Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) velizare válasza Egonyolc (#11450) üzenetére


velizare
nagyúr

melyik? a dz gear set szerintem dzben fog esni. és van egy olyan érzésem, hogy a supply dropokból jöhet ilyen. a pve gear setek eshetnek a raidből, igen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11452) ada19 válasza Egonyolc (#11450) üzenetére


ada19
senior tag

Nem mondták ki pontosan de arra utaltak hogy minden setnek lesz 1 darabja ami csak DZ-be esik, a többi meg össze vissza, de Incursion-be a legnagyobb valószínűséggel.

Mégsenem

(#11453) Preda válasza EnterR (#11446) üzenetére


Preda
aktív tag

Alábbi módszer szerint.

(#11454) RichieTri válasza ada19 (#11430) üzenetére


RichieTri
senior tag

jól értem, hogy akkor nem csak dz level 30/50-s korlátozások lesznek hanem több kategória lesz a cuccokra?..
remélem sikerül majd rendesen szétosztani szintenként a motyókat.
eddig elég nagy szakadék volt a szintek között gear/weaponban.
én a 45-ös karimmal hozzá sem tudtam szagolni az 50 felettiekhez, de a 30 alattiak meg egy pillantástól elhullottak.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#11455) demmer123


demmer123
őstag

Mostani állásom frissítve.

(#11456) pzstm válasza demmer123 (#11455) üzenetére


pzstm
titán

szép. Mire sikerült rakni? Én tegnap akárhogy néztem 250 felé nem tudtam csúszni :DDD

Poén, hogy 20 ezerrel kevesebb DPS-el több a Firearms-om :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11457) RECSKA válasza demmer123 (#11455) üzenetére


RECSKA
veterán

:Y :Y :Y

Ennyi. :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11458) -=Jam=- válasza demmer123 (#11455) üzenetére


-=Jam=-
őstag

OMFG!!! :Y Az igen! :R

(#11459) oriic válasza demmer123 (#11455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egész tűrhető. ;] :C

Live-Die-Respawn

(#11460) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok.. Én vagyok gyengeelméjű, vagy ezmiez? :D (Lincioln alagút, első kapu ahol eddig be lehetett jutni)

Zárva van a Lincoln alagút első ajtaja, ott ahol eddig be lehetett jutni. :DD

(#11461) pzstm válasza Maxtreme (#11460) üzenetére


pzstm
titán

Logout-login

LnB kollegával reggel épp errol diskuráltunk

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11462) Maxtreme válasza pzstm (#11461) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszi, azt pont nem olvastam (már ha itt folyt a diskurácio :D)

(#11463) .LnB válasza demmer123 (#11455) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyengusz. Én nem is használnám ezt a karit a helyedben. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11464) Edem05


Edem05
őstag

Cheater féreg! Speed hack, damage hack! Egy lövésből megöl mindenkit azt tovább ugrik 50-100 métert. Már vagy negyedszer van rajta manhunt. :(((

(#11465) woker válasza Maxtreme (#11460) üzenetére


woker
aktív tag

Egyszerű: bug. Előfordul sajnos (én csak 1x találkoztam vele eddig de volt már rá itt panasz párszor, a jellemző nálam a pálya be nem töltése volt) nagyjából ugyan olyan rossz amikor nem sokkal a kapu utáni területen nem tölti be a pályát és beesel a map alá.

@Edem05: remélem jelentettétek.

[ Szerkesztve ]

(#11466) vegitossj7 válasza Edem05 (#11464) üzenetére


vegitossj7
addikt

Még jelenteni se lehet...

Kihasználja, hogy nincs report gomb a játékban. 12-én változni fog a helyzet.

Fifában is ugyanez van PC-n. Ugyanilyen nevű, l és I keverékkel tarkított felhasználónevek, ne tudd jelenteni. Hiába jelented vagy csinálsz videót róla, az Ubi se lesz előrébb ezzel... Ide csak a menüpont használ.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11467) RECSKA válasza Edem05 (#11464) üzenetére


RECSKA
veterán

Jelentsd...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11468) .LnB válasza Edem05 (#11464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha te mondod akkor elhiszem, hogy cheater. Elég vagány kis dreamteam csapatot hoztatok össze ahogy látom DZ-re :D Ott ha titeket oneshotolt akkor fix cheater. Tessék reportolni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11469) pzstm


pzstm
titán

Update 1.1: Incursions - Patch Notes (OFFICIAL)

nagyon kellene, hogy közös legyen a crafting material :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11470) pzstm válasza pzstm (#11469) üzenetére


pzstm
titán

mármint karakterek között :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11471) [hun] warhea válasza pzstm (#11469) üzenetére


[hun] warhea
tag

szerk: megjavult.

valami nem kafa a linkkel

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11472) frenkye


frenkye
csendes tag

Sziasztok!

