Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) RECSKA válasza Raulblanco (#19000) üzenetére


RECSKA
veterán

Foleg, hogy mindenki taktikus es tank...

Nem is tudom mikor szaladtam bele legutoljara dps kariba. Mar en is levettem a dps-bol. Szivossag kell. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19002) Garsza válasza RECSKA (#19001) üzenetére


Garsza
veterán

És milyen jelenleg a karaktered? A DPS.

(#19003) RECSKA válasza Garsza (#19002) üzenetére


RECSKA
veterán

260/350/15

Én most a PVE-re mentem rá. Minden ruci oda tesz. PVP-re úgy is teljesen más kell, meg oda én is taktikus-tankot csináltam :)

A DPS 3sentry+3őrszem, 28% páncélsérülés és 48% elitekre mért sebzés.

Ha sok a rugó, akkor átrakom a páncél, térdvédő, hátizsák kombót, így 280/380/15 lesz, de csak 20% elitesebzés... Ellenben megugrik a crit sebzés és esély is. De így nem igazán megyek, mert 1 tankot sem tudok agyonlőni, nem hogy 3-at :) Ha PVP van, elkönyveljük, hogy futás :) Persze van olyan, hogy belénkkötnek. Tegnap löttük vermet, 2 srác odajött, és elkezdett 4-önket ölni. kb 1 sec alatt elterültek. De 1.2 óta ez nagyon ritka. Hogy valaki 1 tartól elfeküdjön. :R

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19004) Lefty


Lefty
addikt

The Division Underground E3 2016 trailer

Junius 28-an eloszor XBOX One-on.

(#19005) Garsza válasza RECSKA (#19003) üzenetére


Garsza
veterán

Érdekelne hogy milyen fegyverrel tolod alapsebzés talentek. És a gearedből mi mire ad pluszt tűzfegyverek életerő elektronika és ezeknek mennyi az ösz értéke. És mennyi a crit esélyed és sebzésed a pvp karival.

(#19006) kiezTe90 válasza Lefty (#19004) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Fasza a zene basszus... :D Mi a címe?
Pc-re mikor jön?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#19007) Lefty válasza kiezTe90 (#19006) üzenetére


Lefty
addikt

30 napig biztosan Xbox exkluziv lesz, csak utana jon PC-re es PS4-re.

(#19008) kiezTe90 válasza Lefty (#19007) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na hát ennek aztán rengeteg sok értelme van... Biztos jól fizetett a microsoft, hogy az ubisoft ebbe belement.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#19009) Snip3r_HUN válasza RECSKA (#19003) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem 3 striker + 3 sentry ? Mivel a sentry az őrszem. :B

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19010) Spancho válasza kiezTe90 (#19006) üzenetére


Spancho
őstag

A zene nem fogott meg.
Viszont a random küldetèsek + a deadly dungeons jól hangzik.

dorothy - missile / a címe

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#19011) norti


norti
addikt

Az eddigi legjobb gear config/calibration guide:

The Division | Definitive Best In Slot Gear Guide

(#19012) DokiBaxxi válasza Lefty (#19007) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

CORRECTION: There was a typo that has been since corrected on the official release. Underground arrives on 28th June for PC and Xbox. (twitter)

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19013) bunfi válasza norti (#19011) üzenetére


bunfi
őstag

Igazából teljesen pointless a videó, mert a maradék játékosok nagy része soha nem jut el addig, hogy meglegyenek ezek a statok 1 rerollnyi távolságra, a többi vagy tudta eddig is vagy már megvan neki (5%).

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19014) duvi válasza DokiBaxxi (#19012) üzenetére


duvi
nagyúr

"Underground arrives on 28th June for PC and Xbox."
Na ez érdekesen hangzik! Én csak örülnék ennek a hírnek, de most mi az igazság :F Már a béta óta kommunikálták a 30 napos Xbox exkluzívitást.

(#19015) Lefty válasza DokiBaxxi (#19012) üzenetére


Lefty
addikt

En ezt nem lattam sehol hivatalos oldalakon, az uj trailer sem ezt igazolja. Nem tudom hol talaltad.

Nekem nem vagyam, hogy kesobb jojjon PC-re, csak a tenyt kozoltem.

[ Szerkesztve ]

(#19016) DokiBaxxi válasza duvi (#19014) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Elvileg ez a hivatalos... De minden tisztázódik remélhetőleg a Ubisoft E3-as konferenciáján :D

első tweet
második tweet

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19017) bunfi válasza duvi (#19014) üzenetére


bunfi
őstag

Ez biztos nem játszott benne szerepet, mivel ez alávaló szemenszedett rágalom és hazugság!!!4444

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19018) Lefty válasza DokiBaxxi (#19016) üzenetére


Lefty
addikt

Ez a division blog szerintem csak egy rajongoi oldal.

