Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) vendingo válasza EnterR (#12550) üzenetére


vendingo
veterán

Remélem lesz far cry primal-os is :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12552) oriic válasza EnterR (#12550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Future Soldier-es legyen, még fizetnék is érte. :)

Live-Die-Respawn

(#12553) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Valaki nem szeretne Incursion-t tolni ma este (PC-n)?

(#12554) oXyg3n válasza Hzoltan969 (#12553) üzenetére


oXyg3n
tag

Mehet, vegyél fel.

(#12555) Garsza válasza Hzoltan969 (#12553) üzenetére


Garsza
veterán

éjfél után mehet. Garsza néven keress ha jó az az időpont.

(#12556) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen a DZ mai sztori:

Bementem egyedül mert kellett 50 cleaner kill a heti feladathoz. Míg bent voltam volt egy csomó boss, öltem is jó párat. Egyik kidobott egy Nomád térdvédőt. Első világoszöld itemdroppom bent! Meg is örültem neki. De félve mentem kimenteni. Vissza is mentem DZ2-ig gondoltam ott kimentem, úgy is kihalt volt az egész DZ, két emberrel futottam össze a 30-40perc alatt. Hívom helit.
Heli megérkezik, pulse (bár az nélkül is látható volt) és látom 4 rugó közelít. De akkor már elkezdtem tenni. 1mm kellett volna (a feltevést jelző állapotcsíkból). Lelőttek. :D Annyira szoros volt, hogy vártam, hogy na megvolt, vagy nem?! Hát nem.. :D

"Ilyen a DZ" :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12557) Menthirist


Menthirist
veterán

Üdv

Lenne esetleg valaki, akinek van karija amivel nem csinálta meg a Judy Walters-hez tartozó side mission-t a hell's kitchen-ben? Vagy alt karakter, bármi. Lényeg hogy ott van összesen 5 echo, amit leginkább csak a mellék küldetés közben lehet megcsinálni, nálam viszont kettő kimaradt. Így most hiába mutatja a térkép hogy hol kellene lennie, nincs ott. Ez a 2 echo kellene a 63-hoz.

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12558) sith7


sith7
nagyúr

Minden és mindenféle mani ráment, de alakul a dolog :))

(#12559) csada84


csada84
csendes tag

Sziasztok. Season pass papirja benne volt a tokban,de semmit nem kaptam azokból amit rajta felsoroltak.
Valaki valami tipp???

(#12560) EnterR válasza sith7 (#12558) üzenetére


EnterR
veterán

Nem halsz egy kicsit könnyen? :D

PSN ID: marquuard

(#12561) duvi válasza csada84 (#12559) üzenetére


duvi
nagyúr

Bázison keresd a Special Vendort (földszinten, hátul). Tőle kapod meg (ingyen) az ingame ajándékokat.

(#12562) pzstm


pzstm
titán

Nah meglett nekem is a challenge mód az Incursionből....hát 190 alatt én senkinek nem ajánlom, vagy 180 tetejével és nagyon jó emberekkel...34-es sárga shotisok picit erőszakosak voltak....már csak háromszor kell a héten letolni :)

Sajnos 240-es itemből Tactican authority-t kaptam, nem a strikert, de remélem majd a három másik karakterrel még a héten dob egy jót is :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12563) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok ha valaki próbálna egy Sweet FX-et, ezt nagyon tudom ajánlani. Szerintem brutális jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

(#12564) EnterR válasza oriic (#12552) üzenetére


EnterR
veterán

Splinter Cell-es van még, de a Future Soldier nagyon OP lenne. :D

PSN ID: marquuard

(#12565) oriic válasza EnterR (#12564) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miert, ez csak ruha.

Live-Die-Respawn

(#12566) sith7 válasza EnterR (#12560) üzenetére


sith7
nagyúr

:N

ugrálok, mint a bolha :))

több emberrel is játszottam már ...innen is, idegenekkel is, nem halok többet mint mások, max. ha leereszkedik a lila köd, és bekapcsol a rambo üzemmód

(#12567) Preda


Preda
aktív tag

Nem értem dz supply droppban miért van lila 80-90%-ban.Kulcsos ládában fix 2 he van és azt jóval könnyebb találni.Tegnap is nyitottam dz 5-6 ban párat mind lila.

