Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72301) Sonja


Sonja
veterán

Az utóbbi 2 hétben már vagy 5 ismeretlen próbált felvenni barátnak. A profiljuk vagy le van tiltva (privát), vagy épp csak akkor regisztráltak (1-2 napja). :U Egyiket felvettem, kíváncsiságból. Rögtön nyomja a chat-be, egy rövidített linket, hogy ezek a cuccai vannak, és cserélne. Mondom, írj egy normális linket, ne rövidítésest. Erre ugyan azt válaszolja. :W Rögtön nyomtam is egy block-ot. :((( Kezdenek elszaporodni ezek az átverős emberek?! :o

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#72302) Samus válasza Socket A (#72300) üzenetére


Samus
addikt

Vársz, válaszolnak, és ha mindent helyesen adtál meg, megoldják a problémát. Tudod, hogy két-három nap is lehet az átfutási idő.

Más: lejárt a bankkártyám, megvan az új. Nemsokára (elvileg) őszi vásár. Ha új fizetőeszközt adok hozzá, akkor mit bukok? Csak a trade-t, és/vagy a market használatát, és/vagy vásárolni nem tudok egy hétig? Csak mert mindhárom kellene a vásár alatt.

Vagy használjak Paypal-t a vásárlásra?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72303) freeknight válasza Samus (#72302) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem használj paypalt. Egyszerűbb, gyorsabban regisztrálhatod a kártyát, és biztos nem futsz bele vásárlás vagy trade felfüggesztésbe.

(#72304) FollowTheORI válasza Samus (#72302) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha van meglévő Paypal akkor az mindig jobb.

Eleve lehet több kártya is hozzárendelve, és pont ezért is jó mert mögötte lecserélheted bármikor a fizetési eszközt/forrást, "kifelé" a boltok felé semmi sem változik gyakorlatilag.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72305) Samus


Samus
addikt

Van meglévő PP, hozzá is adtam az új kártyát, vásároltam is már vele eBay-en, akkor ezt használom majd. De az nem számít új fizetési eszköznek? Eddig csak a régi kártyával fizettem Steam, mindig.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72306) genndy válasza Samus (#72302) üzenetére


genndy
addikt

Semmit. Nekem is szeptemberben járt le, cserélték, és nem volt semmi tiltás. Ilyenkor a kártyaszám nem változik, csak a ccv. Steamet viszont csak a szám érdekli, a ccv-t úgyis mindig meg kell adni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72307) Samus válasza genndy (#72306) üzenetére


Samus
addikt

Nekem változott a kártyaszám is (pedig teljesen ugyanolyan kártyát kaptam). Vagyis az utolsó kettő blokk (xxxx-xxxx) változott, meg a CCV és persze a lejárat.

Akkor mindenképp szívok? Vásárolni legalább tudok a tiltás alatt, csak a market/trade-re vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72308) freeknight válasza Samus (#72307) üzenetére


freeknight
őstag

Hát ha kapsz is vásárlásra valami szünetet, az csak a kártyára vonatkozik, de a paypalen akkor is tudsz vele fizetni, mert a steam azt ugye nyilván nem látja milyen kártya van a PP acc mögött.

(#72309) Socket A válasza Samus (#72302) üzenetére


Socket A
aktív tag

már 3 napja volt remélem holnapra jó lesz :((

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#72310) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Ez most komoly,hogy miután újra raktam a rendszert addig nem tudom telepíteni a Cod Aw-t lemezről amíg nem kapok egy emailt amiben van egy visszaigazoló kód?
Ami már legalább egy órája nem jön meg.

(#72311) Csapoati válasza Dzsabba (#72310) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Freemail? Citromail?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72312) Dzsabba válasza Csapoati (#72311) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

indamail

(#72313) mepet válasza Dzsabba (#72310) üzenetére


mepet
addikt

Nekem rendszerint 1 és 10 másodperc közötti idő szükséges, hogy megérkezzen az az email. Biztos jó email fiókban keresed? Spam könyvtárban nézted?

(#72314) csaba951 válasza Dzsabba (#72312) üzenetére


csaba951
veterán

Szokjál le róla!
Helyette: gamail/hotmail/yahoo - válaszd ki ami a legkevésbé antipatikus!

[ Szerkesztve ]

(#72315) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Most jött meg spam mappába.
Ennyit várni egy email-re.... Végül is a lényeg,hogy megjött.

Van gmail fiókom is,de ez az indamail vagy is vipmail fiókom körülbelül 15 éve megvan és már hozzám nőtt. :)
Viszont most nézem,hogy meg lehet változtatni az email címet.

