Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) arnikusz válasza #14121216 (#48000) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy tegnap Sniper írta kérlelhetetlent.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48002) #14121216 válasza arnikusz (#48001) üzenetére


#14121216
törölt tag

Oké, köszi :)

(#48003) arnikusz


arnikusz
veterán

Volt egy ilyen kimaxolt M4 az 1. alton.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48004) Elims válasza Snip3r_HUN (#47894) üzenetére


Elims
veterán

Egyedül elég nehéz (ellenállás)..nem feltétlen a hullámokra gondolok,inkább a kapuk nyitására.Azok ugyanannyiért nyílnak mintha 4-en lennénk. :-/

A frissítés óta viszont a 2. fokozatú ellenállás láda nem ad titkos készletet. :-/ Egzotikus+arany ritkán szokott lenni,de leginkább 2 arany.

(#48005) Snip3r_HUN válasza Elims (#48004) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hiába nyílnak ugyan annyi pontért a kapuk ha minden egyes pontot csak egy játékos vehet fel, így csapatban semmivel nem vagytok előbbre. Olyan sok ajtót amúgy sem kell nyitni a jutalom beváltóig (pier 93-on számszerint négyet). Az ellenállás ládából sosem számítok jó dolgokra helyette inkább annyi ládát veszek a pontokból amennyit csak lehet max a 15. hullámig, tovább nem nagyon éri meg szólóban.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48006) Elims válasza Snip3r_HUN (#48005) üzenetére


Elims
veterán

"...csapatban semmivel nem vagytok előbbre."

Pedig de. :-) Minél többen vagyunk,annál több ellenség van.Igaz,a láda annál nehezebben nyílik,de ha jó csapatot fogok ki és maradnak a reclaimer ládában akkor még töltényre sem kell költeni.
A 93-as mólóknál van esetleg vmi camp-elő hely egyedül?A shotgun-osokkal gyűlik meg a bajom egyedül. :-//

(#48007) Anonymus23 válasza Elims (#48006) üzenetére


Anonymus23
veterán

Számtalan esetben előfordult már, hogy valamit másképp gondoltál, és vannak itt veteránok, akik nem rosszul tolják a dolgokat, nem mondom, hogy tévedhetetlenek, de ebben megint nincs igazad.
Legalább adj neki esélyt, hogy nem jól gondolod, mert itt megint az van, hogy Snip3rnek igaza van, már ketten sem jó a szerezhető pont és láda ára aránya...
Ha nem jó a geared hozzá, attól még nem az elv rossz, amit neked mondanak, hanem fejlődni kell.
Tényleg nem bántásból, hanem szemléletváltás miatt mondom...

;) - The Power of the Light Side

(#48008) Snip3r_HUN válasza Elims (#48006) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Akkor sem kell töltényre költeni ha nincs reclaimer. A Tech Support-ot kell beállítani az abilities fülön, így minden ölés 10%-kal meghosszabbítja az aktív képzettség időtartamát, vagyis alacson elektronikával is sokáig lesz lőszeres láda ha ölsz. A másik aminek van értelme Resistance-re a Repo Reaper, ami annyit takar hogy ha megölsz egy ellenfelet oldalfegyverrel akkor kapsz egy tárnyi lőszert az elsődleges fegyveredhez.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48009) Elims válasza Anonymus23 (#48007) üzenetére


Elims
veterán

Egyértelmű,ki is próbáltam.Csak amikor eltelik 10hullám úgy,hogy még a láda közelében nem vagyok és még nyitni kell egy 3500-as+2500-as ajtót akkor kicsit elbizonytalanodok,de így azzal a ládvával fasza lesz.Legalább lehet menni dps karakterrel.

Sniper: :R

(#48010) #75376384 válasza Elims (#48009) üzenetére


#75376384
törölt tag

El kell dönteni, hogy mit akarsz csinálni. Ha farmolni, akkor azt maximum 10. hullámig, soloban érdemes. Ha minél több hullámot akarsz legyűrni, akkor egyértelműen csapatban kell. Ha tippelni kellene azt mondanám, te vegyíted a kettőt, de annak kb semmi értelme.

Nem engedte kimásolni a szöveget, ha valaki krit pontos achit gyűjt ez jó lehet. Sok sikert a grindhez. :D

[ Szerkesztve ]

(#48011) akoska07


akoska07
nagyúr

Gold Edition most 30font.

100U pont -20%

24 font.

