot, ott írja majd, hogy már hozzárendelted az accountodhoz. Más nyoma nem lesz a regisztrációnak.

(#3019) KnockOut87: igen, kicsit túlpörgettük magunkat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3019) mettek


mettek
addikt

a Division után rendesen nincs kedvem semmi mással játszani :P

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3020) #45997568 válasza xEon1337 (#3016) üzenetére


#45997568
törölt tag

En annyira vartam ezt a jatekot hogy mar decemberben megtettem. Most a beta alatt nagyon elkapott a hangulata, mar az alap zonak is remekek lesznek, am amikor bementem a DZ-be es egy masik sraccal elkezdtunk egyutt mokazni, maszkalni, rosszfiukat vadaszni az eleg jo volt :) Egesz este azt mondtam hogy nagyon jo ez a jatek (egeszen pontosan: Ez K%$£@ jo Jatek! :P ).

Ubisoft-nak most mar csak oda kell figyelnie hogy menjen minden rendben, javitsak a hibakat, zarjak ki a csalokat es akkor egy picit javult a megitelesuk nalam mint kiado.

A jatek :C

(#3021) marilllyo válasza #45997568 (#3020) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is baromira vártam. Egy problémám volt, hogy nemrég nekiálltam a The Crew-nak. Hát az nagyon gyenge lett. Kicsit megijedtem, hogy nehogy már ezt is így elbaltázzák. Nagyon pozitívat csalódtam benne. Grafika is, frame is jó lett a konzolporton. Várós nagyon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3022) .LnB válasza mettek (#3019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod, nekem sincs. Esténként nyomok pár kör Battlefrontot, aztán ennyi. El akarom érni benne az lvl50-et.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3023) Csabee86 válasza mettek (#3019) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szintúgy. Most a The Order 1886-ot nyomom. De kész kínszenvedésnek tűnik a Division után. Mikor lesz már Március 8? XD

(#3024) k-adi válasza Csabee86 (#3023) üzenetére


k-adi
nagyúr

Order... részvétem

(#3025) Csabee86


Csabee86
senior tag

Egy gyors kérdés. Nézegettem itt Youtube-n videókat, 1080p ultra és Seet Fx-el. Valami eszméletlen mit dob a látványon. Ez mennyire legális? Megjelenés után is lehet telepteni majd ilyen"modokat"? Meg hogyhogy már elérhető ilyen grafikai tuning?

(#3026) westlake


westlake
félisten

A játékoslistában néhány emberhez már odaírtam a TTT-t. Ők lesznek azok, akik majd rettentő aljas módon összeállnak és átveszik az irányítást a DZ felett (rogue mode). Akit érdekel a téma, megkereshet privátban.
Ja, és szerintem rettentő jó team nevet találtam magunknak. ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3027) .LnB válasza Csabee86 (#3025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én kipróbáltam nekem semmit nem dobott a látványon.
Linkelj pls videót.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3028) Kicsimix válasza marilllyo (#3021) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem konzolport a játék.

#3026
Én sima is + roguezok is. Beírhatsz west

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3029) Csabee86 válasza .LnB (#3027) üzenetére


Csabee86
senior tag

Parancsolj, videók:

[link]

[link]

[link]

[link]

(#3030) duvi válasza .LnB (#3027) üzenetére


duvi
nagyúr

(#3031) .LnB válasza Csabee86 (#3029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is rossz, bár néha a naplemente nagyon erősen narancssárga szerintem a 3. videó elején. De nem rossz, én nem ezt próbáltam. Amikor néztem csak kettő volt még elérhető. K-putt'e félét próbáltam szerintem. Ez pedig a Xenthor's.

(#3030) duvi Ez viszont szerintem nagyon túlszaturált, nagyon erősek a színek. Nincs a videóba leírva, de szerintem a EDIZ´s E3 Mod féle lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3032) duvi válasza .LnB (#3031) üzenetére


duvi
nagyúr

Igaz, de nagyon látványos :D Valahol a kettő között (eredeti és a linkelt) lenne az optimális érték. Szerintem a játék alapszínei elbírnának egy kis plusz szaturációt, de ez már eléggé szubjektív vélemény.

(#3033) logaritmus


logaritmus
tag

Hol érdemes megvenni a PC gold verziót, ami jó áron is van?

(#3034) duvi válasza logaritmus (#3033) üzenetére


duvi
nagyúr

Itthon az 576-ban a legolcsóbb.

