Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73701) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mi ez a fene nagy steam utálat?
Nem értelek benneteket.Most is remek akciók vannak, lesznek.

(#73702) ayo válasza ProEvoFan (#73701) üzenetére


ayo
addikt

nincs orosz lehetőség és gondolom azért :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#73703) wwenigma válasza ProEvoFan (#73701) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem jön ki pénz belole.

Regiozar.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73704) Csapoati válasza Agyzuzo (#73696) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, banja a fene. Megmarad a wallet penzem, a backlog meg nem no tovabb. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73705) Agyzuzo válasza Csapoati (#73704) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is az elmúlt pár hétben már inkább csak játszottam és jól esett. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#73706) Csapoati válasza Agyzuzo (#73705) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pff, regen minden jobb volt - tobb ido ment el az olcsositasra, mint a jatekokra. Most meg jatszani is kell. :( :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73707) wwenigma válasza Csapoati (#73706) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nevetséges. :((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73708) gunszt


gunszt
tag

Hello,

Következő lenne a kérdésem, nemrég lettem egy sony tv kdl50w805b tulaja.

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban hogy milyen minőségben lehet pc-s játékokkal játszani persze hdmi-n keresztül ? Mert azon filozofálok hogy egy ps4 vagy egy új gamer pc lenne érdemesebb, mivel mostmár steam-en keresztül rengeteg játék teljes kontroller supportal van, főleg az újak.

Viszont ha jóltudom fontos ilyenkor a latency azaz a késleltetés meg van ghosting is, hogy lassan frissül a kép vagy valami ilyesmi... ellentétben a konzolokkal amik ugye konkrétan erre vannak kitalálva, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata ? Ugytudom a sony és abból is főleg ezek az új széris készülékek az egyik legjobbak ilyen késleltetés szempontjából, nagyon minimálisan vehető észre... meg tudom van "játék mód" is, de ha valaki komolyan gémel pcs játékokkal a tvjén az mesélhetne róla.

Köszi!

(#73709) maross válasza gunszt (#73708) üzenetére


maross
veterán

occso 5 meteres hdmivel nalam van egy 0.1-0.2es latency, nem orulok neki, flipper pl jatszhatatlan, third person shootereknel mar nem zavaro, fpsnel azert igen, multiplayert nem jatszanek rajta. Mar ketfajta hdmivel kabellel is probaltam, mindkettonel ugyanaz a a helyzet. utanhuzas nemigazan/nem zavaro.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73710) bladegery válasza gunszt (#73708) üzenetére


bladegery
senior tag

A tvn mulik minden, konzolok se tudnak semmivel se tobbet ilyen teren szerintem.
Egyebkent semmi koze a topikhoz a kerdezednek.

gergely-szabo.com

(#73711) eami válasza gunszt (#73708) üzenetére


eami
Topikgazda

nincs latency, toljad PCvel :-D

(#73712) cskamacska válasza KaiotEch (#73680) üzenetére


cskamacska
addikt

:DDD

Assimilator "Amúgy meg úgysem fog meghalni a piac, csak nem lesz minden elérhető fillérekért."

ROW Shop! ANY game on Steam, no locks whatsoever, buying on demand! [W] Keys or Paypal

