Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72051) Samus válasza SRII (#72050) üzenetére


Samus
addikt

Játékfájlok épségének ellenőrzése. A játékon jobb gomb, tulajdonságok, meg fogod találni. Mivel nem lesznek meg a fájlok, valószínű letölti újra. Utána tudod törölni a helyi tartalom törlése opcióval.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72052) croli


croli
aktív tag

Mennyire megbízható ez az oldal [link]?

(#72053) ZS3NI válasza croli (#72052) üzenetére


ZS3NI
őstag

teljesen.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#72054) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérdésem:
feliratkoztam néhány játék vagy csoport követésére, és néha játék közben felugrik a jobb alsó sarokban, hogy most ilyen meg olyan esemény zajlik (stream, chat, új patch, akármi), és, hogy odamehetek az Alt-Shift, agy valamilyen billentyűkombináció megnyomásával.

Ez rendben is van, de ezek ugye csak értesítések, amik pár másodperc után eltűnnek.

Utána hol tudom ezeknek a listáját megvizslatni?

Valami "Announcements", vagy hasonló fül alatt vannak, gondolom, de pl. ott nem ilyeneket találtam.

(#72055) bladegery válasza BomiBoogie (#72054) üzenetére


bladegery
senior tag

A friend activity-ben latod ezeket.

gergely-szabo.com

(#72056) BomiBoogie válasza bladegery (#72055) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Aham, köszi. Tehát akkor is ott, ha ezek végülis nem a "barátaim", hanem csoportok vagy játékok közleményei.

(#72057) VitaD5 válasza Wolverine (#72048) üzenetére


VitaD5
tag

Félre értetted! A lényeg annyi, hogy elméletileg ha a Steam-en megveszed a Witcher-t, akkor kapsz egy kódot a GOG-os verzióra is. Az én kérdédem az volt, hogy fórdítva is működik-e, tehát ha GOG-on szerzed meg, akkor adnak-e hozzá Steam-es kódot is.

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#72058) Mate válasza VitaD5 (#72057) üzenetére


Mate
nagyúr

Erre válaszolt ő is. Hogy nem megoldható. A gog-on megvett játék drm mentes, vagyis nem steam-es.

[ Szerkesztve ]

(#72059) ollie válasza VitaD5 (#72057) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem adnak. GOG-on soha, semmilyen kódot nem kapsz, amit be tudnál regisztrálni. Multis játékoknál fordulhat elő, hogy adnak muliplayer kódot, de azok sem steamesek.

***

(#72060) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok!

Ha megvan nekem egy játék könyvtára, amit nem a steam töltött le, de megyegyezik azzal, amit a steam le akar törölni, akkor van e lehetőségem arra, hogy a steam ne töltse le, csak valami trükkel átmásoljam a mappát a steamapp/common-ba és azt a steam úgy vegye, mintha ő töltötte volna le?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#72061) BandiHUN válasza emiki6 (#72060) üzenetére


BandiHUN
veterán

Megkezded letölteni,majd pause,bemásolod,és kérsz egy játékfájlok ellenőrzését...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#72062) emiki6 válasza BandiHUN (#72061) üzenetére


emiki6
veterán

Gondolom a downloads/"szám" mappába (ahova elkezdte letölteni) másoljam be a játékmappa tartalmát, ugye?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#72063) KubanitoS válasza emiki6 (#72062) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem a steamappson belül kell hogy legyenek a játékok.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72064) genndy válasza emiki6 (#72062) üzenetére


genndy
addikt

Nem, a rendes helyére kell másolnod.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72065) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! barátom megosztotta a játékait. de mikor játszik,akkor nem tudok játszani. pedig nem is azzal játszik,amivel játszanék. erre van valami opció,hogy tudjak akkor is játszani? vagy ez így működik? barátom sokat játszik,így nem sok értelme van a megosztásnak. :(((

,,Néha egy játék, melyhez hozzáférést kaptam, nem elérhető. Miért?
A megosztott játékok csak a kölcsönadó által felhatalmazott eszközökön hozzáférhetők. A megosztott játékok még a felhatalmazott eszközökön sem érhetők el, ha a fióktulajdonos épp használja könyvtárat egy másik számítógépen.,, :O

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#72066) Mate válasza Casanova* (#72065) üzenetére


Mate
nagyúr

Így működik. A megoldás neve amit keresel: Vásárlás. Vedd meg a játékot.

