Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) sith7 válasza Anonymus23 (#50000) üzenetére


sith7
nagyúr

minden 20. hsz az enyém ebben a topikban

Na, most erre mit lehet megint mondani ;] :P [link]

(#50002) Anonymus23 válasza sith7 (#50001) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát talán azt, hogy akinek ilyen barátjai vannak, annak már nincs is szüksége ellenségekre :O :P
Egyébként meg írja ezt nekem valaki 30k+ WOT csata után, azért érzed benne az iróniát? ;] :DDD

Meglátjuk majd, hogy az én fiam amikor megtanul rajzolni, akkor egy Division jelet fog még berajzolni a családba :C
Vagy egy kört ahogy szalad körbe, azt úgy szokta nézni, mintha megbabonázná, és úgy örül mindegyiknek amikor véget ér, hogy csak na (pl láda nyitás, kraftolás) :K

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50003) #35434496 válasza Anonymus23 (#50002) üzenetére


#35434496
törölt tag

Most versenyeztek, hogy ki a nagyobb kocka? :D

(#50004) Anonymus23 válasza #35434496 (#50003) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az már régen eldőlt, hol vagyok még én a PH! nagyúr rangtól? ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50005) sith7 válasza Anonymus23 (#50002) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát talán azt, hogy akinek ilyen barátjai vannak, annak már nincs is szüksége ellenségekre
:DDD :D

30k+ WOT
de az több, mint 5 év alatt jött össze ;) :K

az én fiam még ilyen fiatalon nem kezdte, de a SW Battlefront első részébe beletolt 400+ órát :B
csak tudnám honnan ez a Star Wars őrület :F :B

players111
esélyem sincs az első helyre ;] :P

(#50006) akoska07 válasza #35434496 (#50003) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50007) #35434496


#35434496
törölt tag

1v1 a Mengikével. On the floor! :DDD [link]

(#50010) Elims válasza #35434496 (#50009) üzenetére


Elims
veterán

Hidd el,szart sem ér az a cronusmax (a division-ben).
Egy jobb játékos mint te is (Tommy/Sniper-ről nem is beszélve..) simán kimozog előle és akkor van gubanc,utána húzni a joy-t/kurzort nem lehet.
Nagyon szívesen kölcsön adtam volna neked is.Kíváncsi lettem volna egy jobb játékos addig megszokott irányítására,majd a cronusmax által módosítottra.
Annyit tud,hogy amikor célzol az ember testére húzza rögtön a fegyvert -nem fejre-,de ha az ellenség elmozog -és mindig elmozog,még a gép is- akkor már annyi,mert ez a cronusmax még mindig ott tartja és ha húzni szeretnéd,nehezebben megy el onnan majd hirtelen begyorsul.Szóval azzal célozni biztos nem lehet.
Megvettem x héttel ezelőtt és 2x volt számítógépben+2x a ps-ben.

Jaa,és még csinált egyszer olyat is,hogy elvette az irányítást és elkezdett lefelé lőni,meg is öltek az egyszerű piros ellenségek.Akkor volt utoljára a gépben.Többet nem is lesz...
Szóval én azt mondom,hogy aki annyira keni a játékot mint ti,nem kell hozzá semmi ilyen szar.

(#50011) #35434496 válasza Elims (#50010) üzenetére


#35434496
törölt tag

Volt egy érdekes sztori ami miatt azt gondoljuk mengi használ valamit de erről majd később. :)

(#50012) bombibmw válasza #35434496 (#50007) üzenetére


bombibmw
veterán

Csirkesz.r vagy gépléjrsz!
Egy forintot nem érsz. :DDD
Én láttam olyan videót, ahol négyen vártak a kijáratnál és ahogy kiléptél az ajtón, szar.álőttek, ahányan csak voltak, közben meg szidtak mindenkidet és mondogatták, hogy mennyire megkaptad most.
A csapattársad meg végignézte úgy, hogy közben jót röhögött.
Jó ez a játék, na. :)

(#50014) #35434496 válasza VTom (#50013) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ő csak egy....

