Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) dezs520


dezs520
senior tag

Az oldalfegyver talentjeinek miért van jelentősége?Persze ha használom az oldalfegyvert akkor van,de én csak max akkor,ha kifogy a fő fegyverböl a lőszer....

(#31002) akoska07


akoska07
nagyúr

Van egy elfogadható AB mellény a Terminálban.
Páncélt kell rá pörgetni.
Akinek nincs még szettje,annak egy Vadász hite hátizsák is jól jöhet onnan,páncélt azon is feljebb lehet tekerni.
Nomád térdvédő szintén zenész,csak páncél kell rá.
Banshee kesztyű szintén elfogadható,krit sebzés pörgethető rá.

Elektronikás maszk tervrajz érdekes lehet,át lehet pörgetni életerő vagy tűzfegyverre.
Lőfegyver kesztyű tervrajz szintén jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31003) Anonymus23 válasza akoska07 (#31002) üzenetére


Anonymus23
veterán

A lőfegyver kesztyű jól jöhet akinek még nincs normális savage kesztyű, abból lehet kraftolgatni, és hátha dob valami normálisabb kombót.

;) - The Power of the Light Side

(#31004) akoska07 válasza Anonymus23 (#31003) üzenetére


akoska07
nagyúr

Így van.

Öszi remény rejtekhely,van egy Felelőtlen mellény ami használható.

Tüzfal rejtekhely,életerő módosító nem a legjobb,de van akinek jól jöhet.

Southpaw rejtekhely, egy operátor fegyvertok jó kis páncéllal,én tekernék még rá életerőt.

Utolsó esély rejtekhely,Könnyű M4 ! Jó cucc,egyik tálent pörgethető róla.
Ezt lehet megveszem én is.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31005) LucentTwo válasza akoska07 (#31004) üzenetére


LucentTwo
tag

Sztem még a dz-s Taktikus hatalma térdvédő se rossz, akinek hiányzik vagy gyengébbje van.

[ Szerkesztve ]

(#31006) Anonymus23 válasza akoska07 (#31004) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az elmúlt héten főnixiért megvehető jobb volt, de akinek nem volt elég Phx az most megveheti ezt is.
Akinek megvan a múltheti annak szerintem felejtős.

;) - The Power of the Light Side

(#31007) akoska07


akoska07
nagyúr

DZ keleti oldal
40th street , operátor fegyvertok érdekes lehet.
42th street , különleges alakulat kesztyű elfogadható,gépkarabély sebzést tekernék rá.
46th street , fenegyerek fegyvertok elfogadható jó páncéllal.

DZ nyugati oldal
31th street , taktikai maszk érdekes lehet.
39th street , nagyobb tár jól jöhet.
42th street , gyorsan kivehető tár érdekes lehet.
46th street , hangos csőszájfék elfogadható.
53th street , gyorsan kivehető tár érdekes lehet.

DZ rejtekhelyeken még nem voltam.

Nem rossz a felhozatal a héten. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31008) Anonymus23 válasza akoska07 (#31007) üzenetére


Anonymus23
veterán

Miért nem az összefoglalóban található linket nézed, gyorsabb mint körbejárni a fél világot :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#31009) malystryx


malystryx
senior tag

Húú tényleg, ma van vendor reset, de kedvesek vagytok, hogy megírjátok. Sajna melóban vagyok, és nincs itt az a link amit hetente frissítenek, de meg sem tudom nyitni a korlárok miatt. Azt megnéztétek nekem, ha szépen megkérlek Titeket, hogy tűzfegyver módosító ruciba ami páncélt ad, betették valahova? Előre is köszi. Este 8 mire hazaérek... :(((

(#31010) akoska07 válasza Anonymus23 (#31008) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én szeretem körbe járni. :)

Miben volt jobb az előző M4 ?
Nekem a tálentjei miatt nem volt jó.
A mostani (gonosz-halálos) pont azt hozza ami az LVOA-C,a kézreálló tálentet lehet átpörgetni,de nem biztos,hogy szükség van rá,mert javítja a fegyver kezelhetőségét képzettség használata után,ki kell próbálni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31011) Anonymus23 válasza malystryx (#31009) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van, de egy heted van rá megvenni, szóval nem kell rohanni miatta :)
DZ04 266TF / 244 Armor - 21.362 DZ cr...

;) - The Power of the Light Side

(#31012) Anonymus23 válasza akoska07 (#31010) üzenetére


Anonymus23
veterán

Sebzése is alacsonyabb és 3%-al kevesebb a páncélrombolás. A tálentek azok nem feltétlenül relevánsak, mármint amazon is jó tálentek voltak: Gonosz+Páncélrombolás, ez mindkettő jól használható, +amit pörgetel.