játék - kért kulcs mennyisége - ára 1.9€ kulccsal számolva - jelenlegi Steam ára

Game of Thrones: Telltale Game - 15 Keys - 28,5€ - 23,79€
Tales From The Borderlands - 13 Keys - 24,7€ - 19,54€
Total War: Attila - 22 Keys - 41,8€ - 40€
Final Fantasy XIII - 7.5 Keys - 14,25€ - 8,7€
Final Fantasy XIII-2 - 10 Keys - 19€ - 12,79€
This War of Mine - 10 Keys - 19€ - 16,14€
Dragon Ball Xenoverse - 24 Keys - 45,6€ - 50€
Pillars of Eternity - 23 Keys - 43,7€ - 42€
Pillars of Eternity: Champion Edition - 30 Keys - 57€ - 55€
LEGO Batman 3: Beyond Gotham - 15 Keys - 28,5€ - 22,49€
LEGO Batman 3 Trilogy Premium - 20 Keys - 38€ - 37,49€
Saints Row: Gat out of Hell - 10 Keys - 19€ - 20€
Escape Dead Island - 20 Keys - 38€ - 36€
Shadows of Mordor - 24 Keys - 45,6€ - 37,49€
Civilization Beyond Earth - 24 Keys - 45,6€ - 30€
The Evil Within - 29 Keys - 55,1€ - 30€
Borderlands: The Pre Sequel - 29 Keys - 55,1€ - 25€
The Crew - 29 Keys - 55,1€ - 50€
The Crew Gold - 40 Keys - 76€ - 75€
Far Cry 4 - 29 Keys - 55,1€ - 60€
Far Cry 4 Gold - 43 Keys - 81,7€ - 90€
Assassin's Creed Unity - 29 Keys - 55,1€ - 40,19€
Assassin's Creed Unity Gold - 43 Keys - 81,7€ - nem kapható
Lord of the Fallen - 24 Keys - 45,6€ - 25€
Naruto Ninja Storm Revolution - 24 Keys - 45,6€ - 37,49€
Dark Souls 2 - 20 Keys - 38€ - 14,79€
Dark Souls 2 Season Pass - 12 Keys - 22,8€ - 25€
Football Manager 15 - 24 Keys - 45,6€ - 50€
Dead Rising 3 - 24 Keys - 45,6€ - 37,49€
Styx: Master of Shadows - 15 Keys - 28,5€ - 22,49€
Fable Anniversary - 17 Keys - 32,3€ - 16€
Sherlock Holmes: Crimes and Punishment - 20 Keys - 38€ - 30€
Legend of Grimrock 2 - 12 Keys - 22,8€ - 17,59€

Hirdetés friss ropogós, és nem az egyetlen ilyen. Szép új sztímtrédz. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73713) croli


croli
aktív tag

Üdv!
Volna egy olyan kérdésem hogy régen vettem egy játékot még dobozosan eddig ott porosodott gondoltam eljött az ideje vele játszani. A játék Steamen aktiválható kell is hozzá mert anélkül nem fut (blokk már nincs meg, de a doboz, kód minden sértetlen). Próbáltam beaktiválni a kódot mégis úgy érzékeli a Steam mintha valaki aktiválta volna.
Ilyen esetben mit lehet tenni??

(#73714) pityeszka válasza croli (#73713) üzenetére


pityeszka
őstag

Semmit. Ha aktiválta valaki már az övé.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#73715) Mate válasza croli (#73713) üzenetére


Mate
nagyúr

Írj a szupportnak. Max. kapsz hozzá egy egész steam fiókot, játékokkal :D

(#73716) StLui


StLui
veterán

Sziasztok!
Megvettem első játékunkat steam-en, Space engeneers, fiamnak szánom, de az én profilommal töltöttem le, vettem meg, mivel ő 11 éves. Telepítettem egyből. Most próbálgattam, hogy az ő win8-as felhasználói fiókja alatt el tudom-e indítani, de nem "találom". Ezek szerint egy PC-n két felhasználói fiókkal nem lehet játszani ezekkel? Innentől rá kell engedjem az én Wines fiókomra a gyereket, ha azt szeretném, hogy tudjon játszani vele?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73717) ayo válasza StLui (#73716) üzenetére


ayo
addikt

használj family share-t

http://jateknaplo.blog.hu

(#73718) KubanitoS válasza croli (#73713) üzenetére


KubanitoS
veterán

Írnod kell a Steam Supportnak. Ott a bizonyíték nálad a doboz "személyében", azzal igazolhatod, hogy a játék a tiéd. Vissza fogják adni neked.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73719) StLui válasza ayo (#73717) üzenetére


StLui
veterán

Nagyon jó, köszönöm szépen! :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73720) DeFranco válasza ProEvoFan (#73701) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem gyön a segílyke köpködjük a pógámestört. A jenőné. A hivatalba.

(#73721) ollie válasza kriszpontaz (#73698) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most jelent meg. Igazából az a csoda, hogy 50%-ot kapott.

***

(#73722) csaba951 válasza StLui (#73716) üzenetére


csaba951
veterán

Legközelebb vásárláskor válaszd a gift-et a folyamat legelején és válaszd ki a listából az ő fiókját! Akkor az ő fiókján lesz a játék. .)

