Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) vendingo


vendingo
veterán

Én csak addig csináltam a mellék küldiket, amíg minden szárny 100% nem lett. Drónból, telefonból, elveszett ügynökből sincs meg sok, max 1-2 db.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12752) duvi válasza marilllyo (#12750) üzenetére


duvi
nagyúr

- Biztos, hogy beragadt? Emlékszem, hogy a vége felé nekem is volt pár "szekrényes" problémám, de kiderült, hogy van egy időrendi sorrend. Amikor megcsináltam egy másikat, akkor beadta ezeket is. Tedd félre ezeket a beragadt küldetéseket és csináld meg a többit. Elvileg a végén ezeket is le tudod adni.
- Ha mégse működne a leírtak alapján, akkor csatlakozz be egy másik játékoshoz, akinek még hiányzik a küldi.

(#12753) RazoR


RazoR
veterán

Nekem is van egy beragadt küldim, ami ráadásul a biztonsági szárnyhoz tartozik. A térkép jobb oldalán egy fegyverkerekedős cucc, odamegyek 2 npc van ott, azokat lelövöm és nem történik semmi...

(#12754) .LnB válasza RECSKA (#12746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. És ezzel az a baj, hogy lassan csak az fog számítani DZ-ben, hogy ki lő hamarabb. Lehet bármennyi HP-d, bármennyi Armorod, ilyen critek, dmg-k ellen mindegy. Lelőnek mint a büdös ****-t. És nem tudsz ellene mit csinálni mert ha sok HP+Armor akkor csak simogatod az ellent a kevés DPS-eddel. Ezt nem feltétlenül jól mérték fel a készítők. Talán nem ártana külön DZ (PVP) gear.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12755) warcat válasza .LnB (#12754) üzenetére


warcat
veterán

Most láttam egy videóban, striker set, AUG 204 : 295 000 headshot incursion közben, mindez SMGvel

EA: It's in the crate!

(#12756) .LnB válasza warcat (#12755) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

mob-ra vagy playerre? Nem tudom alapból ugyanúgy számolja e a sebzést emberre mint mob-ra. De gondolom igen. Akkor meg..mit csinálsz ekkora sebzés ellen? Még futni sem érdemes. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12757) velizare


velizare
nagyúr

megjött tegnap az első p2w csomag a season pass tulajoknak, hozzáférhető a boo vendornál:

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12758) ada19 válasza .LnB (#12754) üzenetére


ada19
senior tag

Eddig kiálltam a játék mellett de sajnos azt kell mondjam egyre inkább azt érzem, hogy vagy teljesen inkompetensek a fejlesztők, vagy (béta óta ilyen érzésem van) előző este tákolják össze a patcheket a tesztelés teljes hiány nélkül. Millió példát tudnék erre felhozni, halvány fogalmuk sincs mi a feladata egy QA teamnek (ha van ilyenjük egyáltalán...)

Mégsenem

(#12759) Lefty válasza velizare (#12757) üzenetére


Lefty
addikt

Mi is az a "boo"?

(#12760) ada19 válasza Lefty (#12759) üzenetére


ada19
senior tag

Base of Operations

Mégsenem

(#12761) RECSKA válasza .LnB (#12756) üzenetére


RECSKA
veterán

Gondolj bele. Feltoltodik a skill a mobok ellen dz6ban. Libasorban szaladtok felem, semmi tamadasi szandek. M1a a kezembe. Masodpercenkent 3at lo... Vagy az aug, mely ilyenkor mar 120-150 kozott critelget... Valamit kezdeni kell ezzel, mert ez igy hentelde...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12762) PreDox


PreDox
tag

Sziasztok.Kezdõ casual játékosként kérdezem.A müveleti bazison lévö árustól melyik HE sárga fegyver bp-et érdemes megvenni, ha csak 200PC-m van?Vektor vagy AK 74 a jobb?Alapanyag van 4-5 fenyó legyartására.HE fegyverem nincs sajna meg csak egy LMG esett.Másik kérdés érdemes a 0-160 pontos DZ-ben farmolni ha meg kicsi vagyok csak 25 a dz szintem? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#12763) .LnB válasza ada19 (#12758) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már most is van baj, és a baj az, hogy ez még csak az első patch volt.

