Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok!

Igaz még csak 23/13lvl vagyok, de szívesen társulnék bárkihez sima küldihez vagy akár a DZ-be is. Végre magyarokkal is megpróbálnám. A legfontosabb, este nyolctól tudok minden nap.

[ Szerkesztve ]

Uplay: runner671_HUN

(#9002) Kecso-x


Kecso-x
csendes tag

sziasztok,

van esetleg közös magyar TS vagy bármi más lehetőség , ahol lehet dumálni, és csapatba szerveződni?

köszi :R

(#9003) ßrainiac válasza mettek (#9000) üzenetére


ßrainiac
addikt

Es mi lesz amikor majd kevesebben jatszanak.. :F

szallasi007: lvl30?

En ejfeltol szoktam lenni.

[ Szerkesztve ]

(#9004) Sebestyen01 válasza ßrainiac (#9003) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nyugalom :DDD

Hetkoznap reggel van meg is mit vartok, hogy tolonganak, ugyan ezt este, es nincsen gond! :K

(#9005) yodamester10


yodamester10
őstag

Tegnap 4 órán át próbáltam megcsinálni a helikopteres részt de nem sikerült :W Mire eljutottam a leengedett kötélig és elvitte a bizonyítékot a heli utána elém dob 1 méterre egy lila életerős enemit,aki egyből ki is nyírt.Mi a bánatot kell csinálni,hogy túljussak?

(#9006) .LnB válasza yodamester10 (#9005) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szinted?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9007) fuvi válasza mettek (#9000) üzenetére


fuvi
senior tag

matchmakingot megnyomta leader újra, mikor kiesett a 2 ember?
anélkül állhatsz ott jópár órát is mint f.sz a lakodalomban, de ha megnyomod kb 1 perc alatt lesz ember napi challengingre

(#9008) oriic válasza fuvi (#9007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell nyomni semmit, ha nyitott a squad akkor azonnal csatlakozik valaki majd. (ezt ugye a leadernek kell intéznie)

Live-Die-Respawn

(#9009) yodamester10 válasza .LnB (#9006) üzenetére


yodamester10
őstag

9

(#9010) .LnB válasza yodamester10 (#9009) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na várj ez a DZ level vagy a sima? A sztorival végeztél 30-as vagy már? Vagy az a szinted 9-es?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9011) yodamester10 válasza .LnB (#9010) üzenetére


yodamester10
őstag

Én simán a küldetést csinálom ott vagyok 9-es.

(#9012) .LnB válasza yodamester10 (#9011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor egy jó tanács. De vedd komolyan. Hagyd a DZ-t. Egyrészt lvl 30-ig semmi hasznod belőle. Másrészről pedig a DZ az endgame. Ami annyit tesz, hogy azt onnantól kell elkezdeni mikor már a sztorival végeztél és max szintű vagy.
Szépen nyomd le a küldetéseket, vidd végig a sztorit. Pucold ki a menedékhelyek küldetéseit is és majd utána mikor már lesz egy alap geared akkor próbálkozz.

Én is most kezdtem el DZ-be járni. Eddig bent sem voltam egyszer sem. És most DZ 1-2 sima liba. DZ3-hoz már egy társ kell.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9013) RECSKA válasza .LnB (#9012) üzenetére


RECSKA
veterán

Dz4be egyedul reggel xD ha osszejon a 4es team hetvegen, bemegyunk 4be aratni...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9014) .LnB válasza RECSKA (#9013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most leszek délelőtt (vagyis inkább 13:00 körül), de pucolom majd a térképet. Van még pár menedékhely amit nem pucoltam ki. Be se megyek DZ-be. Majd este együtt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9015) yodamester10 válasza .LnB (#9012) üzenetére


yodamester10
őstag

Na várj mert nem vágom mi az a dz?Én nem multizok nem is érdekel.Simán egyedül tolom a sztorit.Ahol most tartok az valami csókának a házából elhozott bizonyíték.

(#9016) RECSKA válasza .LnB (#9014) üzenetére


RECSKA
veterán

Este 9 utan leszek.

Holnap pedig szinten.
Vasarnap egesz nap.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9017) Anonymus23 válasza yodamester10 (#9015) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csinálj meg más küldetéseket még előtte, valószínűleg a karaktered kevés ahhoz a küldetéshez. A mellékküldetésekkel is jó kis XP-t lehet összeszedni, tápold fel egy kicsit a karaktert és utána próbálkozz azzal a küldetéssel.

;) - The Power of the Light Side

(#9018) .LnB válasza yodamester10 (#9015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jujj akkor félreértettelek. :D

Te a Amherst's Apartment küldetést csinálod akkor. Hát azt ne egyedül próbáld akkor. :) Keress magad mellé embereket. (Én nem is tudtam, hogy azt el lehet egyedül kezdeni). Vagy esgy kicsit fejlődj még előtte. Ha jól emlékszem akkor az egy lvl14-es küldi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9019) Csabee86


Csabee86
senior tag

Egy újabb kérdésem lenne.