(#73723) TheProb


TheProb
veterán

Vajon mennyi az esélye annak, hogy CS:GO megint 1k körül lesz megvehető a Sale alatt? Többet nem igen szánnék rá.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73724) Csapoati válasza TheProb (#73723) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem alig kevesebb, mint 100%.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73725) Assimilator válasza cskamacska (#73712) üzenetére


Assimilator
őstag

Mindenhol élnek barmok, attól még nem dől össze a világ.
Most rengetegen bericsirecsiztek, hogy mi lesz, vége a világnak.
Kajak az Y2K nem volt ekkora hatással.
Pedig semmi világvége nem lesz. Mármint Steam szempontból.
Aztán majd az oroszok elintézik, mármint a való életben. :DDD

(#73726) StLui válasza ayo (#73717) üzenetére


StLui
veterán

Most oda jutottam, hogy próbáltam az ő win-es fiókja alatt is telepíteni a steam klienst, persze előtte regisztráltam neki egy fiókot. Alapértelmezett helyre nem lehetett, mert ott van az én steam kliensem, ezért másik helyet választottam. Viszont ha elindítom, kikeresve ezt a steam.exe-t, akkor is az én wines fiókomban, az én regisztrációmmal indul el a steam kliens.
Ráadásul azért kellet manuálisan kikeresni az indítófájl-t mert eredetileg mindkettőnk wines fiókjában kint volt az asztalon a parancsikon, amikor még csak nekem volt steam fiókom már akkor is. De amikor megcsináltam a telepítést a gyerek fiókjában is, akkor átírta az új helyre a parancsikont, erre csak később jöttem rá.

bocs, most gondolom valami nagyon amatőr marhaságot csinálok, bár nem tűnik fel, hogy mit szúrok el. :B

csaba951: Köszi, bár ez a családi megosztás most praktikusabbnak tűnik, én is kipróbálhatom legalább.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73727) youspinme


youspinme
csendes tag

A brazil oldalon most viszonylag olcsón lehet Borderlands: The Pre-Sequel-t kapni. Gondoltam szólok, hátha valakit érdekel.

like a record, baby.

(#73728) genndy válasza TheProb (#73723) üzenetére


genndy
addikt

Ha tavalyi téli sale alatt volt ennyiért, akkor idén is lesz.

StLui: tedd olyan mappába a Steamet, amit mindkét Windows fiók lát, és akkor játszhat az ő fiókjából a te accoddal, feltéve persze hogy te nem akarsz éppen akkor játszani.
Hiába csináltál a gyereknek külön Steam fiókot, a játék már a te accodon van, és nem lehet áttenni. Family Sharing lehet még tényleg a megoldás ha a Steam mappához nem akarsz babrálni.

youspinme: köszi. Aki jót akar az a Mac-es változatot vegye, az is ugyanúgy akciós, a másikat nem lehet VPN nélkül a kosárba se rakni.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73729) youspinme válasza genndy (#73728) üzenetére


youspinme
csendes tag

Igen, az lemaradt, hogy a Mac-es verzióról van szó, én be is zsákoltam, Steamplay-es cím, szal' tökéletesen megy Windowson.

like a record, baby.

(#73730) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom vótmá-e, de

SimBim Mega Bundle - 5,39€

GT Legends
GTR - FIA GT Racing Game
GTR 2 FIA GT Racing Game
GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07
RACE - The WTCC Game
RACE 07
RACE 07: Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway (Free DLC)
RACE Injection
RACE On
RACE: Caterham Expansion

***

(#73731) kriszpontaz válasza youspinme (#73729) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Erre vártam, azt hittem nem lesz akcióban a MAC verzió, köszi az infót! Bezsákolva! :))

[ Szerkesztve ]

(#73732) warcat


warcat
veterán

Borderlands: The Pre-Sequel (MAC) még nagyobb akciót kapott 39.99 reál, 3900 forint kb.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#73733) S1M0N


S1M0N
senior tag

Az AC: Black Flag Steamen tényleg nem tartalmaz magyar nyelvet? :F
Mert most megvenném Steamen mindenestül (Uplayen megvan Skull Edition), de a magyar felirat nem lenne rossz.

(#73734) szami777 válasza S1M0N (#73733) üzenetére


szami777
addikt

A steames is tartalmaz, hiába írja megtévesztően az áruház azt, hogy nem támogatott, nálam ott a magyar felirat. Nem is értem, hogy nem képesek erre figyelni :F

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73735) S1M0N válasza szami777 (#73734) üzenetére


S1M0N
senior tag

Köszönöm, akkor veszem is meg! :R

(#73736) kukulec


kukulec
őstag

helló, steam-ben meg lehet változtatni a felhasználónevet?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#73737) Cheesus válasza kukulec (#73736) üzenetére


Cheesus
senior tag

Igen, rámész Steam-en belül a profilodba, ott a profil szerkesztése gomb, és azon belül pedig beállíthatod a látható profilneved :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#73738) csaba951 válasza kukulec (#73736) üzenetére


csaba951
veterán

Nem! Ez ügyfél azonosítási célt szolgál és nem változtatható, mert abból pillanat alatt hatalmas káosz lenne.

