Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) pohár válasza TTomax (#12450) üzenetére


pohár
félisten

már megy, csak előtte kis sorbanállás van :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12452) TTomax válasza pohár (#12451) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm! :R Hát sajnos nekem még Deltazik...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12453) ßrainiac válasza pohár (#12451) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sajnos nem. Csak bevillant, hogy 200. vagyok, aztan dobalta tovabb a Delta es tarsait :/

(#12454) pohár válasza ßrainiac (#12453) üzenetére


pohár
félisten

á, akkor mindegy, nekem is csak mondták, hogy sorbanállás megy, én végeztem mára

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12455) Ombi5


Ombi5
őstag

Aktivalt mar vki GTX karihoz adott kodot? Tartalmazza a magyar nyelvet?

(#12456) ßrainiac válasza pohár (#12454) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, en mondtam ;]

(#12457) .LnB válasza warcat (#12446) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát nem tudom. Főleg a te buildedet látva. :) Nyilván semmit nem tettem firearms-ra, de neked jó a DPS-ed, és a tech is. Felszerelés módosítóid lehetnek ennyire jók? Nem tudom.

Persze tudok jó dps-es buildet csinálni, a tech rovására. Azzal fogok DZ-ben kóricálni majd mert ez így másra nem jó csak healelni.

Milyen érdekes, hogy nekem 190, neked 178 az item level, és nem nagyon kérdés, hogy kinek jobb a karija. :)

Hány óra alatt hoztad te ezt össze?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12458) spooner81 válasza Ombi5 (#12455) üzenetére


spooner81
csendes tag

Igen tartalmaz magyar nyelvet.

Uplay: runner671_HUN

(#12459) velizare


velizare
nagyúr

bugos az one is none talent. ha a megspórolt golyó az utolsó a tárban, az beragadhat, és nem tudsz sem lőni, sem tárat cserélni. a workaroundja az, hogy átváltasz egy másik fegyverre, lősz vele, majd vissza.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12460) frenkye válasza velizare (#12459) üzenetére


frenkye
csendes tag

Igen,sajnos ezt èn is tapasztaltam! :( Elèg bosszantó tud lenni...

(#12461) pzstm válasza velizare (#12459) üzenetére


pzstm
titán

többször szívtunk ezzel tegnap Incursionben :(

más: nincs ma challenge mód a daily missionok között? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12462) ZsyfKo válasza .LnB (#12457) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Na ezt én is néztem hogy, ilyet nem tudok összerakni, de már sokszor néztem hogy vannak akiknek nagyon jól össze jön a buildje.

OnePlus 8T

(#12463) pzstm válasza warcat (#12446) üzenetére


pzstm
titán

240 csak challenge modban van emlekeim szerint, 214 amúgy ha jól rémlik:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12464) vegitossj7 válasza pzstm (#12461) üzenetére


vegitossj7
addikt

Volt, de a hotfixel elbaszcsizták...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12465) pzstm válasza vegitossj7 (#12464) üzenetére


pzstm
titán

Bammeg......sima hard is dob 240-eset??? Jo hogy tegnao letoltuk gyorsban háromszor. :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12466) .LnB válasza pzstm (#12465) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lement nektek a challange?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12467) pzstm válasza .LnB (#12466) üzenetére


pzstm
titán

Nem estunk meg neki.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12468) velizare válasza pzstm (#12465) üzenetére


velizare
nagyúr

nem arra válaszolt. :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12469) vegitossj7 válasza pzstm (#12465) üzenetére


vegitossj7
addikt

A daily volt hotfix előtt. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12470) Csabee86


Csabee86
senior tag

Kicsit össze vagyok zavarodva. Tegnap nem próbáltam ki a Falcon Lost-ot. Az lenne a kérdésem, hogy honnan szerezhetek ilyen új típusú zöld gear darabokat? Láttam, hogy DZ06 vendornál PC-ért lehet venni. Gondolom egy Gear Set maximum két darabját. Mind a 4 típushoz árul egyébként? A maradék kettő darabot dobhatja a napi küldi is? Vagy csak az Incursion küldi?

