Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72551) Csapoati válasza zsoltyy (#72550) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos ezekből a dobozos változatok nem aktiválhatók Steamen, szóval újra meg kell venned őket.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72552) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hihetetlen szerencse ért, kaptam egy Bad Rats Booster Packet! :DDD

***

(#72553) Agyzuzo válasza ollie (#72552) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Bad Rats kártyák jobb áron mennek mint sok A-s címé. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#72554) zsoltyy válasza Csapoati (#72551) üzenetére


zsoltyy
tag

Köszi a választ.
Azt honnan tudom, hogy felhőbe ment-e egy játék? Konkrétan az Euro Truck Simulator 2 -ről van szó. Már csak azért, hogy másoljam át valahova a mentés fájlokat egy rendszercsere előtt? :)
És mégy egy kérdés: Hogy uninstallálom a Steames mappában lévő játékokat?
Új nekem még ez a Steam téma.

(#72555) Ryder62


Ryder62
őstag

Valaki össze tudja szedni hogy green light keretén belül hány olyan játék van (mi már megjelent) ami hasonlít egy tripla AAAs címre?

Olyanokra gondolok mint a Vanishing of Ethan Carter, Forest stb.

(#72556) vorosmarti válasza zsoltyy (#72554) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Steam kliensben: Library > Games > Jobb gombbal katt a játék nevén, és: Delete local content...

Magyarul, gondolo: Könyvtár > Játék > Helyi tartalom törlése...

[ Szerkesztve ]

(#72557) - = Zk = - válasza Csapoati (#72510) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tehát?! :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72558) zsoltyy válasza vorosmarti (#72556) üzenetére


zsoltyy
tag

Köszönöm. Még egy valami:
Ha van magyarítás egy játékhoz, pl GTA, akkor azt ugyanúgy feltehetem a steam mappájába mint egy lemezes telepítésnél? Nem gond ha felülírja az eredeti fájlokat?

(#72559) vorosmarti válasza zsoltyy (#72558) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ezt sajnos nem tudom, mert nekem csak steam-es jatekom van. Elképzelhető h lehet belole gond, mert a steam szokta ellenorizni a file-ok meglétét és integritását.

(#72560) zsoltyy válasza vorosmarti (#72559) üzenetére


zsoltyy
tag

És olyan nincs amit utólag magyarítottál?

(#72561) vorosmarti válasza zsoltyy (#72560) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nincs, de ha valaki megírja ennek a részleteit, én is szívesen fogom olvasni, mert van 1-2 jatekom amihez jol jonne a magyaritas. :)

Egyébként, a lassan 24 órája álló market miatt a steam is kikerült a kedvenceim közül. Finoman szólva is dühös vagyok rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#72562) zsoltyy válasza vorosmarti (#72561) üzenetére


zsoltyy
tag

Nem lehet játékot venni? Most készültem megvenni a GTA Complete pakkot.

(#72563) Csapoati válasza - = Zk = - (#72557) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem teljesen értem... ha vásároltál, levonja az összeget. Vagy egyéb lóvét is levontak? Mennyit?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72564) vorosmarti válasza zsoltyy (#72562) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A Steam Store az tökéletesen működik. A Steam Market szokott alkalmanként megfeküdni, ahol a játékokhoz kötődő itemekkel lehet kereskedni.

(#72565) genndy válasza zsoltyy (#72554) üzenetére


genndy
addikt

Felhő: Könyvtár - Listanézet. Ha ott van a felhőcske mellette, akkor használja. Ott van az áruházi oldalán is. Hogy pontosan mit ment oda, az viszont játékonként változó (van hogy csak a beállításokat!). ETS2 pont nem támogatja egyáltalán.
Biztos módszer: google: <játék neve> save game location

Magyarítani szinte minden Steames játékot lehet. Arra kell figyelni, hogy az exe-t ne írja fölül. Illetve ha jön még frissítés a játékhoz, akkor az össze fogja kuszálni a magyarítást, hogyha meglévő fájlokat cserélt.

Nem a Store állt le, hanem a Market (a Piac). Vehetsz GTA-t. (mondjuk Nuvemről majdnem félárból megúsznád...)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72566) - = Zk = - válasza Csapoati (#72563) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyebet is, 1 fontot

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72567) zsoltyy válasza genndy (#72565) üzenetére


zsoltyy
tag

Köszönöm a segítséget :R

(#72568) Samus


Samus
addikt

Féltem, hogy ha új bankkártyát adok hozzá, akkor pihit kapok, de nem volt gond vele. Legalábbis Market pihenő nincs, Trade meg nálam évi egy, ha van, szóval azt nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72569) Csapoati válasza - = Zk = - (#72566) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha első vásárlás volt azzal a kártyával, akkor lehet, hogy próbazárolás volt. Ha meg nem, akkor viszont nem nagyon tudom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72570) warcat


warcat
veterán

Prison Architect még továbbra sem jelent meg, mégis -80% 3.99€ ;]

EA: It's in the crate!

