Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72351) csaba951 válasza eami (#72349) üzenetére


csaba951
veterán

>de ha nem lenne bejáratott ügyfélköröd, akkor neked is gond lenne nem?

Nem tudom, hogy mi lenne ha nem az lenne ami van! Mindig az adott helyzethez kell alkalmazkodni, nem ahhoz amit szeretnénk, hogy legyen. :D

>vagy be szoktál tárazni előre a játékokból?

Nem, mert nem szeretem, ha hetekig/hónapokig áll benne a "pénzem". De ez a vevőknek is gond lenne, hiszen emiatt sokkal többet kellene fizetniük.

#72350 maross
>Sokkal tobb scam lesz, es mégis kevesebb gondja a valvenak.
>Es ugye az utobbi szamit.

Így is meg lehet közelíteni a dolgot! Az utóbbi években nem is emlékszem olyan dologra ami csak a játékosoknak/vevőnek lett volna jó, és nem a Valve-nak!

[ Szerkesztve ]

(#72352) tomsolo válasza csaba951 (#72351) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezt majd akkkor mond mikor rád rohadt egy rahedli gift ami a 30 nap alatt - Syrius Galaxy System only - régiókorlátot kapott. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72353) csaba951 válasza tomsolo (#72352) üzenetére


csaba951
veterán

Ez enélkül is rám rohadt volna! Fél év alatt senki nem kereste nálam! ;)

(#72354) bul07


bul07
nagyúr

Van esély :DDD (Jó tudom hogy csak bug)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72355) #97716736


#97716736
törölt tag

Üdv!
Valaki tudna segíteni hogy a Steam piacon, hogy tudnék vásárolni betűket, ki akarnék rakni egy nevet a profilomra, tárgy vitrinként.
Valaki tudna segíteni? Ami betűk kellenének ( P, B, O, R )

(#72356) BomiBoogie válasza #97716736 (#72355) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezekből nem jön ki értelmes szó. :DDD

(#72357) #97716736 válasza BomiBoogie (#72356) üzenetére


#97716736
törölt tag

Steames nevemet rakom ki ;)

[ Szerkesztve ]

(#72358) regener válasza #97716736 (#72355) üzenetére


regener
veterán

Itt és itt

(#72359) Csapoati válasza #97716736 (#72357) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem onmagaban a BOR se lenne rossz. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72360) cskamacska válasza csaba951 (#72348) üzenetére


cskamacska
addikt

Nyilván a felhalmozókat kevésbé érinti, akik felspájzolnak mindenből, és kivárják az akciós szezon végét a busás haszonkulcsért, a fórumos seftereket(meg a G2A féle sufnimarketeket), akik előre elveszik a júzer pénzét és tipikusan giftként passzolják a játékot meg egyáltalán nem, de az átlagos [H]cheap regionally priced games [W]minimal profit árusok tökön lesznek lőve, pontosabban a vásárlóik, amikor minden vásárlásuk hardvaterapró féle zsákbamacsek lesz. :(

Egyéként épp azt néztem, ha a Dispenser.tf meg tudja oldani az ajándékozás biztonságos automatizálását, akkor egy rendkívül népszerű middleman szolgáltatás lesz belőle ami feloldja ezt a korlátozást, ha nem, akkor a friss játékok eltűnésével azok is bajba kerülnek.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#72361) #97716736 válasza regener (#72358) üzenetére


#97716736
törölt tag

Tyty :R
(#72359) Csapoati: Az van itthon ;]

(#72362) eami válasza #97716736 (#72361) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem már csak 3 betű hiányzik az ABCből :DDD de az ~€10 lenne :\

(#72363) Csapoati válasza eami (#72362) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Melyik 3? Az angol ábécéd teljes. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72364) eami válasza Csapoati (#72363) üzenetére


eami
Topikgazda

K L N, hiányzik még mindig. N mondjuk nem is létezik.

[ Szerkesztve ]

(#72365) AAntii válasza -secret- (#72341) üzenetére


AAntii
őstag

Nem mindenki olyan szerencsés, hogy 8-16-ig tart a munkaideje, tizenegyig, éjfélig tartó műszak esetén ha játszani szeretne munka után az ember, hogy levezesse a feszültséget mikor játsszon? Vagy játszani is csak már a hivatali nyitvatartási idő után lehet? Este nyolckor menjen el az ember cégnél a budiba és onnan játsszon, hogy fő műsoridőben nyomhassa?

