Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73501) szami777 válasza eami (#73498) üzenetére


szami777
addikt

Ez jó hír, köszi az infót.
Kivárok, addig nem veszek semmit sale-n.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73502) student


student
őstag

;]

[ Szerkesztve ]

(#73503) Hunbeast87 válasza csaba951 (#73500) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Az hogy lvl 300 lett a nyári kitűzője, annak mi köze van a mai sale kezdetéhez? :U

Mellesleg 5000xp nem is árt, ha már annyi pénzt beleöltek :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73504) csaba951 válasza Hunbeast87 (#73503) üzenetére


csaba951
veterán

Jogos! :R
Ahogy a mondás is tartja, ha van egy kalapács a kezedben, hirtelen mindent szögnek nézel!

[ Szerkesztve ]

(#73505) Pedro78


Pedro78
senior tag

~7x44 perc es vege az aukcioknak, utana maradnak ezek a kovek valutanak vajon?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#73506) FollowTheORI válasza Pedro78 (#73505) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Utána szépen visszaesik az értékük a belőlük kinyerhető booster pack-ok és kártyák áraira... :)

És ez fog utána mindent meghatározni, a hátterek is valszeg visszaolcsósodnak valamennyire, mivel nem lesz már rájuk igény akkora.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73507) Hunbeast87 válasza FollowTheORI (#73506) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Biztosan így lesz, már most is esik az áruk vissza.. A licitek után pedig senki sem fogja venni a csomagokat csak azért, hogy booster packokat gyártson belőlük.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73508) csaba951 válasza Pedro78 (#73505) üzenetére


csaba951
veterán

Megmaradnak, még a Holiday Sale lejárta után is! :DDD
Persze nem valutaként (mert az lehetetlen), hanem devizaként.

Kövekre nem vonatkozik a 7 napos MArket tiltás, szóval valószínű, hogy a Sale alatt egyfajta pénzként fognak funkcionálni. Bár ennek nem sok értelme lesz a legutóbbi gift vásárlási, aktiválási korlátozásokat figyelembe véve... :(

(#73509) Pedro78 válasza csaba951 (#73508) üzenetére


Pedro78
senior tag

Na mert akkor a maradekot meg elverem kurvakra valami olocsosagra...eddig egy van helsing 2 komplett meg egy space hulk lett, bar ez utobbinal erdekelne par velemeny, mert metacritic alapjan nem sok jora szamithatok, (szeretem w40k vilagot), viszont user ertekelesek alapjan meg ok a cucc.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#73510) cskamacska


cskamacska
addikt

Hát ez az aukciós dolgot eléggé elkeféltem, nulladik lépésben már akkor, mikor még 3-4 centért voltak a 80-100 gemes community cuccok és TUDTAM hogy emelkedni fognak, de nem csináltam semmit.

Most a végére meg gondoltam nyerek valamit for teh lulz(igen, pont akkor, mikor a zemberek a maradék gemjeiket szórják el bármire ami a kezük ügyébe kerül :DDD ), de az egyik legérdektelenebb játéknál is az utolsó utáni pillanatban rám licitálnak pár gemmel, így nem nyerek ugyan semmit, de folyamatosan én maradok az első és még visszakozni sem tudok. :B Aukciós botok dübörögnek érzem. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73511) csaba951 válasza cskamacska (#73510) üzenetére


csaba951
veterán

>és még visszakozni sem tudok

Mert? Ott van a Cancel gomb. Visszateszi a Gems-et az Inventory-ba.

>az utolsó utáni pillanatban rám licitálnak pár gemmel,

Az utolsó 2 percben kezdjél el licitálni arra ami érdekel! Én mindig 10 Gems-et dobtam rá a legnagyobb licitre. :)

(#73512) #80319232


#80319232
törölt tag

Aki szereti a grand strategy játékokat, annak kötelező beszereznie a Crusader Kings II-t, -75%-os leárazás van. (ha jól emlékszem, még pár óra van hátra.) :)

