Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) [hun] warhea válasza marilllyo (#12698) üzenetére


[hun] warhea
tag

igen. csak legyetek csapatban azzal akinek adni akarod, amikor esik :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12702) Garsza válasza ßrainiac (#12693) üzenetére


Garsza
veterán

Tőlem mehet 00:15 -kor érek haza. Valahogy csak letoljuk.

(#12694) RECSKA
És beszállnál te is a csapatba?

[ Szerkesztve ]

(#12703) ßrainiac válasza Garsza (#12702) üzenetére


ßrainiac
addikt

Akkor vagyunk harman, meg ott lesz az arc aki mar letolta vagy 10x, hatha pont raer. De irok neki 8 korul es ledumalom ha tudom.

(#12704) TTomax válasza ßrainiac (#12703) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vegyetek fel engem is ha éjjel mentek,éjfélre otthon vagyok.Addictive75 a uplay nevem....van TSem is ha kell,de discordon is vagyok.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12705) Preda válasza Garsza (#12691) üzenetére


Preda
aktív tag

Nekem is van augom, de az AK-t jobban szeretem. Ami sokat dob Dps en a Chest 13%-al több dmg 10%-al több sérülés. Meg van kesztyűn is olyan, hogy nem fedezékben lévő célpontok esetében 13% ch.Meg az AK-mon is van 13% + 24% hs-re. Amúgy meg szerintem nem érdemes 200k fölé menni ott már többet ér a skillpower. Ledobsz egy smart cover pulse combót és 300+k dmg. Akkor minden krittel 90k-100k fejre.

(#12706) ßrainiac


ßrainiac
addikt

High end Custom M44-et hasznal vki?

High velocity mag. vagy extended mag?

Az elobbivel 100-350k a fejes, utobbit meg nem probaltam. Erdemes inkabb a nagyobb sebbzesre menni a kisebb tar velejarojakent?

TTomax: rembe ;)

[ Szerkesztve ]

(#12707) TTomax válasza ßrainiac (#12706) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen én azzal megyek meg egy vectorral ,fél millás fejeseket lövök,32es lila két lövés ha crittel fejre,velocity szerintem.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12708) ßrainiac válasza TTomax (#12707) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem Navy MP5 a secondary :)

Tegnap volt egy 550k-s critem M44-gyel, de alapbol 109-250 szokott lenni. Pulse kozben asszem 350, az a felmillas nemtom h jott ossze, talan sokan pulzaltunk :D

(#12709) warcat


warcat
veterán

Közben toltunk egy hard módot azért nem válaszoltam aki esetleg írt :)
Challenge lenne a cél de oda tényleg komoly skillpowert kellene kukázni mert iszonyat sok hpja van a tanknak,eddigiek alapján 9 körülre leszünk többen.

EA: It's in the crate!

(#12710) _Kondor_ válasza .LnB (#12635) üzenetére


_Kondor_
tag

"Ha én elhagyok egy 20ezrest, és azt más megtalálja akkor nem ő a hülye mert összeszedte, hanem én mert nem figyeltem kellően arra, hogy ne veszítsem el."

Te vagy a figyelmetlen, de jogilag lopásnak számít, ha nem adja le a rendőrségen. Jog van, igazság nincs.

(#12711) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

gránátot (villanó - füst ... ) lehet valahol venni?

(#12712) Htibimor


Htibimor
senior tag

Sziasztok! Mitől függ, hogy mit dob egy neves boss? Értem úgy, hogy függ-e a dz szintemtől(39-es vagyok) vagy mitől? Sajnos nem nagyon találok jó fegyvert, csak kiegészítőket. Utoljára az 1.1-el elsőként megcsinált kórházas küldetés adott egy jó fegyvert 122 000 dps de az egy aug. Szeretnék egy erősebb primary-t is. Vannak tippjeitek számomra?!

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#12713) sith7 válasza Htibimor (#12712) üzenetére


sith7
nagyúr

craft

(#12714) Preda


Preda
aktív tag

Na összeraktam egyik set ből 3 at másik setből meg kettőt. Próba képpen. Egész komoly :D.

(#12715) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Valaki esetleg akar mostanában Incursion-t csinálni? Glitch nélkül...

(#12716) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nekem mára ennyire futotta...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12717) EnterR válasza Zlcsi (#12711) üzenetére


EnterR
veterán

Jó is lenne. :D

PSN ID: marquuard

(#12718) warcat


warcat
veterán

Hát ez melós este volt :) Köszönöm itt is aki jött pár kört farmolni,az überkockákkal nem tudunk versenyezni de azért lett valami.

