Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73051) Keller16 válasza LAFI83 (#73049) üzenetére


Keller16
aktív tag

Ha fényképekkel, screenshotokkal igazolod, hogy a tiéd, akkor 100%.

(#73052) LAFI83 válasza #41133696 (#73050) üzenetére


LAFI83
csendes tag

Volt biztos hogy volt.

[ Szerkesztve ]

(#73053) Samus válasza bladegery (#73047) üzenetére


Samus
addikt

Eddig egyszer írtam nekik, akkor ilyen gyorsan válaszoltak. Lehet épp ráértek.

Más: csináltam én is gemet, kaptam kitűzőt, de olyan szerencsétlenül állok, hogy 1 TP kell a következő szinthez :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73054) bladegery válasza LAFI83 (#73049) üzenetére


bladegery
senior tag

Ha te regisztraltad es vegig te hasznaltad sajta bankkartyaval stb., akkor nem lesz semmi gond.
Jatekokban vagy targyakban van annyi penzed?
A targyakkal lehetnek gondok ha kifosztottak, de ugy hallottam hogy az is visza szokott kerulni.

gergely-szabo.com

(#73055) NorDezs válasza #41133696 (#73043) üzenetére


NorDezs
senior tag

Francba... pont ma akartam berakni az új SSD-t a gépembe, és kiszedni a vinyókat, de ehhez ugye új win-re van szükség. Akkor ezek szerint én is kapom a 7 nap trade bant? :F

(#73056) cskamacska válasza FollowTheORI (#73013) üzenetére


cskamacska
addikt

Neked épp szerencséd volt, mert ez a kártalanítás úgy néz ki nagyon random ment végbe.
Legtöbb ember visszakapta a pénzét, elvonták a vett köveket. Mások nem kapták vissza a saját kraftolt köveiket(ugye egy ideig minden kő eltűnt), vagy nem mindet, levonták a booster pakkok árát, nem kapták vissza a pénzüket, vagy nem mindet, talán még kártyát is vettek el, de ezt nem hiszem.

Az élet császárai meg visszakapták a pénzüket, visszakapták a saját köveiket, megtartották a kártyákat, és kaptak vissza a vásárolt kőből is! :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73057) LAFI83 válasza bladegery (#73054) üzenetére


LAFI83
csendes tag

Játékokban van de van mellete Steam Wallet,illetve counter strike cuccok is.

(#73058) Assimilator válasza Csapoati (#73045) üzenetére


Assimilator
őstag

Akkor is kapsz ha raksz valamire bidet.
Ilyet ad:

(#73059) #41133696 válasza NorDezs (#73055) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sajnos, esélyes.

(#73060) Csapoati válasza Assimilator (#73058) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem ez felülírta a Gem Makert. :D

#73061: Ennyi. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73061) Assimilator válasza Csapoati (#73060) üzenetére


Assimilator
őstag

Amúgy nekem is. :)
Ez menőbb, tudod. :DDD

(#73062) erahurka válasza Zamery (#73019) üzenetére


erahurka
félisten

Hol adnak 220100db gemet profilhátterekért??? :Y

(#73064) erahurka válasza cskamacska (#73063) üzenetére


erahurka
félisten

Jaaaa félreértettem. Azt hittem lehet valahogy tradelni vagy ilyesmi :B

(#73065) PhilBrick válasza LAFI83 (#73049) üzenetére


PhilBrick
őstag

A magyar nyelvű levél szerintem igencsak lassítani fog az ügyintézésen...

(#73066) #41133696 válasza LAFI83 (#73049) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azóta szerkesztetted. Szóval magyarul nem igen fognak kommunikálni...

(#73067) Samus válasza LAFI83 (#73049) üzenetére


Samus
addikt

Okulás gyanánt leírnád, hogy pontosan hogy is vesztetted el a hozzáférésed?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73068) albert8


albert8
addikt

A drágakökészitő badget, hogyan lehet megszerezni? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#73069) Ghostface válasza albert8 (#73068) üzenetére


Ghostface
senior tag

Értelemszerűen készíts drágakövet egy a raktáradban lévő vacakból...

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#73070) cattus válasza albert8 (#73068) üzenetére


cattus
őstag

Drágakővé alakítasz valamilyen tárgyat (pl. kártya, hangulatjel, háttér).

Do the thing!

