Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73301) bul07


bul07
nagyúr

950 kövem bánta ezt :) , persze lett egy játékom is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73302) csaba951 válasza erahurka (#73300) üzenetére


csaba951
veterán

233 db-ot vettem, szóval én nagyon hiszek benne! :)
Le fog esni az állad, hogy milyen árfolyamot fognak elérni! Arra kell csak vigyázni, hogy pénteken 11:00-ig ki kell szórni az összeset.

Sima (nem foil) kártyákból meg 3213 db-al várom a Sale kezdetét. NAGYON bízom benne, hogy nem dobják vissza az összes tételt az Inventory-ba!

#73301 bul07
Gratulálok! Csak a kitűző meg a XP simán megér ennyit! :))

[ Szerkesztve ]

(#73303) gmx9 válasza bul07 (#73301) üzenetére


gmx9
aktív tag

Mit sikerült szerezned?

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#73304) bul07 válasza gmx9 (#73303) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy 5€ játékot [link] , amúgy csak a kitűzőre mentem maga a játék nem volt szempont, két perccel a licit zárás ellőt választottam hogy melyikre licitáljak, amúgy megnéztem volna nincs e kártyás a olcsók között :DDD
De van ilyen alacsony licitesbe 12€ is
Itt nézd a kis licitűeket(kat kép)

(#73302) csaba951

Igen csak arra mentem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73305) x_o_n válasza rinsz (#73295) üzenetére


x_o_n
veterán

miért nem veszel steam feltöltö kártyát?

(#73306) csaba951 válasza bul07 (#73304) üzenetére


csaba951
veterán

Köszi! Így sikerült nekem is! :R

Egy The Lost Crown lett belőle! Elfogadható játék ÉS kártyás! ;)

(#73307) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

All Steam gifts from Russia/CIS,Southeast Asia,South America,Turkey are now region-locked

/s

(#73308) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#73307) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Itt a magyarázat:
As most of you know, our developer tools suggest pricing based on market research and purchasing power parity. In the case of territories such as Russia, Brazil, and SE Asia, we suggested pricing that is lower than the direct USD conversion. This is based on our assessment of actual pricing of comparable products in that market. Recently Rubles have hit an all-time low which has been a concern of many game developers. We are still assessing the market to see if suggesting new prices in Russia is right for customers who live in that market. We do not think that pricing based on currency conversion only is the right way to approach the Russian market necessarily.
What we are doing immediately in response to the Ruble drop is limiting trading and gifting from Russia to prevent people from taking advantage of the situation. We have been applying a gifting and trading lock of this type on all newly created packages on Steam since mid-2014. Today we have propped a change that will affect all packages on Steam which will not allow them to be unpacked to an account, if gifted or traded from a lower priced region to a higher priced region. This change is not retroactive and only affects new purchases. It also will not affect customers in that region from gifting a copy to other people in that same region. All customers will have proper warning when they are purchasing a gift prior to checkout in those regions as well. We will continue to assess the situation and make changes if necessary in the future.

/s

(#73309) Hunbeast87 válasza bul07 (#73301) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én nem is figyeltem, hogy kaptam ilyen kitűzőt, pedig a tegnapi nap folyamán pár ezer gem elment szoftverekre. :)
Köszönöm az infot, én kiemeltem a profilomon az e-penis növelése miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73310) Csapoati válasza Hunbeast87 (#73309) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha mar kituzo, ajanlom figyelmetekbe a Gone Home badge-eit. Baromi jopofa magnokazetta mindegyik, csak mas felirattal es szinben. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73311) warcat


warcat
veterán

Hát akkor maradnak a kulcsosboltok,meg amazon/nuuvem.Tf2 kulcsok árán/1 hetes lockján sem kell már bosszankodni,viszont leshetik mikor fogok venni bármit is EU1 áron(1-3€ felett). De legalább mentőövet dobnak a dobozos játékok forgalmazóinak :P

EA: It's in the crate!