A családi megosztás nem arra lett kitalálva, hogy 1x megvesszük és 5-en játszunk vele.

(#72067) regener válasza Casanova* (#72065) üzenetére


regener
veterán

Hát ha letöltötted a játékot akkor elvileg ha átrakod magad Offline-ba akkor tudsz játszani a játékaival, vagy ha ő nem játszik neten akkor rakj magát Offline-ba (magát a steamet, ne csak a barátlistát).

(#72068) Casanova* válasza regener (#72067) üzenetére


Casanova*
veterán

barátom és én mindig multizunk. nem lehetünk offline. de az lesz,hogy megveszem a gémet. de már nem olyan sokan játsszák,elég régi. black ops 1. :D de hátha ezen javítanak,mert így nem sok értelme van. :( főleg a kockáknak,akik sokat gémelnek.. :)

na de lehet olyat csinálni,hogy a gémet nekem adja?? nem megosztja...

mate3553: A családi megosztás nem arra lett kitalálva, hogy 1x megvesszük és 5-en játszunk vele. ez igaz!!! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#72069) Heavyrain válasza Casanova* (#72068) üzenetére


Heavyrain
őstag

Már beaktivált játékot nem tud átadni.
Ha meg lehetne tenni,akkor tönkre is menne a Valve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72070) Casanova* válasza Heavyrain (#72069) üzenetére


Casanova*
veterán

anno megvolt nekem ez a game egy másik accounttal. valakinek oda adtam vagy nem tudom hova tűnt el. azon gondolkodom,hogy találjam meg... :) tudom ,hogy ezt a gémet megvettem. lehet nem is más accounton volt. egyszerűen elveszett. :O

jut eszembe! innen prohardverről rendeltem a játékot. emailra küldték a kódot. biztos ezért tűnt el. :W most mondta a barátom,hogy neki is megvolt és eltűnt. szerencsére a többi codot dobozosan vettem.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#72071) Samus válasza Casanova* (#72070) üzenetére


Samus
addikt

Aktivált játék csak úgy nem tűnik el. Értesítenek róla, ha problémás a termék vásárlásának háttere, mielőtt eltávolítják, bár akkor is törlik, csak jelez a Steam. Megbízható helyről kell venni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72072) tomsolo válasza Samus (#72071) üzenetére


tomsolo
őstag

> Aktivált játék csak úgy nem tűnik el.

Dehogy nem

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72073) genndy válasza tomsolo (#72072) üzenetére


genndy
addikt

Nyom nélkül nem. Legalább értesítést kapsz róla.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72074) tomsolo válasza genndy (#72073) üzenetére


tomsolo
őstag

A Flock nyomnélkül tűnt el a fiókról úgy kellet írni a supportnak tegyék már vissza - kb mindenkit érintett aki a gmg-ről húzta be.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72075) Casanova*


Casanova*
veterán

hát nem tudom. régen volt már,eltűnt. lehet másik accounton volt,azt nem tudom hogy találjam meg. az az email megszűnt. több hónapig nem léptem be oda. vehetek másikat. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#72076) SRII


SRII
őstag

hali!
Meg lehet azt oldani,hogy ha valakinek 2 steam fiókja van, hogy ne lehessen látni (második fiókon, a könyvtárba) azon játékokat amik a gépere vannak telepítve?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#72077) csaba951 válasza SRII (#72076) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nem lehet! :(

(#72078) VitaD5 válasza ollie (#72059) üzenetére


VitaD5
tag

Én értettem félre, bocsánat! :B

Yar Har fiddle di dee

(#72079) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.
Megvettem a Far Cry csomagot és lenne egy kis problémám.
A Far Cry 3-at szeretném elindítani de az Uplay kéri az email-t és a passt.
Mit írjak be oda mert a steam-es belépési adatokat nem fogadja el?