(#19019) DokiBaxxi válasza Lefty (#19018) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Valószínűleg, de attól még az az official oda van írva :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19020) velizare válasza Lefty (#19018) üzenetére


velizare
nagyúr

nem rajongói oldal.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19021) vegitossj7 válasza bunfi (#19017) üzenetére


vegitossj7
addikt

Sírnak itt, ne terjeszd a rációt! Semmi baj a játékkal.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#19022) Lefty válasza velizare (#19020) üzenetére


Lefty
addikt

Akkor nem szoltam. Majd tisztazodik ez ugy is.

(#19023) Lefty


Lefty
addikt

Na junius 28 PC es XB1, augusztus 2 pedig PS4.

Meg az evben jon a Survival, aztan Last Stand valamikor kesobb.

[ Szerkesztve ]

(#19024) LÁZ válasza duvi (#19014) üzenetére


LÁZ
addikt

az e3as lájvon is ezt mondta a srác, ps-re meg augusztus.

+3 ingyen ruci , splinter cell/ghost recon/rainbow 6

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#19025) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

The Division Survival DLC trailer

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19026) RECSKA válasza Snip3r_HUN (#19009) üzenetére


RECSKA
veterán

Az az.

Garsza : majd kuldok kepeket discordon:)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19027) Garsza válasza RECSKA (#19026) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm.

(#19028) LÁZ válasza RECSKA (#19026) üzenetére


LÁZ
addikt

irtam privit ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#19029) Spancho válasza DokiBaxxi (#19025) üzenetére


Spancho
őstag

Süti.

Mi a fene volt az a vègèn ?
Valami ügynök tömeggyilkos ? :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#19030) norti válasza bunfi (#19013) üzenetére


norti
addikt

Ne trollkodj, biztosan van olyan (a másik 95%), akinek van benne értékes információ, még ha neked pointless is ;)

(#19031) .LnB válasza Spancho (#19029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem Aaron Keener lesz a végén? Mondjuk elég nagydarab, de sok a páncél rajta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19032) PETEE78 válasza Anonymus23 (#18987) üzenetére


PETEE78
senior tag

Basszus vagy x5 próbáltam rárakni a térdvédőre a +1 tárhelyet, hogy 2 legyen, de nem adta be. Biztosan lehet +2-re bővíteni, ha már van rajta 1 tárhely? vagy majd a 10.-re talán beadja és próbálkozzak tovább?

You are being revived

(#19033) Balika23hun válasza PETEE78 (#19032) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Amikor rámész egy stat-ra még pörgetés előtt oldalt mutatja hogy mire tudod lecserélni, ha nincs ott hogy +1 felszerelési hely akkor nem tudod arra lecserélni. Általában főbb statokat lehet felszerelési helyre lecserélni mint pl péncél, krit sebzés, életerő öléskor és stb.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#19034) PETEE78 válasza Balika23hun (#19033) üzenetére


PETEE78
senior tag

De ott van, hogy +1 mód tárhely... :K Írtam előzményben, hogy vagy x5 megpörgettem. Amikor kiválasztottam sorsolás után, hogy +1 tárhely akkor az nem adódott hozzá az alap 1 tárhelyemhez.

Ja és tegnap FL-ban 15 hullámnál elvéreztem egy random csapattal. :O

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#19035) norti válasza PETEE78 (#19034) üzenetére


norti
addikt

Próbáld meg másik nap, lehet nagyobb eséllyel dobja.

(#19036) #35434496


#35434496
törölt tag

CybR-t hátba lőtték 4-en majd odamentünk megkérdezni, hogy ez még is mi volt hiszen ott virít a HUN felirat a neve mellett. Az fel sem tűnt nekik,hogy nem lövünk rájuk lelőttek minket is idézem "Mi a faszt siránkoztok ez
pvp nem?" 3x mentünk vissza mire lehetett velük beszélgetni, hogy még is miért ölnek minket hiszen ők is Magyarok. Azt mondták ők így játszanak és szarnak rá, hogy Magyar vagy nem. Érdekes társaság az biztos azért írtam le, hogy vigyázzatok mert bár ők is Magyarok rátok fognak lőni mert csak.... :U

Zsolt tudom megígértem, hogy nem teszem fel de úgy gondoltam jobb ha a többiek is tisztában vannak a helyzettel.

[ Szerkesztve ]

(#19037) kovimester válasza #35434496 (#19036) üzenetére


kovimester
aktív tag

Igazuk volt minek sírtok!
Pár száz hozzá szolásal ezelött itt pajszerkodtatok hogy PvP meg igy rigo megy ugy rigó.
Ők PvPznek ennyi!
Az meg hogy leáltok beszélgetni XD XD XD XD

(#19038) Spancho válasza #35434496 (#19036) üzenetére


Spancho
őstag

Én játszottam már velük.
Mindenkit betámadnak akit látnak.
Jól is nyomják ,szóval nehéz lehet ellenük.
Ők nem is PH-sok. Lehet ,hogy ahol ők játszanak ott belefér ,hogy mindenkit leölnek.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#19039) RECSKA válasza #35434496 (#19036) üzenetére


RECSKA
veterán

Sok ilyen volt mar velem... 1v4be lelottek magyarok, mikor megkerdeztuk megis miert, azt mondtak itt nincs szabaly... Amikor megkerdeztuk hogy akkor miert nem szembe, 4v4be lonek, mely kuss volt. 1v4be tudtak olni, aztan egyszer sikerult 3v4be odamennunk, es fekudtek manhunt utan. Egybol mentek szervert valtani...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19040) arnikusz válasza #35434496 (#19036) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek.