(#73071) albert8 válasza cattus (#73070) üzenetére


albert8
addikt

Sajna akkor sem marad meg az a badge, mert átalakul ha bidelsz egyet, szóval az a lvl1 és még igy is csak 100xp-t ad a második szinten.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#73072) Ghostface válasza albert8 (#73071) üzenetére


Ghostface
senior tag

Igen, ha bidelsz akkor átalakul, és ha megnyered a bidet, akkor kapod meg a végleges verzióját. :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#73073) eami válasza LAFI83 (#73052) üzenetére


eami
Topikgazda

használtad még máshol is ugyanazt a jelszót ami steamhez? esetleg pont a hozzá tartozó e-mail címhez?

(#73074) LAFI83 válasza Samus (#73067) üzenetére


LAFI83
csendes tag

Nagyon gyorsan,barátnömmel voltunk itthon és egyszer kiírta hogy más is belépet a felhasználommal,engem meg kidobott ennyi.Steam Guard be volt kapcsolva.

(#73075) LAFI83 válasza eami (#73073) üzenetére


LAFI83
csendes tag

Nem erre nagyon vigyáztam.

(#73076) LAFI83


LAFI83
csendes tag

De most gyorsan írtam egy angol szöveget is a Ticketbe hogy azért értsék mi a helyzet.De sajnos igy is nagyon sokat kellet már várni,és még ki tudja meddig kell,de legalább a segfej aki feltörte még nem lépet még be csak kicseszett velem.

(#73077) Csapoati válasza LAFI83 (#73074) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Milyen mail van a Steamedhez kotve?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73078) ollie válasza LAFI83 (#73074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a steam guard be volt kapcsolva, akkor jó eséllyel lenyúlták az email címedet is (esetleg ugyanaz a jelszó?).

***

(#73079) #41133696 válasza ollie (#73078) üzenetére


#41133696
törölt tag

+illetve eleve olyan email szolgáltatót ajánlott használni nagy értékű Steam fiókhoz, amely támogatja a kétlépcsős beléptetést.

(#73080) TheProb


TheProb
veterán

Hát elég elborult bid-ek vannak..., főleg azt tekintve, hogy átlag 40-80 gem-et lehet szerválni 1-1 cucc behegesztésével... Lehet én vagyok nagyon kispályás steam-es, de ez így számomra felejtős is.

Jelenleg jobbnak látom eladogatni pl a chat iconokat amiknek relatíve felment az ára, hogy megérje eladni. (>6 cent)

Vagy csak én látom így?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73081) Ghostface válasza TheProb (#73080) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én is betörtem egy csomó vacakot, de összesen kb 700 gemem lett... Aztán láttam hogy a licitekhez több tízezer kell, szóval számomra is felejtős. Amennyit tudok szerzek még, és veszek belőlük bónusz kártyacsomagokat...

PSN: Nifty_Ghostface

(#73082) Soucaller válasza TheProb (#73080) üzenetére


Soucaller
tag

Én is így látom, a kishal semmit nem kap :U , de legalább ez egy jó ok a raktár takarításra.

(#73083) maross válasza Ghostface (#73081) üzenetére


maross
veterán

kártyacsomagokat...csomagokat...csomagokat.. :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73084) eami válasza csaba951 (#73008) üzenetére


eami
Topikgazda

rendkívül "ügyesen" csak egy kártyából nem táraztam be a "Blase"-ből. Na melyiket veszik most stabilan €0.2 felett? :DDD persze ez nem jelent most még semmit, de poénnak jó :))

(#73085) genndy válasza TheProb (#73080) üzenetére


genndy
addikt

Nem, mert nekem is az első dolgom volt a liciteket megnézni, amikor láttam a több tízezres értékeket, röhögve raktam föl inkább a hónapok óta raktáramban rothaszkodó emoticonokat a piacra pár centért.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73086) TheProb válasza Ghostface (#73081) üzenetére


TheProb
veterán

az a vicc, hogy kártyacsomag se éri meg, de nagyon nem... Megint csak ha azt nézem hogy jobb esetben 80gem-et kapsz 1 törésért, na most 1000 kell a legtöbb, nevesebb címhez való pack-hoz, nem kell hozzá számológép hogy kijöjjön hogy eladni hatványozottan jobban megéri a dolgokat, mint betörni, főleg most, hogy felmentek az árak. :/

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73087) maross válasza TheProb (#73086) üzenetére


maross
veterán

az en szamologepem nem ezt mutatja, 15hatterkep*(0.03-0.02steamfee) = 0.15os szumma, egy 1000-1200gemes boosterert, amit jol megvalasztva mondjuk 50cent kijon belole. Persze nem mintha megerne ez az egesz akarmilyen szinten, ha az elpazarolt idodet nezed :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73088) RROD360


RROD360
tag

Hello mindenkinek! Remélem jó helyre írok. Szóval vettem itt ph-n egy CS:GO játékot ugyebár giftként kaptam , játszok is vele a mai napig . A steam pénztárcához kétszer adtam 10 ill 25 Eurot vettem is rajta egy játékot azért , hogy majd a steam piacot tudjam használni ( cs:go skinek miatt ) írta is , hogy 30 nap . OK , viszont a napokban kaptam egy piros kockában a steamen egy üzit amiben ez áll :

Úgy tűnik, hogy ezt a fiókot szabálysértő tevékenységre használták.