(#50017) TommyS_27 válasza #35434496 (#50016) üzenetére


TommyS_27
senior tag

A baj ott kezdődött amikor kijöttél elvesztetted a fejed és a Ricsit azonnal ki akartad törölni. Meg amikor megverted a másikat akkor leütötted. Ha ezt nem úgy léped meg akkor nincs ez az egész nagy útálkozás. Értem Én, hogy sok volt az a duma amit kaptál utána, de bevállaltuk! Tudtuk ha odamegyünk akkor ez lesz. Te máshogy kezelted ezt a helyzetet ez van. Nem a játékod miatt tartanak téged annak aminek, hanem ezek alapján amiket liirtam. Persze nem Te vagy a felelős ezért, hisz anno mi is elhordtuk a DmB-t mindennek ahogy Ők is minket. Annyi, hogy mi nem streamben csináltuk, hanem egymás között. De ami megtörtént az megtörtént. Ha találkoztok vagy harcoltok vagy elváltjátok. Ezt az ellentétet nem lehet már (főleg úgy ha egyik fél sem nyitott rá) megváltoztatni. :R

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50018) tescodr


tescodr
tag

Na beszereztem én is a játékot, jobb később, mint soha. A Béta tetszett annó 😁

(#50019) #35434496


#35434496
törölt tag

Miért kellett kitörölni azt a hsz-t amiben leírtam mi történ abban a régi pvp videoban?

(#50020) TommyS_27 válasza #35434496 (#50019) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Mert sztem törölték azt a felhasználót akinek válaszoltál.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50021) akoska07 válasza TommyS_27 (#50020) üzenetére


akoska07
nagyúr

Akit már régebben írtam,hogy dupla/al reg ? :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50022) TommyS_27 válasza akoska07 (#50021) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Aki beszólogatott itt mindenkinek valami nagy okosságot... :D virágtartó vagy mi

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50023) akoska07 válasza TommyS_27 (#50022) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jaja
Asszem az első hsz után írtam,hogy troll,asszem jelentettem is.
Eddig tartott kidobni. :o

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50024) TommyS_27 válasza akoska07 (#50023) üzenetére


TommyS_27
senior tag

gondolom figyelték és ma telt be a pohár

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50025) RazoR válasza TommyS_27 (#50024) üzenetére


RazoR
veterán

Egyfolytában nézik a topikot, gondolom nem kell mondanom miért..... :U

(#50026) velizare válasza RazoR (#50025) üzenetére


velizare
nagyúr

pedig ez egy jó topic. csak sok a köcsög. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#50027) arnikusz


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek.

A shieldes dologról van valami újabb info, meg a karakter átmentés Divison 2-ről.

Annyit láttam, hogy arról ment az értekezés, hogy a kinézet és megszerzett ruhák/maszkok talán.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50028) RazoR válasza velizare (#50026) üzenetére


RazoR
veterán

Én már csak mosolygok itt az ilyen civódásokon...

(#50029) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Nektek nemtüntfel hogy a mobok errősségét kissé túltolták, elit és nevesített ellenfelek alig akarnak halni az eventóta. Sokkolva, felgyújtva nekimegy a megállítónak és lecsap, csak pislogtam mint a lukinyul a felstekkelt striker meg se kottyant nekik :(

e pluribus unum

(#50030) #35434496


#35434496
törölt tag

Nálam úgy néz ki meglett a sok probléma okozója. Megadta magát az az ssd amin a Division volt. :D

(#50031) Anonymus23 válasza foxymaxy (#50029) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem csak annyi van, hogy 2 hét GE alatt hozzászokott mindenki, hogy sokkolva lövöd, ilyenkor ugye egy helyben voltak, nagyobb volt a sebzésed is, most hirtelen ez eltűnt, és rosszul esik, hogy visszalőnek a mobok és nem halnak olyan könnyen.
Kb ennyi történt, visszaállt a régi kerékvágásba a játék, aimbotoló über gear mobok mindenfelé :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#50032) #35434496 válasza Anonymus23 (#50031) üzenetére


#35434496
törölt tag

Visszahoznán 1.3 elejét amikor dz6 zenénél a csillagos mob shotival egy lövéssel megölt. :DDD

(#50033) Anonymus23 válasza #35434496 (#50032) üzenetére


Anonymus23
veterán

Vagy a Q épület lángszórósa, aki perzselte a DZ1-ben a játékosokat :DDD
A régi szép idők :C

;) - The Power of the Light Side

(#50034) RazoR válasza #35434496 (#50030) üzenetére


RazoR
veterán

M.2?

