Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73751) StLui válasza StLui (#73749) üzenetére


StLui
veterán

Ki kellet jelentkeznem az én win fiókomból, így már a fiam fiókjából indítva a steam klienst ott is nyílt meg, csak előtte valami apróságot telepített, amihez rendszergazdai jogosultság kellett. Viszont így játszhat simán az én steam fiókommal is(azzal is indult el), nem kell semmilyen családi megosztást csinálnom ezek szerint?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73752) ollie válasza StLui (#73751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írtam, hogy ki kell lépned a steam accountodból, és be kell lépned a fiad accountjával. Steam, nem windows. Külön windows account egyáltalán nem kell a fiadnak.

***

(#73753) StLui válasza eami (#73750) üzenetére


StLui
veterán

Mit nem vágok? Mert ezek szerint te tudtad ezt, hogy ki kell jelentkezni a rendszergazdai jogokkal rendelkező fő fiókból ahoz, hogy el tudjam indítani a steam klienst a fiam win fiókjában, és ott is nyíljon meg? Ha igen akkor beírhattad volna, 1-2 órát megspóroltál volna nekem :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73754) StLui válasza ollie (#73752) üzenetére


StLui
veterán

De kell, mert nem akarom, hogy az én win fiókomban játsszon, az volt az első hozzászólásom első kérdése is. Erre való a windows több felhasználós lehetősége, ha egy gépet többen használnak. Ha az én wines fiókomban kéne játszon akkor játszhatna az én steam accountomon kersztül az nem igazán érdekel, azt hittem másik win fiókból nem tudom elindítani az én steam kliensemet, mert nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73755) NyMRooD válasza StLui (#73751) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Windows-nak és a steam-nek semmi köze egymáshoz, a steam fiókodba bármennyi gépen/bármennyi windows fiókban bejelentkezhetsz a megkötés annyi, hogy egyszerre csak 1 gépen játszhatsz vele (ez a steam megkötése). De mivel ti egy gépet használtok két külön win fiókban is használhatjátok ugyan azon steam fiókot. A Családi megosztás akkor hasznos ha neked van egy játékod és szeretnéd valakinek megengedni, hogy akkor játszon vele amikor akar, de nem akarod neki megadni a saját fiókod belépési adatait.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73756) ollie válasza StLui (#73754) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, az elkerülte a figyelmem. A steam első telepítésénél nem kérdezte meg, hogy csak az aktuális accountod, vagy bármelyik elérheti-e?

De a lényeg, nem kell több helyre telepíteni, nem is célszerű, mert akkor több helyre fogja letölteni a játékokat. A telepítőt érdemes rendszergazdaként indítani. Ha így sem működik a fiad windows accoutja alól, akkor érdemes ott is rendszergazdaként, még egyszer, ugyanoda telepíteni.

De ez igazából nem steames, hanem windows probléma.

***

(#73757) ChingChang válasza StLui (#73754) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Nem kell többször telepíteni a steamet és nem muszáj kijelentkezzél a te windows fiókodbol, csak a steamet mindig zárd be a te win profilod alatt, ha a gyerkőc akar játszani. Sőt mivel valószínű, hogy automata indításra van állítva a steam kliensed, a legjobb ha ezt kiszeded, így csak akkor indul el és azon a fiókon ahol elindítod manuálisan. (magyarázat: egy gépen, egyszerre csak egyszer futhat a steam kliens win profiltól függetlenűl)

[ Szerkesztve ]

(#73758) Ryder62 válasza Samus (#73695) üzenetére


Ryder62
őstag

"De hogy egy épkézláb dizájt nem tudtak adni az oldalnak, az egy vicc."

Olyan mint bármilyen más nap csak most ott van az a csillámpónis banner az oldal tetején.

A mostani téli szélnek semmi hangulata nincs. Ez most így kicsit visszalépés annak fényében hogy az utóbbi 2-3 évben mennyit fejlődött a steam.

A téli profil jópofa lett volna, csak elszúrták ezzel a licitálós hülyeséggel.

Nincs is kedvem semmit venni.

(#73759) Csapoati válasza Ryder62 (#73758) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Érdekes a párhuzam a vásárlási kedv és a dizájn/sallangok között. :D Engem maximum a -%-ok mértéke befolyásol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73760) #79621120


#79621120
törölt tag

Jelenleg az Overcast - Walden and the Werewolf a legolcsóbb játék ( 98% kedvezmény ) .