Ha a fegyvereim között rámegyek valamelyik fegyverre, kiírja a DPS-ét. Mint a képen.

Viszont ha rámegyek valamelyik felszerelésemre akkor már egy teljesen más DPS értéket ír ki. Mint ezen a képen.

Elnézést ha hülye a kérdés. Ez mi miatt van? Melyik a valós? Melyiket vehetem alapul?

(#9020) duvi válasza Kecso-x (#9002) üzenetére


duvi
nagyúr

Van PH-s Discord.

Nem kéne ezt is betenni a Téma Összefoglalóba?

[ Szerkesztve ]

(#9021) .LnB válasza Csabee86 (#9019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez engem is érdekelne! Mondjuk ez érdekes, hogy neked a hátizsákra ír nagyobb DPS-t. Nekem mindig a fegyverre írja a legmagasabb értéket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9022) yodamester10 válasza .LnB (#9018) üzenetére


yodamester10
őstag

Ja pont ott tartok,valószínűleg a 9-es szint a kevés.

(#9023) .LnB válasza yodamester10 (#9022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a térképen rákattintasz a küldetésre akkor kiírja az ajánlott szintet mindhez. Ha mondjuk lvl14 az ajánlott akkor lvl13-on már simán meglehet, de alatta azért nem. Nem véletlen van odaírva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9024) joco999 válasza Sebestyen01 (#8970) üzenetére


joco999
csendes tag

Hogyan lehet átadni másnak tárgyat? :F

(#9025) Egonyolc válasza yodamester10 (#9022) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ha rámész a térképen, akkor kírja, hogy melyik szint az ajánlott, ha piros karika van körülötte, akkor magasabb a szintje.

Meg a felszerelésed szintje is legyen megfelelő. SZvSZ ha zöld, akkor küldetés -1 szint, kék -2, lila -3.
Lehet alacsonyabb is, de akkor instatant sz*p*s.

Érdemes minnél több safe hous-t feloldani és akkor nagyobb választékból tudsz meríteni, ha valami nem nagyon akar kiesni, akkor meg tudod venni. Én 22-es szinten oldottam fel 30-as zónában lévőt. Csak sunnyogni kell, meg futni mintha az életed múlna rajta (és az is).

Bázison old fel az "Armory-t" ott is szokott lenni jó fegyver ha az kell.

szerk:

joco999
Csak Dz-ben ha még nem menekítetted ki, akkor megöleted magad és a csapat társ (is) fel tudja venni a public loot-odból.
Egyszer valahol leírták, hogy hogy oszlik meg a public meg a privát, minnél magasabb a Rouge szint annál több a Public, de hogy szint szerint vagy FIFO szerint rendezi azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#9026) Akra_hu


Akra_hu
tag

A különleges főnixes vendornál ma lecserélődik a készlet,de új recepteket is kapunk vagy azok maradnak?

(#9027) joco999 válasza Egonyolc (#9025) üzenetére


joco999
csendes tag

köszke :C :R

(#9028) Madoc válasza Egonyolc (#9025) üzenetére


Madoc
veterán

Igen ez a megöleted magad na ez nem volt könnyű tegnap. 15 percig futkostam az npc-k arcába, meg sebeztem őket de nem nyirt ki egy sem ☺️! Amikorra végre kinyirtak akkor ott termett egy jofej és felélesztett azonnal. Mérgemben szétbontottam mindent erre 5mp mulva halott voltam. :DD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#9029) fuvi válasza Akra_hu (#9026) üzenetére


fuvi
senior tag

eddig nem láttam más recit, pedig nézem már 5 napja kb.

(#9030) fuvi válasza Csabee86 (#9019) üzenetére


fuvi
senior tag

Azt vettem észre, hogy ha a Karakter fülre kattintasz, akkor a másodlagos fegyver tulajdonságait mutatja. lehet h itt is erről van szó?

(#9031) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

OK, valaki segítsen már ezt megérteni, mert már a falat kaparom.

Mi a fanctól akar csökkenni az elsődleges DPS, ha megveszem a "kiváló" zsoldos fegyvertokot? :W Minden értéke jobb, mint ami van, nem nőnie kellene annak a nyomorék DPSnek? Vagy én vagyok tök hülye vagy ez bug...

Még a tűzfegyver statja is felmenne 763-ról 804-re, de a nyomorék DPS csökken???

[ Szerkesztve ]

(#9032) norti válasza ForRedGlory (#9031) üzenetére


norti
addikt

Valószínűleg azért, mert kapsz plusz elektronika pontokat is, amik negatívan szokták befolyásolni a DPS-t plusz a páncél is kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#9033) oriic válasza ForRedGlory (#9031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez látható a képen is. A páncélod jóval lecsökken amiatt csökken a DPS-ed is.