(#73312) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Na én is kitakarítottam a raktáramat, már majdnem 5€ van az egyenlegemen, és még nincs vége :). Olyan 7-8€t a semmiből bezsákolok és majd beletolom valami normális játékba akció alatt.
Összvissz ~3500 gyémántot sikerült összekapálni, abból kb 500 még a fiókomon csücsül, azzal mi fog történni ha vége ennek a licitálósdinak?

[ Szerkesztve ]

(#73313) x_o_n válasza kriszpontaz (#73312) üzenetére


x_o_n
veterán

megmarad és booster packot lehet csinálni,400 gemtől indulnak

(#73314) bul07 válasza csaba951 (#73306) üzenetére


bul07
nagyúr

Grat hozzá

Én elkapkodtam nyugodtan várhattam volna még egy kört , és keresni egy olcsó kártyásat :DDD

Hogy tudnék 1-2€-ért PlayClaw programot szerezni , liciten most 10.700-ál ez sok nekem

Ha valaki tudna nekem szerezni ennyiért oroszoktól keressen meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73315) Bluerainbow válasza csaba951 (#73306) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Sok sok szemét átalakitásával + 5€ befektetéssel sikerült 8 játékot nyernem liciten (köztük az uj Lara Croft-ot). Már megérte. :K

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#73316) gézu válasza wjbhbdux (#73307) üzenetére


gézu
őstag

Úgy tűnik, már működik is. [link] ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#73317) po1son válasza wjbhbdux (#73308) üzenetére


po1son
addikt

Véget ért a tündérmese minden trader számára....
tf2 kulcsokat gyorsba el is passzolom...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#73318) erahurka válasza csaba951 (#73302) üzenetére


erahurka
félisten

Na jó ha ön mondja Mr. Belfort akkor úgy is lesz :DDD

(#73319) ChingChang válasza wjbhbdux (#73308) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Nagy jódolgában már a Valve sem tudja, hogy mit csináljon, egy pozitívuma lehet a dolognak, hogy így több idő marad játszani :)

(#73320) Csapoati válasza po1son (#73317) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor ez most akkora csapas a tradereknek, mint a trafikosoknak a dohanytorveny volt? :D Amugy szomoru.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73321) Heavyrain válasza wjbhbdux (#73307) üzenetére


Heavyrain
őstag

:O

Nem lenne ez probléma,ha mi is átkerülnénk a RU régióba,de így...kétlem,hogy a jövőben bármit is EU2 áron vásárolni fogok a Steamről. :(((

(#73322) LAFI83


LAFI83
csendes tag

Hát ez eddig nagyon jó ma van a 8-ik napja hogy a Steam Support nem válaszol,igy ugy látom idén már vissza sem kapom az Accountomat. :W

(#73323) Hunbeast87 válasza LAFI83 (#73322) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Biztosan feltörték? Már régen üres lenne szerintem..
Fent vagy a barátlistámon és nem üres raktárt látok, hanem megvannak a kártyáid, CS:GO-s itemjeid...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73324) LAFI83 válasza Hunbeast87 (#73323) üzenetére


LAFI83
csendes tag

Biztos hogy igen ugyanis nem tudok belépni,de kedzek abban hinni mint amit olvastam valamikor egy oldalon,hogy a Steamnek a keze van benne,hogy ha kb 100-nak megcsinálják és csak 1 nem kéri hogy adják vissza hanem megveszi megint akkor már megérte.

Ja és még annyi hogy a Steam support hogy dolgozik mettöl meddig, meg kb minusz 6 óra az eltolodás ha jol tudom.

[ Szerkesztve ]

(#73325) maross válasza LAFI83 (#73324) üzenetére


maross
veterán

:DDD hát persze

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73326) maddionmax válasza LAFI83 (#73324) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én a helyedben nem gyártanék összeesküvés elméleteket, szerintem egyszerűen Steam esetében sok a felhasználó, így sok az ügy és a supporton dolgozók száma és munkaideje is véges.

Steam tény kicsit bővíthetné magát support területen, azonban ha lassan is, de szoktak válaszolni.