Nem rossz ár.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48012) -=Jam=- válasza Elims (#48009) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha a 10. hullámnál neked még ajtókat kell nyitogatnod, akkor valamit nagyon szarul csinálsz... Az adatlopás és Boss köröknél el kell húzni a dolgot, ameddig lehet, ott nagyon sokat lehet gyűjteni. Az adatlopásnál elég ha az utolsó másodpercekben állsz a gép mellé, az a lényeg, hogy ne mozogj el onnan, ameddig a csík végig nem ér. A Boss-nak meg le kell lőni a páncélját, és 10mp környékén kell megölni, addig csak a mobokat kell zúzni.

(#48013) arnikusz válasza Elims (#48009) üzenetére


arnikusz
veterán

A dokkoknál a bejárattól balra fel a létrán és feldobod a saroknál a csövekre a löszeres ládát simán aratsz az 5. körben.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48014) #92704512 válasza arnikusz (#48003) üzenetére


#92704512
törölt tag

Szééép. :C :C
Esetleg egy Eir/Hild páros? Mondjuk akkor a távoli sebzést bukja az ember.

(#48015) D4M13N


D4M13N
aktív tag

(#48016) arnikusz válasza D4M13N (#48015) üzenetére


arnikusz
veterán

Ami megint csak a parasztvakításra lesz jó, ha nem lesz semmi Year 3-ról, amit egyesek 2019 márciusára datálnak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48017) xyvalaki válasza arnikusz (#47981) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Láttad milyen markolat van rajta? Csak mert Strikerben nagyon egyszerű lézerfegyvert csinálni akár a bikabékával is.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48018) xyvalaki válasza arnikusz (#47981) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Bocs. Ez véletlen dupla lett.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48019) arnikusz válasza xyvalaki (#48017) üzenetére


arnikusz
veterán

Kis fekete markolat amilyen nekem is van, de az enyêm nem lő így.
Holnap itthon vagyok visszarakom a Strikert és meglesem.

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48020) #35434496 válasza arnikusz (#48019) üzenetére


#35434496
törölt tag

Felesleges. Mindenkinek van striker classi cucca de így nem lehet lőni. Widdz egere macrozott no recoil. Nyíl egyenesen mennek a golyók es a fegyvere sem rángat soha még egy millimétret sem.
Mondjuk ő minden szettben így lő. Sajnos eger macro csalást sokan hsználnak mert nem olyan feltünő mint az AimBot. Bf3-4-ben sajnos ugyaez ment Locker, Metro pályákon. :U

(#48021) Elims válasza Elims (#48009) üzenetére


Elims
veterán

Csak a loot,nem érdekel a hullámok száma.Lehetőleg minél gyorsabban minél több titkos készletes cucc.

Jam: Medkit-ekre ment el a pont,mert reclaimer-ben mentem be (220e-s képzettséggel,szóval nem teljesen csak reclaimer),hogy ne kelljen a töltényekre költeni csak így meg többször kellett medkit-et venni,mert a shotgun-osok kicsit később haltak és közel tudtak jönni.
A többit tudtam,köszi!Csapatban sokszor a főnökkel kezdik az aprítást.. :-////

(#48022) arnikusz válasza #35434496 (#48020) üzenetére


arnikusz
veterán

Sajnos az ilyenek miatt tart ott a Division ahol.
Megnêzik majd beszerzik az okosságokat.
Last Standen és Skirmishen, de akár DZ-ben, nagyon kevés ma már az olyan játékos mint mi vagyunk, hogy összerakott szettben, csapatban szerzett tapasztalattal játszik.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48023) xyvalaki válasza arnikusz (#48019) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ezzel nem akartam védő ügyvédet játszani. Főleg nem érte.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48024) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ma nem lesz szerver karbantartás.

"No Weekly Maintenance - February 15th
Greetings Agents,

There will be no maintenance tomorrow, February 15th as no back-end changes are needed.

No server downtime is to be expected."

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48025) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Azt valaki mesélje már el legyen szíves miből van azoknak a játékosoknak a pajzsa akikbe belelősz három egész tárat és a pajzs alig karcolódik meg...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48026) FaTHI válasza Snip3r_HUN (#48025) üzenetére


FaTHI
őstag

Én is kérném a receptet!

(#48027) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#48025) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szénszálas többrétegű de ugyanakkor szuper könnyű speciális "rugó" anyagból.

