Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) ßrainiac válasza ßrainiac (#7985) üzenetére


ßrainiac
addikt

Eddig ketten vagyunk, meg vki?

Ha lenne egy franko csapat, meg felvennem a fulest es nagy vonakodva TS-eznek is akar :U

Szomszed szobaban alszik a gyerek :DDD Szal nem ordibalos "dobd a 'nade-et / MEDIIIIIIIC" stilusban de jelen lennek

(#8002) #14955008 válasza RazoR (#8000) üzenetére


#14955008
törölt tag

Itt majdnem mindenki a fórumról a discord-ot használja, ami a topicban van.

(#8003) venomka1 válasza VTom (#7933) üzenetére


venomka1
aktív tag

ez letolteses vagy lemez?

(#8004) venomka1


venomka1
aktív tag

ja most olvasom hogy nem lemez:( de akkor mi a fasznak varnak vele keddig. Na mond1, szerintem a lemezt meg veszem a passt pedig kulon. Az csak egy kod es kesz? vagy hogy mukodik ha kulon veszem meg a jatekot,es a passt?

(#8005) #14955008


#14955008
törölt tag

Grand Centralt csinálta már meg valaki Hard-on? Nem DZ-s cumókba.

(#8006) Csavez™


Csavez™
veterán

Sli-vel tud valaki játszani?

(#8007) TTomax válasza Csavez™ (#8006) üzenetére


TTomax
nagyúr

Betaban nekem nem ment valami fényesen...mi a gondod vele?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8008) TTomax válasza Csavez™ (#8006) üzenetére


TTomax
nagyúr

Amúgy van egy fixem rá...

Töltsd le az nV Ispectort [link]

Töltsd le az sli profilt,csomagold ki valahová... [link]

Indítsd el az inspectort,driver verzió szám mellett a kis csavarhuzó-villáskulcsra kattints,felugrik egy ablak,felül "import user defined profiles" (kis zöld nyil lefelé),ott lesz két opció válaszd a felsöt "import profile(s)",tallózd be a .nip profilt amit kicsomagoltál elözöleg,aztán jobb felsö sarok zöld pipa "apply changes".

Kíváncsi vagyok hoz-e valamit a profil. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8009) FollowTheORI válasza warcat (#7986) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Már egy ideje nem... :N

[link]

"I am from EU. Yes, i bought the game today and it was region locked. I activated the game on my uplay account using VPN. "

...

"Tested Gold Edition -> It is activation LOCKED to Brazil."

....

"Purchased a Nuuvem copy through a Braizlian verified PayPal account on March 9th. Purchased the Gold version, this code also applies.

The Division key I received for Uplay was region locked. Keys purchased earlier had different levels of region lock.

I made a temporary UPlay password change & using FlyVPN Trial I logged into the UPlay launcher to activate the key, logged out of UPlay & closed the VPN.

Key activated fine, standard copy & all DLC season pass etc is attached to my UPlay account.

Playing in US.

NOTE: Using a VPN has the risk of making public any login info you are using.

As a precaution be sure to log out of all important accounts, sites, Steam, etc. before use.

Make a temporary password before using a VPN for any account you need to log into during the VPN usage, restore the password once you're done with the VPN."

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8010) warcat válasza FollowTheORI (#8009) üzenetére


warcat
veterán

Elnézted a dolgot,ne keverjük a kettőt(nuuvem és uplay).Egyrészt a nuuvemes is aktiválható(bár ip aktivációs egyszeri záras),de nem arról van szó.(azt rendkívül nehéz kifizetni).

Van simán a Uplay-nek külön brazil aloldala,ott lehet megvenni saját fiókra.Ezt közvetlenül rá is rakja egyből,bár a kulcsot is elküldik egyébként emailben,de egyből be van aktiválva.Simán Paypallel fizetsz.