-Hullanak a HE cuccok, értelmük már most nincs.
-Hullanak a zöld cuccok, nem nagy kihívás egy szettet összetenni
-Egyre nagyobb a sebzés a crit minden ami az öléshez kell
-Ez mellé szinte semmi nem társul a védekezés oldalon. Senki nem fog pajzsal rohangálni DZ-ben a túlélés miatt.
-Kicsit úgy érzem a craftolás is kezdi értelmét veszíteni így.
-Hard küldi sárgát dob. Nonszensz
-Challange küldi nevetségesen könnyű már most. A gearek fejlődnek, a kihívás nem
-Lost Falcon alapból ötlettelen. Kihívást nagyon nem jelent challange sem ahogy hallottam. Pedig a fejlesztők "komoly csapatjátékot" fog igényelni kijelentése nem ezt vetítette előre. Mi nekik a "komoly csapatjáték"? hogy egyszerre két ember megnyomjon egy gombot?!?! :(((
-Lost Falcon tegnap 5x volt nekem bugos, a létra alján nem lehetett kinyitni az ajtót.
-DZ-ben mindenki rugó. Egyedül most már tényleg esélytelen. Én ugyan bemegyek egyedül a napi feladatok miatt.
-Heti feladatok 1,5 nap alatt teljesíthetők. Például: Ölj meg 50 cleaner-t, ehhez kell kb 20perc és megvan.

stb stb ami nem jut eszembe.

Ettől függetlenül megyek haza és ülök le elé. De mi lesz itt a továbbiakban? one hit challange mód? Még egy wave-es haszontalan quest?!

Bakker fejbe olyan mechanikákat összetettem már raidre amik igzán megizzasztanának bárkit, ezek meg mit csinálnak. Wave-ben küldik ránk a mobokat... :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12764) ada19 válasza RECSKA (#12761) üzenetére


ada19
senior tag

Azért ennyire nem vészes a PvP része mert tapasztalatom szerint eddig is a mobokra lőtt headshot 250k-s crit playerekre sokszor jó esetben csak 20-30k volt (survivor link nélkül).

Biztosan van valamilyen plusz mitigation. Vagy ez is egy bug. :)

Mégsenem

(#12765) Garsza


Garsza
veterán

Mindenki megcsinálta már az új küldetést, sőt már azt olvasom vannak akik farmolják is. Csak én nem bírok összeguberálni egy csapatot akikkel letolnám.

(#12766) Ellia válasza PreDox (#12762) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem egy alap vektorral jobban jársz először mint egy ak-val. Dz-t meg szerintem nyugodtan próbálgasd, én 31-es vagyok ott és, ha egyedül játszok egyelőre dz1-dz2 bossokat ölök és néha benézek dz3-ba is. Kezd a keleti oldalon a metróval majd tovább sportáruház...stb, találd meg a neked fekvő optimális útvonalat. Csapatban meg ugye jobb, akkor tovább is merészkedünk már :)

(#12767) .LnB válasza Garsza (#12765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Challange-re én se nyugi. Tegnap 4x kickeltek random group-ból mert megkérdezték az elején, hogy tudom a glitch-et? Írtam nekik, hogy igen, de sose csináltam még. Instant kick. Ha meg nem kérdezik akkor 168-172-es itemlevellel akar challange módot letolni.. Abból meg én nem kérek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12768) ada19 válasza .LnB (#12763) üzenetére


ada19
senior tag

Egyetértek...

Egy ideális Divisionben valahogy így nézne ki a loot elosztás:
-Friss 30-as zöld/kék cuccokban (esetleg 1-2 epic)
-Hard gyenge, Challenge erősebb epiceket dobjon
-Jól gearelt játékos full epic legyen
-Aki igazán sokat játszik, és ügyes és megérdemli legyen pár sárgája (más játékokban nem véletlenül Legendary-nak hívják)
-Essen fele ennyi loot de legyenek kiszámíthatóbbak, ne legyen ekkora RNG

Teljesen értelmetlen, és nonszensz hogy patch után 3 nappal arról beszélgetünk hogy kinek hány set item van már meg, nem arról hogy végre valaki le tudta nyomni... Az meg egyenes illúzióromboló, hogy annyi HE esik hogy már lassan unom, az összes betörni megy.