(#50035) #35434496 válasza RazoR (#50034) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem. Ez még egy régi ocz volt.

(#50036) qukesz válasza #35434496 (#50035) üzenetére


qukesz
senior tag

Akkor tegnap ezért nem volt sebzésünk???? :Y
Instant haltunk tegnap is. :DDD

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#50037) arnikusz válasza foxymaxy (#50029) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Anonymus írja.

Tesztelgetek egy 5000-8000-3000 Nomádot House/Lvoa-C, chc/chd-re gyúrva.
A cél a 9000 stamina- egy térdvédő csere majd esetleg.

Na azt nem tudták lelőnni a Boss mobok, meg egy Rugó sem, aki egy más után védő, heal és támadó ultit is villantott, de végül csak feküdt. :DDD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50038) #35434496 válasza qukesz (#50036) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem tudom mi volt tegnap de csúsztak másztak egyhelyben állva teleportáltak a játékosok. Jó ez a Division na.... :DD

(#50039) Anonymus23 válasza #35434496 (#50038) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tegnap (mint mindig) érdekes volt, lag hegyek mindenfelé.

Csak a napi kimentést mentem be megcsinálni az egyik karakteren, de nem volt nyugtom, mert mindig volt egy hármas csapat, akik folyamatosan inzultáltak. Mentem rájuk nomádban/ragadozóban majd strikerben.
Ragadozóban esélyem se volt, most is csodálkozom, hogy hogy vannak rohadt erős ragadozó szettek, amik gyakorlatilag lelőhetetlenek :F
Jót röhögtem egyébként, mert nomáddal és strikerrel 3-ból kettő mindig meglett de a harmadikkal szinte mindig egyszerre végeztük ki egymást, azaz mind a ketten egyszerre estünk össze, és amikor már feküdtünk, akkor jött oda egy játékos és ütötte le a rugót, engem meg felszedtek...

Csak összerakom most már mind a 4 karakterre a PvP Strikert, még csak azon gondolkozom, hogy 4/9/3 vagy 7/6/3-asra kalibráljam őket.
Szerintetek?
Bár ahogy Tomi is csinálta más kellhet Szóló vs Csapat játékhoz, de ennyi szabad slotom már nincs kiosztáshoz... :U

;) - The Power of the Light Side

(#50040) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#50039) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Bár ahogy Tomi is csinálta más kellhet Szóló vs Csapat játékhoz
Ha van egy normális healer akkor lehet bátrabb az ember és mehet a 6k-ban is. De ha nincs akkor inkább a 9k stamina EDR-el használom. Nem lep meg egy hirtelen vérzés. :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#50041) #35434496


#35434496
törölt tag

Én azt nem értem miért nem hozzák vissza a régi Alpha Bridge bonuszait. Jelenlegi formájában kalap szart nem ér a szett.

(#50042) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#50040) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezen gondolkoztam én is, illetve a 9k staminához már minden karakteren megvan a maxos fegyver kombó: LW M4/LVOAC Halálos+Kérlelhetetlen és Fogékony vagy Kompetens, illetve a Ház Halálos+Kérlelhetetlen, a ragadozó szettek miatt, és gyakorlatilag minden mellényen HP+EDR, maszkokon EDR+égési (a legtöbbön át lehet kalibrálni CHC-re), plusz a térdvédőkön is szinte mindegyiken Sokk+Égési, és mikor mi, vérzési, megzavarási stb.
Hátizsákon 1 kivételével HP+Megzavarási vagy égési.
Van 4 AR-es PvP (CHC+CHD) + 2 PvP shotis (CHC+CHD), szóval van miből válogatni.