(#73327) csaba951 válasza wjbhbdux (#73308) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem egész meglepő dolog fog történni! Ezentúl az olcsó régiókban létrehozott fiókokat is lehet majd kapni. Az emberek meg erre gyűjtögethetik a játékaikat. Lesz mondjuk az embernek egy orosz fiókja, és arra teszi az orosz traderektől vásárolt játékokat. Ha nem megy az aktiválás, akkor lesz GA2 Shield szerű szolgáltatás, ahol belépünk a trader gépén a fiókunkra, ott aktiváljuk a játékot, kilépünk. A játék letöltés/indítás meg már mehet otthonról.

#73326 maddionmax
Szerintem azét idén az Ubisoft, Steam keményen küzd azért, hogy végre ne az EA legyen a legrosszabb cég! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73328) Edorn válasza maddionmax (#73326) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ráadásul most az ünnepi időszakban valószínűleg nem kicsit le vannak terhelve...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73329) FollowTheORI válasza csaba951 (#73327) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az azért elég furcsa lesz hogy mindig csak a vásárláskor lesz orosz a fiók, játszani meg más régiókból fog az ember.
Mindig meg nem lehet VPN-ezni... úgy nem jó a multi stb stb. :)
Meg ahhoz kell egy stabil VPN is, ami nem olcsó.

A legnagyobb baj az nekünk, hogy nincs saját "olcsóbb" régiónk... :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73330) csaba951 válasza FollowTheORI (#73329) üzenetére


csaba951
veterán

Nem! Egyszerű felhasználóként soha nem VPN-ezel, mert nem kell!

Első ránézésre elég, ha egy régióba tartozik a vásárlás helye és a fiók létrehozási helye.

[ Szerkesztve ]

(#73331) maddionmax válasza csaba951 (#73327) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ebben igazad van :)

De most komolyan, nyissak egy orosz fiókot is? Hogy én hogy utálom, amikor trükköznöm kell ilyenekkel is. :(

(#73332) #65537792 válasza Heavyrain (#73321) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én inkább nem kerülnék át a RU régióban! :(((

(#73333) pigster válasza csaba951 (#73327) üzenetére


pigster
senior tag

Szerintem meg az fog történni, hogy kevesebb játékot fogok venni (szerintem más is).
Így is évekig el tudok lenni azzal, ami van. Bundle vásárlásokat kétszer is meggondolom, nem fogok minden szir-szarért 1$-t se kiadni, inkább "gyűjtögetek". GOG-on fogok megvenni ezután játékokat, és nem várok oroszárasított Steam Sale-re. Annyira azért nem fontos a Steam.
Ha így marad, összességében kevesebb pénzt látnak tőlem egészen biztosan - bár gondolom, azt hiszik, többet. Kártyákat, achievmenteket hajukra kenhetik...

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#73334) FollowTheORI válasza csaba951 (#73330) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úgy érted létrehozol egy orosz fiókot orosz IP-ről, megadod az orosz rokon számlázási címét stb stb.
Majd innen pl magyarországról a /?cc=ru linkel vásárolgatsz?
Meg úgy engedi aktiválni (vagy pl orosz giftet kapsz erre a fiókra)? Hát nem hiszem... kelleni fog a VPN.

(#73333) pigster

Amióra régiós lock van azóta már eleve jóval kevesebb és ritkább orosz vásárlás volt, az AA címek és a jobb játékok már most is 80-90%-ban lockosak voltak.
Nekem pl nagy változást ez biztos nem fog okozni. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73335) csaba951 válasza pigster (#73333) üzenetére


csaba951
veterán

Igen, a másik lehetőség az, hogy bejön a rendszer és tényleg nem lehet majd többé az olcsó régiókból játékokat beszerezni. Nem kell sok ész hozzá, hogy belássa az ember, hogy összességében ezzel csak kevesebb bevétel lesz.