Viszont így nem tudom mi lesz a Dark Zone gankeléssel PVPvel, ha most kettőkor be tudnak dobni egy hotfixet rá,talán még menthető a helyzet,de ha itt napokat várni kell a javításra,sok babér nem fog teremni a talán 180 környékén tanyázó átlagos játékosnak odabent.

A setek rettentő erősek,és ugyebár egy 4 fős társaságban egymást erősítik a bónuszok is kb.Namost ezekből ha kifarmolják (és már vannak páran akik most kifarmolták) a 240-es verziókat a 688? vagy akörüli maximum statokkal, egyszerűen átsétálnak a 200 alatti játékosokon.Erről már meg is született pár téma redditen is.

EA: It's in the crate!

(#12719) RECSKA válasza warcat (#12718) üzenetére


RECSKA
veterán

Köszönöm a játékot! Finom lett a csapásmérő! Köszönöm! +100% damage :)

Természetesen ez csak a feltöltődött talent utan :) De gondolom még lehetne növelni :) Alapból csak 160e DPS-em van ebben a szettben. De úgy érzem marad :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12720) TTomax válasza ßrainiac (#12706) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nohh látom ebből ma már nem lesz semmi... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12721) ßrainiac válasza TTomax (#12720) üzenetére


ßrainiac
addikt

Napkozben melo mellett reseteltem win10-et, ujrainstallaltam nv drivert, a jatekot, megszarabb mint volt...

Most egy par napig lehet h hanyagolom a temat.

(#12722) warcat


warcat
veterán

Ahogy Uplay launcherben is láthatjátok, Rainbow 6: Siege free weekend van.
Ez miért is jó nekünk?
Ha hozzáadjátok a fiókhoz a játékot ami most egy kattintás, unlockolható lesz a Division/rewards fülön a Tactical Suit :))

EA: It's in the crate!

(#12723) TTomax válasza ßrainiac (#12721) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sajnálom....ez elég nagy pech,át tudom érezni.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12724) norti válasza warcat (#12722) üzenetére


norti
addikt

Köszi, ez annyira zavart, hogy nincs még meg :D

Viszont sajnos nem veszi annak a rewardsnál, hogy meglenne :(

[ Szerkesztve ]

(#12725) norti válasza warcat (#12722) üzenetére


norti
addikt

Bocs, csak a uplay kliens volt a hülye, Ubisoft Club oldalon simán unlockolható :DD

(#12726) frenkye válasza RECSKA (#12719) üzenetére


frenkye
csendes tag

Az igen! Gratula hozzá!

(#12727) Htibimor válasza sith7 (#12713) üzenetére


Htibimor
senior tag

Tudnátok tippeket adni, hogy mit érdemes craftolni, és hol lehet megvenni a bp-et hozzá?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#12728) kiezTe90 válasza RECSKA (#12719) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Ezt ma hozzád össze? Vagy azért már volt meglévő felszerelésed?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12729) RECSKA válasza kiezTe90 (#12728) üzenetére


RECSKA
veterán

3x csinaltuk meg az incursiont. 2x hardon es 1x challengen. 25at nott a gear scoreom. Aprit szepen. 1 tar az augbol igy nez ki : elso loves 25e fejre ( critelve 60 ), utolso golyo mar 38-40 ( crit 85 ) :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12730) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#12731) hitvanyalak válasza oriic (#12730) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Azt hiszem itt az első szett amiêrt fizetek...:-)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#12732) #35434496


#35434496
törölt tag

Srácok csak pislogok milyen cuccokkal vagytok felszerelkezve. Két napja próbálkozok dz-ben egyedül de vsgy a kimentésnél vagy valahol boss környèkèn egyszerűen jön egy 4 tagú vicces csapat ès szitáválőnek mert csak. :O

(#12733) .LnB válasza oriic (#12730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Watch Dogs-os is van akkor már.

Ezt nem értem miért nem fekete a Splinter cell-es?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12734) RECSKA válasza #35434496 (#12732) üzenetére


RECSKA
veterán

Tegnap beszaladtam dz3 hazba az m1a-ert.
20 masodperc futas. A terkepen minden iranyban rugomat lattam csak :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12735) oriic válasza .LnB (#12733) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az igazsag, hogy lehetseges, hogy kamu. Legalabbis egyre tobben hozzak fel. Splinteres nem fekete szett, Watch Dogs-nal meg nincs hosszu kabat meg baseball sapka.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12736) .LnB válasza oriic (#12735) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igen úgy értem kép van, mert videó még nem volt ezekről a cuccokról.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12737) hommeros válasza RECSKA (#12729) üzenetére


hommeros
őstag

A challange-t már mi is lenyomtuk. Van akinek már a warlord is meglett a csapatból. Mennyi a gear score-d? 200 felett van?