A sebzés: A főnixes nálam 20,3 k, emez meg 19,7k sebzés.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#31013) akoska07 válasza Anonymus23 (#31012) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen a tálentjei miatt nem vettem meg.
Akkor nem volt csak 1 használható FAMAS-om (tegnap esett egy másik),és ahhoz kellett nézni azt az M4-et.

Hát jah,lehetne magasabb az okozott páncél sérülése.
Majd átgondolom érdemes-e megvenni,de telik a kipróbálásra. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31014) Anonymus23 válasza akoska07 (#31013) üzenetére


Anonymus23
veterán

~16 FAMAS van elrakva a stashbe (azt ne kérdezd, hogy miért :DDD ) Van miből tálentet válogatni.
Mondjuk a Famasokon a Nem komplikált mellett 80%-ban Kérlelhetetlen van másik tálentnek alapból, a 3. változó. Mindegy van miből pörgetni ha valami nagyon jó esne M4 vagy LVOA-C.
Nekem minden nap esik legalább 2-3 db, a nagy része már megy eladásra...
Mondjuk Barret vagy AB cuccok esnének legalább ilyen intenzitással ;)

Ha nincs másik, akkor mindenképpen meg kell venni, mert nem olyan rossz az, csak gyengébb mint a múlt heti. Javaslat: ha bármilyen jó fegyver van ami megvehető, akkor minimum 2-3 darabot meg kell venni, mert ki tudja mit dob még a jövő.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#31015) sixpak


sixpak
nagyúr

(#30999) micafighter & (#31000) Anonymus23:
köszi, akkor marad ez a verzió. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31016) macy válasza Anonymus23 (#31014) üzenetére


macy
addikt

Gondolom az 1.6-os patch után mehet majd az m4 meg a lvoac a kukába. Az alpha cuccokról nem is beszélve. Mire megszereztem őket dobhatom is ki :W :D

(#31017) akoska07 válasza Anonymus23 (#31014) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem is vannak elrakva ,de én sem tudom minek. :D
Van pár M4 is elrakva.

Madison tábor napi küldi ontja a mesterlövész puskákat és az alfa cuccokat.

#31016 macy :
Sztem nem.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31018) VincentVG


VincentVG
aktív tag

hú, egyre jobban behúz a game, nem is tudom miért pihentettem eddig...

szerintetek mennyi van még a Division-ben? úgy értem a 3. DLC után még biztos pörög min 3-6 hónapot, de van valami infotok esetleg, h utána lesz még bővítés? jöhetne a central park, brooklyn, jersey :)

(#31019) malystryx válasza Anonymus23 (#31011) üzenetére


malystryx
senior tag

Igaz, nem kell rohanni, de amilyen felejtős vagyok, muszáj voltam megkérdezni :) Köszönöm szépen. :R

(#31020) ceripapa válasza akoska07 (#31017) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Én most örülök annak hogy tegnap találtam végre egy fasza M700-t :D
7795 fp-vel is 172k a damage :D (4500 flat damage, 24% bonusz) + van rajta pusztító pörgetve + felkészült :D
Most már alap sebzésem fejre 800-880k , crit 1,1m , pulse és tactical link nélkül :]

(#31021) malystryx válasza VincentVG (#31018) üzenetére


malystryx
senior tag

Hát season 02 biztos lesz, remélhetőleg 3 dlc-vel megint, én személy szerint tuti megveszem. Inkább ezt mint a Ubi másik játékát ami februárban fog jönni. Nem akarom említeni az off miatt azt.
Megszerettem a Divisiont nagyon :) Májusban raktam össze egy új gépet 8 év után, és mondtam havernak hogy 1 mostani játékot hajlandó vagyok megvenni. Erre esett a tanács alapján a választás, egyedül csináltam meg 30-as szintig, aztán csináltuk a küldiket utána, (heti-napi) aztán beleuntam, de az utóbbi 2 patch alapján abszolút meggyőzött.

[ Szerkesztve ]

(#31022) RazoR válasza VincentVG (#31018) üzenetére


RazoR
veterán

Én megjelenés óta játszom vele és még mindig leköt! Jön a Season Pass 2 elvileg még idén! :K Dark Zone bővítés (DZ7-11), PVE terület bővítés, PVP Arena, stb.