Koko

(#72080) bladegery válasza kokoaliga (#72079) üzenetére


bladegery
senior tag

persze hogy nem fogadja el, egy teljesen kulonallo rendszer, igy regisztralnod kell.

gergely-szabo.com

(#72081) xrace77 válasza kokoaliga (#72079) üzenetére


xrace77
tag

Ha van Uplay fiókod, akkor az ahhoz tartozó emailt és jelszót add meg, ha nincs akkor csinálnod kell.

(#72082) tomsolo


tomsolo
őstag

Más is tapasztalt olyat hogy a rendes steam áruház link helyett így akarja megnyitni pl itt is.:

http://www.tf2outpost.com/trade/23711172

A This War is Mine-ra kattintva nekem a

http://store.origin.steampowered.com/app/282070/ címet akarja megnyitni a
http://steampowered.com/app/282070/
helyett.

Több gépről is kipróbáltam, mindenféle böngészővel ott is ilyen a helyzet.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72083) csaba951 válasza tomsolo (#72082) üzenetére


csaba951
veterán

Nálam is ugyanez! Úgy látszik, hogy valamit elrontottak az tf2outpost-on. :(

(#72084) tomsolo válasza csaba951 (#72083) üzenetére


tomsolo
őstag

nem hanem a steamen, kliensben is van ilyen ha pl. megnézek egy giftet

pl nézd meg nálam a raktárban a Frozen Synapse Prime áruházi linkjét

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72085) pigster válasza Mate (#72066) üzenetére


pigster
senior tag

A családi megosztás nem arra lett kitalálva, hogy 1x megvesszük és 5-en játszunk vele.
De nem is családi megosztás ez, csak valami szép nevet akartak találni neki. Mert azt ugye nem lehet megcsinálni, hogy amíg én a kb kétszáziksz játékomból egyetlen eggyel játszom, addig a fiam a másik szobában is játsszon egyetlen egy játékkal... Mert kb. ez lenne a tényleges családi megosztás. Úgyhogy pont most gondoltam, hogy ezután egy másik accot csinálok, és arra is veszek majd játékot, és ha szerencsénk van, akkor nem akarunk majd két olyan játékkal játszani, amik ugyanazon a fiókon vannak.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#72086) csaba951 válasza tomsolo (#72084) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, ez teljesen jól működik! :)

A tf2outpost-os viszont tényleg rossz.

[ Szerkesztve ]

(#72087) Casanova* válasza pigster (#72085) üzenetére


Casanova*
veterán

jól mondod! :K végül is ez nem családi megosztás. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#72088) tomsolo


tomsolo
őstag

A steam magyar lokalizációjával van a baj - ha angolul használod nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72089) Assimilator válasza pigster (#72085) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem meg lehet örülni neki, hogy egyáltalán van valami ilyesfajta kezdeményezés.
Amíg ilyesmi nem volt, mindenki szépen megvette kétszer, két fiókra.
Most már csak a sírás megy, hogy miért nem lehet egyszerre játszani.
Az sem családi megosztás lenne, hanem csoportos fiók, vagy divatosabban fogalmazva közösségi fiók...

(#72090) pigster válasza Assimilator (#72089) üzenetére


pigster
senior tag

Nem érted, úgy látszik. Minek venném meg két példányban ugyanazt a 200 játékot, csak azért mert néhanapján szeretnénk egyszerre játszani két tök másik játékkal. Nem arról beszélek, hogy egyszerre uyanazzal akarnánk játszani, hanem két tök másikkal. És - bármilyen hihetetlen - tényleg családon belül. Ezért kellene két példányban megvenni? De ugye, akkor ha már nem kell, akkor meg visszaveszik? Ja, nem!

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#72091) tomsolo válasza tomsolo (#72088) üzenetére


tomsolo
őstag

Úgy látom ez főleg az új címeknél van.