Mégsenem

(#12769) Garsza válasza .LnB (#12767) üzenetére


Garsza
veterán

De nekem még hardon sincs meg.

(#12770) Lefty válasza ada19 (#12760) üzenetére


Lefty
addikt

Jaa koszi, nem esett le.

(#12771) .LnB válasza ada19 (#12768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én eddig voltam egyszer hardon Lost Falcon-on, meg tegnap egy "félig" (Ezt nem magyarázom most meg). És fullos healer settem van 194-es itemlevellel. Igazából meg sem kellett küzdenem érte.

Amiket leírsz az tök igaz. Én is így gondolom. De ne feledd el mennyien rinyáltak itt is, hogy "jajj mennyit kell farmolni"... Pedig nem kellett sokat.. De sokaknak már az se tetszett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12772) RECSKA válasza Garsza (#12769) üzenetére


RECSKA
veterán

Hardon 20 perc, challenge mod 3 ember 50 perc. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12773) velizare válasza .LnB (#12771) üzenetére


velizare
nagyúr

pedig kell farmolni. a következő incursion ingerküszöbe gs220. ezalatt:

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12774) ada19 válasza .LnB (#12771) üzenetére


ada19
senior tag

Szerintem sok farmról akkor beszélünk, amikor hosszú hetekig farmolod másik 39 emberrel a raidet amit hetente egyszer lehet letolni, és az egész csapatnak esik 10-20 cucc.

Nem azt mondom, hogy ide is ez kellene, de ez hogy átlagos gear full high-end, értelmetlen... Arról már ne is beszéljünk, hogy csak azért mert tisztességesen játszok (glitch-free), hatalmas hátrányba kerülök minden tekintetben. GG.

PS: én is minden este várom hogy leülhessek elé. :)

Mégsenem

(#12775) .LnB válasza velizare (#12773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mire az kijön mindenki full 240-ben lesz.

A másik dolog meg az, hogy most izguljak azért mert lesz még egy ilyen wave-es incursion?! Csak engem nem hat meg ez annyira? Mármint megcsinálom mert kell a gear, de ha máshol is lehetne szerezni 240-et akkor ki menne oda szerinted, kettőnél többször? Csak én nem vagyok ezzel megelégedve?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12776) Lefty válasza .LnB (#12775) üzenetére


Lefty
addikt

Egy kicsit lehet maris tulnerfeltek a jatekot amugy.

(#12777) .LnB válasza Lefty (#12776) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoljatok bele, egy friss 30-as játékosnak, aki tételezzük fel teljesen kék itemekkel rendelkezik. Mit kell csinálnia?! Bemegy egy partiba 3 értelmes játékos mellett, és vagy DZ-be, vagy Challange-re elmegy (szinte) afk-olni. Aztán Full sárgába lesz, jobb esetben esik még két világoszöld is neki. Ennyi. mozdulnia alig kell érte.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12778) velizare válasza .LnB (#12777) üzenetére


velizare
nagyúr

mi a problémád? hogy egy friss játékos hamarabb fel tud zárkózni? feltételezve, de nem meggyőződve róla, hogy igaz, amit leírtál, ez miért baj?

a korábbi kérdéseidre: zöld fegyver, zöld fegyver/ruha mod még nincs. a max gs, ami elérhető az afaik 228. gs220hoz pedig alsóhangon kell 4 darab 240es set item, máshogy nem jön ki a matek.
és akkor még nem beszéltünk arról, hogy ez a megfelelő set, és a megfelelő statokkal. a minmaxinghoz meg kell a nyersanyag. ha már a 240esek csak lootból esnek, legalább a 214/204es fegyverek/gearek és modok legyenek jók.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12779) Csabee86


Csabee86
senior tag

Kedd óta 12x csináltam meg a Lexington Eseményközpont küldit Challenge módban. DZ-ben öltem kb. 20 nevesített bosst, kinyitottam két supply dropot is. Egy zöld item sem esett. Csak sárga. Nálam van a probléma? (Incursion-t még nem próbáltam.)