(#73761) bul07 válasza #79621120 (#73760) üzenetére


bul07
nagyúr

Á a francba nem kártyás :DDD ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73762) #79621120 válasza bul07 (#73761) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#73763) joe-ker válasza #79621120 (#73760) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem! A Defy Gravity Extended a legolcsóbb,és kártyás is! :D

(#73764) xrvman


xrvman
őstag

Ha nem jön össze 1000 gem akkor ne is álljak neki átkonvertálni? Gondoltam csinálok kártyákat belőlük.
Jelenleg 160 gem van

[ Szerkesztve ]

(#73765) #79621120 válasza joe-ker (#73763) üzenetére


#79621120
törölt tag

Tényleg . :) És a GEARCRACK Arena is .

[ Szerkesztve ]

(#73766) bladegery válasza xrvman (#73764) üzenetére


bladegery
senior tag

Van olyan booster pack ami kevesebb mint 1000, mintha 500 korul is lattam volna.

gergely-szabo.com

(#73767) StLui válasza ChingChang (#73757) üzenetére


StLui
veterán

Igen végül is ez volt a hiba, futott a másik fiókban a steam.

Köszi mindenkinek! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73768) Hangm4n válasza #79621120 (#73765) üzenetére


Hangm4n
tag

Dead Bits is jó vétel 14 centért, ez is kártyás.

(#73769) Assimilator válasza bladegery (#73766) üzenetére


Assimilator
őstag

Van 400-ért is. :D

(#73770) oriic válasza #79621120 (#73765) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De meglepő, pont tegnap kaptam boostert ehhez. :D

Live-Die-Respawn

(#73771) #65537792


#65537792
törölt tag

Az kemény. Ugye meg van a Deus Ex HR. Meg vettem a Directors Cut-ot és nem upgrade-elte, hanem mellétette új játékként. Vagy így kéne lennie?

(#73772) csaba951 válasza #65537792 (#73771) üzenetére


csaba951
veterán

Igen, ez ilyen! :)

(#73773) cskamacska


cskamacska
addikt

devizális diszkrimináció.rovat

Games won from auction by those in cheap regions are region locked

Bruhahaha. :DDD

4-pack left copies arent region locked

Magyarul a több egyenjátékot tartalmazó csomagok felbontás után ROW gifteket fialnak, miután magát a bontást régión belül elvégezték.

Az már kevésbé vicces hogy a régiózárak kijelzése továbbra sem 100%-os(ugye a gőzfüggyöny leereszkedése után közvetlen minden korlátozás jelölése megszűnt), nagyon vigyázni cserekor, pláne frissen vett "ajándékba cserélt" játékoknál!

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73774) Ryder62 válasza joe-ker (#73763) üzenetére


Ryder62
őstag

Megéri a 0,09 eurót? ;]

(#73775) joe-ker válasza Ryder62 (#73774) üzenetére


joe-ker
senior tag

Hát szűken 15 cent kijön belőle. :DD A játékról ne beszéljünk inkább.

[ Szerkesztve ]

(#73776) Shepherdke válasza joe-ker (#73775) üzenetére


Shepherdke
tag

Az oroszoknál meg 2 rubel :D

(#73777) eami válasza StLui (#73753) üzenetére


eami
Topikgazda

arra gondoltam, hogy ha erre nem jöttél rá magadtól akkor bizonyára nincsenek is rendesen elszeparálva a fiókok. viszont igazad van, írhattam volna :\

(#73778) ChingChang válasza cskamacska (#73773) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Nem csak az olcsó régiós nyeremények zárasak, hanem a többi is. Példa.

(#73779) tomsolo válasza ChingChang (#73778) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez 7 nap múlva derül ki, ugyanis minden vásárláson(giften) 7 napig zár van.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#73780) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Megvenném akciósan az Assassin’s Creed® IV Black Flag™ játékot, de mint látható, magyar nyelv nem támogatott, pedig a játék gyárilag magyarul is megjelent.
Szerintetek ha hallgatok ezen leírásra:
"az eredeti szöveg: Magyar nyelvi fájlok: localization.lang (A letöltött .lang fájlt másoljátok a játék feltelepített könyvtárába felülírva ezzel az ott található .lang fájlt. A játék menüjében állítsátok be magyarra, majd indítsátok újra a játékot és magyar lesz!)"

Működni fog Steam alatt és legális módosításnak számít???