(#12471) velizare válasza Csabee86 (#12470) üzenetére


velizare
nagyúr

[link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12472) bulikavagyok válasza pzstm (#12448) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

24 perc??? Gratula! :C Nekünk mennyi lehetett? Akkor ma mehet a challenge? :D ;]
Nekem 3 striker cuccom lett tegnap estére.. Eléggé felerősödött a karakterem, máskor egy hét alatt erősödök ennyit. :)

Csabee86: Egyik haveromnak DZ3-ban dobott egy zöld kesztyűt az egyik boss.

[ Szerkesztve ]

(#12473) pzstm


pzstm
titán

"We are aware of the missing Daily Challenge mode. While we won’t be able to fix it today, we can confirm that it will be back tomorrow"

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12474) ZsyfKo válasza pzstm (#12473) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nagyon jó....

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#12475) .LnB válasza pzstm (#12473) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy gonddal kevesebb akkor mára :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12476) velizare válasza pzstm (#12473) üzenetére


velizare
nagyúr

patchelni kell a patch patchét. :))

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12477) pzstm válasza velizare (#12476) üzenetére


pzstm
titán

simán lehet, hogy éjjeli hotfix miatt van...de legalább a dailyket ezek szerint szerveroldalra vitték kliens helyett, már csak var függvényt kell megtanulni írniuk ;] :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12478) warcat válasza .LnB (#12457) üzenetére


warcat
veterán

Eddigiek alapján a Gearscore elég fapadosan működik - nem tudom igaz-e, de kérkedtek vele,hogy lvl 5 pisztoly segítségével mentek trollkodni az alacsonyabb DZ-be.
Mindenesetre nálam lehúzza a dolgot a sidearm (ami egyébként coolheaded talentes) ezért nem fogok legyártani egy HE variánst külön, a másik meg a jól bevált vendoros lila balanced accurate m1a
.
A többi gear craftolt a patch előtt felhalmozott nyersanyagokból,szerintem viszonylag jó rollok de azért a legtöbbön lehet még csiszolni bőven.
Ami megemlítendő,hogy elec/skillpower, firarms/skillpower illetve stamina/skillpower gearmodokat használok szükség szerint variálva,ezek szerintem rettentően erősek
.
A navy mp5-ön a brutal talent az ingyen ajándék,ezért nem kell felmenni 2300-as firearmsért érte,mellé a deadly aktiválva 1889? környékén,meg van egy tárvisszatöltős talent.Összejött egy brutal/deadly/fierce is ,de annak gyengék lettek a golyósebzés- és critrolljai.Tárnak rajta rate of fire bónuszost használok,ez dob valamit a dpsen,de 64-es tár mellé teljesen jó pve-re is (weapon damage-t patch előtt sem sikerült jót craftolni,most meg ugye horror lett a költsége)

Más:DZ03 vendornál van ez:

GS204/RANK75 Tactical AUG A3P Blueprint(GS) 259,251 DZ FUNDS

Aki megteheti ugyan gyártson már párat aztán jöhet a screenshot,meglenne a felnőttfilm mára :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12479) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Egyébként a dz tényleg okádja most az arany cuccokat. Kb 1- 1.5 óra leforgása alatt 15 arany stuffot sikerült kimentenünk.
Amúgy a bázison levő zöld bp-ket érdemes megvenni? Én vettem kettőt is, de lehet f*szságot csináltam vele. :D (egy DPS-es maszk és egy térdvédő)

szerk: Egyébként a Gerarscore meg nem kicsit bugos. Tegnap este 169-et mutatott, összetörtem 2 arany itemet, és felment 172-re.. WAT? :D
Most a zöld cuccokkal meg 190 körül van asszem.

[ Szerkesztve ]

(#12480) pzstm válasza warcat (#12478) üzenetére


pzstm
titán

Parancsolj:

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12481) Maxtreme válasza pzstm (#12480) üzenetére


Maxtreme
addikt

az f10, fraps már túl egyszerű? :D

(#12482) sith7 válasza pzstm (#12480) üzenetére


sith7
nagyúr

elég low ... :(

Vazeg micsoda cucc :Y :R

(#12483) oriic válasza Maxtreme (#12481) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on? :D Mondjuk ott is van screenshot amúgy. ;]

Live-Die-Respawn

(#12484) velizare válasza pzstm (#12480) üzenetére


velizare
nagyúr

elég jó az armor azon a térdvédőn.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12485) abéla


abéla
senior tag

Ez az legfelsőbb ÉNY-i DZ bejárattól balra lévő Broken Circle incursion csak nekem új?
Asszongya min 220 gearscore ;]

hootka!

