Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) VTom válasza Mankó (#12349) üzenetére


VTom
veterán

Igaz, bocs, ezt nem figyeltem. :B

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#12352) oriic válasza duvi (#12345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Streamerhouse-ék már challenge-et csinálják. :D

Live-Die-Respawn

(#12353) .LnB válasza Mankó (#12349) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megkérnélek szépen, hogy keress egy topikot, ahol ilyen vásárlásokban segítenek, és itt fejezd ezt be. Köszi. Akkor gyere vissza ha megvan a játék, vagy magával a játékkal kapcsolatban van konkrét kérdésed.

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12354) ferensz válasza VTom (#12346) üzenetére


ferensz
senior tag

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#12355) duvi válasza oriic (#12352) üzenetére


duvi
nagyúr

Ők vénásan tolják a programkódot, vagy beépültek a mátrixba :F :D pzstm streame után el se tudom képzelni, hogy lehet időegység alatt több lövedéket, gránátot, seekert ...stb-t kilőni a csapatra :N

(#12356) velizare


velizare
nagyúr

/troll on

az apc-t minek fordították? btr? bmp? :DDD

troll off

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12357) szallasi007 válasza oriic (#12352) üzenetére


szallasi007
őstag

Szívnak is rendesenn wave 9 eddig a rekordjuk. Konkrétan négyen haltak meg egy shotistol. Ami fura hogy nem fókuszt lőnek hanem össze vissza és "beragadnak" jobb oldalra. Onnan néha ránézésre át kéne mennie két embernek balra és akkor keresztbe tudnák lőni a lvl34 mobokat :DDD ;]

(#12358) daWoolf


daWoolf
csendes újonc

Valaki Xbox-on unatkozik e? Bármit tolhatunk hajnalig egyfeszt! Vegyen fel akit érdekel (176 karakter)
LiveID: da47Woolf

[ Szerkesztve ]

(#12359) sith7 válasza pzstm (#12344) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

megveszem gyorsan gold m1a1

Hol ?

(#12360) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok milyen küldetéseket kell megcsinálni hogy a Biztonsági fejlesztéseket tudjam fejleszteni?

(#12361) RECSKA válasza FaTHI (#12360) üzenetére


RECSKA
veterán

A pajzs ikonnal jelölteket..

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12362) warcat


warcat
veterán

Fincsi ez a Navy MP5 végre, "csak" egy deadly+brutalt sikerült kipörgetni.
Reddit adatbányászok alapján challenge módban (mármint consulate,tunnel stb) is esnek szetek.

Striker knee,gloves : Larae Barett, Finch

Tactician knee,gloves: Keller

Sentry's Call Knee,gloves Hornet

EA: It's in the crate!

(#12363) ada19 válasza warcat (#12362) üzenetére


ada19
senior tag

Tuti hogy esnek, Redditen már vannak képek hogy Lexington challengeben is esett set.

Mégsenem

(#12364) kovsol válasza Mankó (#12336) üzenetére


kovsol
titán

Konzolon meg lehet venni használtan is. Én 13k ért vettem egy makulátlan darabot PS4-re, de ha kivárok lehet még olcsóbban is kaptam volna. Persze ez nem 8k amit még el is feleztek :D De ez van, nem mindenki trükközik.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12365) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

másnak is MIKE hiba van?

(#12366) Mankó válasza kovsol (#12364) üzenetére


Mankó
veterán

A baj csak az, hogy mind2-nek kellene (home partnernek is), de ha nem tudok kódot keríteni lehet az lesz a megoldás.

(#12367) pohár válasza B@bL3ve5 (#12365) üzenetére


pohár
félisten

engem is kivágott az előbb, de utána egyből vissza tudtam menni :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12368) RazoR


RazoR
veterán

Nullázódott a DZ szint? Tegnap 41-ess voltam ma meg 1-es vagyok! :Y
+1: nálam nem látszik a Falcon Lost...lehet, hogy mert nem vagyok elég magas szintű hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#12369) velizare válasza RazoR (#12368) üzenetére


velizare
nagyúr

nem, csak kijelzési hiba. amint bemész dzbe, látni fogod az eredeti szinted.
a lost signal mellékküldi megvolt?

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12370) pzstm válasza velizare (#12369) üzenetére


pzstm
titán

unknown signal ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12371) utomi válasza RazoR (#12368) üzenetére


utomi
senior tag

Pont ugyanez nekem is. Dz 29 (ami nyilván nem olyan magas de nekem azért ez sem volt egyszerű eddig) erre ma nézem és uPlay Dz1-t ír. De ha bemész akkor már rendesen hozza a DZ levelt. :C

(#12372) vegitossj7 válasza .LnB (#12348) üzenetére


vegitossj7
addikt

5. Próba, 14. Wave, Delta error...

Amúgy nem nehéz egyáltalán, csak ésszel kell játszani, 2 sniper kell, 1 tank, és egy csodás smart cover, heal station heal. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12373) velizare válasza pzstm (#12370) üzenetére


velizare
nagyúr

darab-darab.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12374) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok!
Kérlek nyugtassatok meg, hogy nektek is sokáig tartott a telepítés. Fél órája ülök itt és nézem "Manhattan telepítése"-t. És a folyamatjelző csík nem megy semerre.

Uplay: runner671_HUN

(#12375) velizare válasza spooner81 (#12374) üzenetére


velizare
nagyúr

ja, az elég sokáig tart.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12376) ßrainiac válasza Garsza (#12301) üzenetére


ßrainiac
addikt

Varjatok meg, 0:15 korul vegzek.