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12738) RECSKA válasza hommeros (#12737) üzenetére


RECSKA
veterán

197.

Ma este kiprobalom dzben, +100% olesi tp van a cuccon, fel kell fejlodni 90re xD

Szerk : ami rohadtul teccik : feltoltom a skillt, eloveszem az m1a-t es 800e-t critel xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12739) Ellia


Ellia
addikt

Srácok, valaki becsatlakozott tegnap hozzám estefelé DZ-re (az biztos, hogy innen vettem/vett fel), de hiába írtam neki csoport cseten nem válaszolt - nem kommunikált. Pedig írtam, hogy pont a "játékom" végére jött be, mert föltöltöttem a ládámat loot-al, ürítem és lépek - nem akartam bunkónak tűnni, hogy csak úgy kilépek ok nélkül. Tudom, hogy szar a belső cset (de próbálkozni lehet), de ezenkívül lehet írni az uplay-es chaten is vagy - megadni egy ts-t ami az egyik legjobb megoldás.

(#12740) velizare válasza hommeros (#12737) üzenetére


velizare
nagyúr

csalódás a warlord. se a sebzése nem túl jó, viszont a talentjei kifejezetten gyengék. :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12741) Edem05


Edem05
őstag

ohh hogy az a .... :D 1 rohadt ponton múlt.

(#12742) duvi válasza warcat (#12722) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a tippet! :R Nekem is már csak ez hiányzott a teljes kollekcióból.

(#12743) RazoR


RazoR
veterán

Patch óta egyedül lehetetlen DZ-ben érvényesülni, előtte simán hoztam ki cuccokat 5-6-ból egyedül..... :(((

(#12744) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Kupon kódoddal èrdemes megvenni valakitől a játèkot?
Meglehet azt tudni,hogy nem e lett felhasználva a kód?

(#12745) Hunner válasza soultrapp (#12744) üzenetére


Hunner
senior tag

Sok pirossal rendelkező embertől vegyél itt hardveraprón, mert nem tudod előre megnézni, hogy fel lett e használva a kulcs.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12746) RECSKA válasza RazoR (#12743) üzenetére


RECSKA
veterán

Mi azt vettuk eszre, hogy picit lassult a lexington is... 8-9 perc alatt atszaladtunk, most meg 15 volt. Bar ma este kiprobaljuk az uj cuccokkal, gondolom megint 10 perc lesz :)

Dz kegyetlen. Tecso mar televan 240es gear score-os videokkal... M44 1 millio feletti crittel, vector 100e sebzes, sticky bomb 400e felett... Gyilkos hely lett a dz, az tuti... Mar nem is kell csitelni az apritashoz...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12747) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Tudom, hogy ez már itt nagyon nem téma....de a mellékküldetésekből mindegyiket újra lehet indítani? Az a gondom, hogy csinálnám a collectibles trófit de egy-egy területen ledaráltam minden mellékküldit ...még sem mutatja a térképen az összegyűjthető dolgokat.... Erre találtam 2-3 mellékküldit amit újraindíthatok. Ez miért lehet?

Igazából nem tudom, hogy most mi nálam a bug. Az, hogy egyébként mindegyiket újra lehet indítani és nekem csak 2-3 mat mutat. Vagy az, hogy egyébként nem lehet őket újrajátszani és nekem még is engedi.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12748) duvi válasza marilllyo (#12747) üzenetére


duvi
nagyúr

Tudtommal csak a wing questeket lehet újraindítani. Ha egy mellékküldetést megcsináltál, akkor eltűnik a mapról. Akkor láthatsz - számodra kész - régi mellékküldetéseket, ha becsatlakozol valakihez, akinek még nincsenek meg.

[ Szerkesztve ]

(#12749) velizare válasza utomi (#12660) üzenetére


velizare
nagyúr

szia,

utánanéztem, és továbbra sincs javítva. az ismert hibák listája: [link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12750) marilllyo válasza duvi (#12748) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm. Érdekes. Azt tudom, hogy az elején kiscica korombban pár 30-as ismerős tápolt a jobb felső mellékküldikkel. Na ott pl. egy be is ragadt. Mondja, hogy menjek vissza a Midtown East rejtekhelyre de ott a szekrény nem aktív (amivel lezárhatnám a mellékküldit).

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.