Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Hunner válasza Viper26 (#11600) üzenetére


Hunner
senior tag

Így:

"Increased costs for converting crafting materials and crafting High-End items:
- 10 Standard (Green) materials instead of 5 to craft 1 Specialized (Blue) material
- 15 Specialized (Blue) materials instead of 5 to craft 1 High-End (Gold) material
- 10 High-End (Gold) materials instead of 8 to craft 1 lvl 31 High-End (Gold) item
Changed deconstruction yield of Standard (Green) and High-End (Gold) items:
- Deconstructing a Standard (Green) item yields 1 Standard material instead of 2
- Deconstructing a High-End (Gold) item yields 1 High-End material instead of 2"

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11602) hommeros válasza .OM. (#11598) üzenetére


hommeros
őstag

A Div-techet is érdemes?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11603) RichieTri


RichieTri
senior tag

azt ne felejtsétek el, hogy a gold cuccokat mostantól sima creditért lehet recalibrálni.
az azért elég sok craftolást kivált...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#11604) Maxtreme válasza RichieTri (#11603) üzenetére


Maxtreme
addikt

Végre lesz értelme a creditnek :)

(#11605) Hunner válasza RichieTri (#11603) üzenetére


Hunner
senior tag

Hát ha a talent egy kalap sz*r az itemen, ami nem átpörgethető vagy a 2-3 hasznos statból 1 db van rajta, akkor a hajamra kenhetem hogy nem PxC-et kell adom a kalibráláshoz, mivel ígyis-úgyis kuka lesz az item, és gyárthatok újat, drágábban...

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11606) pzstm válasza Viper26 (#11600) üzenetére


pzstm
titán

ahol craftolsz, legalsó részen tudsz ilyet megtenni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11607) velizare válasza duvi (#11599) üzenetére


velizare
nagyúr

attól függ, milye van helyette. divtechesnél mondjuk én is várnék egy hetet, de a boo vendoros receptekhez nem kell.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11608) VirDan válasza Pacy (#11508) üzenetére


VirDan
aktív tag

Tuti van heal-es képessége valamin. De ha nem lenne, akkor is megoldaná valahogy. Nem retten el a jaófijú senkitől ahogy látszik.

duvi: Na igen, ő ezt a stílust képviseli. Nem lényeg neki, szétlő boldog boldogtalant. És ahogy láttam "magányos farkasba" tolja. Nem csapatszellemű a srác. Sokszor felmérgeltem magam én is mikor a rugók csak spontán vadászatba kezdtek, illetve csak úgy egy lövéssel (vectorral) lenyomott egy "jó képességű" majd 90K health mellett.
Valami szigor(határ) kell, ez tény.
Mindezek mellett sokat is nevetek a szituációkon és bambulákon a DZ-ban. Elkezdenek jampizni, aztán pörögnekforognakkelnekfekszenek mint a büdösbogarak. :D

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11609) Preda


Preda
aktív tag

Engem is felvehet akárki aki unatkozik. 100 órám van eddig benne. Mehet minden 167k/76k/10k.
Átlag délután vagyok és este. Nagyrészt hajnaltól dolgozom meg hétvégén.
Uplay: Aherus- (kötőjel is van a végén)

(#11610) raven84


raven84
senior tag

Hehe, eddig szart nem találtam. Most meg 3x toltam le a napi challange-t és mindig dobott sárgát a boss. Aztán bementem DZ-be és és 9 item közül 3 sárga volt. Érdekes.

(#11611) frenkye


frenkye
csendes tag

Köszönöm demmer123-nak a tegnapi meghívást a csapatába, tényleg egy élmény volt velük! Jó fejek voltak, nagyon segítőkészek! Volt pár értelmes cucc is,amit sikerült kihozni.

(#11612) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Falcon Lost

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11613) norti válasza Preda (#11609) üzenetére


norti
addikt

Még egy Disturbed rajongó? :D Felvettelek.