(#73513) Bluerainbow válasza cskamacska (#73510) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Összesen 12 játékot sikerült nyernem liciten. Reggelente volt az árfolyam a legalacsonyabb. Az utolsó 1 percben kell folyamatosan nyomkodni az f5-öt , és ha véletlenül valaki rád licitált , azonnal emelni 5-10 el. Szerintem nem voltak botok. Én kraftoltam az inventoryaim-ból 15000 gemet + vettem 0,49 centért 10000-et. Ennyi volt a befektetés. Több játékot szereztem 3 nap alatt , mint az elmúlt 1 hónapban összesen. Egyszer annyira gyorsan sikerült nyomogatnom az f5-öt , hogy rögtön miután megnyertem az adott játékot , ujra kipakolt licitet a részemről és mivel senki sem ajánlott többet , 45 perc múlva megnyertem még egyszer ugyanazt a játékot . (vissza akartam vonni , de ha te vagy az első , nem lehet visszavonni , csak ha rád licitálnak). Majd megy a BG-re.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#73514) Kal-El válasza Bluerainbow (#73513) üzenetére


Kal-El
senior tag

Le merem fogadni, hogy 7-8 fele volt a legalacsonyabb.

(#73515) Bluerainbow válasza Kal-El (#73514) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ti időtök szerint 5-6 fele

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#73516) #79621120


#79621120
törölt tag

(#73517) cskamacska válasza csaba951 (#73511) üzenetére


cskamacska
addikt

Tudom hogy megy a másodperc számlálós auction sniping, 2005-2007-ben ölre menő licit csatákat nyomtam vaterán(pföj, hogy mivé lett azóta :((( ), a gondom az (volt), hogy a más még jobban csinálta, puhatolás(azaz nem csak meglőtte a duplájával) meg a túllövés meg volt neki pillanat alatt. Egy nóném cuccnál! El nem tudom képzelni mi mehet a nagyobb értékeknél. :DDD

lackó: Van ám nekünk egy cuki kis EU2 régiónk is, nem teljesen hülye a Valve, hogy Németországgal vegyen egy csoportba, csak a legtöbb kiadó toszik rá obitális magasságból, és ide is a frankfurti árakat pakolják annyira nem számítunk. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73518) maross válasza #79621120 (#73516) üzenetére


maross
veterán

[link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73519) maross


maross
veterán

Origines ruszkaja Crysis 3 es Mass Effect 3 angol vagy magyar nyelvvarazslas lehetseges?

crysis 3 ezt beprobalom.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73520) Shepherdke válasza maross (#73519) üzenetére


Shepherdke
tag

Az ME3 az csak orosz nyelvet tartalmaz. De le lehet angolsítani.

(#73521) szami777 válasza maross (#73519) üzenetére


szami777
addikt

Én yuplay.ru-n vettem crysis 3-at, be tudtam tenni az angolt.
Ez alapján csináltam: [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73522) djculture válasza maross (#73519) üzenetére


djculture
félisten

crysis 3-nál lehetséges azt tudom mert nem is igy van meg..

(#73523) maross válasza szami777 (#73521) üzenetére


maross
veterán

Koszi, ez gyorsabban jon, amit en talaltam 5-11 ora kozott pattog az 500megas filera.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73524) warcat


warcat
veterán

Na már csak 1 perc jujj jujj.

EA: It's in the crate!

(#73525) maross válasza warcat (#73524) üzenetére


maross
veterán

Ott is van. Metal gear solidot magyarazza mar el valaki, ez is valami sorozat lesz, es kulon kell fizetni a reszekert?

Euro truck simulator 2 - christmas bundle, valami kis ujdonsag, csak par centtel dragabb mint a gold.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73526) Ryder62


Ryder62
őstag

Hát elég ratyi a kinézet. Kb mint a standard főoldal.

(#73527) gmx9


gmx9
aktív tag

Lehet borul a kártyás dolog, mert már az első szavazásért lehet kapni (azaz már most mindenki kaphat egyet).

