Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) velizare válasza Edem05 (#12887) üzenetére


velizare
nagyúr

vektor craft indul egykétháés... ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12902) marilllyo válasza Edem05 (#12887) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez meddig lesz vajon?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12903) sNk77


sNk77
aktív tag

Sziasztok, pár napja vettem egy vgat és járt mellé egy Division kupon. Amit azonnal aktiváltam és a kártya nem nyerte el tetszésemet. Ezért elszeretnék állni a vásárlástól. A kérdés, hogy vissza veszik így ? Az Iponnál vásároltam. A válaszokat előre is köszönöm.

Ui.: ide írtam és az egyebekhez mert nemtudtam hova kéne, hátha itt tud valaki hozzászólni.

nádpálca

(#12904) oriic válasza marilllyo (#12902) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még 167 óráig.

Live-Die-Respawn

(#12905) marilllyo válasza sNk77 (#12903) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ezt csak az Ipon fogja tudni neked megmondani. Igazából nem is értem miért nem egyből őket kérdezted. :)
Info@ipon.hu

Egyébként annyira nem jófejek szerintem. Volt már velük hasonló köröm. Inkább hagytam a francba.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12906) kovsol válasza oriic (#12895) üzenetére


kovsol
titán

És jelentem PS4 verzióban is benne van ez a bug. Viszont az én bombám csak 150k -t sebez. Így egy örökkévalóság megölni.

May the Force be with you!

(#12907) CactuS válasza marilllyo (#12905) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem aszfben bebiztosította magát az Ipon az ilyen esetek ellen. Ha nem tudod hiánytalanul visszaadni a vásárolt terméket, akkor nincs visszavásárlás. Amúgy ez nekem kb. úgy hangzik, mint amikor a foci vbre vettek az emberek nagy TVt...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12908) pzstm válasza velizare (#12901) üzenetére


pzstm
titán

én kraftoltam párat, de a Navy MP5-N-esem jobbnak tűnik, még ha csak 183-as is... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12909) storm3 válasza pzstm (#12908) üzenetére


storm3
senior tag

Miert, az fw vector nem annyi?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12910) pzstm válasza storm3 (#12909) üzenetére


pzstm
titán

204-es a Gear Score-ja

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12911) sNk77 válasza marilllyo (#12905) üzenetére


sNk77
aktív tag

Hétvégén nem válaszolnak és hátha valakivel történt hasonló.

nádpálca

(#12912) sNk77 válasza CactuS (#12907) üzenetére


sNk77
aktív tag

Én a kártyát vásároltam 210 ért, a játék ajándék vagy azért az ipon fizet az Nvidiának ? Majd ha írnak hétfőn ìrok, hogy mit válaszoltak.

nádpálca

(#12913) marilllyo válasza CactuS (#12907) üzenetére


marilllyo
veterán

Én anno egy külső HDD házat vettem tőlük. Nem volt a leírásban, hogy csak slim hdd fér bele... Próbáltam hivatkozni erre, hogy....bocsi de nem írtátok oda...kb. sz*rtak rám. Jött pár visszaböfögős e-mail, hogy csak, ha hiánytalan meg, hogy ki se legyen bontva...stb..stb. aztán mondom jó...hagyjuk.

Ellenben ismerősöm vett múltkor egy SW Battlefront-ot a tescoba. Kiderült, hogy nem megy el a gépén...visszavitte a "minimum requirements-re" hivatkozva...és visszaadták neki az árát. Az accján meg ott csücsül a Battlefront. Van ilyen is.. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12914) Sebestyen01 válasza marilllyo (#12913) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Milyen jo lesz annak aki megveszi azt a gamet, es probalja beaktivalni ;]

[ Szerkesztve ]

(#12915) RECSKA válasza Sebestyen01 (#12914) üzenetére


RECSKA
veterán

Haverja ACC-ját meg majd szépen bannolják... :U :U

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12916) Sebestyen01 válasza RECSKA (#12915) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat ha fer akart lenni ir a supportnak hogy nem tudja futtatni a gamet, es visszavitte a gamet, igy vegyek le az accrol is, gondolom ez nem tortent meg, majd kiderul de ha a szerencses vevo ir ticketet a supportnak, akkik valoszinu megteszik igen :K Jogosan :K

(#12917) marilllyo válasza Sebestyen01 (#12916) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerinted egy olyan valaki aki a minimum req. alapján vásárol magának játékot az megteszi? Azt se tudják, hogy ki-mit hova kell írni. Azért van a Tesco vevőszolgálat. Visszaviszi. Elmondja a problémáját...ők meg visszaadják az árát. Ha akar foglalkozni vele a Tesco akkor foglalkozik. Ennek egyébként most már...negyedik hónapja. Nem tudom, hogy visszavették volna.. Bár kétlem. Továbbá mivel a celofán lekerült róla...azt sem hinném, hogy visszatették a polcra.

