Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6401) kali válasza Joe123 (#6400) üzenetére


kali
legenda

Szia!

Ami jóval olcsóbb, az jóval rizikósabb is...

(#6402) bon válasza Joe123 (#6400) üzenetére


bon
őstag

naprakész program, megkapja a legújabb fejlesztéseket is, de jár 1TB tárhely, teams, skype, forms

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#6403) hdtomi válasza Joe123 (#6400) üzenetére


hdtomi
senior tag

Lehet olcsóbban is venni hivatalos forrásból. Ha még nem volt előfizetése, néha fel is szokta ajánlani a Windows indításkor a családi csomagot féláron, ami 18000 Ft volt nekem tavaly 1 egész évre. Idén a személyes csomagra váltottam, akciósan talán 15000 Ft volt. Sajnos ez is drágult már, de ki lehet fogni akciókat. Itt is régebben linkeltek oldalakat, meg néha Amazon is akciózza. Kód letöltve, aztán olyan nyelvet állít be, amilyet szeretne.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6404) racskobalazs válasza Joe123 (#6400) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Szerintem azért, mert azzal minden ms szolgáltatás jár, és mellé még 1TB felhőtárhely. + ha itt visszakeresel, akkor personal licensz van már sokkal olcsóbban is valami finn oldalon (én 23k-ért vettem a 6 személyes családit).
+ Ha esetleg családit vesz/vesztek, és sikerül összekaparni 6 embert akkor konkrétan 300 forint havonta fejenként a teljes office +1tb onedrive, ami azért egész jó deal.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#6405) rukh


rukh
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja az alábbi jelenségbe ütköztem:

Két ismerősöm ....@gmail.com címéről érkezett üzenetére válaszoltam a saját ...@outlook.hu címemről, de visszapattant az üzenet az alábbi hibaüzenettel:

Your message couldn't be delivered because the recipient's email server (outside Office 365) suspected that your message was spam. To fix this, try to modify your messageIf you continue to experience the problem, contact the recipient by some other means (by phone, for example) and ask them to ask their email admin to add your email address or your domain name (the text after the "@" symbol in your email address) to their allowed senders list.
....
When Office 365 tried to send the message to the next email server outside of Office 365 the external email server returned the error below. This indicates the recipient's email server (or their email filtering service) suspected the sender's message is spam. If the sender isn't able to fix the problem by modifying their message then contact the recipient's email admin and ask them to add your domain name, or the sender's email address, to their list of allowed senders.
While the sender may be able to alter the message contents to fix this, it's likely that only the recipient's email admin can fix this problem. Unfortunately, Office 365 support is unlikely to be able to help fix these kinds of externally reported errors

Előzőleg többször váltottunk már üzenetet, de még sosem volt ilyen gond. Más gmail-es címekre elmennek az üzeneteim.

Mi okozhatja, mit lehet tenni, nem igazán szeretnék valamilyen gmail operátorral levelezésbe bonyolódni.

Üdv,
Rukh

Üdv mindenkinek, Rukh

(#6406) zeorsdfd válasza rukh (#6405) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Akár ehhez is köze lehet és semmit nem tudsz csinálni (ha igen)

(#6407) rukh válasza zeorsdfd (#6406) üzenetére


rukh
aktív tag

:(((

Üdv mindenkinek, Rukh

(#6408) hdtomi


hdtomi
senior tag

A német Amazonon húsvéti akció van: Microsoft 365 Single.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6409) gg72


gg72
veterán

Anyósomnak kellene Office, ezek a 3000 Ft körüli árakkal dolgozó boltok mennyire megbízhatóak? :U [link]

(#6410) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok,

Egy olyan gondom lenne, hogy vettem MS365 licenszet, nem olyan rég, be is aktiváltam, kiírta, hogy 2025 márciusig van előfizetésem. Minap jön az értesítés, hogy áprilisban lejár az előfizetésem. Ilyenkor mi van? Hova tűnhetett az 1 éves licenszem?

Most újra beaktiváltam a kódot, most épp megint jól írja ki.... Remélem nem gondolja meg magát 2 hét múlva mégis

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#6411) bon válasza racskobalazs (#6410) üzenetére


bon
őstag

Gondolom nem hivatalos helyről vetted.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#6412) kali válasza gg72 (#6409) üzenetére


kali
legenda

Lutri, működik ameddig működik, használható aktiválásra ameddig használható, előfordul, hogy néhány hónap után megadja magát...