Mint pl tegnap visszatérő két köcsög Mr.Strange és Diszketta és buzi csapata.
Hogy rohadna le a kezük, amikor elindítják megint a Divisiont... :W Volt szerencsém hozzájuk tegnap :o

;) - The Power of the Light Side

(#48028) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#48025) üzenetére


arnikusz
veterán

Adamantium, mint Wolverine karmai. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48029) szucstom válasza arnikusz (#48028) üzenetére


szucstom
őstag

Esetleg még a Vibránium is szóba jöhetne :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#48030) alibiman válasza Snip3r_HUN (#48025) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ez érdekes. 2 350 000 lehet a pajzs max. életerő. Ha pl. 25 ezret sebzel egy lövéssel, 94 skulóval le kéne tudni nullázni. Ha három tárat mondtál, az kb. a duplája. Én is kérek ilyen pajzsot. :D

Amúgy ezzel a csapattal én is összefutottam. Valahogy a pajzsos csóka mögé kerültem, egészen leamortizáltam, de mivel a társaim elfogytak, össztüzet toltak rám a haverjai, aztán lett sok három forintosom. :D

Tegnap nagyon erős rugó tevékenység folyt. Lépten-nyomon volt valami adok-kapok. Volt olyan páros (később négyen lettek) akik szívósan ránk cuppantak. Jöttek, lelőttek, levágták a motyóinkat, visszajöttünk, elvettük tőlük, kimentettük. Megint jöttek, próbálkoztak, eldőltek, ez így ment vagy 4x-5x. Erős negatív mérleggel adták fel. Aztán volt olyan csóka, aki vagy 4x odajött a kimentésre, berugózott, lelőttük. Nem is értettük. Már szinte hiányoltuk, mikor elmaradt, de aztán összefutottunk egy fertőzésin. Berugóztak a haverjaim, aztán lelőttük, szerintem megszokásból. ;) Másik páros szintén. Kimentés, menetrend szerint jöttek, rugóztak, meghaltak. Aztán volt egy páros, amiben az egyik nagyon ügyes volt. Biztosan nem csalt. Egyszer sem tudtuk lelőni, négyen sem. Nagyon jól mozgott, taktikázott, healezett, turettet dobált, volt minden. A haverját többször lelőttük. Utoljára - nagyon okosan - azt csinálta, hogy a gyengébb társát hátrébb tolta, aki így messziről adott valami támogató tüzet, meg dobálta rá a heal ládát, stb. Így aztán szépen kivéreztetett minket, nomádban voltam, de nem győztem healelni magamat. A társaim megint elhullottak, egyedül meg kevés voltam vele szemben. Az ilyet becsülöm, szívesen tanulok tőle.

(#48031) woker válasza Snip3r_HUN (#48025) üzenetére


woker
aktív tag

Az még hagyján, hogy a pajzsuk jól bírja, de úgy tűnik, hogy a D3 teljes, 360 fokos védelmet nyújt az ilyeneknek mert oldalról vagy éppen hátulról is alig sebződnek és 1 tárból szinte sose tudom lelőni az ilyeneket. Pár hete pl. a belénk kötő nomád használót meg 1 tárból 3x lőttem le strikerrel 0-ról indulva...

(#48032) #35434496 válasza woker (#48031) üzenetére


#35434496
törölt tag

Sajnos ebbe mi is belefutottunk. Pajzsot 3-an nem tudtuk lelőni. Utána mondom Boombinak lőjük hátulról oldalról csak a pajzsot ne de úgy se tudtuk megkarcolni. :U

(#48033) Lifer092 válasza #35434496 (#48032) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem akarok hülyeséget írni, de ez lehet valami bug, vagy lagg vagy akármi. - Ugyanis egyszer összefutottunk veletek, nem tudom már pontosan mikor talán 1 vagy 2 hete. Hárman voltatok azt hiszem, a "Spetnaz" kollégátok volt akkor D3-al, mi ketten voltunk akkor és mi sem tudtuk megkarcolni oldalról úgy h telibe fejre próbáltam célozni. De tökmindegy, az a lényeg hogy oldalról nekünk sem ment, szinte meg sem mozdult az élete. Ti pedig nem csaltok, szóval innen kb. kizárható ez. Nem mondom hogy nem használ valaki okosságokat ezzel kapcsolatban, de ez szerintem lehet "szett bug" vagy tényleg lagg.

(#48034) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#48025) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én tudom. :D

6-os CF rugó szett. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48035) #35434496 válasza Lifer092 (#48033) üzenetére


#35434496
törölt tag

Glitch nek hívják. Csigu (Spetsnaz)nem csal szóval az valóban lag vagy akármi lehetett de pl: ha rálövök csigu pajzsára egy tárat akkor azt úgy eldobja mint a huzat. :K

[ Szerkesztve ]

(#48036) arnikusz


arnikusz
veterán

Meglett a kerek 5000, a túlélésből és maradt 23 kifosztás és az is komplett lesz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48037) xyvalaki válasza #35434496 (#48035) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Hát, én össze futottam ugyan azzal a D3-as fazonnal többször is, különböző szerveren. Nem hinném hogy mindig ugyan azon a lagos szerveren és sosem tudtam sebezni. Olyan játékosról van szó, akivel játszottam régebben egy csapatban és nem tett rám nagy benyomást. Most meg hirtelen minden manhuntot simán vesz.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48038) #35434496 válasza xyvalaki (#48037) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szerintem ez valami glitch a pajzsra. Gondolom a Strikert is be tudják akasztani 100%-ra.