Persze nyilván nem lopásra szerettem volna ösztönözni a társaságot. Távol álljon tőlem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12918) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Őőőő Lincoln boss drop.... legalább kitudom próbálni az Augot.

OnePlus 8T

(#12919) EnterR


EnterR
veterán

"To prevent further exploitation until a complete fix can be applied The "Falcon Lost" Incursion weekly mission reward has been disabled and will not be granted for successful completions this week. These weekly rewards should work as intended concluding next weeks maintenance."

:W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#12920) vegitossj7 válasza EnterR (#12919) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezt is jól megcsinálták:
Mégis van weekly reward

Ezek megölik a játékot, megjelenés óta sikerült ripityára zúzniuk a játékot.
Szerintem ezt nem a Massive csinálta, hanem a Red Storm és a Montrèal. A Massive-nak fingja sincs, hogy mit csinál, ide BF szintű fejlesztőcsoportváltás kell, hogy fejlődjön a játék... :W

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12921) oriic válasza ZsyfKo (#12918) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Három ilyet dobott DZ Boss tegnap. Semmit nem értek sajnos.

Live-Die-Respawn

(#12922) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Eddig csak Vectort használtam ez most jól jött arra hogy megnézzem érdemes e Aug-ot craftolni.

OnePlus 8T

(#12923) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok.
Egy kérdés a pajzs törés (fegyver talent vagy skill) ér valamit?
Most összesen 41%+vector 18% ha azt használom.
Egyszer azt érzem hogy a 32 eliteket szét kapja egyszer meg nem....

(#12924) duvi válasza kovimester (#12923) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, PvE-ben kimondottan hasznos talent :K

(#12925) kovimester válasza duvi (#12924) üzenetére


kovimester
aktív tag

Akor jó!
Köszönöm a választ!

(#12926) Schongo


Schongo
csendes tag

Sziasztok.
Volt vkinek olyan problémája,hogy megcsinálta a műszaki szárny missziót és mikor oda ment Paul Rhodes-hoz akkor az nem volt ott a helyén? Már megcsináltam 3x kiírja h beszélj Paullal,visszamegyek a postahivatalba és nincs ott. Coop-ban is megcsináltam a havernak ott ült az asztalnál nekem nem. Előre is köszi a segítséget

(#12927) .LnB válasza EnterR (#12919) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezd szétesni az egész game..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12928) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Én aktiváltam a Rainbow Siege öltözéket , de nincs a jut.beváltónál....miért?
:F

(#12929) Garsza


Garsza
veterán

Szerintetek FW M1A kapható lesz még valamikor?

(#12930) marilllyo válasza EnterR (#12919) üzenetére


marilllyo
veterán

Tegnap megcsináltátok? Volt valami eredmény este?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12931) Maxtreme


Maxtreme
addikt

A "beragadó fegyver" bugot ami már a kezdetekről jelen van nem szeretnék kijavítani?
Újratöltés után a tárban 2 lőszer van, de nem lehet vele lőni, csak ha elváltod másra, aztán vissza (de érdekes ilyenkor is csak az alap 20 van bent, a módosított 40 helyett)
Iszonyat idegesítő és zavaró tud lenni mikor a harc kellős közepén f*ssa össze magát. Az előbb Lincoln challenge-en emiatt feküdtem 3x...

(#12932) .LnB válasza ScomComputer (#12928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Division adatlapján a Jutalmak menüpont alatt is beváltottad a skin-t?
Még nem néztem meg ingame, hogy megkaptam e. Nem léptem még ma be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12933) Maxtreme válasza .LnB (#12932) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én megkaptam, de nem 1 nagy durr szerintem :)

(#12934) ScomComputer válasza .LnB (#12932) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen,beváltottam....elég sok mindent beváltottam de a ingame,nincs ott a kereskedőnél..... :(

(#12935) storm3 válasza Maxtreme (#12931) üzenetére


storm3
senior tag

Valts at az one is none talentrol valami masra..