(#3035) Xorith


Xorith
tag

Aki olcsón akar Sleeper Agent Editiont itt talán a legolcsóbb: Aqua
Egyébként másnak is eszébe jutott, hogy az összes posztapokaliptikus filmet megnézi a megjelenésig? :))

[ Szerkesztve ]

(#3036) mettek válasza .LnB (#3031) üzenetére


mettek
addikt

Én a kputt-osat tettem fel és nekem bejött, egy hangyányit hoz a színeken illetve sötétebb a fekete. Én használni fogom a teljesben is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3037) kinghaxor válasza mettek (#3036) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Watch Dogs esetében használtam SweetFx-et. Ott nem okozott fps vesztést mivel csak a gammához meg a színekhez nyúlt hozzá. Viszont később volt hozzá egy mód is ami már a grafikát is változtatta. Azzal már változott az fps érték is. Division esetében ezek sima SweetFx preset-ek? Gondolom ebben az esetben itt sem fut tőle rosszabbul a játék. Mindenesetre tény, hogy sokat dob rajta. Már alig várom a játékot. Utóbbi időben semmivel sem játszottam annyit mint most ennek a bétájával. Pedig hát nem is nagyon volt benne tartalom.

(#3038) Xorith válasza kinghaxor (#3037) üzenetére


Xorith
tag

Sokan hiányolták az "életet" a városban. Nekem pont ez jött be! De nagyon! Néha csak sétálgattam és a látvány képes volt elhitetni, hogy ez egy valós város. Nekem nagyon átjött a hangulata. Bár én nem "pontvadászként" játszom mint sokan mások. :)

(#3039) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt tegnap akartam is írni, csak elfelejtettem. Vajon a játék elején megkapjuk a teljesen épp, lélegző New York városát? Vajon úgy fog kezdődni? :) Én örülnék neki. Nyüzsi, sok ember, működő forgalom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3040) duvi válasza .LnB (#3039) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem csak mozit kapunk a Black Friday-re készülődő New Yokról :(

(#3041) Kicsimix válasza .LnB (#3039) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem fogjuk... Ha lvl4-es szinten már kihalt volt a város akkor nem lesz itt semmi ilyesmi : ) Másrészt mondták, hogy a történetből fog kiderülni mi történt..

#
Ez a sweet fx kicsit természetellenes nekem már..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3042) ScomComputer válasza mettek (#3019) üzenetére


ScomComputer
veterán

"a Division után rendesen nincs kedvem semmi mással játszani"-pontosan így vagyok ezzel én is.....még a p...na se kell! :DD :DDD

(#3043) marilllyo válasza duvi (#3040) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem az emberek beleőrültek, hogy az Edigital képtelen volt 2 héten belül kiszállítani a Black Friday akcióban vett termékeket. Valakinek megjött a 42"-es akciós tv... valakinek nem. Az ebből kialakult téboly miatt döncölték fel a kocsikat meg lődöznek egymásra.
A kormány vírussal próbálta megfékezni a lázongó tömeget....

A story dióhéjban. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3044) mrgregoryan válasza k-adi (#3024) üzenetére


mrgregoryan
tag

mi a probléma az Order-rel??
azt hallottam eléggé jól sikerült.. vagy csak a DIVISION mellett bújik el?

(#3045) .LnB válasza Kicsimix (#3041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az oké, hogy a sztori nem derül ki, de a káosz elindulását, simán be lehetne mutatni, úgy hogy a játékos hirtelen "aztsetudjahogymivan" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3046) mrgregoryan válasza Csabee86 (#3025) üzenetére


mrgregoryan
tag

szia!

amennyire én tudom, a SweetFX abszolut legális, és szubjektív izlés beállítása egy játékhoz.
Én rengetegszer használtam, BF4, Witcher 3, Watchdog stb...van ahol pl csak ez hozta vissza az E3 minőséget. lásd watchdog..

(#3047) duvi válasza marilllyo (#3043) üzenetére


duvi
nagyúr

Gyanúsan ismerős volt a story... Tehát megtörtént eseményt dolgoztak fel az Ubinál ;]

(#3048) ScomComputer válasza mrgregoryan (#3046) üzenetére


ScomComputer
veterán

Pontosan...én meg szinte mindenhez használom,amihez lehet,meg amihez van(enb,stb,stb). :K

(#3049) marilllyo válasza duvi (#3047) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen... Egyébként közeli részese voltam az eseményeknek. Mondhatni 2 hónappal ezelőtt én lettem volna az első aki lő! :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3050) mrgregoryan válasza ScomComputer (#3042) üzenetére


mrgregoryan
tag

de jó, hogy nem vagyok egyedül..
én is valahogy ezt árzem, hogy vegetálás van márciusig, aztán csapatás... ok, tegyük hozzá, rendesen felcsigáztuk magunkat.. illetve tesszük ezt a fórum olvasgatásával meg elmélkedéssel.. ami csak lassítja az időt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.