"Gazdag" régiók.
Akik eddig is a helyi boltokban, online boltokban vásároltak, azoknak semmi változás nem lesz. Akik ezt nem engedhették meg magunknak azok most vagy nem fognak vásárolni vagy ott van még a warez, mint lehetőség. Eddig be tudták szerezni olcsóbb helyekről is, és ezzel a kiadó is jól járt, mert legalább volt valami bevételük. Nem annyi, mintha a "számára kijelölt boltban" vásárolt volna, de bevételt hozott. Most meg ebből SEMMI bevétel nem lesz.

"Olcsó" régiók.
Egyértelműen csökkenni fognak a vásárlások, mert kiesnek a "nyugati régió" vásárlói. Ezt a visszaesést meg nem tudja pótolni a helyei kereslet, mert nem növekedett meg a helyiek vásárlóereje.

Tehát összességében a mostaninál kevesebb bevételük lesz a kiadóknak. Ezúttal nem kis részben a saját hibájuk miatt! ;]

(#73336) cskamacska


cskamacska
addikt

Nem tudok mit mondani, csapás ez, amit tisztátalan cselekedeteinkkel a saját fejünkre vettünk. És őigazságossága GabeN látá, hogy megérdemeljük a legszigorúbb büntetést amit egy szerető atya adhat.

hateszpícs.rovat

Szvsz minden a G2A, a Kinguin, és a többi szemét cédékúcsbót miatt van, amelyek már a legál boltokhoz hasonló forgalommal nem is tényleges CD kulcsok, hanem továbbértékesített régióugrott Steam giftekből éltek. :W Teljesen biztos vagyok benne, hogy a régionális árak mostanában tapasztalható ipari méretű kihasználása vezetett a teljes régiózár bevezetéséhez, a Trédz évekig nem érdekelt senkit míg csak fórumokon fű alatt történt. De amikor már teljes webshopok élnek belőle(már itthon is!), az már GabeN fáradt szemével is jól látható bevételkiesést okoz. :(((

Steamtradez nyugodjék békében, emléke fiókunkban örökké él. :O

Saját szemszögből jól kibasztunk egymással, volt egy rakás kisebb, leginkább csak Steam storeból elérhető játék, amit szerettem volna felkapni az elkövetkezendő egy évben, természetesen közvetítéssel, és most, mivel egy-két-há eurónyi putyinért nem tudom majd beszerezni őket, hát nem szerzem be 2-5-10 euróért sem. Win-Win right? :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73337) EmptyParadox válasza csaba951 (#73335) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Én még sosem vettem így seftelve játékot, szóval azért kérdezem. Meg lehet kapni olcsóbb régiós -75%-os áron bármit? Mert engem ez tántorított el igazából mindig. A saját régiónk -75%-os árát sosem közelítette meg egy ajánlat sem. Vagy csak én néztem be a dolgokat. :F

(#73338) FollowTheORI válasza cskamacska (#73336) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A Steam Store-hoz ezeknek semmi köze... nem ezek miatt van.

Azért van mert pl a Dispenser és a rengeteg orosz Steam Store!! trader létezett... és most hogy a rubel felét/harmadát éri egykori értékének... fillérekért lehetne nyugaton tőlük játékot venni (az eddigi 50-60% árcsökkenéshez képest is, még majdnem ugyanennyit lassan rátett a rubel válság).

Csak egy példa:

CoD Advanced Warfare steam store: 59.99 EUR ~ 18 ezer forint...
(Nálunk ez a offline boltokban ugye 10 ezer kürül ment.)
A válság előtt az oroszoknál 5-6 ezer körül.
Most jelenleg 3600 ft... (12 EUR)... ami 80% diszkont az eredeti EUR Steam Store árhoz képest

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73339) csaba951 válasza FollowTheORI (#73338) üzenetére


csaba951
veterán

Ez csak részben igaz. Ha így lenne, akkor CSAK az orosz régió kapott volna ilyen korlátozást. Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika NEM!

#73337 Ozrych
Hát erről már lemaradtál! :) Az EU-s 75% helyett TOVÁBBI 25%-66%-os kedvezménnyel is beszerezhetted volna a játékaidat. Eddig.