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12936) pzstm válasza Garsza (#12929) üzenetére


pzstm
titán

Remélem igen, sőt remélem aug is. :) Vectort megvettem, de tovabbra sem dobok hátast tőle....ma meg próbálgatom, aztan max lemondok 2-3 GS-rol es 183-as Navy jon vissza

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12937) marilllyo


marilllyo
veterán

DZ 75 rangú tervrajzot megvenni sem tudom amíg nem vagyok DZ 75 vagy csak legyártani?

Az itt vásárolt tervrajzok fertőzöttek?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12938) EnterR válasza marilllyo (#12930) üzenetére


EnterR
veterán

Nem álltunk neki Incursion-nek, ketten voltunk csak. Majd kellesz te, meg még egy srác. DZ volt tegnap estétől, de azt se mondanám valami sikeresnek, mert minden Landmark-nál azzal szórakoztak, hogy boss ölés közben befutkostak elénk... Szánalmas egy húzás. Az egész estém arról szólt, hogy lv. 58-59 között ugráltam. :D

PSN ID: marquuard

(#12939) Hunt3r22 válasza Maxtreme (#12931) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ugyanezzel a hibával találkozok, fél óránként legalább egyszer. Baromi idegesítő, nem tudsz lőni, fegyvert váltasz, kevesebb lőszer van a tárba, majd megint újra kell tölteni. Dz-be ez felér egy halállal. :(((

Xr

(#12940) pzstm válasza marilllyo (#12937) üzenetére


pzstm
titán

Megvennibsem tudod.
Nem fertőzöttek, vagyis nem kell kimenekitened, gondolom erre akartal rakerdezni :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12941) RECSKA


RECSKA
veterán

En este lecraftolom a 204es augot, felmoddolom a socot, es dz-t toljuk... Persze csak a falcon farm utan. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12942) Csabee86


Csabee86
senior tag

Az egész játék úgy ahogy van egy nagy bughalmaz lett.

Amik ma történtek:
3x kiestem a challenge küldiből.
Eljutottam a 14.-ik hullámig a Lost falconban és kidobott Mike hibakóddal.
Állandóan beakadok.

Tegnap óta 5 db DZ Supply Dropot nyitottam ki. Mind lila volt. Számomra használhatatlan HE dolgok esnek.

Azt hiszem kezdem megbánni azt a gold edition-t. Egy ideig most már biztos, hogy pihentetem.

(#12943) RECSKA válasza Csabee86 (#12942) üzenetére


RECSKA
veterán

nekem tegnap 2 supplyt-t sikerült megkaparintani, mindkettő 1-1 aranyt tartalmazott.

De tény, rengeteg a bug. :( ( és a dz elég vicces hely lett :) )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12944) marilllyo válasza EnterR (#12938) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem a hétvége az majdnem mindig meló. Ha nem meló akkor meg a párom nyünnyög, hogy nyánye kockulás. :DDD
Hétfőn egész nap leszek.

(#12940) pzstm::R Nem örülök. Erről lecsúsztam akkor.

(#12942) Csabee86: Nem tudom megmondani hányat nyitottam már ki ezzel a singature skillel berohanok kinyitom és...kirohanok technikával. 8-at biztos. A legértékesebb cucc amit adott az arany divtech volt. Egyébként csak lila.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12945) EnterR válasza marilllyo (#12944) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem suli van még, hétköznap este 7 után gyakorlatilag mindegyik nap jó.

PSN ID: marquuard

(#12946) Maxtreme válasza storm3 (#12935) üzenetére


Maxtreme
addikt

azmiaz? :D
szerk: Ok megvan. Ez okozza? Besza... :W

[ Szerkesztve ]

(#12947) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Kezd baromi unalmas lenni, beesek a pálya alá a missziók közbe, majd kivág valami távoli safe house-ba. :(((

Xr

(#12948) storm3 válasza Maxtreme (#12946) üzenetére


storm3
senior tag

Ja, kiveszed es minden franko. Majd javitjak ,egyszer. :DD

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12949) Maxtreme válasza Hunt3r22 (#12947) üzenetére


Maxtreme
addikt

Na ilyen nálam eddig össz. 1x fordult elő még a patch előtt.

[ Szerkesztve ]

(#12950) vegitossj7 válasza Hunt3r22 (#12947) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ez a javításuk, beletették ezt a jó kis fícsőrt. Én eddig 2x estem le össz-vissz, tegnap óta 3x.

Nekem ennyi elég volt, 1 hónap múlva fellesek, mi a helyzet. A csapat is szétoszlott, nekünk elég volt.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.