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#73781) #79621120 válasza VGYke (#73780) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#73782) VGYke válasza #79621120 (#73781) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm, de lehet így év végén nagyon le vagyok lassulva, nem értem. :W Delux? Gold? Szerintem a Steam Delux változat sem sem tartalmaz magyart...
Szóval mehet a vásárlás a letöltött és bemásolt nyelvi kiegészítővel, vagy milyen verziót keressek?

Egyszer ezt a tartalmaz, nem tartalmaz nyelvet és ki lehet / nem lehet cserélni dolgot megszívtam a Dishonoured játékkal, amit máshol vettem, ott fel volt tüntetve a magyar, a steamen aktíválva már nem volt benne és a nyelv csere sem volt lehetséges.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#73783) #65537792 válasza VGYke (#73782) üzenetére


#65537792
törölt tag

Van benne magyar. Csak nem írták ki.

(#73784) Andris837


Andris837
senior tag

Csak nekem nem megy a steam, többszöri próbálkozás után sem? Nem tudok bejelentkezni se böngészőből, se steamből... :U

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#73785) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok, van valami gond a steam-el?

Sem weben, sem kliensen nem tudok bejelentkezni. Csak annyit ír hogy "nem lehet csatlakozni a steam hálózathoz".

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#73786) Mate


Mate
nagyúr

Jé, a héten még nem kellet belinkelni.

(#73787) sagem


sagem
addikt

Mindjárt 7 óra, új akciók, megnövekedett forgalom, pár perc múlva jó lesz :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73788) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok Urak ! Be lehet lépni a steamre , mert nekem az utóbbi órákban nem enged be állandóan kapcsolódás problémát ír.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#73789) Qmi válasza sagem (#73787) üzenetére


Qmi
tag

OMG Én meg már egyből telepítettem volna újra :D

(#73790) #79621120 válasza sagem (#73787) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mindjárt 7 óra, új akciók, megnövekedett forgalom, semmi jó ajánlat , anyázás , több tízezren kilépnek , pár perc múlva jó lesz

Szerkesztve . :DDD

( vagy az orosz hackerek már a spájzban vannak )

[ Szerkesztve ]

(#73791) sagem válasza jozefgucci1 (#73788) üzenetére


sagem
addikt

Más is szenved, központi baj van:( Mondjuk aki be van lépve, annak megy, legalábbis nálam okés, úgy látszik most a belépéssel vannak gondok. De mivel tömeges jelenség, a lentebb linkelt steam állapot is "down" biztos tudnak róla és dolgoznak az ügyön.

szerk: nálam visszaváltott az alap designra és eltűnt a karácsonyi cirkusz..na van ami nem változik, ez legalább nosztalgikus:)))

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73792) Urguru válasza sagem (#73791) üzenetére


Urguru
tag

Vagy most tesznek be valamilyen kártyás versenyt miután eladtam mindet :)

Most amikor meg visszajött :

Probléma adódott szavazatod rögzítésekor. Próbáld újra később.

[ Szerkesztve ]

(#73793) sagem válasza Urguru (#73792) üzenetére


sagem
addikt

Á nem, lecserélték a képet 2 nap után, idén ez a legtöbb :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73794) eami válasza sagem (#73793) üzenetére


eami
Topikgazda

akkor már csak ezen is meg kell találni hogy hova kell kattintani az ingyen játékért ;] ;] ;]

(#73795) csaba951


csaba951
veterán

Rendbe jött, de ha tényleg ezek a mai KIEMELT akciók, akkor holnap inkább ne is tegyenek ki semmit! Év közben már jobb árakat is láttunk! :(

(#73796) mlinus


mlinus
őstag

bugos, nyugi, nem frissültek az árak.

(#73797) maross válasza csaba951 (#73795) üzenetére


maross
veterán

Van ra egy meleg nyugtato kakaom hogy javitani fogjak, nem kell egybol frocsogni :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73798) Urguru


Urguru
tag

Ti kaptatok most kártyát a szavazásért?

Nekem azt írja leszavaztál , de kártya nuku.

( nem mintha összedőlne a világ ez miatt )

:Y

[ Szerkesztve ]

(#73799) sagem válasza maross (#73797) üzenetére


sagem
addikt

szerintem ő már a javítottakra mondta :D ;] ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73800) eami válasza maross (#73797) üzenetére


eami
Topikgazda

már javították szépítettek is rajta :DDD
-33% offok csak úgy repkednek, nem tudom ellen tudok e állni ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.