(#48039) arnikusz válasza #35434496 (#48038) üzenetére


arnikusz
veterán

Be bizony Ortiz ma LS- ránézett valakire és annyi volt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48040) FaTHI válasza arnikusz (#48036) üzenetére


FaTHI
őstag

Gratula!

(#48041) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Nem igazán értem a D3 hatos bónuszát. Valaki elmagyarázná?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48042) 1stror


1stror
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha fizikálisan veszem meg DVD-n, akkor is kapok UPLAY kulcsot, amivel akármikor letölthetem, vagy csak a DVD-ket kapom.

Előre is köszi a választ. :R

(#48043) RazoR válasza 1stror (#48042) üzenetére


RazoR
veterán

A DVD-khez is van kulcs, azzal le is töltheted, nem kell a DVD-ről telepíteni, ha ez lett volna a kérdés.

(#48044) 1stror válasza RazoR (#48043) üzenetére


1stror
csendes tag

Igen. Köszönöm szépen :R

(#48045) Anonymus23 válasza xyvalaki (#48041) üzenetére


Anonymus23
veterán

When Ballistic Shield is deployed, melee damage is increased by 2000% and all overhealing the agent receives is applied to the Ballistic Shield as healing.
Amikor felveszed a Shieldet, akkor kapsz 2000% közelharci sebzés bónuszt, illetve minden rád ható gyógyítás túlgyógyítás része a pajzson érvényesül, azaz a pajzs fog gyógyulni.

After receiving a damage threshold from receiving Physical or Exotic damage, the Ballistic Shield grants a buff to the agent and all group members within 15 meters for 6 seconds. The duration of the buff is increased by 2 seconds for every 3000 Stamina the agent has.
Physical Damage: Armor is increased by 30%.
Exotic Damage: Weapon Damage is increased by 30%.

Amikor sebzést kap a pajzs (fizikait vagy egzotikust), akkor a 15 méteren belül lévő társaid és te is buffot kaptok, függően a bejövő sebzés fajtájától, 6 másodpercen át, ami 3000 staminánként +2 másodperc, azaz 9000 staminánál 12 másodpercig.
Fizikai sebzés esetén: páncél növekszik 30%-al
Egzotikus sebzés esetén: fegyver sebzés növekszik 30%-al

When at 9000 Stamina, the Ballistic Shield health is increased by 200%
9000 Stamina esetén a Shield HP-ja 200%-al növekszik.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#48046) arnikusz válasza Anonymus23 (#48045) üzenetére


arnikusz
veterán

És ne feledjük a 120.000 képzsettség is kell.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48047) Anonymus23 válasza arnikusz (#48046) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha ki akarja maxolni a pajzsot, de nem ez volt a kérdés :P

;) - The Power of the Light Side

(#48048) xyvalaki válasza Anonymus23 (#48045) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Eddig ok, de valami küszöbértéket is emleget. Na azzal nem vagyok tisztában. Mennyi sebzést kell bekapnom hogy megadja a bónuszt?
"damage threshold"

A 120k képzettség meg van. A pajzs életereje most 2.350.001. (tetszik az az egyes a végén)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48049) arnikusz válasza xyvalaki (#48048) üzenetére


arnikusz
veterán

Változó.
Mikor egyedül toltam az UG-t 3 fázis 5 nehezítéseknél volt, hogy 2 arany mob ösztűzére beadta, volt hogy 8 -an löttek és úgy adta.
Hosszabb ideig legalább 1 hétig csak abban kéne tolni, hogy kitapasztald.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48050) #92704512


#92704512
törölt tag

Utóbbi napokban kaptam jónéhány közel fullos Alpha felszerelést. Gondoltam összedobok egy szettet. Használja valaki rendszeresen a nomád/striker/predi helyett? Tapasztalat? Ezt az egyenlő értékekre történő állítást a max 10mp miatt tényleg tartani kell, vagy 5/5/5 helyett egy 7/6/3 is jó? Mennyire jó egyáltalán ez a 6. talent? Bocs a sok kérdésért, 1.6 környékén nagyon jó volt az Alpha, használnám most is szívesen, nem baj ha kicsit gyengébb, mint a többi gear, csak azt sem tudom, hogy van-e értelme... :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.