Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73551) oriic válasza djculture (#73550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezen meglepődünk még? :DDD

Live-Die-Respawn

(#73552) djculture válasza oriic (#73551) üzenetére


djculture
félisten

Nem igazán de ilyen hamar nem szoktak lépni, különben most nézem state of decay 80 ról 75 re payday 2 75röl 65-re kb akármelyiket nézem mindegyiket felárazták hirtelen.

(#73553) bul07


bul07
nagyúr

Köszi steam buktam vagy 10€

Egyre trehányabb ez a bolt :(((

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73554) ayo


ayo
addikt

nem nagyon pörög a steames activity listám, kicsit visszafogottabb a kezdés az új zárak miatt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#73555) #79621120 válasza bul07 (#73553) üzenetére


#79621120
törölt tag

Miért ?

(#73556) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Háháhá... az hiszem ha ilyen akciók maradnak akkor ez a Sale is kimarad mint az őszi... hacsak nem lesz valami durva elárazás semmi sem kell már idén továbbrasem. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73557) Hunbeast87 válasza BigBlue69 (#73547) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én őszintén szólva sajnálom őt. :(

"Sima (nem foil) kártyákból meg 3213 db-al várom a Sale kezdetét." - ez durván 10 cent veszteség lesz kártyánként egyelőre, ami alsó hangon is 321 euró mínusz...

Más: A gemek ára is rendesen leesett a licit végeztével, most már a fél eurós árat súrolják, de fog ez még lejjebb is menni. Ahogy írtátok, a profilhátterek és emoticonok ára is kezd visszaállni.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73558) Bluerainbow válasza bul07 (#73553) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ha vigasztal , nem vagy egyedül :W

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#73559) bul07 válasza #79621120 (#73555) üzenetére


bul07
nagyúr

Arra számoltam hogy lesz valami játék vagy marad a 8órás szavazás, és kicsit emelkednek a kártyák árai , vettem vagy 19€-ért most meg jó ha 10€ visszajönne

De semmi, se játék, se megszokott szavazás , SEMMI

Mintha visszafejlődtünk volna vagy 5évet, és még azt a nyamvadt licitálós játékot is kivették, a steam egy rakás ... lett

Ha esze van a Uplay-nek vagy az Origin-nek gyorsan összedobnak valami játékot a saját kliensükbe, elég lenne egy nyerőgépes kis marhaság amit mondjuk 12óránként egyszer lehet megforgatni és lehetne nyerni kupont vagy játékot, úgy lenyomnák a steam akciójának az érdeklődését hogy csak na

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73560) #79621120 válasza Hunbeast87 (#73557) üzenetére


#79621120
törölt tag

A gemek ára is rendesen leesett a licit végeztével, most már a fél eurós árat súrolják, de fog ez még lejjebb is menni.

Még jó , hogy tegnap elpasszoltam az összeset .

(#73561) Hunbeast87 válasza #79621120 (#73560) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nincsen mire licitálni, egyedül már csak a booster packok maradtak. :) Azokért meg nem fognak tolongani az emberek.
Ez várható volt, így jól is tetted, hogy túladtál rajtuk. ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73562) wwenigma válasza Hunbeast87 (#73557) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En nem ertem az embereket, egyszer örömködnek hogy jajj mennyi pénzt kiszedtek steambol, ha meg belebuknak akkor jön a Steam monggyonle, retek Steam meg hasonlok... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73563) Zamery


Zamery
senior tag

Tanulságok a Sale első órájában:

- Ami tavaly még jó stratégiának tűnt, és próbálják a tarderek kihasználni, azt lehet hogy erre az évre megváltoztatják, gondolom pont azért, hogy ne lehessen nyerészkedni a kártyákon. Bár még nem temetném a dolgot, de szerintem ebben az évben már nem lesznek olyan magasak a kártyaárak mint múltkor. Mindenesetre nyáron is volt változtatás, és most is volt, mert ugye már az első szavazásért is jár Holiday Sale kártya. Kíváncsian várom mit hoz még ez a Sale.

- Elárazások mindig vannak, és ezután is lesznek, ez nem csak a GamersGate sajátossága úgy látszik. Valahogy ezt nem tudják kiküszöbölni. Viszont a Steam valahogy megoldja, hogy ilyenkor ne lehessen megvenni az elárazott játékot. Eltüntetik a "Vásárlás" gombot, vagy leveszik az oldalról. Esetleg néha a gyorsabbaknak sikerül vásárolni.