(#11614) Drenadar


Drenadar
veterán

miért érzem azt, hogy már megint valami nálam nem jó?

delta hibaüzenetet kapok, jelentsen bármit is, nem enged be a játékba... van valami serverstatus oldal?

[ Szerkesztve ]

(#11615) ada19 válasza Drenadar (#11614) üzenetére


ada19
senior tag

Tegnap nekem is ez volt, Windowsban "ipconfig /flushdns" azonnal megoldotta. Keddi patch előtt sose volt ilyenem, lehet IP címet váltottak 1-2 szerveren vagy ilyesmi.

Mégsenem

(#11616) .LnB válasza m0h0senator (#11612) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bakker, az a harckocsi sz*rni fogja az aoe sebzéseket. Lehet majd ugrálni ide-oda elég rendesen... :Y

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11617) Drenadar válasza ada19 (#11615) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi nálam nem segített :(

de még jó hogy nem is bugos a játék.

(#11618) RazoR


RazoR
veterán

A fejlesztők tegnap jelentették be az összes változtatást, amelyek közt akadt pár váratlan is. Az egyik ilyen, hogy a DZ06-os vendornál kapható cuccok ára Phoenix Creditről DZ fundra változik, ami kifejezetten örömteli, de nem bántam volna, ha ezt két nappal korábban bejelentik, mielőtt elköltök 400 ezer fundot gear modokra.

A másik fontos változtatás, hogy a craftolást teljesen kiherélik. 5 helyett 10 zöld alapanyagból lesz egy kék, amiből 15 kell a high-end alapanyagokhoz, miközben a cuccok lebontása a jövőben csak egy alapanyagot ad kettő helyett. Néhány receptről ugyan leveszik a Division Tech-et, ez azonban nem sokat segít, hiszen az alapanyag-költséget 8-ról 10-re emelik. Emiatt még többet kell majd grindolni ahhoz, hogy kapjunk egy random dolgot.

Nagyon remélem, hogy tudják mit csinálnak, mert a craftolás és az itemizáció komoly átalakításra szorult, de nem éppen ebbe az irányba.

(#11619) Preda válasza norti (#11613) üzenetére


Preda
aktív tag

Miért ki az még? :D

(#11620) nubyy


nubyy
aktív tag

Aki gondolja vegyen fel engem is, karakter eleg gyengecske meg - kb. challenge mode also kategoria sztem. Crit heal a build (elejen meg), eddig 110k/76k/6k - 41.5% crit rate es 115% dmg, 3% hp leech es 10% kill HP-val, accuracy es egyeb majdnem BS DPS novelo cuccokat hanyagolom.
DZ eddig csak soloban volt, nem tul sok. Random PK-t leszamitva barmire hivhattok ha beferek meg.
Foleg hetvegen (akar egesz nap:D) es estenkent 1-2 orat vagyok.
ID: Nbyy

(#11621) warcat válasza RazoR (#11618) üzenetére


warcat
veterán

Craftolásért ne aggódjatok míg gyökér módon nem nerfelik a következő módszert is - viszont a "játék" teljesen átmegy doboznyitogató kocogószimulátorba:
Collecting crafting materials (equal to 190 purple items per hour)

Nem képesek megérteni,hogy a szellemet már nem lehet visszatömködni a palackba,normális dropok kellenek,az SMG-AR-DMR fegyótípusokon kivüliek rendbetétele és ha úgy gondolják,hogy túl gyors a gearelődés,akkor további változók kellenek a cuccokra.

Délután 2 órán át mészároltam Police Academyt a rövidített módszerrel,most épp egy darab HE sem esett.
Ha ezt valaki normális módon csinálta volna,akkor eltöltött volna 4-5 órát úgy,hogy semmit sem tud felmutatni a fáradozásáért némi crediten meg pár alapanyagon kívül.Ez abszurd.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#11622) _Andras_ válasza RazoR (#11618) üzenetére


_Andras_
tag

Már így is napok óta be se léptem...ha az aktivizálódik még inkább nem éri meg időt feccelni bele.