(#12780) sith7 válasza .LnB (#12777) üzenetére


sith7
nagyúr

Én 2 hete friss 30 -as voltam, a 180k dps - hez kellett 2 hét, de úgy, hogy a cuccaim nagy részét craftoltam ...

nekem nagyon nem esett sok jó cucc, pedig vitt engem mindenki, aki csak tudott, ... nem győztek újraéleszteni, az 50k dps - emmel ... szóval azért ez nem ilyen egyszerű szerintem :N

(#12781) .LnB válasza velizare (#12778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kötözködhetsz, látom akarsz is, Így kellett volna írnom "addigra mindenki full 240-ben lesz". Arra utaltam, hogy könnyű megszerezni.

(#12779) Csabee86 Első nap, DZ-ben a második megölt boss (DZ3) világoszöld itemet dobott.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12782) Garsza válasza RECSKA (#12772) üzenetére


Garsza
veterán

Attól hogy ennyi idő nekem még nincs meg.

(#12783) velizare válasza Csabee86 (#12779) üzenetére


velizare
nagyúr

én is mentem 30+ lexi kört, dzben is futottunk párat, egyedül egy random srácnak esett egy zöld néhány napja, de az is 214es.

@.LnB: rosszul látod. most lehet glitchelni a falcont, ez nagyon torzítja a képet.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12784) Balika23hun válasza Csabee86 (#12779) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ó nyugi nekem se esett még zöld de még sárgából sem esett értékelhető. :(((

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12785) .LnB válasza velizare (#12783) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben igazad van.

Tudok olyan fórumtársakról akik nem glitchelnek, és már tegnap is full-full gearben voltak. Lemaradtam ezért csak TS-en hallgattam a challange módot, de nem túnt túl nehéznek, hamar végeztek is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12786) RECSKA válasza sith7 (#12780) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem ilyen egyszeru? Glitchel? XD

Vagy bejossz velunk dz-be, es csak gyogyitgatod magad, amig mi takaritunk, te meg felveszed a lootot...

Challenge lexington - 2en vegigvisszuk. Addig 2 kis karakter a falmoge bujva var. Vegen felveszi a lootot.

Incursion. Belepsz, leszaladsz utannunk, majd nemnmozdulsz ki a szobabol. Kuldiert cuccot megkapod.

Karaktert huzni nem olyan nehez mostmar... 3-4 hettel ezelott az volt... Most? Vicc...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12787) kovsol válasza Garsza (#12769) üzenetére


kovsol
titán

Ne aggódj nekem se. Én PS4-en játsok. 162 a gearem, de egész jól össze van válogatva rajta a tulajdonságok, így többet ér, mint valami szedett vedett itemekből összerakott nagyobb. Már ott tartunk, hogy HARD napi küldiről többször kirúgtak. :W Hozzáteszem azt simán egyedül is meg tudnám csinálni, csak gondoltam többet gyorsabb lesz. Engem a support dolog érdekel, így azt a setet fogom összeszedni. Egy már megvan, de az is úgy lett legyártva, nem úgy esett.
De DZ setet is szerintem idővel megpróbálom összerakni.

May the Force be with you!

(#12788) venomka1


venomka1
aktív tag

Nekem az nem tetszik, es szeritem ezzel el basztak egy kis jatek elmenyt, hogy akinek pl 2 hete volt 260k-s DMG , es full sarga volt mindene, modok is, valamint 200+ ora a jatekban, azt el lehet erni mar 1 het alatt .

(#12789) duvi válasza Csabee86 (#12779) üzenetére


duvi
nagyúr

Szintén zenész. Nálam is megvolt a challenge+DZ bossok+suply nyitogatás és egy árva zöld se esett :(

(#12790) marilllyo válasza duvi (#12752) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen sajna tuti mert mutatja, hogy menjek oda...odamegyek de a szekrény "inaktív" :(
Azt lenne jó tudni, hogy melyik az a mellékküldi aminek a végén vissza kell térni a Midtown East rejtekhelyre. Ezt valahonnan nem lehetne kideríteni?