- A mostani Sale legnagyobb biznisze a gyémánt zsákos licitálás volt, aki időben vásárolgatott, vagy beolvasztotta a kacatokat, az elég sok játékot megszerezhetett szinte ingyen. Én is nyertem 5 licitet, persze csak kisebb játékokra licitáltam, ill. kevésbé népszerűekre. De bejött.

Hát ennyi.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#73564) #79621120


#79621120
törölt tag

Azért a régiókorlátozás is döntően befolyásolja a vásár alakulását . Valamint bedőlhet az egész kártyapiac . Vagy nem ?

[ Szerkesztve ]

(#73565) Źşë'


Źşë'
addikt

ilyen sz*r karácsony se volt (lesz) még valvéjéknál, mint idén... :D de ezt köszönhetik az ünnepi meglepetésüknek

(#73562) wwenigma ez logikus nem?! a történtek után én meg azt nem értem hogy ez hogy lehet kérdés ill. hogy nem lehet ezt érteni :F

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#73566) maross válasza Źşë' (#73565) üzenetére


maross
veterán

regenmindenjobbvot

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73567) Lackki válasza Źşë' (#73565) üzenetére


Lackki
senior tag

ugyan :)
nálunk 12ezer ft a payday 2 goty
oroszoknál 2800 ft

teljesen fair árak :P

Privátot hamarabb észreveszem

(#73568) bul07 válasza Zamery (#73563) üzenetére


bul07
nagyúr

Szinte ingyen , hol mikkor
Talán a nagy leállás ellőt vett és megmaradt zsákokkal talán

De utána az elején is 1000kőért 0.5€ kértek , igen ám de a értelmesebb 20€ játékokat 8-11000 kőért lehetett megnyerni az ha úgy nézzük 5€ az meg egy 75% leárazásnak felel meg, tehát nem kirívó
Későbbi 0.8-1€ zsák kő árakat meg ne nézzük mert akkor meg már siralmasabb a helyzet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73569) Heavyrain válasza bul07 (#73559) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha esze van a Uplay-nek vagy az Origin-nek gyorsan összedobnak valami játékot a saját kliensükbe, elég lenne egy nyerőgépes kis marhaság amit mondjuk 12óránként egyszer lehet megforgatni és lehetne nyerni kupont vagy játékot

Az Uplay pont ezt csinálja,kuponokat,rewardokat lehet nyerni,a főnyeremény pedig az összes 2014-es Ubi játék 40 embernek . Link

[ Szerkesztve ]

(#73570) szami777 válasza Heavyrain (#73569) üzenetére


szami777
addikt

Király, 2014-ben úgyis olyan jó évet zártak, számos hibátlan játékot adtak ki, figyelve folyamatosan a felhasználók igényeire. ;] :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73571) cskamacska válasza djculture (#73543) üzenetére


cskamacska
addikt

Csaba szerintem a gyengélkedőben várja a fejleményeket, őakcióssága GabeN(hogy az örök Sztímszél fényeskedjék Neki) jól ellátta most a farkasaink baját.

Én meg nagy nyusziszemekkel odafagyasztom kis orrocskámat a kirakat rideg üvegéhez, és csöndben gyászolom az örök Steamtrédz fórumokra távozott seftereim hamuszürke profilképeit. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73572) djculture válasza cskamacska (#73571) üzenetére


djculture
félisten

Egy jó üzletember mindig kivágja magát így gondolom hogy nem esik kétségbe..

(#73573) Zamery válasza bul07 (#73568) üzenetére


Zamery
senior tag

Hát ha azt veszed, hogy gyakorlatilag az eladhatatlan háttérképekből, és emotikonokból szereztem 5 játékot, meg még el is adtam a felesleges zsákokat akkor ingyen volt. Én nem vettem egy darab zsákot sem. Az mondjuk tény, hogy rossz ütemben adtam el őket, mert még lehetett volna rajta keresni, de ez sajnos már lejátszott ügy.

Na, most kerültek ki a kártyák a főoldalra a Piacon, megy is felfelé az áruk. Némelyik már 0,14€.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#73574) #79621120


#79621120
törölt tag

(#73575) Mate válasza bul07 (#73559) üzenetére


Mate
nagyúr

Folyamatosan újítanak steam vásárokkor, CS/Dota/FT versenyekkor stb. direkt azért, hogy ne lehessen kiszámítani a dolgot és ravaszkodni. Ami előző vásáron bejött, most nem jön be. Ugyan ez volt Cs verseny után matricákkal.