Toltuk ma a lenti Incursiont, 15. wave-ig mentunk el, de mar kesesben voltam melobol, muszaj volt kilepnem (fajo szivvel...) :(

(#12377) demmer123


demmer123
őstag

Elsőre elég jól sikerült.Mindenből a kritikus sebzést adta a gyártás. :)

De amúgy mi értelme van 3 db szettnél többet berakni?3 bőven elég 50% kritikus sebzés.Többi maradjon sárga?

[ Szerkesztve ]

(#12378) LÁZ válasza sith7 (#12359) üzenetére


LÁZ
addikt

az engem is érdekelne, hogy most éppen hol találni olyat ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12379) pzstm válasza demmer123 (#12377) üzenetére


pzstm
titán

mindháromra van blueprint?

Kettő BoO-ban az ok, harmadik merre van, már ha igen? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12380) demmer123 válasza pzstm (#12379) üzenetére


demmer123
őstag

Küldetés adja fél óra alatt megcsináltuk.Igaz elején nehézkes volt.

(#12381) pzstm válasza demmer123 (#12380) üzenetére


pzstm
titán

jah ok :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12382) pohár


pohár
félisten

hopsz, kaptam egy MIKE-ot, másnál is ez a helyzet? próbáltam úgy 5x visszacsatlakozni, de csak nem akarja, azt írja a hibaüzenet, hogy your account is disabled :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12383) velizare válasza pohár (#12382) üzenetére


velizare
nagyúr

sokan írják ezt. állítólag force unlockkal megjavul (amikor feldobja, rá kell nyomni), igaz, kapsz egy 5perces rollbacket.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12384) spooner81 válasza velizare (#12375) üzenetére


spooner81
csendes tag

:R

Uplay: runner671_HUN

(#12385) pohár válasza velizare (#12383) üzenetére


pohár
félisten

hát párszor megpróbáltam visszamenni, nem sikerült, majd megpróbáljuk este megint :))
majdnem elkaptam egyedül egy supply dropot, de beelőzött egy csávó a semmiből, remélem, hogy csupa lila volt benne :DDD

utána szépen meg is halt, mert csak rárusholt gyorsan, dobott is 3 aranyat a tatyójából, mert egy mob kiszedte, ki is küldtem helivel :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12386) El Gringo válasza demmer123 (#12377) üzenetére


El Gringo
senior tag

és ha két fajtából raknál hármat?
pl kritikus és skill?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#12387) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Police academy-nál javítva lett az ajtós glich

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#12388) velizare


velizare
nagyúr

lesz egy 5. szet is. Juggernaut's Battlegear

2 - Armor increased by 20%
3 - Exotic Damage Resilience increased by 20%
4 - When you kill an you are healed by 5% of your max health

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12389) Garsza válasza demmer123 (#12377) üzenetére


Garsza
veterán

Nem csak akkor adja be a szettel járó bónuszt ha mind a 6 meg van egy adott szettből? Mert én eddig úgy tudtam.

(#12376) ßrainiac
Vegyél fel Uplayen vagy add meg a neved és felveszlek.

[ Szerkesztve ]

(#12390) LÁZ válasza Garsza (#12389) üzenetére


LÁZ
addikt

már 2nél is ad bónuszt, a szett daraboknál irja, hogy 2nél, és teljesnél mit ad ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12391) raven84 válasza demmer123 (#12377) üzenetére


raven84
senior tag

Az a Vector mindent leolvaszt 5mpn belül mi? :D

(#12392) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

első sárga boss-ból advanced performance mod :W

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#12393) warcat


warcat
veterán

Elég brutál dolgokat lehet kihozni az új cuccokból pedig eléggé az elején vagyunk.
150k/80k mellé 50et alulról karcoló skillpower például
A hpt lehet feljebb tolni érzés szerint 100 környékére pár ezer sp minusszal

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12394) kovsol válasza velizare (#12388) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk ez gondolom valami tank set. Azok meg nem nagyon sebeznek, így a négyes bónusz nem sűrűn aktiválódik.

May the Force be with you!

(#12395) Lefty


Lefty
addikt

A mocsokja. Pont ujrakalibraltam egy cuccot tok dragan, de meg nem valasztottam ki h mi legyen az uj kepesseg, aztan kivagott mike hibaval, visszamentem azt ugy veszi, mintha nem kalibraltam volna ujra de a kreditet meg levonta.

(#12396) El Gringo


El Gringo
senior tag

ez a 'Specialized talent' a gearen, ez hová számolja a skill extra statokat? Sehol nem találtam nyomát, hogy beszámoljá. Elég jónak tűnik azért, ha van már 5000 körüli a tűz és a stamina együtt.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#12397) ßrainiac válasza Garsza (#12389) üzenetére


ßrainiac
addikt

Velem jatszol ejszakankent...

;]

(#12398) Garsza válasza ßrainiac (#12397) üzenetére


Garsza
veterán

OK. Csak a két névnem nagyon hajaz egymásra. :D

(#12399) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen elvesztem most a gearelésben. Healer buildet építek a Falcon Lost-ra.

Véleményeket kérek szépen.

Jelenleg ennyi:

Elég lesz ez Healelni? :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12400) velizare válasza .LnB (#12399) üzenetére


velizare
nagyúr

tenebra kell.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.