@Csapoati: ha már rá vagy kényszerítve bizonyos játékok esetében a steamre, akkor mondjuk oldják meg úgy, hogy karbantartás idején se álljon meg az élet. Nem arról beszélünk, hogy havonta vagy kéthavonta nem megy, hanem hogy kétnaponta megáll az élet éjszaka. Az, hogy kinek mikor van lehetősége játszani pedig sok esetben nem választás kérdése.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#72366) Csapoati válasza eami (#72364) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jaj, én azt hittem, hogy azok ugyanolyan emoticonok. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72367) Farkas86 válasza AAntii (#72365) üzenetére


Farkas86
senior tag

Nálam nem szokott gond lenni éjjelente a steammel. :)

(#72368) eami válasza AAntii (#72365) üzenetére


eami
Topikgazda

azért a kifejezetten karbantartás miatti off elég ritka. olyankor meg csak ki lehet bírni offline módban, nem?

(#72369) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az age verification mennyi idő múlva áll vissza?

Én marha, véletlenül azt nyomtam, hogy 2010-ben születtem, és most gyakorlatilag semmi nem elérhető a Steamben. :D

(#72370) Heavyrain válasza BomiBoogie (#72369) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha böngészőből nézted,akkor töröld a sütiket.
Ha kliensből,akkor meg tudtommal elég neki egy restart.

[ Szerkesztve ]

(#72371) regener válasza BomiBoogie (#72369) üzenetére


regener
veterán

Ha lejár a süti.
Rakd fel a Steam Enchancert, az magától mindig kitölti 1955-ös évvel illetve egyéb extrákkal is rendelkezik, pl. régiós árak meg stb :)

(#72372) ollie válasza BomiBoogie (#72369) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha Steam kliensben csináltad, akkor töröld a kliens cache-t, Fejből nem tudom hol van pontosan, de biztos, hogy abban a könyvtárban, ahova telepítetted a Steamet.

***

(#72373) #97716736 válasza eami (#72362) üzenetére


#97716736
törölt tag

Most nézem milyen drágák, na menjenek a... ;]

(#72374) ViharVadász válasza #97716736 (#72373) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ha engedi, próbálj ajánlatot tenni valami Neked tetsző összegben. Kitudja, lehet valaki megszán Téged annyiért.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72375) #97716736 válasza ViharVadász (#72374) üzenetére


#97716736
törölt tag

Persze :R

(#72376) tomsolo


tomsolo
őstag

Ennél sokkal olcsóbb, ha fogsz 2 eltérő hangulat jelet és LCD szerűen kirakod a neved :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72377) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Úgy néz ki kicsit nehezebb lesz ezentúl cserélni vagy beszerezni bármit, bár teljesen érthető lépés a Valve-től

Itt olvasható a cikk a témával kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#72378) #97716736 válasza Riccsiz_h (#72377) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ez jó lépés :K

(#72379) csaba951


csaba951
veterán

Nahát! A Daly Sale csak egy napos, nem a szokásos kettő. Ezek készülnek valamire! :D

(#72380) DeFranco válasza csaba951 (#72379) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A pénzünket akarják ;]

(#72381) KubanitoS válasza #97716736 (#72378) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hát ez aztán marha jó lépés. :W Vége a kulcstrédeléssel beszerezhető olcsóbb játékoknak. Akciózáskor mindenki veheti meg saját magának a kiszemeltet, persze drágábban.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72382) #97716736 válasza KubanitoS (#72381) üzenetére


#97716736
törölt tag

Csalók részéről jó hír, én a cs:go-s itemekkel üzletelek, ott meg nincs semmiféle korlátozás, szóval én nem veszítettem semmit :))

(#72383) Hunbeast87 válasza Riccsiz_h (#72377) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Hmm...mintha olvastam volna egyszer-kétszer a mai nap folyamán a topikban. Sebaj, lesz holnap is minimum három ember aki belinkeli! :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#72384) #97716736 válasza Hunbeast87 (#72383) üzenetére


#97716736
törölt tag

Write Only? ;]

[ Szerkesztve ]

(#72385) NandoXXL válasza #97716736 (#72384) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Szia, tudnál segíteni? Ha megvan egy játék, és humble bundle miatt meg lesz mégegyszer, akkor aktíválásnál raktárba kerül vagy elbuktam a második példányt?