Sikeres vásárlás esetén már minden aktiválva van,semmi további zár nincs,ahogy a képen is látható,minden nyelv választható.Másfél órát tudtam játszani most vele mert holnap koránkelés +egész napos elfoglaltság.

Épp ezért aki eddig írt annak segítettem,de estig már nem tudok,lényeg hogy VPNezni kell hozzá,a "brazil uplay division" google keresésre dobott 4. és 5. találatban minden le van írva,persze mindenki saját szakállára mókol :)
Jó játékot.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8011) Fenybenhanyo


Fenybenhanyo
csendes újonc

Sziasztok!

Egy kis help kellene. Hol lehet most legolcsóbban megszerezni a játékot, amely tartalmazza a magyar nyelvet is?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

Dan

(#8012) oneal1


oneal1
senior tag

sziasztok!

Base-n vettem egy edzőcipőt, amit nem kaptam meg, benyúlta a köcsög! :D

haver is ugyan így járt.

Járt még így valaki? van valami megoldás, hogy előkerüljön?

köszi!:)

(#8013) FollowTheORI válasza warcat (#8010) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valóban, elnézést... és jó VPN-ezést mindekinek! :D :R

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8014) #14955008 válasza Csavez™ (#8006) üzenetére


#14955008
törölt tag

Lirik 3 db TitanX-en játszik SLI-vel :D :D :D

(#8015) FollowTheORI válasza oneal1 (#8012) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Le kell lőni, hátha kidobja loot-ba... ;] :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8016) ot93


ot93
senior tag

Ez mi már? ORIGIN-en a Division? :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#8017) Balazs_


Balazs_
aktív tag

2013 óta elérhető pár játékuk egymásnál is.

(#8018) ot93 válasza Balazs_ (#8017) üzenetére


ot93
senior tag

jaaa, ezt nem is tudtam. Így már érthető. :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#8019) westlake válasza szallasi007 (#7597) üzenetére


westlake
félisten

Mit kellene néznem?

Más:

Az egyik ECHO bugos. Vagyis kettő, mivel mindkettő ott van a térképen, meg eleve 62/63-at ír a program. Valójában megvan az is, mivel megkaptam a The Finder achi-t.

Viszont nem tudom, hogy a Garment District-ben hova kellene még elmennem, hogy 100%-os legyen. :O

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#8020) modflow


modflow
veterán

Hol találok a játékban olyat hogy jutalom beváltó hely? A bázison, de mit kell keresnem, mert nem látom.Mi a magyar neve?

(#8021) warcat válasza modflow (#8020) üzenetére


warcat
veterán

A saját bázisodon van, ha a kijáratot és a saját ládádat összekötöd, na azon a vonalon,a felső szinten levő épületszárny-ra vivő lépcső alatt/mögött van a vendor,jobban nem tudom körülírni :D

EA: It's in the crate!

(#8022) modflow válasza warcat (#8021) üzenetére


modflow
veterán

Köszi, megnézem. :)

(#8023) RazoR válasza westlake (#8019) üzenetére


RazoR
veterán

Te aztán nem vagy semmi!!! :Y

(#8024) Csavez™ válasza TTomax (#8008) üzenetére


Csavez™
veterán

Köszi,megpróbálom. :)
A gondom vele,hogy elindítom a játékot ,jó esetben pár percet tudok játszani, magától bezárja a játékot és kidob az asztalra. Kikapcsolom az sli-t,meg minden ok.

(#8025) Drenadar


Drenadar
veterán

Bug:

Elkezdtem játszani, tegnap este pl Duvi-val, és az egyik idegesítő dolog:

A jó öreg classic M44-re rátettem a scope-ot, és ha leváltok a fegyverről és vissza, akkor már nincs rajta. Grafikailag ott van, csak éppen nem működik, és ha megnézem a fegyver modokat, akkor jelzi is hogy nincs rajta scope, és tegyek rá...