(#11623) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ma is tanultam valamit. Én nem is tudtam, hogy Lexington-ban is lehet skippelni egy részt glitch-csel. 3an nyomtuk le randomokkal. :D

[link]
Mivel elmagyarázni nem nagyon tudtam volna, itt egy videó róla a YT-ról.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11624) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Látszik hogy sokan úgy estek neki a játéknak hogy ez csak egy átlagos lövöldözős játék, utána mindenki koppant hogy nem halnak egy lövéstől az ellenfelek, most meg megy a koppanás a craft miatt. Nem olyan vészes ez más hasonló stílusú játékokhoz képest. Ahol felkel húzni a megfelelő craft képességét x szintre hogy le tudd craftolni a kívánt cuccot, aztán felhúzni meg a gyűjtögetést hogy tudj szedni alapanyagot, és ha szerencséd van csak 1 mesterség kell hogy le tudd gyártani az armort, aztán meg mehet a kísérletezés hogy az lesz e belőle amit szeretnél vagy egy hétig gyűjtöttél a semmire. 10 éve játszok mmo-kal ez ahhoz képest semmi.

OnePlus 8T

(#11625) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Ez nagyon jó XD.

OnePlus 8T

(#11626) warcat válasza ZsyfKo (#11624) üzenetére


warcat
veterán

Ez ilyen randomgenerátoros hozzászólás volt? ;] Tartalomra biztos.

Egyébként ez a jutalom nélküli grind,ami itt van,az max koreai mmokhoz hasonlítható (melleseg ez nem az) és a hasonló grindes ARPGkben közös tulajdonság,hogy legalább az utolsó részeges b-kategóriás kóbor szörny is dobhatja a Megadeath Sword of Doomot ha olyanja van.

Itt egy nagyon furcsa - csak a neves bossok dobnak normális lootot,de ők se megbízhatóan és még akkor is jó eséllyel szar a sokféle variáció miatt,aminek stimmelnie kell,hogy legalább rekalibbal használható legyen -
rendszer van,aminek az a következménye,hogy mióta 30 vagyok és meglettek a 30as lilák,nem találtam a földön upgradet.
Mindent craftoltam vagy heti vendortól jött.

EA: It's in the crate!

(#11627) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Amúgy hogy értek el 3000+os firearms-ot 60-70k HP-val? Hány ruha darabnak kell firearmsot és staminat adnia illetve mennyibe kell módosító hely és azokba milyenek kellenek? Tudom hogy ki tapasztalhatnám ezeket én is, de hátha már más átment ezeken és tud tanácsot adni.

OnePlus 8T

(#11628) venomka1


venomka1
aktív tag

Nektek nem szokott olyan lenni hog amikor inditjatok a jatekot,es fekete a kepernyo,de hallod a jatekot a hatterben? CTR+DEl el ki kell lepnem,es tobszori inditasra mar lathato ujra a jatek menuje.

(#11629) Snip3r_HUN válasza RichieTri (#11603) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Végre,amúgy is van 3.8 millió creditem. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11630) Balika23hun válasza venomka1 (#11628) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

De nekem többször is előfordult, amióta viszont uplay-ből indítom a játékot és nem az ikonjával csak ritkán jön elő.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11631) PuffySite válasza venomka1 (#11628) üzenetére


PuffySite
tag

Alt + Enter ilyenkor ;)

(#11632) duvi válasza venomka1 (#11628) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálam még nem jött elő ez a hiba, de ha nyomsz 2x Alt+Entert akkor (elvileg) visszaadja a képet.

(#11633) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

PVE-re melyik a jobb?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11634) venomka1 válasza duvi (#11632) üzenetére


venomka1
aktív tag

Koszi sracok, kiprobalom majd:)

(#11635) Garsza válasza PuffySite (#11631) üzenetére


Garsza
veterán

Nekem is szokta csinálni. De az alt+enter nem oldja meg teljesen a gondod. A kép ugyan megjelenik de csak ablak módban és hiába nyomok akárhányszor alt+entert nem teszi át teljes képernyőre csak újra indítás után. Viszont én azt tapasztaltam, hogy akkor jön elő ez a hiba ha a játék indítása után klikkelek másra is az egérrel. Ha elindítom és nem csinálok semmit még megjelenik a figyelmeztetés akkor minden rendben marad.