Tegnap este én is így jártam 2 alkalommal a két hármasfogat közül az egyik talán ez a csapat volt.
Egyedül voltam és legalább csak pénzt buktam, mert előtte kimentettem, mire odaértek.

Este megnéztem a trailereket, akkor jól látom, hogy ezek már fizetősek lesznek és a dobozosan megvett alapjátékhoz a steamen bejelentkezve tudom beszerezni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19041) Spancho válasza arnikusz (#19040) üzenetére


Spancho
őstag

Vagy akárhol.
Ha dobozos ,akkor nem steames (szerintem),megveheted a Uplayen is ,vagy akár itt a PH-n egy olcsó kódot.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#19042) RECSKA válasza kovimester (#19037) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem a pvpvel van gond. Hanem a hatha 1v4el...
De tudjuk, nektek Utomival nem jelent problemat 2v4be ezek leszedese miutan hatbalonek 4en... XD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19043) PETEE78 válasza RECSKA (#19039) üzenetére


PETEE78
senior tag

Bocs mindenkitől a sok kérdésért... :)
A szervarváltás hogy működik? Múltkor nekem is jól jött volna, amikor ki akartam menekíteni a cuccaimat, de egy hármas fogat ott várta az áldozatokat a kimenekítési ponton...
Ki kell menni a DZ-ből teljesen a bejárati kapun kívülre és utána vissza? Akkor a nálam lévő tárgyak gondolom bekerülnek a ládába, és ha visszamegyek akkor ki lehet még menteni, nem?

You are being revived

(#19044) RECSKA válasza PETEE78 (#19043) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem lehet. Ha kilepsz a dz teruleten kivulre, elvesznek.

Belepsz valakihez, aki masik szeron van. Ekkor kiirja neked, hogy fazisvaltas van. Ha vegbement, elhagyod a csoportjat, es ott maradsz.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19045) Anonymus23 válasza PETEE78 (#19043) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem. Kimész egy ellenőrzési pontra, vagy egy biztonsági szobába, és kilogolsz a játékból, majd visszalogolsz, és nagy az esélye, hogy közben már egy másik szerverre tesz.
Főleg akkor ne menj ki, ha loot van nálad, maradj a DZ-ben de lépj ki a karakterből meg vissza.

;) - The Power of the Light Side

(#19046) Lefty válasza Anonymus23 (#19045) üzenetére


Lefty
addikt

Vagy a lootot kidobja checkpointon es kimegy, ha visszajon akkor ott fogja varni.

(#19047) RECSKA válasza Lefty (#19046) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez az eldobas csak partinal van igy nem? Egyedul probaltam eldobni a cuccost, es kiirta, hogy nem-nem. :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19048) #35434496 válasza kovimester (#19037) üzenetére


#35434496
törölt tag

Látom a szövegèrtelmezèssel vannak gondok. Én azt írtam Magyar jàtékos ölt Magyar jàtékost. Nekem ez nem fèr bele de termèszetese különbözőek vagyunk és elfogadom. Azt sem vitatom, hogy erős jàtèkosok de ez a helyzet kb olyan mint ha a Romàn Magyar meccsen, ha kitör a balhè Te a Magyarokat ütnéd.

(#19049) norti


norti
addikt

Nem tudsz kimenni DZ-n kívülre, ha loot van nálad, ki is írja az ajtónál. De a checkpointba kimehetsz, ott a logout/login működik és megmarad a loot is és talán új szerverre kerülsz. Ugyanoda fog visszarakni. Érdemes várni pár percet a logout/login között, úgy nagyobb az esély, hogy új szerverre kerülsz.

(#19050) velizare válasza PETEE78 (#19043) üzenetére


velizare
nagyúr

legegyszerűbben úgy, hogy kimentek checkpointra, és kiléptek a groupból. aki ilyenkor töltőképernyőt kapott, az új dz instanceba került. rájoinoltok, és mehettek. ha phase váltás van, célszerű megvárni.

ha kimész dzből, és visszamész, az azért nem működik, mert a pve=> dz váltáshoz szükséges matchmaking már jóval azelőtt lezajlik, hogy a dz bejárat közelébe érnél. ha dz közelében vagy, hallod is, mi történik a falon túl - jön a helikopter, lövöldözés, robbanások, sikolyok, supply, drop, kimentés, és még a manhunt ikonja is megjelenik, ha közel vagy. közeli safehouseoknál is megeshet, hogy ugyanabba a dz instanceba rak vissza a játék.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.