Régóta követem a fórumot, sokat tanultam Tőletek. Ezúton is köszönöm! Inkább csak csendes olvasó voltam, próbálgattam a megosztott apróbb trükköket. Pár embert ismerősnek jelölök, ha gondoljátok, fogadjátok el a jelölést. Random emberekkel szoktam menni, de jobb lenne, ha közületek lennének a társak a csatában! :) Nyugodtan felvehettek engem is (Frenkye_Junior), általában du. - este érek rá. 30/30-as vagyok jelenleg. Jelenleg így állok:

(#11473) oriic válasza pzstm (#11469) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kemény 3db nevesített fegyver? :D Wow.

(#11474) pzstm

Jelenleg ezek a neves fegyverek vannak a játékban:

-Caduceus
-Cassidy
-Liberator
-Pakhan
-Midas
-Damascus
-Tenebrae

Ezekhez jön most 3új, nem túl sok. Főleg hogy 99% hogy lesz náluk jobb gold fegyver a patch után.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11474) pzstm válasza oriic (#11473) üzenetére


pzstm
titán

most van midas, Tenebrae, Pakhan, Liberator....mondhatni szinte dupláznak (bár lehet kimarat valami...amúgy pont elég az elkövetkezendő 1 hónapra, amikor újabb incursion jön :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11475) [hun] warhea válasza frenkye (#11472) üzenetére


[hun] warhea
tag

Szia! En is 30/30 vagyok. rhdc a nickem. addolj ha gondolod :)
termeszetesen mastol is szivesen veszek jelolest (mar nem nagykepusegbol) (jo ez most nem hagzott tul jol :D)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11476) ada19 válasza pzstm (#11469) üzenetére


ada19
senior tag

Remélem a many more-be beletartoznak azok a komolyabb bugok is amiket nem írtak... :)

Mégsenem

(#11477) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocsi srácok! Ennél offabb off kommentet nem lehet írni.

De ezzel a kommentemmel érem el a PH nagyúr rangot! Semmi különös nincs ebben, csak pár napja már tudtam, hogy lassan elérem, és szerettem volna valami jó topikban meglépni. Nem csak úgy random. És bár sok helyen jelen vagyok (és biztos mókás lett volna egy Cod, vagy Titanfall topikba ezt jubilálni ;] ), azért választottam inkább egy topikot. És ez a topik megérdemli, főleg most, hogy a játék ennyire meghatározó lett számomra. És szerintem jó társaság gyűlt itt össze.

Nem kell gratulálni vagy ilyesmi, mert ez nem jelent mást csak, hogy mennyire sokat tudom jártatni a po*****-mat. :D

És mivel nagy "gif mániás vagyok" az avatáromhoz illő (konkrétan az avatarom ez alapján a karakter alapján van) kis ünneplés: [link]

És komment vége. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11478) pzstm válasza .LnB (#11477) üzenetére


pzstm
titán

gratulálok ;] :P :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11479) oriic válasza .LnB (#11477) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Offolunk offolunk? Ott van nagyon a törlés gombon az ujjam. :DDD ;]

Grat btw. :C

(#11480) .LnB

A fenébe, ismersz már. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11480) .LnB válasza oriic (#11479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt esküszöm láttam előre ezt a kommentet. Gondolkodtam is, hogy ha törlöd akkor visszaesek?! De azért ne próbáljuk ki. :D

(#11478) pzstm Köszönöm félisten! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11481) [hun] warhea válasza Maxtreme (#11460) üzenetére


[hun] warhea
tag

Hat, latod mi van kiirva. Closed. Go home. :DDDDD :C

Mas:
van highend light m4? vagy az a liberator?

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11482) lanikai válasza pzstm (#11469) üzenetére


lanikai
aktív tag

na, így aztán végképp ellehetetlenítik a craftolást

(#11483) aerosmith válasza demmer123 (#11455) üzenetére


aerosmith
őstag

úr isten, nem csoda hogy olvadtak a mobok amikor toltuk együtt...

(#11484) Hunt3r22 válasza pzstm (#11469) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Így is szar statokat craftolok, de ilyen árakkal...keddig valahogy gyűjteni kellene még néhány sárga alapanyagot. :U

Xr

(#11485) vegitossj7 válasza pzstm (#11469) üzenetére


vegitossj7
addikt

Haha, ezek után se lehet reportolni a IllllllIIIIIl nevű emberkéket....

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11486) pohár válasza pzstm (#11469) üzenetére


pohár
félisten

baaaazz... lehet megint guberálni minden szart össze, hogy legyen elég weapon part :U

Increased costs for converting crafting materials and crafting High-End items:
- 10 Standard (Green) materials instead of 5 to craft 1 Specialized (Blue) material
- 15 Specialized (Blue) materials instead of 5 to craft 1 High-End (Gold) material
- 10 High-End (Gold) materials instead of 8 to craft 1 lvl 31 High-End (Gold) item

Changed deconstruction yield of Standard (Green) and High-End (Gold) items:
- Deconstructing a Standard (Green) item yields 1 Standard material instead of 2
- Deconstructing a High-End (Gold) item yields 1 High-End material instead of 2

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11487) Lefty válasza oriic (#11473) üzenetére


Lefty
addikt

Multkor veletlenul megvettem a Cassidyt vagy 480000 kreditert, rosszat nyomtam. Nem mondom, hogy nem bantam meg. Mondjuk a kredit joforman mar nem sok mindenre jo.