(#11636) norti válasza Egonyolc (#11633) üzenetére


norti
addikt

Inkább az első (bal), főleg ha a crit chance talentet is unlockolod.

[ Szerkesztve ]

(#11637) RazoR válasza venomka1 (#11628) üzenetére


RazoR
veterán

Nálam ha a játék ikonjával indítom mindig ez van, ha uplay-ből akkor soha.

(#11638) velizare válasza Egonyolc (#11633) üzenetére


velizare
nagyúr

ha kirakod a vicioust, akkor a bal oldali. ha nem, a másik. jelenleg az armor destruction stat hatástalan pvpben.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11639) sith7


sith7
nagyúr

Gold socom M1A tervrajz van valahol ?
Vagy a bázison lévő MK17 az jobb ?

(#11640) marilllyo


marilllyo
veterán

Én valami izmos shotgunt keresnék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11641) Maxtreme válasza venomka1 (#11628) üzenetére


Maxtreme
addikt

lényeg hogy miután elindítottad a játékot, és még az asztalon vagy, ne kattints semmilyen programra, még a desktopra se, mert akkor megőrül.

[ Szerkesztve ]

(#11642) marilllyo


marilllyo
veterán

Közgyűlés is kell hardon a trophy-hoz?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11643) RECSKA válasza sith7 (#11639) üzenetére


RECSKA
veterán

Gold m1a tervrajz nincs. En nagyon szeretem az mk17et..
Jelenleg is tenebreat hasznalok. :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11644) pzstm válasza marilllyo (#11642) üzenetére


pzstm
titán

Ha a General Assembly mission akar az lenni akkor igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11645) zsolt200


zsolt200
tag

Srácok special vendornál a fent lévő vector a jobb amit meglehet venni, vagy jobb a liberatort megcsinálni tervrajzból?

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#11646) RichieTri válasza zsolt200 (#11645) üzenetére


RichieTri
senior tag

liberatort NE.
ugye fix talentes...és ha nem vagy skill "huszár" tök felesleges.
ráadásul kezelhetetlen. egy gold AK sokkal jobb.
szerk.:szerintem

viszont én is kérdeznék
ami a fő bázison van gold vector BP attól van jobb vhol dz-ben?
vagy talán a gold aug?
lassan dz50 leszek és próbálom összerakni a bakancslistát.
ebben alap lesz egy jó smg és egy jó semiauto-sniper. utóbbiból akkor a goldM1A csak szerencse kérdése :(
MK17 miben más az M1A-hoz képest?

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#11647) sith7 válasza RECSKA (#11643) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a választ, akkor ma még megpróbálok egy kis phoenix kreditet gyűjteni, és megveszem az MK17 - et :K

(#11648) Kecso-x válasza demmer123 (#11455) üzenetére


Kecso-x
csendes tag

Hali,.

Az Armor-od hany %?

(#11649) Lefty válasza RichieTri (#11646) üzenetére


Lefty
addikt

En ott a special vendortol vettem gold vector blueprintet, viszont azt 3x craftoltam le mire normalis lett. Igy lett most 10,3k a sebzese. Egyelore elvagyok ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#11650) RECSKA válasza RichieTri (#11646) üzenetére


RECSKA
veterán

Neked kell tudni mire akarod. Vector tenyleg csak nagyon kozelre jo... Aug picit tavolabb er, tobb a loszer, picit kisebb a sebzese. Nekem most 11.8k-s sebzesu aug van, fejloves es crit esely talentel, meg meg valamivel... Azzal megyek, picit jobban adja nekem a vectornal :) de craftolas kerdese.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.