(#31023) akoska07 válasza RazoR (#31022) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az tény,hogy az egyik legjobb játék.
Ubi elkezdett gondolkodni amikor sokan ott hagyták a játékot. Most nagyon sokan visszajöttek,és még több az új játékos.
Nem tudom mi jöhet a Division után ami miatt itt hagynám.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31024) myckey válasza RazoR (#31022) üzenetére


myckey
veterán

Úgy tudom, hogy az 1.6 -ban jön a Central Park terület, valamint oda tartozó küldetések.
Illetve egyéb módosítások.

Leak

ha már volt, sorry.

Egyébként maga a játék szerintem nagyon sok lehetőséget rejt.
Annyira el lehet benne mélyedni, fantastic! :C

Még csak 16-os szinten vagyok, de már lassan 40 órám van a játékban.
A pve területnek egyik felén voltam még, de nem mindenhol.
DZ be alig kóstoltam bele.
Underground meg a túlélős dlc pedig még kanyarban sincs, pedig a goldot húztam be.

Erre még jön a Last Stand, meg a frissítések....

Ebben több 100 óra van, én léptékemmel. :DD

Csak legyen kikkel játszani, mondjuk 1-2 év múlva is. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31025) malystryx válasza akoska07 (#31023) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, ez volt a mentőőv, hogy még idejében elkezdtek gondolkodni, meg azzal is nagyot húztak sztem, hogy ingyenessé tették, ami miatt sztem megint csak sokan megvásárolták a játékot, meg ugye az sem lebecsülendő, hogy már nem új és emiatt olcsóbb is lett.
Jut eszembe, megnéztem azt a videót amit régebben linkeltetek, hogy milyen szép grafika volt egy trailerben, meg rengeteg olyasmi amit kihagytak. Például a fedezékbe becsúszva érkezni, ha az ellenfél fedezékben van, egy drón segítségével megvilágítani, meg az is teljesen jó, hogy az óráján lehetett dolgokat előhozni, a map is más volt, de sorolhatnánk napestig. Ha a grafika nem is változik, (mert nekem így is teljesen megfelel) legalább ezekből párat betennének, már jobb lenne. Sok lehetőség van még benne, remélem párat észrevesznek.

[ Szerkesztve ]

(#31026) RazoR válasza myckey (#31024) üzenetére


RazoR
veterán

Én kb 550 óránál járok, de vannak itt jópáran akik 1500 felett... :U

(#31027) Madoc válasza VincentVG (#31018) üzenetére


Madoc
veterán

900+ órám van benne 4 karakterrel 😀, és élvezem. 2x tartottam 1-1hét pihenőt benne de mindig visszajöttem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#31028) micafighter válasza dezs520 (#31001) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pl ha nem predatorban vagy és van oldalfegyvernek egy 93R harmfullal akkor a menekülő játékost darkzoneban le tudod lassítani így nem tud elfutni.

Vagy mondjuk ha van egy kisebb szintű oldalfegyvered predatoryval akkor mindig átváltasz a mobokat/playereket last hitelni az oldalfegyverrel és folyton megy fel a hp-d.

Vagy mondjuk van egy kisebb szintű oldalfegyvered competent és adeptel, és amikor képességet használsz pl pulse átváltasz az oldalfegyverre, a talentek aktiválodnak, és visszaváltasz egyből a fő fegyverre, ami szintén megkapja az oldalfegyvernél aktivált competent és adept talentböl a bónuszokat.

Ilyesmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#31029) myckey válasza RazoR (#31026) üzenetére


myckey
veterán

Ezért mondtam, amit megmondtam. ;]

Én is hasonlóan magas óraszámot tervezek bele "ölni" .

(#31025) malystryx

Fedezékbe csúszás az most is van. :K

Az óráját is szokta babrálni. Persze nem olyan holografikus kijelző jön elő.
A térkép pedig hasonló, de azt igazából csak ki-be lépésnél veszi valamennyire észre az ember, mármint az interaktív részét.

Igen, ez a két dolog látványosabb volt a régi trailerben. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31030) malystryx válasza myckey (#31029) üzenetére


malystryx
senior tag

Az alapokat haver mutatta meg, de a fedezékbe csúszás kimaradt. :Y Tényleg van benne ilyen? Még senkitől sem láttam. Hogy lehet megcsinálni?

(#31031) myckey válasza malystryx (#31030) üzenetére


myckey
veterán

Persze persze!

Igazából, mikor valami távoli objektum a cél, akkor szokott seggen oda csúszni, vagy hasonló módon . :K :C

Nekem személy szerint, lámpa fetishem van.
Örülnék neki, ha lenne.