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#73528) oriic válasza warcat (#73524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na tessék, Metal Gear Solid ma jelent meg, meg is kaptam a szép kis leárazását. :C

#73525) maross

A Metal Gear Solid V Phantom Pain jövőre jön. A Ground Zeroes ennek a játéknak a prológusa. Egy nagy pálya, néhány küldetéssel, pár órás móka. De persze a jobbak 2-3 perc alatt befejezik. (komoly)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#73529) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mindjárt jön a fikaáradat. ;]

***

(#73530) bul07


bul07
nagyúr

És jól látom hogy csak szavazás van semmi más , de lehet hogy még be fognak rakni valamit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73531) szami777 válasza gmx9 (#73527) üzenetére


szami777
addikt

Szavaztam, de 6 perce kezdődött a sale, hogy írhatja ki máris a játék alá, hogy győztes?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73532) x_o_n válasza gmx9 (#73527) üzenetére


x_o_n
veterán

de 24-óránként 1x ....

(#73533) Źşë'


Źşë'
addikt

nyomtam ég egy licitet, elvileg meg is nyertem, de mintha beragadt volna a dolog és nem adott semmit, se játékot se a köveket vissza, remélem betudható a túlterhelésnek...

// 10 perc elteltével betolta a tárolóba :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#73534) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

0,14-ek a kártya árak... eddig emlékeim szerint 0,25 felett voltak. Tavaly stb...

(#73535) eami válasza -secret- (#73534) üzenetére


eami
Topikgazda

meglátjuk, így hogy első szavazásra ad, nyilván most tolja kifele mindenki.

(#73536) Samus


Samus
addikt

Gyakorlatilag ugyan annyi szavazásért jár a kártya, mint eddig, csk most nem 8, hanem 24 óra a közösség választása. A főoldal pedig. Ez az animáció elég csillámpónis :D

Kezdődik...503...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73537) morvaigaben válasza -secret- (#73534) üzenetére


morvaigaben
tag

Szerintem rohamosan fog esni az ára, mivel már nem 3 hanem 1 szavazat után jár kártya.

Mondjuk az is igaz, hogy 1 naponként vált, szal nem igazán számoltam ... :B

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#73538) x_o_n


x_o_n
veterán

a colint be is huztam,de a van helsing 2c..ehh remélem lesz még kedvezöbb

(#73539) Amur


Amur
addikt

A CIV5re vajon várható a -75% több? Eddig mindig ennyi volt amikor agyaltam rajta.(alapból a 4 a kedvencem,de a sorozat minden darabját be akarom gyüjteni,csak nem mindenÁRON)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#73540) htc07


htc07
addikt

ebből veszek pár ezer darabot :C

kattintani ér

[ Szerkesztve ]

(#73541) Anonymus X válasza Amur (#73539) üzenetére


Anonymus X
tag

A 73502-es hozzászólásban lévő kép segíthet a döntésben.

Ennél nagyobb leárazása a téli vásár alatt nem várható, mert a napi ajánlatok között van.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#73542) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No szavazásért most kaptam egy kártyát, ami 0,11-et ér. Érdemes megtartani és később eladni, vagy alakítsam gemmé(20gem) vagy adjam el most? :D

(#73543) djculture

:DDD Eddigi akciózások kimaradtak, de most összegyűjtöm amit lehet. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#73543) djculture válasza oriic (#73542) üzenetére


djculture
félisten

Add el a picsába majd Csaba összevásárolja :D

(#73544) Kiki18


Kiki18
őstag

Srácok, a karácsonyi tumultus mitt nem tudok most játszani?:D

(#73545) Wolverine válasza morvaigaben (#73537) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugyanannyi kártyát kap mindenki, mint eddig. Csak nem kell 8 óránként csekkolni, elég naponta egyszer :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#73546) warcat válasza Wolverine (#73545) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem azért esett be így az áruk,mert másnak is így megy a matek mint feljebb ;]

EA: It's in the crate!

(#73547) BigBlue69 válasza djculture (#73543) üzenetére


BigBlue69
őstag

Csaba vagdossa az ereit.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#73548) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

így hogy csak 1et kell kattintani naponta és nem egész nap a gép előtt ülni vagy 20x annyi kártya lesz.

/s

(#73549) oriic válasza htc07 (#73540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Forge már nem is elérhető. :D Legalábbis nincs sehol gomb, hogy megvegyem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#73550) djculture válasza oriic (#73549) üzenetére


djculture
félisten

Köcsögösködnek erősen, dishonoreden is 80 volt most meg 50 és el is tünt a fenébe az ikonja a főoldalról. Biztos megszaladtak a százalékok és túl olcsó volt egykét dolog.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.