A Steam Támogatás megjelölte fiókod, mivel lehet, hogy szabálysértő tevékenységet folytattak róla. Lépj kapcsolatba a Steam Támogatással, hogy segíthessünk.

A probléma megoldásáig a fiók lehetőségei korlátozásra kerültek.

A vásárlás, ajándékozás, csere, tárgyak vásárlása és eladása a Közösségi Piacon és a cd-kulcs aktiváció letiltásra került.

További információk erről a témáról elérhetők itt: A Steam szolgáltatási szabályzata.

Na most írtam a support- nak amire csak automata levél jött vissza. Viszont az összeget visszautalták , a cs:go-s skinek ugyanúgy megvannak tudok játszani is de a piac elérhetetlen :( . Játékban dobál skineket amik rendesen megjelennek a raktáramba. A kérdés amire nem találtam sehol választ az , hogy ez a jelenlegi piacos felfüggesztés valamikor oldódik ? Tudom én még ezt használni , vagy érdemes lenne teljesen előről kezdeni ? Soha nem volt bannom , steam guard aktív volt végig ( jó hírben állva ) ezt írja. Tudom , hogy ez nem VAC BAN de mégsem látok reményt .. Kérek mindenkit aki tud érdemi tanácsot adni az ne tartsa magában . Köszönöm :R

(#73089) Csapoati válasza maross (#73087) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk elkezdtek szépen felszaladni a hátterek árai. Én két Gone Home-osat is eladtam (amik aztán nem túl felkapottak) 0,08-ért. De se így, se úgy nem éri meg ezzel sok időt eltölteni, ebben igazad van. Én 16-ról felhúztam 20-ra a szintemet, ennyit foglalkoztam vele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73090) csaba951 válasza RROD360 (#73088) üzenetére


csaba951
veterán

Azért van, mert rosszalkodtál! Valami olyat csináltál ami az SSA-ba ütközik. Ha jófejek, akkor egyszer visszaállítják a fiókodat a normál állapotba. Ha nem, akkor nem. Ilyenkor jobb ha új fiókot csinálsz.

Tényleg! Nem véletlenül, pénteken te is kihasználtad a GEMS exploitot, és gyártottál eladásra pár milliárd GEMS? :)

(#73091) laceszgamer válasza maross (#73087) üzenetére


laceszgamer
addikt

Legalább ki lehet szórni a sok fölös háttérképet, amúgy úgy is eladhatatlanok voltak. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#73092) maross válasza laceszgamer (#73091) üzenetére


maross
veterán

igen, erre jo, ki is szortam kb 50-et, es meguntam :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73093) TheProb válasza maross (#73087) üzenetére


TheProb
veterán

attól függ, hogy nézzük. Én úgy nem rakok be semmit marketre, hogy ne lenne 0,5 cent hasznom, így számolva nem éri meg a dolog.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73094) FollowTheORI válasza erahurka (#73017) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elején lehetett piacon is venni, nekem onnan volt egy csomó. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73095) TheProb válasza FollowTheORI (#73094) üzenetére


TheProb
veterán

amúgy később lehet majd megint venni, gondolom a licites móka után. Mert a gemek maradnak utána is bónuszpack hegesztésre.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73096) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Csak azt nem értem a piacon mért nem tudnak egy olyan opciót létrehozni, hogy automatikus felajánlás a legelső keresett áron... akkor nem kéne mindig beirogatni, hogy mennyiért akarom eladni stb.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#73097) #65537792 válasza laceszgamer (#73096) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mi ez a boosterpack csinálás gem-ből?

(#73098) laceszgamer válasza #65537792 (#73097) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom, én nem próbáltam még, de elvielg most nem is aktív, annyi a lényege, hogy gemből lehet booster packokat craftolni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#73099) joe-ker válasza laceszgamer (#73098) üzenetére


joe-ker
senior tag

Már miért ne lenne aktív? Profil-Kitűzők-Bónuszcsomag-készítő

(#73100) laceszgamer válasza joe-ker (#73099) üzenetére


laceszgamer
addikt

:D Estr 6 és 8 között nekem nem jött be, lehet akkor csak kicsit tul van terhelve a rendszer.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.