(#12568) RazoR


RazoR
veterán

Friss 30-asként szeretnék tanácsot kérni, hogy mi az ajánlás a gyors fejlődéshez?

(#12569) norti válasza Preda (#12567) üzenetére


norti
addikt

Mert a boss a lényeg, aki védi, ő ad sárgát-zöldet. Legalábbis most ez a helyzet.

(#12570) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Egyébként lehet én vagyok a naív.. De a season pass-nek nem az lenen a lényege hogy x ideig megkapunk mindent ingyen? :U

(#12571) Csabee86


Csabee86
senior tag

Szerintetek van értelme keverni a set-eket? Vectorral és Socom M1A-val vagyok és arra gondoltam, hogy keverni fogom. Sentry meg Striker. Mondjuk még egy zöld gear-em sincs. Csak tervezem. Szerintetek jó ötlet?

(#12572) Drenadar válasza pzstm (#12562) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem lehet hogy volt veletek valami nagyon nagy gearű személy? Csak mert a leírás szerint a legerősebbhez viazonyit a játék...

(#12573) Maxtreme válasza Csabee86 (#12571) üzenetére


Maxtreme
addikt

szerintem nem, mert akkor pont a lényegről maradsz le, amit a full set ad.

(#12574) Maxtreme válasza FaTHI (#12563) üzenetére


Maxtreme
addikt

Egyébként ehhez ezen kívül mi kell még hogy működjön?
Emlékszem régebben használtam másik játékokhoz még win7 alatt, de most w10-el az istenért sem akar menni.

[ Szerkesztve ]

(#12575) RECSKA válasza Maxtreme (#12574) üzenetére


RECSKA
veterán

Letoltod, bemasolod a jatek mappajaba. Mikor inditod a jatekot, mar be van kapcsolva. Scroll lockal tudod ki-be kapcsolni. Figyelj, mert nemelyik sweetfx mod eszi az fpst.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12576) pzstm válasza Drenadar (#12572) üzenetére


pzstm
titán

challenge módnál természetesen nem ez van. Ugyanúgy, ahogy 32-esek a story mission challenge ellenfelei is, itt fixen 34-es sárgák.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12577) Maxtreme válasza RECSKA (#12575) üzenetére


Maxtreme
addikt

igen pontosan ezt csinálom, ahogy régen is. Viszont semmi nem történik :)

(#12578) EnterR válasza oriic (#12565) üzenetére


EnterR
veterán

Hülyén fogalmaztam. :)

PSN ID: marquuard

(#12579) velizare válasza Csabee86 (#12571) üzenetére


velizare
nagyúr

igen. a set 6 darabos, de 4 fölött ad további bónuszt. ha betolsz mondjuk egy striker vagy nomad 2-set bónuszt (ex has), az szvsz elég jól tud jönni.

@akinek eltűnt a karaktere: van egy jó és egy rossz hír. a jó, hogy az ubi megtalálta a hibát, és javította. a rossz pedig, hogy ahhoz, hogy visszakapd a karaktert, a teljes accountot rollbackelni kell az április 12.-i állapotra, azaz a játékban azóta történt bármilyen változás elveszik. csak azt az accountot fogják rollbackelni, amelyik ebben érintett. a következő szerver leálláskor ez megtörténik. ennek még nincs nyilvános időpontja.

[link]

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12580) norti válasza velizare (#12579) üzenetére


norti
addikt

Hát ha eltűnt a karaktere 12-én, akkor nem olyan nagy tragédia a 12-i rollback :)

(#12581) sith7


sith7
nagyúr

Hol lehet most a legjobban, leggyorsabban alapanyagot farmolni ?
konkrétan ragasztószalagból vagyok nullán állandóan , az kellene

(#12582) RECSKA válasza sith7 (#12581) üzenetére


RECSKA
veterán

Dz...