(#6413) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Melyik a legújabb office ami MS fiók nélkül telepíthető Win11 re?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#6414) Peace


Peace
nagyúr

Segítsetek PLZ! Ebben a fenomenálisan csodálatos új Outlook-ban hogy lehet Teams meeting gombot hozzáadni? Nekem még a "klasszik" M365-ös Outlook van a gépemen és nekem nagyon szépen van add-in menüpont meg minden, amit megszoktam. De ebben az újban már semmi hasonlót nem találok......

(#6415) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Sziasztok!

MS Word. A képaláírásokat szeretném megváltoztatni. Angolra van állítva Word. A képaláírások a "1. Picture" formában jelennek meg. Nekem a "Picture 1." forma kell. Mit kell átállítanom. Egy szer már sikerült a régi céges gépemen. Kaptam egy újat. Ezen most nem megy. Locale-t kellene átállítani?

Thx

(#6416) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Word-ben vagy Excelben lehet-e olyan táblázatot készíteni, aminek a celláiba csak gépelni lehessen és beilleszteni ne? Ha igen, akkor hogyan? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6417) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok,

Outlook 2016-ba szerettem volna beállítani a Gmail fiókot, de nem sikerült az alkalmazás jelszót bekapcsolni.
Rengeteg gépen tetem már meg ezt, de most olyan hibával találkoztam, amit eddig még nem láttam.
Tudjátok, mi lehet a gond? A szóban forgó gép egy laptop, 1 admin fiók van rajta, jelszó nélkül, és a BT sincs bekapcsolva, ahogy a Google hiszi. De a többi mind asztali PC volt, amire beállítottam, ott gond nélkül megy.

(#6418) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok,

Mostanában mindig kijelentkeztet az összes MS alkalmazás, kezdve az edge-el, outlook, office stb. Újra be kell jelentkezni kb naponta-kétnaponta, de jelszót nem kér, szóval mintha a session járt volna le. Ezzel mit lehet kezdeni?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#6419) kezo0 válasza racskobalazs (#6418) üzenetére


kezo0
addikt

Ez engem is érdekelne, nálam is rendszeresen előfordul.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#6420) tylerddd


tylerddd
veterán

@recskobalazs @kezo0 Office-ban nálatok is úgy történik, hogy felül a címsorban a fiók mellett egyszerre megjelenik a sárga háromszög? Nálam az Office és a To Do is csinálja ezt, ill. a Windows és a Microsoft-fiók kapcsolata sem tiszta számomra. Egy április eleji Win10 frissítéssel hoztam eddig összefüggésbe, de akkor lehet semmi köze hozzá.

Megjegyzés: Ezt egyébként nálam a saját privát fiókommal csinálja, ami egy ősrégi hotmail.hu-végű fiók. Ha a 365 offline verziójába a tisztaszoftveres fiókommal lépek be, akkor semmi baja.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6421) kezo0 válasza tylerddd (#6420) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, nálam is úgy jelentkezik, ahogy nálad: jobbra fent a sárga háromszög. Office 2021 Prof., és Win 11 van a gépen.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#6422) ph2012


ph2012
senior tag

Szevasztok! Szeretnék előfizetni a Microsoft 365-re. Havi előfizetést, egy személyre. 24.999 Ft. Ezt kell kitölteni: [link] . Kérdésem, hogy mit jelent a Cím 1 sor? Mit kell odaírni?

Hadd kérdezzem, hogy ha előfizetek akkor sokkal több e-mailt írhatok, mint az ingyenes verziónál?

Köszönöm a választ.

(#6423) racskobalazs válasza tylerddd (#6420) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Igen, hasonló, + edge jobbra fent a profil lesz sárga. Win11 szintén

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#6424) tylerddd


tylerddd
veterán

Nálam Win 10 alatt van és telepített Office 365.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6425) bon válasza ph2012 (#6422) üzenetére


bon
őstag

Számlázási címedet. Milyen mennyisgére gondolsz? Nincs különbség az ingyenes és fizetős küldhető email mennyiségben. A fizetősnél pl. nem lesznek reklámok. Levélszemét mennyiség küldését a fizetős se fogja engedni.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#6426) ph2012 válasza bon (#6425) üzenetére


ph2012
senior tag

Mennyi a levél korlát száma naponta? Köszi.

(#6427) zeorsdfd válasza ph2012 (#6426) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.