Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72451) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is sikerült kihasználnom az akciót. Sikerült 2+1 játékot vennem. Ebből kettőt terveztem is, a harmadikon pedig megakadt a szemem :)

Invisible, Inc.
The Marvellous Miss Take

és a +1

The Long Dark

És akkor most kerülöm a steamet, mert van még pár kecsegtető ajánlat :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72452) Csapoati válasza .LnB (#72451) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Long Dark nekem is tetszik (wishlisten is van), de meg sokallom az arat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72453) .LnB válasza Csapoati (#72452) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nagyon vagyok oda ezekért a túlélős játékokért. Ráadásul megvettem (azt hiszem idén év elején) a 7 Days to Die-t. És abba borzasztó nagyot csalódtam. Mondjuk én voltam a hülye mert a videókból gyanús lehetett volna, hogy mennyire rossz. De ennek a The Long Dark-nak tetszik a stílusa, hangulata.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72454) genndy válasza - = Zk = - (#72449) üzenetére


genndy
addikt

Igen, működik így.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72455) Ryder62


Ryder62
őstag

Na, nekem be is fejeződött a téli szél is :DDD

(#72456) tomsolo válasza .LnB (#72451) üzenetére


tomsolo
őstag

A Miss Take engem is csábít...

Én eddig a DeadCore-t húztam be, asszem új játék született vele a minden idők legnehezebb platformerei közt :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72457) .LnB válasza tomsolo (#72456) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is hallottam még a DeadCore-ról. Ez olyan mint a Portal csak nehezebb? (És nem portál kapuk vannak benne?) Szóval ilyen logikai cucc?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72458) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Eközben MK9Komplete régiózármentesen 409 Ft brazil barátainknál.

(#72459) -secret- válasza DeFranco (#72458) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pff... 10x annyiért vettem még.

(#72460) maross válasza DeFranco (#72458) üzenetére


maross
veterán

Koszi, be is huzom (10gb...sokallom). Max Payne 3 complete 1200, hotline miami 200. Metal Gear Rising regiorol tudna valaki mondani valami okosat?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72461) DJGABI válasza maross (#72460) üzenetére


DJGABI
addikt

elvileg jó, nincs már rajt zár: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#72462) Cheesus válasza maross (#72460) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az LA Noire Complete is jó áron van ott :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#72463) tomsolo válasza .LnB (#72457) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem, nem olyan.

Ilyen parkour szerű játék - de lényegében egy fps-jumping - de nagyon gyilkos.

A grafika jópofa, hangulata is ott van(ahogy kezdődik zseniális, valamint nekem végig a Kocka című film jut róla eszembe.) Nem csak ugrani kell benne, hanem közben lődözgetni is, meg gondolkodni szal nem egyszerű :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72464) cskamacska válasza .LnB (#72453) üzenetére


cskamacska
addikt

A Long Dark koncepciója nekem is tetszik, mert a ingujjamon jönnek már ki a zombis játékok, egy tisztességes Bear Grillz féle játék meglepően hiányzott.

Csak aztán kiderült, hogy az egyébként is szegényes tevékenységi listával rendelkező társak fő mozgatórugóját kivenni azzal jár, hogy a játék rendkívül tartaloméhessé válik, amit persze egy garázscég már nem tud kielégíteni, helyette buta korlátozásba kezdtek. Magyarul, ha a zombis játékok három fő tennivalójából a zombikat, és a szabad PvP-t kiszeded, akkor a szükségletek kielégítését nagyon érdekessé kellene tenni, ha pedig kicsit valószerűvé, akkor eszetlen nagy bejárható-felfedezhető terület kellene előkapni farzsebből.

Ehelyett van egy közepes terület tele random farkassal, pár perc alatt éhen akarsz halni, és egy kicsit később a ruha a szó szoros értelmében lefoszlik rólad, kereshetsz újat. Éés ebből áll a játék, _folyamatos és állandó_ guberálás, miközben imádkozol hogy ne dobjon a játék eléd vadakat.

Szegény 7 Days to Die legalább a Minecraftból lopott építős elemeivel elfedte az unalmas és idegesítően ismétlődő zombi-túlélő szakaszokat, nem a túlélésért játszol később, hanem hogy minél szebb lakhelyed legyen, minél szebb környezettel, minél több kraftolható elem felhasználásával. A randomizálás bepeccselődése után a térképet sem lehet teljesen megtanulni.