(#12486) oriic válasza abéla (#12485) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Patch-el került be, de ugye még nem játszható. Majd következő free update-be kerül bele.

Live-Die-Respawn

(#12487) pzstm válasza Maxtreme (#12481) üzenetére


pzstm
titán

1. Nem saját kép (nekem csak egy régi Navy Mp5-N-em van, és csak 249 a DPS)
2. Xbox One (persze ott is van screenshot)
3. Nekem sjanos nem maradt rá pénzem, véletlen másfélmillió DZ creditet költöttem tegnap :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12488) Maxtreme válasza pzstm (#12487) üzenetére


Maxtreme
addikt

2. Xbox One

Ja úgy más, akkor nem szóltam. :R
Én már nem tudom követni ki min tolja. :D

[ Szerkesztve ]

(#12489) flash- válasza Maxtreme (#12479) üzenetére


flash-
veterán

szerintem napokon belül le is nerfelik

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12490) kovsol


kovsol
titán

Nomad set egyébként DZ bármelyik részén eshet? Azt valaki tudja már, hogy a Supply Drop hogy működik pontosan?

May the Force be with you!

(#12491) raven84


raven84
senior tag

Solozgattam egy kicsit DZ-t. Jött 1 supply dropp, az azt örző bossból esett 1 zöld nomád kesztyű. Maga a láda egy rakás szar. item lvl 163as sárga volt benne.

@kovsol: jön a láda, 5 perced van biztosítani és kinyitni. 6 paraszt őrzi, 1 boss 2 tank 1 soti 1 sniper 1 nemtom. Kinyírod őket, kinyitod a ládát ami kb 5mp szal közben bőven pofánlőnek :)

[ Szerkesztve ]

(#12492) velizare válasza kovsol (#12490) üzenetére


velizare
nagyúr

supply drop:

óránként jön egy emote, hogy event van, és a térképen is megjelenik az ikonja. ha az ikon pirosra vált, más már ott van, és öli a mobokat. odamész, leölöd az ott tanyázó helyi populációt, majd kinyitod a ládát. erre földetéréstől kezdve kb. 5 perced van. ha sikerül előtte kilootolni a ládát, az újrapopol valahol, és amíg tart a timer, újra ki lehet nyitni.

a garantált lootminimum két lila. eshet ebből is set item, meg az azt őrző mobokból is.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12493) duvi válasza velizare (#12492) üzenetére


duvi
nagyúr

"a garantált lootminimum két lila"
Amilyen "szerencsés" vagyok, ma hajnalban sikerült csapattal megszerezni egy ládát és tényleg 2 db lila volt benne :W

(#12494) venomka1


venomka1
aktív tag

Uplay en, jobb felul azok a pontok mire jo? A jutalomba belemegyek es van par dolog amit fel lehet oldani vele,de sokkal tobb pontom van mint amit fel lehet oldani ott. Valami otlet?:)

(#12495) velizare válasza venomka1 (#12494) üzenetére


velizare
nagyúr

dísznek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12496) Hunner válasza venomka1 (#12494) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem csak egy játékért jár...Minden ubis játéknál kapod, és minden játéknál van mire elkölteni. Egyébként azt hiszem 100 pontért az uplay store-ban kaphatsz -20%-os kupont egy vásárlásra. (Mondjuk nem tudom mennyire éri meg, mivel az uplay store általában drágább lsz még így is mint más kulcsos oldalak)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12497) venomka1 válasza Hunner (#12496) üzenetére


venomka1
aktív tag

Koszi, meg nezem mit lehet kapni erte akkor, nekem a pass kellene, meg tudnam venni 8k ert,de lehet dragabb Uplayen meg nezem, kosiz.

(#12498) velizare


velizare
nagyúr

Level 32 named NPC's CAN drop ilvl 32 (GS 200+) items, but they won't always.

közérdekű közleményünket olvasták.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12499) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon kellene a játékba most már set váltó opció. Mondjuk két külön set. Gearekkel és talentekkel. Mert összeguberálni mindig a két külön geart nem kevés idő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12500) Maxtreme válasza flash- (#12489) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen pont erről beszèltünk ma mi is.

Szerk: lnb: jaja. Kène egy minimum 3 loadout lehetősèg, èn is hiànyolom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.