Meg úgy vagyok vele, hogy ha mégsem jön be, akkor max 2 helyen átrakom TF-re és máris visszaálltam 7/6/3-ra.
Sajnos healer meg ritkán van a csapatban, szóval ha olyan a szerver, akkor vagy nomád (a nooob) vagy ragadozó (a még nooobabb) :)

Este megcsinálok amennyit csak tudok, megint van kb 3600 divtech (2-3 napja nulla volt, és közben pár fegyvert ki kellett maxolni)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50043) arnikusz válasza Anonymus23 (#50039) üzenetére


arnikusz
veterán

Ragadozó csak csapatban jó egyedül ritkán jön be egy felstacckelt Striker ellen.
A múlt héten Cres lelőhetetlenek ellen mikor csatlakoztam 6 db üldözőhőz adta a vérzést és volt siker.

Most viszont odaraktam a Ragadozó mellé 1 DPS és 1 Staminás Nomádot, így azt használom elsődlegesen a 4. Alton.
A Tommy féle Striker meg egy Magányos Csillag társaságában a 2. Alton pihen.

Egyébként átlagban nem általánosítva jóval többen szaladgálnak Strikerben, mint Nomádban, vagy Predatorban.

A 4.-es bandák meg Striker, Predator, D3, Healer és vagy Nomádban, vagy full striker orosz ügyes játékosok.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50044) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap jött egy olyan játékos, hogy mind haltunk tőle. Ekezdett lőni és kb a 8-golyó után bekaptál egy olyat, hogy 9k élet eltünt. :D Magic bullet

(#50045) Anonymus23 válasza arnikusz (#50043) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tudom, hogy egyedül nem sokat ér, mégis vannak páran a DZ-ben, akik ragadozóban nyomják és mégis kitankolják 3 játékos sebzését ;]

;) - The Power of the Light Side

(#50046) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Event elött a “felturbózott” strikerrel 1tárral leszedtem egy elitet, most jó ha pajzsot leszedem róla, ráadásként úgy mennek mint a mérgezett egerek, lesokkolom és térden besiklik a fedezékmögé vicces :-/

e pluribus unum

(#50047) arnikusz válasza Anonymus23 (#50045) üzenetére


arnikusz
veterán

Pedig milyen szépen hangzik 60% CHC 136 CHD.
D3-al szemben jártam úgy horda manhuntnál az SHD banda ellen, hogy abszolúte nem kapta a vérzéses sebzést vigan kocogott a pajzsa természetesen lelőhetetlen mellé.
Manapság csak a SP ládák, meg a napi Div. megy max. 30 perc.
Még a túlélésből 23 kifosztás maradt azt majd valamikor megcsinálom, de nem PVP módban, mert ott esélytelen az ügyes játékosok miatt. Meg az eddigi 27 PVE módban jött össze, van hogy 3 is sikerül egy körben.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#50048) Anonymus23 válasza foxymaxy (#50046) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amit leírsz az tipikusan a szerver lag jellemzője, te csak azt hiszed, hogy a mobot lövöd, közben gyakorlatilag nincs hitreg, azaz nulla találatot jegyez neked a szerver. Nem kell ezen nagyon csodálkozni, az a szokatlan, ha lagmentes szervert fog ki az ember :)

;) - The Power of the Light Side

(#50049) Anonymus23 válasza arnikusz (#50047) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én még mind szeretem tolni, de leginkább DZ PvP az ami bejön mostanság, megcsinálom a napikat és hetiket, hogy kimaxoljam még a fennmaradt szetteket, de ha ezek megvannak, akkor a Global eventeken+DZ kívül már más nem nagyon fog érdekelni.

Holnap úgyis +400 divtech az SP supplyból, ma meg elköltöm mind a 3600 divtechet, meg amit még napikkal hozzáteszek :DDD

Két achi maradt, a kötélvágásból még van hátra (ez meglesz) plusz a Vérdíj az LS-ben, ez nagyon kérdéses :DDD
Mondjuk az LS shotisra is azt mondtam, hogy soha nem lesz meg, és aztán mégis :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#50050) arnikusz válasza Anonymus23 (#50049) üzenetére


arnikusz
veterán

Kötélvágás, Rugozás, összeegyeztethetetlen a lekületemmel. :DD
LS vérdíj nem izgat, Manhunt ritka, Rugó killem is csak 140 vala.
A 3000 órát biztos elérem, meg 5145 pontnál fogok zárni szerintem, ami így is bőven több mint amennyit gondoltam volna egy játékból. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.