(#73576) alratar válasza szami777 (#73570) üzenetére


alratar
addikt

De ők legalább csinálnak valamit!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#73577) Csapoati válasza wwenigma (#73562) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljesen igazad van, soha semmi nem jó. A kártyán nyerészkedők meg nem jogosan háborodnak fel... a tőzsdén se anyázik senki, ha másképp alakulnak a dolgok (jó, ott mondjuk azért fixek a szabályok, de random események is bőven vannak).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73578) bladegery válasza Mate (#73575) üzenetére


bladegery
senior tag

Ott pont hogy nem valtoztattak, csak tul sokan vettek szerintem, amugy meg feljebb vannak a matrica arak mint akkor, szoval mondhatni bejott, persze nem a kapszula cucc.

gergely-szabo.com

(#73579) DeFranco válasza Csapoati (#73577) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a komoly traderek meg sem szólaltak még, ne mossuk őket össze a hőbörgőkkel :)

(amúgy meg tényleg senkinek nem jó semmi sem, ha már mindkét karodat odaadtad és csak az egyiket visszakérnéd mert megennéd a levest, akkor már rohaggyámeg szemét... mindenhol így van ez, nem kell csodálkozni.)

(#73580) szami777 válasza alratar (#73576) üzenetére


szami777
addikt

"De ők legalább csinálnak valamit!"

Tény, igazad van, ha már évközben nem csináltak semmit se...
Nem akarok a steam oldalára állni, de az, hogy kb 20€-t kerestem azzal, hogy eladtam a zsákokat, karikat nekem többet ér, mint az a 0.000001 %, hogy megnyerjem az összes idei ubi játékot.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73581) Mate válasza bladegery (#73578) üzenetére


Mate
nagyúr

Változtatnak ott is folyamatosan. Kb. 2 versenyenként megkavarják a dolgokat.

(#73582) Zamery válasza Csapoati (#73577) üzenetére


Zamery
senior tag

Nem háborodott fel senki, én legalábbis biztosan nem. Csak összefoglaltam a véleményem. Gazdagabb vagyok 5 játékkal, kipucoltam a raktáramat, és maximum nem teli áron fogom megvenni a GTA V-öt, hanem majd 50%-os leértékelésen.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#73583) maddionmax válasza szami777 (#73580) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem gond, ha megnyered, szívesen elfogadom őket! :D

(#73584) alratar válasza szami777 (#73580) üzenetére


alratar
addikt

Nekem is többet érne. :)
Nem, a steam ellen vagyok, csak szvsz ez kevés 2014-ben. Ennyi.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#73585) Źşë' válasza Csapoati (#73577) üzenetére


Źşë'
addikt

"a tőzsdén se anyázik senki, ha másképp alakulnak a dolgok"

ebben biztos van sok tapasztalatod :C

//szokás szerint jönnek a megszokott a fórumpukkasztó egyének, nélkületek már nincs is téma, vagy inkább nem téma a téma :R kösszi!

"DeFranco" is frankón megmondja mint mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#73586) Csapoati válasza Źşë' (#73585) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, a brókerek mennek anyázni a tőzsdét lebonyolító céghez, meg a tőzsdén szereplő vállalatokhoz? Elmormolnak magukban pár nyasgemet, de az élet megy tovább. Itt is: Gabe adta, Gabe elvette. ;]
De amúgy vicces az offos részt pont tőled olvasni, aki a legtöbbet szokott ezeken nyafizni. :B

(#73587): Jó, akkor módosítom arra, hogy nem szaladnak az újságírókhoz a brókerek. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73587) Źşë' válasza Csapoati (#73586) üzenetére


Źşë'
addikt

de itt mintha bárki ment volna steam supportra sírni hogy "miért esett ennyit a kártyám értéke, kérem vissza a pénzem" te nem erről írtál, csak most megváltoztattad a mondani valód, de miért?!

"De amúgy vicces az offos részt pont tőled olvasni, aki a legtöbbet szokott ezeken nyafizni. :B"

azt az offos részt arra értettem, ha valakinek van valami problémája, akkor Ti szokás szerint megjelentek és nekiestek mint hiéna a bomló húscafatnak, és csámcsogtok rajta hosszú offokon keresztül, vitákat szítva a frankó ellenvéleményetekkel, mint szintiboy, "majd én megmutatom a világnak" stílusban - ez kezd számomra unalmas lenni - semmi együttérzés, hanem kapásból megy az offense....