[ Szerkesztve ]

(#73340) maddionmax válasza csaba951 (#73335) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Szerintem pont ez a bevétel kiesés fogja eredményezni, hogy bejelentés nélkül,de elfelejtik a kiadók kérni a cross-tradinget a megjelenő játékaikra.

(#73341) maross válasza csaba951 (#73339) üzenetére


maross
veterán

Ideje vót má, valvenal dolgoznek mar ket evvel ezelott karacsonykor is ertelmesebb dolgokra koltotte volna mindenki a kis sporolt penzet :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73342) FollowTheORI válasza csaba951 (#73339) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem követtem a valuta árakat... lehet a többi valuta is esik a gyengélkedő régiókban.

Amugy meg gondolom úgy voltak vele, ha már az oroszokat letiltják akkor az összes régiót egy lépésben. Nem különcködnek. :)
És jól teszik szerintem...

Ráadásul a kulcsokat (amik nem régió korlátozottak) nem említik hogy aktiválási tiltás alá tették volna ugyanúgy. Szóval nem lehetnek a kulcsboltok az okok között. Ez a giftekről szól csak, az meg Steam Store fennhatóság alá esik csak.

Most az hogy utána az orosz sefterek hol árulták már más kérdés... szájhagyimánny, steam community, dispenser, G2A, Kinguin... amit akarsz... de a fő ok az orosz gift sefter mint kiinduló pont.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73343) csaba951 válasza maddionmax (#73340) üzenetére


csaba951
veterán

Nem is kell kérniük. A Steam maga teszi rá automatikusan! :)

Paradox módon ha egy kiadó kifejezetten nem kérné, a Steam akkor is ráteszi! Kis kiadóknál ez komoly probléma lesz, mert ők BÁRMILYEN kis bevételnek örülnek. Tehát nekik eleve hátrányos az "új rendszer".

(#73344) EmptyParadox válasza csaba951 (#73339) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nemár, most komolyan, mondjuk 20 EUR nálunk valami, és meg lehetett szerezni ~2 EUR-ért?

(#73345) maddionmax válasza csaba951 (#73343) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az jó, ezzel Steam eléri azt, hogy nem őt fogják felkérni az értékesítésre. Esély GOG-nak, Uplay-nek, Origin-nek a nyitásra...ha van eszük. Főleg Origin-nek, akik ugye nem foglalkoznak hogy honnan regisztráltál és melyik régióból származik a játékod.

Mellesleg ha jól értem Mexikót nem érinti :F

[ Szerkesztve ]

(#73346) Heavyrain válasza EmptyParadox (#73344) üzenetére


Heavyrain
őstag

:K Kb+a trader haszna. De te még így is jól jártál.

(#73347) EmptyParadox válasza Heavyrain (#73346) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Akkor én rossz helyeken keresgéltem. :)
De ehhez mindig át kellett esni a kulcsos seftelés trükközésen? Mert az nem nagyon tetszett a dologban.

(#73348) FollowTheORI válasza maddionmax (#73345) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hahaha... szép álom. Első lépés lenne náluk is a régiós lock egyből, ha tömegessé válik. Nyelvi korlát már most is van... mind Origin, mind Uplay alatt. :D

Nefeledd ott is volt már akit emiat letiltottak (pl a további váráslásról)... igaz nem sok és jellemző most még.
Plussz ott is volt már hogy az árakat pont emiatt felemelték, vagy valutát váltottak. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73349) Edorn válasza EmptyParadox (#73344) üzenetére


Edorn
aktív tag

Én tavaly Skyrim - Legendary Edition-t vettem (gift formájában) itteni tradertől 2000 Ft-ért úgy, hogy gondolom még a trédernek is volt rajta haszna... És láttam egyébként olcsóbban is, csak éppen maradtam inkább a megszokott szállítómnál...

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73350) EmptyParadox válasza Edorn (#73349) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

De nálunk így is max 2500 Ft -75%-kal. Nekem valahogy nem éri meg a kockázatot. Nem kötözködni akarok, csak bizalmatlan lennék ilyen helyzetben. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.