Ennél a srácnál is az inventory végén a Warfare-re ezt dobja.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72092) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

bebuggolt a Need for Speed SHIFT-em. pár hónapja raktam fel, játszogattam vele, aztán egyik pillanatról a másikra kidobott az alábbi hibával. ezt teljesen elfelejtettem és pár hete ettől függetlenül letöröltem. ma visszaraktam, de megint jelentkezik a hiba, nem tudom elindítani, mindig ezt dobja. már megvolt a "verify integrity of game cache" és ugyanúgy nem indul a cucc. valakinek ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#72093) Assimilator válasza pigster (#72090) üzenetére


Assimilator
őstag

Én értelek, de te azt nem érted, hogy 100ezerből kb. 1 ember használná tényleg erre és így.
A többség ezt is kijátszásra használná.
Egyébként továbbra is tartom, ha ez nem jön, akkor nincs sírás, mert senki eszébe nem jutna a megosztósdi.

(#72094) tomsolo


tomsolo
őstag

Na jó akkor utoljára:

Vannak játékok amiket ha inventoryban megpróbálok megnézni, akkor a rendes steam áruház linkje:

store.steampowered.com/app/..

helyett

store.origin.steampowered.com/app/ címen akarja megnyitni.

Kipróbáltam több böngészővel belépve de permanensen jelentkezik a dolog. Néhány játéknál helyrejön ha átállítom a kliens nyelvét angolra, de van ahol nem.

Kicsit megijedtem hogy bekaptam vmi vírust de a telefonon - mobilnettel hátha a routert törték fel - amit sose használtam a steamre detto ugyanezt kapom.

Más is találkozott ilyennel?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72095) csaba951 válasza tomsolo (#72091) üzenetére


csaba951
veterán

Angol nyelvű böngészős felületet használok. Az AW-nél nekem is előjött ez a probléma. A többinél (amit példának hoztál) meg nem. Akkor ez mégis valami hülye Steam probléma lesz. Ahogy ismerem őket, majd csak hétfő délután javítják. :(

Vagy Holiday Sale-re felvásárolja őket az EA, és ez már az Origin asszimiláció első lépcsője! :DDD

(#72096) tomsolo válasza csaba951 (#72095) üzenetére


tomsolo
őstag

mekkorát röhögnék ha az origin lenne az új steam kliens :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72097) sepsi0 válasza pigster (#72090) üzenetére


sepsi0
őstag

Nálunk 4db gép van (2db miénk, 2db fiaimé)... Mindegyiken van Steam és Origin. Mindegyik Accra meg veszem azokat a játékokat amivel mindenki játszana (pl. Bf2, Bf3, Bf4, Arma 2-3,.... és még sorolhatnám)!
Régebben ugye ment a torrent, most hogy megöregedtem (31 év), így látom tisztességesnek... megveszek minden játékot, annyit ahányan használjuk. Ezt így illik/kellene és az csak egy plusz, hogy van a Steamen családi megosztás... Originen pl nincs.
Akkor kell venni a játékokat, amikor le vannak akciózva...
Örülni kell ezen felül, ha adnak ilyen kedvezményt. BKV-ra, MÁV-ra is annyi jegy kell ahányan utaztok a családban.

(#72098) pigster válasza Assimilator (#72093) üzenetére


pigster
senior tag

De, nekem ettől függetlenül is rengetegszer eszembe jutott már.
sepsi0:
Dehogy illene így lennie. Ennyi erővel az összes könyvemet vegyem meg x példányban, mert lehet, hogy majd valamelyiket ketten is elolvassuk a családban?

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#72099) eami válasza pigster (#72098) üzenetére


eami
Topikgazda

mint ahogy a könyvhöz is olvasási közelségbe engedsz mást, ugyanezt megteheted a gép/steameddel. Könyvet sem tudtok parallel olvasni :))

(#72100) croli


croli
aktív tag

Kérdezni szeretném hogy ezeket a kártya bónusz csomagokat a Steam mi alapján és milyen sűrűn osztja? Csak mert régóta írja hogy jogosult vagyok különböző játékokhoz de még soha nem kaptam...

Szerk.:
Mihez képest +X% az?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.