Valamint egy picit több szabadságot adhatnának a mászkálás, leugrás terén, bár ez lehet a mechanikába nem passzol bele. De igazából a mostani rendszer is teljesen megfelelő.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31032) micafighter válasza malystryx (#31025) üzenetére


micafighter
nagyúr

Dronok vannak falcon reach küldiben :) csak nem használható skill ként. De hátha be fogják tenni.

(#31033) malystryx válasza myckey (#31031) üzenetére


malystryx
senior tag

Egy-két helyen elég élethűen megcsinálták a halogén lámpákat, annyira a szembe világít, hogy már-már rossz :) Ki szoktam lőni őket, mert zavar, (sajna újra bekapcsol) de ennek ellenére nagyon jól beleépítették mint nehezítő tényezőt. Ha rajtam múlna kilőhetőek lennének :)

[ Szerkesztve ]

(#31034) myckey válasza malystryx (#31033) üzenetére


myckey
veterán

Én valami fegyverre applikálhatóra gondoltam, vagy szimpla kézi változatra.
Zseblámpa. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31035) malystryx válasza myckey (#31034) üzenetére


malystryx
senior tag

Ha már itt tartunk, nekem közlekedőeszköz vagy eszközök bevezetése hiányzik, néha nagyobb távolságokat kell megtenni, és nem ártana egy kis motor vagy bicikli esetleg quad :DDD Még jobban feldobná a hangulatot, és még lehetne cifrázni, rátennéd a sticky-t aztán gyíííí :C

[ Szerkesztve ]

(#31036) VincentVG válasza malystryx (#31035) üzenetére


VincentVG
aktív tag

vagy legalább az egyik hipster kocsmából egy kis roller. :)
mondjuk nekem nagyon jó a tempo így gyalog, lehet nézelődni. és van mit.
level designerek megdolgoztak a pénzükért.

(#31037) LucentTwo válasza malystryx (#31035) üzenetére


LucentTwo
tag

erre van a gyorsutazás :D

(#31038) malystryx válasza LucentTwo (#31037) üzenetére


malystryx
senior tag

Tudom, de ha boss-ozol, akkor délen az egyikhez elég sokat kell teperni.. Bár szükség szerint kihagyható az az 1 :)

(#31039) Dancs Ákos


Dancs Ákos
csendes tag

Sziasztok!

Srácok!Segítenétek szett összeállításban??

Az Alpha bridge teljes szettből egyedül a hátizsák az ami hiányzik.

Ha a zsákot mással pótolom attól még működhet az Alpha szett úgy,hogy jó legyen?? :B

Milyen zsákkal pótolhatnám,milyen statokkal?

(#31040) LucentTwo válasza Dancs Ákos (#31039) üzenetére


LucentTwo
tag

Minden szettből csak 4 kell, hogy megkapd a teljes bónuszt. Ha hátizsák hiányzik akkor Speciális táska kell. Ha dps-re mész akkor meg majd egy Savage kesztyű és Reckless mellény kell. Vagy maradhat a Speciális táska, és szerzel egy Reckless mellényt. Illetve még a Barret mellény is jó, ha esik. :D

[ Szerkesztve ]

(#31041) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Sziasztok!

Újra visszajöttem játszani a Divisionnel és látom, hogy mennyi minden jött be hónapok alatt.

Annó én az incursion résznél hagytam abba, azóta semmi.
Gs-em az alacsony, 182, de szeretnék újra játszani és minél hamarabb élvezni a játékot.

Merre kezdjek mit? Honnan szerezzek be új cuccokat? Látom a lobbyban, mindenki 254 gs körül van és én csak pislogok.

Köszönöm ha valaki segít. :R

Don't hate the player, hate the game ...

(#31042) micafighter válasza drmazsi (#31041) üzenetére


micafighter
nagyúr

Friend listán valakihez belépsz aki 256-ba van, az Tier 5-be tudja tenni a world tiert és ott 256 cuccok potyognak neked is, ugy meglesz a cuccod nagyon hamar :) Mondjuk ez csak arra lesz jó hogy te is át tudod rakni a játékot World Tier 5-be és 256os loot esik onnantól, mert a jó cuccok összeszedéséhez azért idő kell.

Nézd meg az összefoglaló weekly vendor listjét hogy jelenleg milyen cuccokat árulnak, tegnap volt a forduló. A könnyü m4-et mindenképp ajánlom, nem fullos de használható, a többi cuccot meg te tudod hogy mit akarsz. Nemrég TheProb linkelt ide egy Best in Slot (BiS) guide-ot azt mindenképp érdemes átnézni hogy most jelenlegi patchen mire érdemes menni.