Alias-t (becenevet) viszont tudsz változtatni. Ezen a néven látnak a többiek. A Profil menüpontban lehet átírni.

(#73739) kukulec válasza csaba951 (#73738) üzenetére


kukulec
őstag

szomi :(

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#73740) Assimilator válasza kukulec (#73739) üzenetére


Assimilator
őstag

Így is rengeteg a csaló, úgy tényleg pillanatok alatt káosz lenne.

(#73741) #65537792


#65537792
törölt tag

Meg van a sima Deus EX HR. Most ugye a Directors Cut 3,99. Érdemes megvenni? Mivel ad többet? Vagy tudok upgradelni olcsóbban?

(#73742) csaba951 válasza kukulec (#73739) üzenetére


csaba951
veterán

Ha csak az a lényeg, hogy más néven lássanak az emberek, akkor ezt a Profil alatt meg lehet oldani.

A felhasználónév változtatását csak használt fiók vásárlása esetén érzem indokoltnak, de ez meg eleve tiltott! :)

(#73743) csaba951 válasza #65537792 (#73741) üzenetére


csaba951
veterán

Features

The Director's Cut has the following new features

New game+ (Only Augmentations carry over)
Improved Textures
Reworked Bosses
45 Minute Documentary
Around 8 hours of commentary from Eidos Montreal
Can have two energy cell recharge by default on all but the hardest difficulty
Players can now use Jensen’s augmentation powers more freely

Plusz benne van az összes dlc.

Graphic comparison

(#73744) djculture válasza #65537792 (#73741) üzenetére


djculture
félisten

Nekm megvan mindkettő de a régi ezerszer jobban néz ki, az új ilyen sárga szr viszont az újban meg az ellenfelek egy fokkal okosabbak. Szerintem akinek megvan arégi annak felesleges az újra költenie.

[ Szerkesztve ]

(#73745) StLui válasza genndy (#73728) üzenetére


StLui
veterán

Az ajánlott családi megosztást szeretném használni, de ehhez gondolom kell egy steam kliens a fiam win felhasználói fiókjában is, ezt nem tudom összehozni, mert hiába telepítettem neki is a steam klienst, az ő win fiókjából indítva is az én steam accountommal indul el a kettő közül bármelyiket indítom el.

(hú de bonyolult ez így leírva)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73746) csaba951 válasza StLui (#73745) üzenetére


csaba951
veterán

Dehogy kell! :) Ugyanazt a Steam klienst használja az összes felhasználó a gépen!

Kliensben a képernyő legtetején a bal felső sarokban:
Steam menüpont -> Change User...

De csak akkor csináld, ha biztosan tudod mind a két fiók felhasználónév/jelszavát!

Egyébként kifejezetten káros, ha többször is telepíted a klienst. Minden indításkor ugyanis átállítja a beállításokat ahhoz az útvonalhoz, ahonnan indítottad. Nálad akkor ez minden indításkor bekövetkezik. Ebbe előbb-utóbb garantáltan bele fog zavarodni valamelyik kliens, és akkor neked kell majd helyrehozni!

Meg ilyenkor tovább is tart az indulás, pont a beállítások ellenőrzése, automatikus javítása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#73747) #65537792 válasza csaba951 (#73743) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor, ha meg veszem upgrage-ol vagy kifogja írni, hogy nekem ez már meg van. Vagy nincs upgrade lehetőség? Pl. a SE oldalán?

(#73748) ollie válasza StLui (#73745) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hagy kérdezzek már valamit. Ha többen használtok egy számítógépet, akkor mindenkinek külön windowst telepítesz? Ugye nem? Na ugyanígy, semmilyen programból nem kell (általában nem is lehet) többet telepíteni. Kilépsz az accountodból steamen, és belépsz az övével. Ennyi.

***

(#73749) StLui válasza ollie (#73748) üzenetére


StLui
veterán

Nem, de akkor a fiam wines fiókjából hogy érem el a steam klienst, (ez lenne a fő cél, hogy ne az én win fiókomból játszon)? Mert ott hiába indítom akkor is az én, háttérben futó win fiókomban indul el, ezért akartam még egyszer telepíteni, mert egyszerűen ezt nem értem így akkor.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73750) eami válasza StLui (#73749) üzenetére


eami
Topikgazda

nem bántásból, de ha ezt nem vágod, akkor teljesen felesleges külön fiókot csinálni mindenkinek, mert semmit sem érnek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.