(#72571) ayo válasza warcat (#72570) üzenetére


ayo
addikt

annyiért viszont már nem csalódás :D

a bukott ghosts jelenleg a legolcsóbb cod ever :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#72572) maross


maross
veterán

Lesz valami encore az autumn sale vegen, lehet tudni?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72573) ollie válasza maross (#72572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Encore? Szerintem nem változnak az árak, csak minden nap másra hívja fel a figyelmet.

***

(#72574) Csapoati válasza ollie (#72573) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Változnak azok, vagy legalább is azt írják. A mostani főoldalas akciók még 1 nap 22 óráig, illetve lejjebb 22 óráig érvényesek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72575) eami válasza ollie (#72573) üzenetére


eami
Topikgazda

minden nap más kap nagyobb offot.

(#72576) alratar


alratar
addikt

Hogyan lehet kilépni egy csoportból?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#72577) regener válasza alratar (#72576) üzenetére


regener
veterán

http://steamcommunity.com/id/alratar/groups/

Majd itt jobbra vannak a Leave group gombok.

(#72578) maross válasza ollie (#72573) üzenetére


maross
veterán

van 24 oras akcio, 48 oras akcio, es dec2-es akcio, ami bekerul az elso kettobe, az nagyobb offot kap az "alapakcional"

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72579) alratar válasza regener (#72577) üzenetére


alratar
addikt

Áh, köszörűm szépen a segítséget! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#72580) - = Zk = - válasza Csapoati (#72569) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most átraktam paypal-ra, kiderül....
mert az origin is felszámol ugyanúgy...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72581) Skilly


Skilly
aktív tag

Erdemes most benevezni a Borderlands 2 Goty packra vagy varjak karacsonyi learazasra hatha meg olcsobb lesz? Bar szerintem ez most nagyon jo arban van...

HyperX

(#72582) Heavyrain válasza Skilly (#72581) üzenetére


Heavyrain
őstag

Amazonon/macgamestore.com-on többször is volt már 10 dollár,karácsonyig még biztosan lesz annyi.
(Attól még,hogy mac-es,aktiválható windowson is.)

[ Szerkesztve ]

(#72583) Skilly válasza Heavyrain (#72582) üzenetére


Skilly
aktív tag

Nem szeretnem mashol megvenni, mivel steamen van elkoltheto penzem. :) Csak azert kerdeztem, hogy lesz-e olcsobb esetleg karacsonykor.

De koszonom! :R

HyperX

(#72584) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok!

Ezt az üzenetet kapom, ha PayPal-t használok (használnék) fizetésre.

Your purchase has not been completed.
The payment processor has reported a problem with the funding source associated with your account. Please select a different payment method or update your funding source with PayPal and try again.

Mi lehet a gond?
Fedezet van a kártyán és kb 10 perce még használtam is.

(#72585) wwenigma válasza Skilly (#72583) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert szvsz 10$ a complete-ert jo ajanlat volt hogy nezzek ra mashonnan. :))

Sspot: lehet a bank megfogta gyanus tranzakcioval, esetleg ugyfelszolgalat tud ra mondani valamit.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#72586) Cheesus


Cheesus
senior tag

Nekem is sikerült beleesni a csapdába. Épp egy Steam profilt nézegettem, amikor a profil komment szekciójában egy imgur-os linket láttam, amiben vmi TF2 fegyverről volt szó. Én h*lye meg rákattintottam, az oldal meg nem nyitotta meg telejs nagyságban a képet, hanem kérte hogy töltsem le. Már itt gyanúsnak kellett volna lennie, de nyilván rákattintottam... A Chrome elkezdte letölteni, de aztán leállította, a letöltés meghiúsult címszóval? Ez azt jelentki hogy magától felismerte hogy ez egy nem kívánatos fájl, vagy a letöltött dolog van ennyire jól megírva, hogy ezzel elterelje magáról a gyanút? Anti-Malware-vel már ellenőriztettem a gépet, az Eset Smart Security 6 pedig épp most fut, Ez a kombó meg tudja fogni az esetleg letöltött kártevőt, vagy vmi plusz programot még kell futtatnom? GMail-en kettős beléptetés van, FB, ProHardver, Steam magától jelentkezik be, egyedül a PayPal miatt aggódom, mivel ott ugye manuálisan kell beírni a jelszót, és nem akarnám, hogy az a kevéske pénzem is zsiványok kezébe kerüljön :(