A másik még idegesítőbb bug, lehet hogy driver? (AMD 03.09-es javító feltéve).
Egy idő után el kezd akadni a játék. az FPS szám NEM esik le, de 2-3 másodpercenként megakad a játék (r9 380 GPU 62fok). Nem hiszem, hogy a vga lenne a gyenge, főleg, hogy mondjuk mediumon játszottam, és feltettem HIGH-ra, és egy kis ideig játszható. De csak ha a Vsync-et állítom át ide oda amoda akkor is jó egy ideig.

Valaki tud ezekre mondani valami értelmeset? Nagyon idegesítő, és gáz...

(#8026) westlake válasza Drenadar (#8025) üzenetére


westlake
félisten

Ennél jóval több bug van a játékban. Sajnos. :(

Play nice!

(#8027) modflow válasza warcat (#8021) üzenetére


modflow
veterán

Megvan, köszi!

A Gold -hoz járó cuccokat is itt kellene látni?
Mert store-ban nekem továbbra is csak a két ruhát mutatja.

(#8028) Drenadar válasza westlake (#8026) üzenetére


Drenadar
veterán

nem írtam ellenkezőjét, de én ezekkel találkoztam, és az utolsó eléggé el lehetetleníti a játékot... folyamatosan a grafikai beállításokat állítgatni nem éppen játék élmény.

Az apró illúzióromboló grafikai bugokon én már továbbléptem...

(#8029) velizare válasza modflow (#8027) üzenetére


velizare
nagyúr

Invertory -> apperance. itt alul vannak a szettek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8030) mettek


mettek
addikt

Én lekopogom semmi buggal nem találkoztam pedig a sztorin végigértem és DZ-ben is 27-nél járok. 1-2szer kidobott error-ral de ennyi volt. Ja meg az izzó kék festés valójában zöld 😆
Illetve egyszer rosszul számolta az inventoriban a felszerelések értékeit, újraindítás megoldotta.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8031) Madoc


Madoc
veterán

A saját karaktereitek között át lehet vinni a cuccokat. A bázison a ládába kell betenni és a másik karakterrel is kivehető. Bocs ha már volt!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#8032) Edem05


Edem05
őstag

Amikor többen vártok egy helikopterre a kimenekítési ponton...


:DDD

(#8033) D.Orion válasza bunfi (#7993) üzenetére


D.Orion
veterán

Elindítod a uplay klienst - > jobb felül a nick-ed mellett kicsi lefelé fordított háromszög - > Account information - > Mygames

Itt vannak a kódok.

(#8034) #14955008 válasza Edem05 (#8032) üzenetére


#14955008
törölt tag

Muhaha ezt a zenét be fogom játszani ha idegenek is lesznek ott. :)

(#8035) norti válasza Drenadar (#8025) üzenetére


norti
addikt

Az előző Crimson driverrel még nem voltak akadások, ez a 03.09-ivel jött be nekem is, bár nálam csak fél óránként egyszer akad meg egy kicsit.

(#8036) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Alakul :DDD

[link]

Ami viszont még jobb hír, hogy Paul Rhodes visszakerült a bázisra.

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8037) demmer123


demmer123
őstag

Küldetés közben kihagytam egy echot.Fel akarnám szedni de az ajtó előtt már rács van,nem tudok bemenni. :U Ilyenkor mi a teendő?

Néztem videókon ezen az ajtón kell bemenni de nekem rács van előtte.Valaki tudja hogy mit csináljak ilyenkor? :(

[link]

[link]

[link]

(#8038) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg negyed órás lesz a szerver restart.

(#8037) demmer123

Ha jól emlékszem, csak az utolsó küldetés letolása után lehet odamenni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8039) Anonymus23 válasza oriic (#8038) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem már beadta, pedig még messze vagyok a végétől. Valamelyik mellékküldetéskor adta be, hogy oda is be tudtam menni.