(#31043) myckey válasza micafighter (#31042) üzenetére


myckey
veterán

Urak!

Az normális, hogy a térképnek még nem voltam a "másik" felén, ebből következik, hogy a FŐ küldetésekből még a fele hátra van, /a többi mellékes dologról nem is beszélve/ de a bázison, már ki lett fullozva ( 100% ) a védelmi és a medikus szárny is, valamint a műszaki szárnyból 400 pont hiányzik ( 2 darab fejlesztés ) . :D

Alig voltam még DZ ben.
Ma mentem be először, két körre a túlélős mókában.

A karakterem pedig 16-os szintű.

De már a bázis szinte teljesen kész., meg persze a képességek is --szinte-- mind ki lettek nyitva, de még az alsók is ( az a 3 extra, ami a "T" betűra fabrikálható ) .

Nem igazán értem, mert tegnap még bőven volt mit fejleszteni a bázison. ;]
Aztán ma kettő darab túlélősdi után, hirtelen lett 1000 akárhányszáz védelmi pontom, meg majd 2300 műszaki pontom, továbbá majd 900 medikus pontom.

Most ez mi a kutya füle? :B :DDD
Watafak?

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31044) #81556480


#81556480
törölt tag

:D

Olvasom ezerrel az első hsz-t, kb 10 órám van a játékban, de a fejemben egy nagy katyvasz az egész. Eddig olyan egyformának találom az egészet. Mindenhol jönnek a lángszórós meg botozós emberek akiket leölünk és jönnek még és azokat is leöljük és megnyertük az adott "csatát" .

Így állok jelenleg (szabad nevetni) :

Fegyveremre azt írja hogy elavult, de nem tudom melyik:

Inkább nem is kérdezek semmit ;]

(#31045) arnikusz válasza #81556480 (#31044) üzenetére


arnikusz
veterán

A Scar nem rendelkezik talentel az az elavult.
Most már lassan válts kék cuccokra. És arra is figyelj, hogy a talentek a fegyvereken éljenek.
Egy adott területen csinálj meg minden mellék küldött és folyamatosan fejleszd a karaktered.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#31046) VTom válasza #81556480 (#31044) üzenetére


VTom
veterán

:)
a térképen látsz egy csomó küldetést, azokat csináld végig, abból derül ki a sztori, és közben fejlődsz.
Ha végig vitted, és 30-as szintű lettél, akkor indul az end game content: napi küldetések, high value targetek, incursion-ök, ha van SP-d akkor underground, survival, és persze az isteni DZ (ez már 30 alatt is mehet)

A téma összefoglalóban találsz tanácsokat új játékosoknak, ami elég sok hasznos információt tartalmaz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#31047) micafighter válasza VTom (#31046) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,és persze az isteni DZ"

Most eszembe jutott a tegnapi pajzsos orosz ;]

(#31048) TazLeacher válasza arnikusz (#31045) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, de érzésem szerint kb. erre gondolt a kolléga:

A Scar nem rendelkezik talentel

talentek a fegyvereken éljenek

high value targetek, incursion-ök

Kezdőként én sem értek ebből egy kukkot sem. Elolvastam a leírást, hogy lvl30 előtt mik a tanácsok, sokkal előrébb nem lettem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#31049) velizare válasza TazLeacher (#31048) üzenetére


velizare
nagyúr

a talent az az ikon a fegyver mellett, vele egy sorban. pl. az első fegyverénél egy tátott szájú velociraptor van. a fegyver tulajdonságainál részletesen le van írva, melyik mit csinál.
két állapota van, aktív, vagy nem aktív, utóbbi esetben szürke az ikon. a második slotban lévő fegyvernek nincs ilyenje, mert a zöld fegyvereknek általában nincsen.
high value target - ezek a napi és heti küldik.
incurion - group content, a nehezebb fajtából.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#31050) arnikusz válasza TazLeacher (#31048) üzenetére


arnikusz
veterán

HVT és Incursionok, csak lvl 30 után nyílnak meg.
HVT- célpont infó gyűjtése szükséges, de csak akkor tudsz, ha egy adott területen az összes küldetést megcsináltad. A kék ötszög, sárgák és zöld piktogrammosakat is.
Kezdőként ha szemben állsz a térképpel a bal oldalon érdemes haladni.
Bejárni a területeket, felfedezni a safehouseokat ez mind xp-t ad begyüjteni az echo-at, naplókat telókat.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.