https://www.twitch.tv/csehla

(#72587) ViharVadász válasza Cheesus (#72586) üzenetére


ViharVadász
őstag

Úgy tudom ha meghiúsult, akkor vagy az ESET szakítsa meg a letöltést, vagy maga a Chrome. Azért az ESET vírusirtóval is csináltass egy vizsgálatot, de szerintem nem került káros dolog a gépre.:) Esetleg ajánlanám a Dashlane nevű programot. Eltárolod vele a PayPal jelszavad, és minden PayPal lépésnél vagy automatikusan bejelentkezik, vagy 2 kattintásra (nem is kell beírni a jelszót sem). Csak egyszer kell beírnod a jelszavad a Dashlane programba minden bejelentkezéskor - de ez is védhető akár a Google Hitelesítő programmal.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72588) Cheesus válasza ViharVadász (#72587) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát lefutott az Eset optimalizált ellenőrzése, és nem talált semmit, úgyhogy talán nem lett baj :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#72589) Amur


Amur
addikt

Eddig a kisfiam gépén nem volt net, ezért az összes játékot az én fiókomra regisztráltuk.
Hogyan tudom a legegyszerübben megoldani hogy ő is tudjon az én fiókomban lévő játékokkal játszani a saját gépén?
Gondolom egyszerre nem tudunk bejelentkezni, de az a legkevesebb, de ugye nem kér minden egyes alkalommal majd hitelesítést amikor belép a fiókomba az ő gépén?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#72590) joe-ker válasza Amur (#72589) üzenetére


joe-ker
senior tag

Erre való a családi megosztás,egyszerre ugyan azzal a játékkal nem tudtok játszani valamint olyannal amihez külső program kell (Uplay,origine). Persze kell neki is egy steam acc.

[ Szerkesztve ]

(#72591) Samus válasza Amur (#72589) üzenetére


Samus
addikt

Ahogy látom neked megfelelő a családi megosztás. Lényege, hogy a Te fiókod tartalmának nagy részét (pár speciális játék kivételével) meg tudod osztani mással (esetben a fiaddal), úgy, hogy ezeket a saját fiókjában látja. A megkötés, hogy amíg Ő játszik a te megosztott játékaiddal, addig Te nem játszhatsz (ezen kívül bármit csinálhatsz a kliensben) velük. Amint te elkezdesz játszani, Ő egy üzenetet kap, hogy a fiók tulaja játszik, x perce van, hogy befejezze, amit csinál.

A megosztás úgy működik, hogy először a saját accountoddal bejelentkezel az ő gépén, engedélyezed a családi megosztást (beállításokon belül megtalálod), és hozzáadod a fiad accountját. Kijelentkezel, és ennyi volt.

Ideig óráig jó lesz, ha tényleg nem akarsz akkor játszani, mikor Ő.

@joe-ker: én úgy tudom, hogy nem csak, hogy ugyanazzal nem, de semmivel sem tud játszani, ami megosztott játék, és nem az övé, ha a fiók tulaja játszik.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72592) Amur válasza Samus (#72591) üzenetére


Amur
addikt

Utánaolvastam, ez tényleg jó megoldás.
Valóban nem tudok addig játszani amig ő bármivel is játszik.(nem egyes játékokat, hanem a komplett steam könyvtárat osztom meg).Ez viszont nem gond.
Majd idővel az ővére is vásárolgatunk ezt azt, és egy idő után már ugyis az újakkal fog játszani, akkor majd nem kell már a családi megosztás.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#72593) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok!!
A steamen most akciós : Assassin's Creed IV: Black Flag Season Pass játék az a teljes Assassin's Creed IV: Black Flag + extrák, vagy ez csak a plusz 3 órás mellékküldtés?
Ez egy kiegészítő az alapjátékhoz?
Köszi!!

(#72594) maross válasza aftercooler (#72593) üzenetére


maross
veterán

Mivel az alapjatek eleve dragabb mint a season pass, nemigazan lehet benne.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72595) aftercooler válasza maross (#72594) üzenetére


aftercooler
aktív tag

ok,köszi!!

és az Assassin's Creed IV: Black Flag special edition?

[ Szerkesztve ]

(#72596) Ryder62


Ryder62
őstag

Tudtok a Portalhoz hasonló logikai játékot ajánlani? Lehetőleg 3D-s.

(#72597) Samus


Samus
addikt

Ez hogy jött ki nekik?

Valve Complete Pack

Játékok ára egyenként: 80,67€
Csomag ára: 35,99€

Ennyit spórolsz a csomag megvásárlásával: 0,79€

GTA Complete Pack 6 euró. Szerintem elég jó ár érte. (Más, hogy itt is vicces az ár összesítő a végén)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72599) Anonymus X válasza aftercooler (#72595) üzenetére


Anonymus X
tag

A játékok adatlapján le van írva, hogy melyik kiadás mit tartalmaz. Gyorsabb, mint itt kérdezgetni.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72600) tomsolo válasza Ryder62 (#72596) üzenetére


tomsolo
őstag

DeadCore ;] ;] ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.