Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44671) 2ozzmexy válasza Hadrianus (#44670) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

A Vitara-ból a "galaktikus metál" van a képeken? Pont ilyen színű az enyém is, én még grafit metálnak vettem... :B
Nem sok dolog változott, de szép, határozottan tetszik, bár nem tudom a GLX mennyiért volt kirakva, csak abból tudok kiindulni amit legutóbb feltöltöttél GL+ ár, annyiért ez nagyon adja...
Hol veszel Hybrid SUV autót 5,4-ért? Bár a fogyasztási adatok nekem meglepőek...

@yanna: Mint írtam neked is lehet, csak meg van az ára amit ha kicsengetsz, akkor neked is lehet magyarzászlós rendszámod, mert a táblát csak átrakod. Azért nem látsz, mert a magyarok "faszariak" (már elnézést a kifejezésért), vesz egy új autót (mondjuk Audi-t) 25-26millióért és ha azt merik mondani az okmányirodában hogy plusz 400ezerért olyan rendszámod lesz amilyet választasz akkor felszívja magát h "annyi pénze meg kinek van!?". Tudsz követni? ;)

@Brogyi: A rengeteg krómtól kezd egy kissé vásári lenni, nem? Ez már tényleg sok, bár lehet arrafelé meg az a menő, nem a sötétített üvegezés nagy felnikkel meg peres gumikkal...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.