Vagy várjunk csak, lehet nem is.
Csatlakoztam Westlake-hez a játékba, és akkor tudtam megcsinálni, lehet azért adta be, mivel gondolom Ő már végigtolta, és ő volt a csatlakozásnál a csopvez.
Mondjuk utána nagyon hamar le is léptem tőle, az akkor még 14 lvl csávónak kicsit erősek voltak a 30-as ellenfelek. :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#8040) D.Orion


D.Orion
veterán

Épp lenyomtam a második Medical Mission-t hardon, és olyan barangolósra sikeredett a visszaút a főhadiszállásra, hogy már ott ért a Server Show Down 10 9 8 7 6 :DDD

Még csak 8as vagyok, de baromira élvezem. Főleg a nagyjábóli barangolós részeket. 30-40 percet simán el tudok lenni egy olyan mission-ben amin már 10 perc alatt átrohan. Ez is 50 percig tartott, minden sarkot végigjártam mindenhova benéztem, rácsodálkoztam apróságokra matricákra. Szerintem nagyon jól össze van rakva ez a játék, ne rohanjatok nézzetek körül. :R

uplay: pHeetR

[ Szerkesztve ]

(#8041) pzstm


pzstm
titán

The Division ‏@TheDivisionGame · 27 seconds ago

UPDATE: Servers are now back online. Have fun!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8042) m0h0senator válasza Snip3r_HUN (#7953) üzenetére


m0h0senator
őstag

jeee ott vagyok :C

Hajnali 2kor fejeztem be lvl 27-n.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8043) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok! Segítséget kérek. Amikor egyedül barangolok,van mód rá,hogy megállítsam a játékot,ha valami dolgom van a valóságban? Többször is ráfaragtam már,mert a menü/térkép nem állítja meg játékidőt. Köszi előre is.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8044) danee47


danee47
csendes tag

Hello. Ha valakinek van kedve DZ-t vagy dailyt tolni vegyen fel. Egyedül unalmasabb. level 30 vagyok

uPlay: danee47

(#8045) oriic válasza hitvanyalak (#8043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel bárhol spawnolhatnak mobok, így a safe hose-okban vagy a főbázison érdemes pihenni.

Live-Die-Respawn

(#8046) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Úgy gondolom jövőhéten beszállok én is a csapatba, - előrendelni nem akartam, még a béták után sem, pláne hogy az extrák nem igazán mozgattak meg - ehhez csupán egy dolgot kellene tudnom: Hol a legolcsóbb most a játék megbízható forrásból? (Mivel ennek megválaszolása lehet reklám, így akár privátban is jöhet)

Én a GMG-ben láttam eléggé baráti áron, kérdés van-e náluk jobb opció?.

Köszi!

Üdv. core2

(#8047) noorbertt válasza warcat (#7986) üzenetére


noorbertt
őstag

Ha például így veszi meg valaki abból nem lehet baj későbbiekben?
Elég szürke dolognak tűnik.. :)

Megveszem Uplay - en attól még tudom steamen használni? Vagy azt onnan kellene megvenni?

(#8048) FollowTheORI válasza noorbertt (#8047) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem lesz Steam-es... csak amit ott veszel.

Annyi a kockázat benne, hogy esetleg az UBI elveszi... vagy az accounttal csinál valamit, kitilt, vagy a vásárlást tilja rá stb stb.
Persze erre eddig nem nagyon volt példa ebből az okból kifolyólag (VPN vásárlás, aktiválás).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8049) Csavez™ válasza TTomax (#8008) üzenetére


Csavez™
veterán

Megcsináltam, fps-t hozott bőven,de projektornál 5 perc,3 monitornál 2 perc alatt vág ki az asztalra.
Sokan panaszkodnak az nv driverre,csak javítják!?

Nem is tudom,hogy játszak,mindegyik brutális! :)


(#8050) D.Orion válasza Neil Watts (#8046) üzenetére


D.Orion
veterán

Amd ill. nv kuponokat látni néha 10K-ért, annál olcsóbb sztem nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.