[ Szerkesztve ]

(#11488) pzstm válasza pohár (#11486) üzenetére


pzstm
titán

jaja...és csomó időt elvesz, hogy nem közös a crafting material karakterek között.... :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11489) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Szerintem a craftingot be kellett áldozniuk a fejlesztőknek a csapatjáték jegyében...

PvE ugye

Nézzétek, most kb. semmi értelme csapatba menni, mert egyedül te kapsz geart, viszont ha még hárman jönnek és adnak potenciális geart a buildhez, több értelme lesz ismerősökkel tolni.
A crafting "nehezebb lesz", viszont a geart 3x nagyobb eséllyel kapod meg, ami kell.

Én electrotankként electronicsra megyek, míg a DPS cuccot bárki másnak odaadom.
Így annak nem kell lecraftolnia. Szerintem ezért nerfelték az egészet.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11490) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyébként ti kapásból úgy mentetek a challenge nehézségre mintha erre születtetek volna és csak én vagyok úgy, hogy ...próbálok nem láb alatt lenni és inkább csak heal-elgetni?! Kb. egyelőre erre vagyok jó. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11491) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

komment nelkul... piccardo. volt a nick, ha valaki latja megbosszulhatna :) eselyem se volt

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11492) Bennyboy


Bennyboy
őstag

szánalmas a ubifos. Dz-be egyhitel a csaló szar amikor fal mögött van és nem is lát. gratulálok, soha többé ubifos játék.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#11493) #35434496 válasza Bennyboy (#11492) üzenetére


#35434496
törölt tag

Miért az EA/DICE jobb? BF4-ben Aimbot-al rohangálnak jó sokan. A másik fele meg Makrót használ. Szinte minden multiban vannak csalók.

[ Szerkesztve ]

(#11494) pohár válasza #35434496 (#11493) üzenetére


pohár
félisten

ki is vágja őket a fairfight, mint macskát szarni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11495) #35434496 válasza pohár (#11494) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem öt perc sajnos. :(

(#11496) DummyBoy válasza marilllyo (#11490) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én próbáltam Skill powerre és HP-ra gyúrni lila cuccokból, healing és revive talentek, és ha sikerült a napikat letolni, mentem Lexington vagy Tunnel körökre... Így szépen gyűlt a tapasztalat, a gear és a Phoenix kredit is. Utána lehet venni blueprint-eket és craftolgatni...

Life is shor...

(#11497) LÁZ


LÁZ
addikt

Kérdés, pár dolgot összegyüjtöttem, teló/missing agent/drónok stb, a jutalomért járó dzsekiket a főbázison lévő vendornál lehet átvenni, ahogy a többi ilyen jutalmas/preorder dolgot?

azért kérdezem, mert nincs nála semmi ilyen: sierra/frost/highland/meadow jacket :F

ps. lehet logout megoldja..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#11498) Petykasz


Petykasz
csendes tag

Nem tudom hogy vagytok vele de 150k dps-el 70k hp-val és 4k armorral 3 szerveren át mindenhol manhunt ellenfelekkel találkoztam. Mind a 3 manhunt csapat játékosok nem kaptak be semmi sebzést 4-en lőttünk 1 jatekost akin nem volt ulti kapott scant és damage buff healt nyomtam és 1 kocka se ment le az életéből de ő 0,3 másodperc alatt foldrevitt minket. Ja és ki se nézett a oldalfal mögül és lelő attól lett tele a F*szom a játékkal 3 szervercsere 3 "Biztos HE gearjük van" csapat akik mindent leszarva nem is bújnak csak mennek és játékosokat ölnek. Ez a játék jó "szünet" lett volna de elbaszta az ubisoft megint. Farmolok hogy minél jobb cuccom legyenés van is de erre folyamatosan olyan jatekosok amikbe nem sebzek és instant meghalok és beleröhög az arcomba.

(#11499) Ice_hun


Ice_hun
újonc

Üdv.
Ma 4x játszotta el a játék, hogy a szokásos FPS érték felét ha produkálta.. kilép restart megint jó egy darabig..
Majd feltűnt, hogy a uPlay ablak mögött figyel egy "Ó, jajj, összeomlott" kis üzenet, jelentés küldéssel.

Valaki tapasztalt ilyet? Esetleg ötlet, mi a baja?? /tegnap estig minden faja volt.

Köszi előre is.

(#11500) Snip3r_HUN válasza Petykasz (#11498) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Signature skill csodákra képes...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.