Itt viszont nem látom mi lenne a játék vonzereje, ha már felfedezted a térképet. Folyamatosan újabb gatyát keresgélni? :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#72465) Csapoati válasza cskamacska (#72464) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Real Life Simulator. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72466) .LnB válasza cskamacska (#72464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te most nagyon el akarod venni a kedvem :) Most mikor már megvettem :) Nembaj, tetszik a táj. Valameddig csak el leszek vele. Ilyen töltelékjátéknak szánom.

(#72463) tomsolo Megnéztem egy videót róla 3percre rá már meg is vettem (ebből 2:30mp volt a trailer) Nagyon jónak tűnik!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72467) Ryder62


Ryder62
őstag

Kíváncsi leszek erre a Venishingre. Hogy valóban 2-3 órás-e.

(#72468) .LnB válasza Ryder62 (#72467) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Vanishing of Ethan Carter
Erre gondolsz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72469) warcat válasza maross (#72460) üzenetére


warcat
veterán

Metal Gear Rising-ot most vettem meg nuuvemen, 4.19€ gond nélkül aktiválódott.

EA: It's in the crate!

(#72470) BomiBoogie válasza Ryder62 (#72467) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Legyen mondjuk 4-5 legalább, ez nem az a rohanós műfaj. És érdemes egyszerre 1-2-t rászánni, ugyanis autosave-es a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#72471) KubanitoS válasza Ryder62 (#72467) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én megvettem, most töltöm, majd beszámolok róla, ha érdekel valakit. :DDD Trailer alapján kifejezetten jónak tűnik, én szeretem ezt a stílust.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72472) eami válasza warcat (#72469) üzenetére


eami
Topikgazda

be sem engedi rakni a kosárba, azt írja hogy nem elérhető a régiómban, pedig ennyiért instant get lenne :\

[ Szerkesztve ]

(#72473) FollowTheORI válasza eami (#72472) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez már csak IP trükközéssel megy. Hola! :)

Egyébként a 75% akkor várható steam-re is majd hamarosan. Az meg úgy 5 EUR lesz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72474) eami válasza FollowTheORI (#72473) üzenetére


eami
Topikgazda

ja hát én annyira nem trükközök, akkor majd steamen :)

(#72475) - = Zk = - válasza genndy (#72454) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem valahogy nem

le kell törölni a steamet, mint az originnél?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72476) regener válasza - = Zk = - (#72475) üzenetére


regener
veterán

Nem, elkezded letölteni majd bezárod a steamet. Utána bemásolod a játékmappát a common mappába, majd a hozzá tartozó appmanifest_xxxxx.acf fájlt, az xxxx helyén az id-t ugy tallod meg hogy az a steam store id-je a játéknak és ezzel felülírod am ár meglévő acf-et.

Utána a downloading mappából kitörölhetsz mindent.

(#72477) KubanitoS válasza - = Zk = - (#72475) üzenetére


KubanitoS
veterán

Meg kell keresni a játék helyét a gépeden, oda bemásolni a kapott fájlokat, majd sztím könyvárban jobb klikk/install a játékra és ekkor elméletileg ellenőrzés után csak a szükséges fájlokat tölti majd le.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72478) - = Zk = - válasza regener (#72476) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a common mappát hova hozza létre?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72479) #41133696 válasza - = Zk = - (#72478) üzenetére


#41133696
törölt tag

Steam\SteamApps\common

(#72480) - = Zk = - válasza #41133696 (#72479) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondolom ahova a gémet letölti, oda csinálja....
mert nekem a C-n van jelenleg a steam

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72481) #41133696 válasza - = Zk = - (#72480) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, minden olyan meghajtóra pakol, ahova játékot tölt.

(#72482) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

tök mindegy mit csinálok, folytatja a letöltést. akármit másolok neki akárhova -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72483) #41133696 válasza - = Zk = - (#72482) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mennyire lassú az Interneted? Ha éjszaka úgy hagyod, nem tölti le?