Live-Die-Respawn

(#9034) RECSKA válasza ForRedGlory (#9031) üzenetére


RECSKA
veterán

Dps nem minden...

Nekem 150edpsem van. 10e-t sebzo aug. Ellenfelbe sokszor 40-42e-t sebez. Megis kell 3 tar ( 3x45 golyo ) egy 32es arany npc-be. Itt irtak forumon, hogy vectorbol 1 tar eleg ( gondolom 25-40 golyo )...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9035) vitya81 válasza ForRedGlory (#9031) üzenetére


vitya81
tag

Egy páran már jelezték itt hogy néha össze-vissza mutatja, 'számolja' a különböző értékeket. Lehet ebben az esetben nem így van, mindenesetre én egy logout, login-nal szoktam 'kezelni' a problémát. Ha utána is ezek az értékek lesznek akkor nem bug, viszont ettől függetlenül ez a számolós 'hiba' még mindig jelen van a játékban. Rohadt idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#9036) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9037) ForRedGlory válasza oriic (#9033) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Könyörgöm, mi köze van a PÁNCÉL-nak a DPS-hez, ami a másodpercenkénti sebzést mutatja? Tangában eldobva nem ugyanolyan erejű az atombomba, mint tankból kilőve? :F

[ Szerkesztve ]

(#9038) oriic válasza vegitossj7 (#9036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt róla szó már korábban, gondolom a jövő heti content update-re vonatkozik. :D Helyes, jöjjön csak.

szerk:

Egész egyszerűen nem tudom magam feljebb tornászni. :( Nem kapok értelmes modokat, semmit.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9039) pzstm válasza vegitossj7 (#9036) üzenetére


pzstm
titán

ez hol/hogy jött fel? van valami amit nemsokár abjeelentenek és jövő héten már ki is próbálhatjuk, de nem tudni még mi sajnos

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9040) mettek válasza oriic (#9038) üzenetére


mettek
addikt

igy vagyok én is. napiküldi aztán csókolom. Nem fogok órákat DZ-ben battyogni hogy essen egy arany loot mert a többit már fel se szedem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#9041) Kecso-x válasza duvi (#9020) üzenetére


Kecso-x
csendes tag

Koszonom

(#9042) fuvi válasza oriic (#9038) üzenetére


fuvi
senior tag

vedd meg a phoenix credites fegyvermod reciket, és kraftolj
nekem átlag 3-4 kraftból lett egy használható mod

(#9043) warcat


warcat
veterán

Na ki tudja mennyi kill után Bullet King kidobta a Caduceust valóban... :) Tisztára mint valami Diablo.

EA: It's in the crate!

(#9044) Csabee86 válasza oriic (#9038) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mi a másodlagos fegyvered?

(#9045) vegitossj7 válasza pzstm (#9039) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nekem se jött így be, haveromnak jött be és csinálta a screenshotot. Amint belépett, ez várta. :K Főmenübe. :)

(#9038) orichalcos: Én a talentekre is rámennék, írták is kis jegyyzetekben, hogy a talentek az endgame gear jelentős része, ugyanolyan fontos mint a dps és más stat. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9046) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Többen írták, hogy család miatt problémás a mikrofon használat.
Erre néztem, hogy "emberi" áron lehet kapni gége mikrofonokat. Probálta már valaki mennyire lehet halkan beszélni, mennyire jól hallható? Érdemes egy ilyenbe befektetni?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#9047) oriic válasza Csabee86 (#9044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tenebrae.

szerk: Vegyes a gear set. Van ami esett, van amit vettem. Térdvédőt pl vettem, mert azon van egy 88%-os Scavenging/gyűjtögetés.

Hjahogy a fegyvert. :D Mindkét fegyvert tervrajzként vettem.

(#9042) fuvi

Az lesz, mást nem tudok.

(#9045) vegitossj7

Tenebrae esetében majd belövöm a másik talentet is(most vettem a fegyvert mégcsak), de a Vectornál nem szükséges nekem a másik talent.

(#9049) venomka1

A szűrőd szintje alacsony.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9048) Csabee86 válasza oriic (#9047) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszi a választ.

Azt még megkérdezhetem, hogy esetleg lootként szerezted vagy vetted a fegyvert?

Mi a véleményed róla?

(#9049) venomka1


venomka1
aktív tag

Sziasztok. Mindig meg halok egy helyen, 4 es szintu a fertozes,de van maszkom, miert halok meg?

(#9050) szallasi007 válasza ßrainiac (#9003) üzenetére


szallasi007
őstag

Yepp 30/31 viszont a sebzésem csak 110 körül van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.