(#72386) Csapoati válasza csaba951 (#72379) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg midweek madness sincs!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72387) KubanitoS válasza NandoXXL (#72385) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nagy valószínűséggel elbuktad.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72388) NandoXXL válasza KubanitoS (#72387) üzenetére


NandoXXL
senior tag

köszi

(#72389) genndy válasza NandoXXL (#72388) üzenetére


genndy
addikt

Nemhogy nagy valószínűséggel, hanem biztosan, ha csomagokat ad a bundle. Ha minden játék külön kulcs, akkor szerencséd van.
A mostani Sega Bundle pl. külön kulcsokat ad (az 1$ csomag biztosan).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72390) ollie válasza Csapoati (#72386) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úristen! Összeesküvést sejtek! CIA?

(#72389) genndy: a BTA is külön kulcsokat ad

[ Szerkesztve ]

***

(#72391) BomiBoogie válasza regener (#72371) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi!

Ez az Enhancer mondjuk csak a böngészős felületen működik, ha jól sejtem, a kliensen nem változtat.

(#72392) SenorGrande válasza BomiBoogie (#72369) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Megoldás kliensben.

#age verification #születési dátum

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#72393) marcusa


marcusa
addikt

Erről mi a véleményetek? Az egyik trader barátom írta:

"And it is not just for cheaper regions either! A friend of mine from AU used to buy loads of cheap gifts and then gift them to random people using simple quick-contest "guess this track from the game". usually it was around 4-5 gifts per day, 1-2 weeks in a month.

So, what happened? Few months later he got his credit card blocked on Steam and account lock. Now, follow me here: a guy in the most expensive region buys gifts on sale for month to gift them for free later. He wasn't selling them (before any accusations start - I know that for sure, he did not even know how trading works), but Steam did not care he was from ROW region and paid prices that are not affected by cheap regional pricing. It does not matter where are you from, US or whatever - you do not "automatically has the right to trade or gift stuff". They still can and will ban you without any investigation and there is no appeal."

Vajon akkor a giftelést is el lehet ezek után felejteni? :F

:-)

(#72394) maross válasza marcusa (#72393) üzenetére


maross
veterán

Kellemetlen lenne. Minek ez a sok szigoritas, nem egyertelmu kit mikor miert tiltanak ki, megy a hozonges, ahelyett hogy full regiozarat raknanak minden jatekra, aztan mehetne a fel support (szerk: es a teljes traderbrigad ;] ) nyaralni.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72395) eami válasza marcusa (#72393) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem ebben az esetben, ha tényleg csupa szív ártatlan emberről van szó akkor a barátja keres magának egy ügyvédet és szépen elrendezi a steamel még valami extra fájdalomdíjjal megspékelve.

(#72396) AxBattler válasza maross (#72394) üzenetére


AxBattler
félisten

Vagy inkább egységes árat az egész világnak! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#72397) Csapoati válasza AxBattler (#72396) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annak sokan nem orulnenek. ;] Mondjuk nalunk nem lenne dragulas...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72398) tomsolo válasza marcusa (#72393) üzenetére


tomsolo
őstag

A sokat giftelőket eddig is szopatták, főleg ha ország/régió váltás is történt közben. (Ezért _tradelnek a _traderek és nem giftelnek illetve nem szeretnek - bár szerintem egy üres csere sokkal gyanúsabb mint egy gift de mindegy :D.)

Mondjuk ha kereskedést akarják visszaszorítani akkor elég lenne országzárat rakni minden giftre - automatikusan - ennek is vannak jelei: az új játékoknál amik extra példányt adnak, elég gyakori.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72399) FollowTheORI válasza marcusa (#72393) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"it was around 4-5 gifts per day"

Ez itt a baj... mert ez már kereskedelmi mennyiség, akkor is ha csak ajándékozgatsz tényleg, főleg ha régiók között.
Naná hogy jön a banama... tök mindegy hogy árulod, vagy mit csinálsz a legrosszabbat fogják feltételezni.
Hogy lopott a kártya, valamit trükközöl, stb stb. :)

És nyilván a rendszer nem régiókat néz, és nyomozgatni sem fognak mi van a háttérben.

Ettől független szerintem a Steam is van értelmes annyira, hogy ha jól meg tudod indokolni hogy mit miért csináltál akkor feloldják a ban. Persze ha egyből elküldöd őket a ...ba úgy nyitsz akkor nem. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72400) tomsolo válasza FollowTheORI (#72399) üzenetére


tomsolo
őstag

>Ettől független szerintem a Steam is van értelmes annyira, hogy ha jól
>meg tudod indokolni hogy mit miért csináltál akkor feloldják a ban.

Nem fogják feloldani. Ha nem értesz egyet pl. trade zárat kaptál, felajánlják a teljes bannolást mint opcionális lehetőséget. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.