(#12777) .LnB : Mit kell csinálnia?! Bemegy egy partiba 3 értelmes játékos mellett, és vagy DZ-be, vagy Challange-re elmegy (szinte) afk-olni. Aztán Full sárgába lesz, jobb esetben esik még két világoszöld is neki. Ennyi. mozdulnia alig kell érte. Na hát ezek voltunk kb. mi múlt héten (a zöldet leszámítva). Challenge esélytelen volt....DZ-be megettek. Hard meg nem dobott semmit. Bementünk challengre bízva abba, hogy nem dobnak ki minket aztán el-healelgettük őket. Most, hogy felaranyozódtunk...most már tudunk menni challengre is...nem félünk annyira DZ-be se...Mondhatni...most már tudunk játszani. De tény egy hétig csak healelni meg bújni mentünk challengre... kész kínszenvedés volt még így is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12791) duvi válasza marilllyo (#12790) üzenetére


duvi
nagyúr

Arra emlékszem,hogy a story legutolsó küldetése egy ECHO. Odamész, megnézed és kész. Nincs ellenfél, se más tennivaló. Szerintem ha ezt megcsinálod, akkor az összes hátralevő küldi leadhatóvá válik.

(#12792) Lefty


Lefty
addikt

Challange-nel viszont idegesito, hogy hatodjara is 120-130 gear leveles emberekkel rak ossze, egy 160 minimumot azert beallithatnanak.

(#12793) sith7 válasza RECSKA (#12786) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, akkor majd szólj ha Incursion van, és lesz hely ... 188k dps - sel elüldögélek én a szobában :DDD

(#12794) JanOSX


JanOSX
csendes tag

Legendary Agents trailer
[link]

(#12795) oriic válasza JanOSX (#12794) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, ez tetszett. :R Ötletes trailer volt.

Live-Die-Respawn

(#12796) raven84 válasza JanOSX (#12794) üzenetére


raven84
senior tag

Ez fasza, legtöbb Hornet kill hogy hogy kimaradt? ( kackac)

Visszatérve a fentebbi beszélgetésre, engem most az zavar kicsit, hogy mindenki felöltözik gliccsből simán és én aki nem tolja, lemaradok a kis gearemmel amit nemtom hány óra alatt szenvedtem össze. Ezt nem tartom fair dolognak, de tökmind1.

[ Szerkesztve ]

(#12797) bunfi válasza marilllyo (#12790) üzenetére


bunfi
őstag

Örülök, hogy vannak még rendes emberek is ebben a játékban, akik segítenek másoknak. Nem csak arról ömlengenek Redditen, hogy mekkora szar már, hogy mindenkinek lehet gearje, miközben a kedvenc szórakozásuk a full pre-maddel, full gearben alázni a dzben szintért, lootért pvezőket.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#12798) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Nagyon idegesítő ezt a sok sírást olvasni, nagyon elenyésző az értelmes, hasznos hozzászólás.

Mindig lesznek olyan játékosok akiket nem lehet utolérni, ez mindegyik ilyen stílusú játékban így van, el kell fogadni. A másik pedig hogy idővel mindig minden egyszerűbb, fejlesztők is rá jönnek hogy lehetne máshogy, hogy lehet könnyíteni hogy az új játékosok hamarabb tudják tolni a lényeget, mellette pedig a régi játékosok táposabbak, össze rakja az újat 2 kemény játékossal hamarabb meg van a jó gear. És komolyan aki full settes annak minden jó? Az összes stat? Kétlem hogy mindekinek aki henceg hogy már tele van zöldel, pont olyat szerzett volna amin semmit vagy nagyon kicsit kellett alakítani.

OnePlus 8T

(#12799) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Mik most a használható fegyverek? Én most Liberatort meg vectort használok de valahogy nem érzem az erőt. A vector közelre azért szépen sebez de hard-on felül már nagyon elgyengül. Tudom, h a liberator nem menő de mik a favorit fegyverek? A gear score-om 200 de sokkal gyengébnek érzem magamat mint pl a 180-asok. Talantek aktívak még ha nem is a legjobbak. Fegyver planre nincs pénzem hiába farmolgatom a küldetéseket. Majd dobok be képet a karimról és szeretnék majd segítséget kérni, h merre tovább. Teljesen sárgába vagyok, set-em még nincs.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12800) kovsol


kovsol
titán

Ha én healelni szeretnék akkor milyen fegyvert érdemes beszerezni? Armorra meg gondolom stamina és electric menjen főleg. Viszont így a fegyver sebzés ugye béka segge alatt lesz. Vagy ez a healer dolog halott dolog, és inkább képességgel ölős dologra kellene menni?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.