[ Szerkesztve ]

(#72484) - = Zk = - válasza #41133696 (#72483) üzenetére


- = Zk = -
félisten

693.2 KB/S a legmagasabb érték -.-
és ugye nem egyedül használom ezt a netet. vagyunk rajta 4en -.-

mind1, ígyhagyom... köszönöm nektek (Y)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#72485) maross


maross
veterán

enhanced steam most mar oriasi ablakot tesz ki a bongeszobe..raadasul azt se latom tole hogy meddig tart az akcio, azt se hogy mi van az adott jatekcsomagban, valami otlet hogy lehetne odebb kenyszeriteni?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72486) genndy válasza - = Zk = - (#72482) üzenetére


genndy
addikt

Ha már elkezdted letölteni, akkor nem szereti a másolgatást. Menet:
1. Elhozod a komplett játékot a haverodtól. Nem a biztonsági másolatot, nem a tömörítetett, a komplett játékmappát ahogy a gépén fönt van, a segédprogikkal meg thirdpartyval meg mindennel. Az a legjobb ha a komplett mappastruktúrával hozod (Steam/steamapps/common/blablablaajátékneve)
2. Bemásolod a te gépeden a megfelelő helyre. Ezért érdemes a mappastruktúrával együtt menteni. Nem a downloadba, nem a cachebe. A saját könyvtárába.
3. Elindítod a telepítést. Nem kell pánikba esni, nem írja külön hogy mit csinál. Te azt látod hogy "letölt", de ami megvan azt csak ellenőrzi. Ha valami nem stimmel neki, azt úgyis felülírja.
4. Amikor végzett, elindítod, játszol.

Ez a módszer nekem kb. 8 éve működik, de legalábbis azóta amióta használom a Steamet és rájöttem hogy ilyen intelligens. Viszont szándékosan nem pakolgatok sehova, egy darab Steam könyvtáram van (ha SSD-zni akarok, akkor symlinkelek).

maross: milyen ablak? Nekem nincs semmi. Rakj képet.
Egyébként vannak beállításai, ott nézz körül.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72487) Mate válasza maross (#72485) üzenetére


Mate
nagyúr

Óriási ablak? Nálam nincs semmi ilyesmi.

Lehet büdös van és azt akarja, hogy szellőztess :D

(#72488) #97716736 válasza Mate (#72487) üzenetére


#97716736
törölt tag

:C

(#72489) freeknight


freeknight
őstag

Egyébként hogyan lehetséges brazil barátainktól vásárolni (nuuvem.com), ha most már 1 hónapig nem lehet tradelni a gifteket?

(#72490) DeFranco válasza freeknight (#72489) üzenetére


DeFranco
nagyúr

keyt kapsz

(#72491) xrvman


xrvman
őstag

nuuvem comrol talán a Mortal Kombat Komplete Editiont megvenném. Brázishül nem tudok :)
Hogy mi merre hány méter klikk a reg, stb?

(#72492) Ryder62


Ryder62
őstag

elég csúnyán le van halva a steam

(#72493) DeFranco válasza xrvman (#72491) üzenetére


DeFranco
nagyúr

chrome automata fordítót ráengeded és értelemszerű

több meló leírni kiszótárazni mint megcsinálni.

(#72494) Samus


Samus
addikt

De jó, hogy nem vettem meg tegnap a Wolfenstein-t. Megkapta a 66%-ot.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72495) chungee


chungee
addikt

Estét!

Ez magyar felirattal van-e ellátva:F

(#72496) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék tőletek. :B
Alienware Arenan Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms Boost kódokat osztogatnak (konkrétan csak XP boostot ad, így azoknak jó, akik játszanak is a játékkal). Nem igazán szeretnék bereggelni még vagy 20-30 accountot, ezért ha valaki nem használná és igényelne nekem, azért egy hatalmas köszönömmel tudnék fizetni! :))

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#72497) tomsolo válasza Hunbeast87 (#72496) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72498) igorguzmov válasza Hunbeast87 (#72496) üzenetére


igorguzmov
tag

Küldtem egyet.

(#72499) eami válasza Hunbeast87 (#72496) üzenetére


eami
Topikgazda

én még nem küldtem :)

(#72500) Cheesus


Cheesus
senior tag

Csak most tűnt fel, de eddig is csak azokat a játékokat mutatta az "Aktivitás" menüben a Steam, ami az áruházon belül lett vásárolva? (tehát cd-kulcsokat aktiválva azokat nem jeleníti meg?)

https://www.twitch.tv/csehla

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.