(#73588) cyberwarfare én inkább szánalmasnak tartom hogy így gondolja

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#73588) #65537792 válasza DeFranco (#73579) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez qva nagy. :DDD

(#73589) Edorn


Edorn
aktív tag

Melyik játék kártyáival tudnék a legolcsóbban szintet lépni most, hogy 4.-ről 8. szintre jussak? CS-re gondoltam, de azok most 0.06-on vannak... Jó lenne valami olcsóbb, de nem tudom hogy keressek rá...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73590) DeFranco válasza Źşë' (#73587) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én meg azt tartom szánalmasnak, hogy másról se szól a fórum, mint hogy

- szezonon kívül grumpyculture és crypants versenyt fikázza a játékokat
- szezonban meg régenmindenjobbvót jelleggel megy a toporzék mert gabe elvette a csokit. vagy mert épp csoki van és nem megy a rendszer.

tavaly is ez volt, tavalyelőtt is ez volt, mindig ez van.

ez a szánalmas.

(#73592) Csapoati: +1

[ Szerkesztve ]

(#73591) gmx9 válasza Edorn (#73589) üzenetére


gmx9
aktív tag

CS:GO a legolcsóbb, de itt vannak az aktuális árak: [link]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#73592) Csapoati válasza Źşë' (#73587) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az én szimpátiámat csakis az igazságérzetem vezérli. Aki nyerészkedni akar, az kockáztat. Én nem szoktam kockáztatni különösebben, tehát nem is nyerek, nem is vesztek. Na most a kockáztatók nyernek is, vesztenek is. A nyeréskor vannak, akik beírják ide dicsekedve, hogy ennyi meg annyi jött be. Ezzel nincs is semmi gond, én nem irigykedek, sőt, jó, hogy valaki ebből is tud hasznot csiholni. Na de akkor kérem szépen ne legyen sírás, ha nem úgy alakul a dolog, meg "köszi Steam :((( " stb. Nekem ezzel van csak bajom. Veszíteni is tudni kell méltósággal. Biztos sokaknak tetszetős a Robin Hood szerep, meg jó néha beszólogatni, de ettől nem lesz jobb. Amúgy ha nem írta volna be senki, hogy szopágra kerültek a holiday kártyák, én magamtól biztos nem írtam volna be, hogy "háhááááá, megszívják a marketcápák".

Edorn: Olcsóbb nem nagyon lesz, mert CS:GO-ból csak 5 kártya a szett.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73593) alratar válasza gmx9 (#73591) üzenetére


alratar
addikt

-Hasznos ki okdal, kösz. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#73594) Wolverine válasza Zamery (#73563) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem arról van szó, hogy az első szavazásért jár kártya; hanem arról, hogy minden szavazásért kapni fogsz egyet - de harmadannyi szavazás lesz, vagyis ugyanannyi kártya lehet a rendszerben, mint eddig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#73595) #65537792 válasza Wolverine (#73594) üzenetére


#65537792
törölt tag

Na de hogy jó hír is legyen. Aki megvette a Square Enix meglepi csomagot az csekkolja az e-mailjét.

(#73596) szami777 válasza Wolverine (#73594) üzenetére


szami777
addikt

Ez azért jóval jobb így, mert ha épp kieresztem a gőzt és elnyúlik az este, akkor ugye a hajnali 3 órás, és a 11 órás szavazásról is le szoktam maradni.

(#73595) cyberwarfare
Mi van benne?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73597) #79621120 válasza szami777 (#73596) üzenetére


#79621120
törölt tag

Játékok:

• Thief - The Master Thief Edition
• The Last Remnant
• Murdered: Soul Suspect
• Lara Croft: Guardian of Light
• Deus Ex – The Fall
• Nosgoth Founders - Warlord Pack

Kuponok:

· 50% off FINAL FANTASY XIII-2
· 50% off FANTASY III
· 33% off the brand new Lara Croft and The Temple of Osiris with Season Pass

[ Szerkesztve ]

(#73598) Zamery válasza Wolverine (#73594) üzenetére


Zamery
senior tag

Az okés, csak ugye az első szavazásért (tökmindegy, hogy hogy hívod) eddig sosem járt kártya. Mert az első kártyát múlt évben mindenki a Sale kezdete után 24 órával kapta meg. Szóval amikor elkezdődött a Sale mindenki vásárolta a kártyákat (amik kikerültek a főoldalra), és ezzel felnyomta az árakat. Most meg mindenki kapott egy kártyát a kezdetekkor, és ezzel pont azt érték el, hogy mindenki igyekszik megszabadulni tőle és ez felére csökkentette le az árakat.

Tényleg azt nem tudja valaki hogy hányas szinttől lehet szavazni? Ja megvan, még mindig 8-as!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#73599) Arkennys válasza #79621120 (#73597) üzenetére


Arkennys
addikt

ha valakinek a deus ex DLC nem kell, rámírhatna megbeszélni valamit :R

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#73600) szami777 válasza #79621120 (#73597) üzenetére


szami777
addikt

a thief és a murdered miatt egész jó kis csomag.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.