Valamint rendorakademia. Picit trukkozve mukodik meg...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12583) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Mp5 tervrajzot kinél találok?
:R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12584) Hunner válasza norti (#12580) üzenetére


Hunner
senior tag

Van olyan, akinek nem 12-én tűnt el a karaktere, hanem vígan játszott vele az új patchben, kilogolt majd belogolás után nem volt sehol semmi...Azért ott lehetett kis-nagy-óriás progress is. Kockaságtól/szerencsétől függően.

Mindenesetre engem megnyugtat legalább az a tudat, hogy kiderült ha gáz lenne, legalább létezik mentés a karakteremről...Ubinál nem voltam benne biztos... :U :DDD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12585) Edem05 válasza marilllyo (#12583) üzenetére


Edem05
őstag

DZ06-os templomos árusnál

(#12586) ferensz válasza Edem05 (#12585) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha jól emlékszem átkerült a bázison lévő Special Gear Vendorhoz a DZ06 templomos vendortól.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#12587) duvi válasza ferensz (#12586) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K A bázison megvehető az emeleti vendornál, 154 PC-ért.

(#12588) GAbre


GAbre
veterán

Tegnap aktiválás után,kicsit csalódtam,hogy a béta profilomból semmi nincs meg! :W
Most jött 1 email,béta és alpha jutalmakról,de semmi nincs a link alatt.
Csak a szokásos feloldható dolgok,jelvények.
Akkor nincs semmi plusz mert toltam bétát?

Amúgy csalódás ez az ismételhető küldik,alig dobnak vmit.
Nehéz most a szintemen is találni vmi küldetést szinthez közel küldetést.(lvl 10)
Plusz vagy a gépem lassult be,vagy bétához képest lassabban tölt be,főleg/vagy csak párosításnál.
Kérdés,álkulcsot hol tudok találni vagy vmi?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#12589) EnterR


EnterR
veterán

Most komolyan berakták az AUG meg M1A blueprintet 75-ös szintre, és mindez 1 hétig elérhető? Mit gondolnak? :DDD

PSN ID: marquuard

(#12590) sith7 válasza RECSKA (#12582) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi

(#12591) velizare válasza EnterR (#12589) üzenetére


velizare
nagyúr

eddig a blueprint kínálat fix volt, nem érintette a reset.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12592) FaTHI válasza Maxtreme (#12577) üzenetére


FaTHI
őstag

ReShade_0.18.0_Public_Beta_with_SweetFX_2.0_Beta_8.7z -ezt kicsomagolva bemásolod a The Division főkönyvtárba, majd a benne lévő Sweet Fx mappába bemásolod SweetFX_Settings_Tom Clancy's The Division_Division preset for 4K [E3 2013].txt -t, Ezt a txt-t felülirván: SweetFX_settings.txt.

(#12593) Hunner


Hunner
senior tag

Nah, két napba került, de megvan a cookie cutter Incursion guide. Katt

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12594) ScomComputer válasza FaTHI (#12592) üzenetére


ScomComputer
veterán

Csinálj már pár képet légy szíves,mert utána nézve(ki nem próbálva)nem szebb mint az enyém amit most használok...Köszi!
:R

(#12595) Maxtreme válasza FaTHI (#12592) üzenetére


Maxtreme
addikt

így történt. Mondom rég használtam rendszeresen a progit, de w10 alatt valamiért nem megy.

(#12596) flash-


flash-
veterán

valkinek lenne kedve dz-zni?
172 es a pontzsámom, dz szint 48

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12597) kovsol


kovsol
titán

Zöld és kék Div tech-t lehet valahogy sárga div tech-re upgradelni?

May the Force be with you!

(#12598) oriic válasza kovsol (#12597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, sárgát csak ládákból kapsz, esetleg ritkább esetben mobokból.

Live-Die-Respawn

(#12599) .LnB válasza oriic (#12598) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És most már napi feladatokért is kaphatsz rewardként.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12600) oriic válasza .LnB (#12599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, ez kimaradt, elnézést. :R

__

Depth - There are more details than you think - The Division 1440p Ultra 60 FPS
:Y :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.