[ Szerkesztve ]

(#72316) ViharVadász válasza Dzsabba (#72315) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én mondjuk mindenkinek ajánlom, hogy Steam-re Gmail-t érdemes használni, és az e-mailre is bekapcsolni a kétlépcsős azonosítást. Ezzel növelve a biztonságot.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72317) Csapoati válasza ViharVadász (#72316) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyrészt, másrészt meg gmailre azonnal megjön a levél kb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72318) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Miért tölt le 100 megás műhelytartalmakat a Steamem a CS:GO-hoz, mikor a játék nincs is telepítve?
Sourca van csak fent Cséből.

(#72319) ollie válasza akosxyz (#72289) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a legjobb megoldás, ha megveszed neki egy külön accountra a Forma 1-et, és nem kell trükközni.

***

(#72320) ViharVadász válasza FoxiestFox (#72318) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia!
Nem lehet, hogy valamire fel vagy iratkozva a Műhelyből és az frissült? Nekem Skyrim-nél volt ez, hogy nem volt fent de töltögetett dolgokat onnan.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72321) FoxiestFox válasza ViharVadász (#72320) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem hiszem... sosem használtam komolyabban a GO-t, a Source-t jobban kedvelem.
Hol tudom megnézni, mire vagyok feliratkozva?

#72322 ollie: Na de most tényleg már, wtf? :D

[ Szerkesztve ]

(#72322) ollie válasza FoxiestFox (#72318) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hiányzol neki, és ezzel jelzi, hogy ideje telepítened.

***

(#72323) ViharVadász válasza FoxiestFox (#72321) üzenetére


ViharVadász
őstag

http://steamcommunity.com/id/dy1ng/myworkshopfiles/ Itt oldalt lesz egy olyan szöveg, hogy Feliratkozott elemek, ha rámész kimutassa mikre is iratkoztál fel. Bocsi, csak most találtam meg.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72324) FoxiestFox válasza ViharVadász (#72323) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösz.
A Hotel Gellért mapra vagyok feliratkozva.
Már csak valami opció kéne, hogy ugyan ne töltögessen fölöslegesen. :)

(#72325) ViharVadász válasza FoxiestFox (#72324) üzenetére


ViharVadász
őstag

Úgy tudom, csak úgy lehetséges leállítani ezeket a frissítéseket, ha leiratkozol róla. Más módot eddig nem találtam rá. :( Talán ha berakod kedvencekhez, leiratkozol róla. Majd ha elővennéd valamikor, akkor a kedvencekből feliratkozol rá újra.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72326) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Ma van a hülyék világnapja?8 privát profilos, lvl 0-ás emberkét kellett blokkolnom, mert barátkozni szerettek volna ismeretlenül a profilommal. :(((

[ Szerkesztve ]

(#72327) tomsolo válasza Hokunda (#72326) üzenetére


tomsolo
őstag

scammerz

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72328) eami válasza Hokunda (#72326) üzenetére


eami
Topikgazda

én még csak lvl44 vagyok de ha meglesz a 80 akkor majd felveszlek :)

(#72329) Samus


Samus
addikt

Feltűnően kevés cím van Weeklong Deals-ben. Viszont december első napjáig tart az akció. Sale esetén nem a kezdőnapig (csütörtök estig) szokott tartani, vagy eleve nincs is egész hetes akció?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72330) ayo válasza Samus (#72329) üzenetére


ayo
addikt

szerdától 6 napig lesz, ha tartják a szokást.

http://jateknaplo.blog.hu

(#72331) genndy válasza Samus (#72329) üzenetére


genndy
addikt

Volt már hogy belenyúlt, asszem pont a Weeklong.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72332) FoxiestFox válasza Samus (#72329) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem tartogatják a puskaport az ünnepekre.
Tegyék csak, van pár cím, amiket szeretnék.. Wasteland 2, This War Of Mine, Stanley Parable, Talos Principle, hjaj, nehéz december lesz..

(#72333) eami válasza FoxiestFox (#72332) üzenetére


eami
Topikgazda

én az összes játékot szeretném :O

(#72334) FoxiestFox válasza eami (#72333) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mármint a Steamen lévő összes játékot? Minek? :DDD

(#72335) eami válasza FoxiestFox (#72334) üzenetére


eami
Topikgazda

természetesen kijátszani mindet :)

(#72336) Agyzuzo válasza eami (#72335) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Persze, csak azt akarod hogy megüssön a guta. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#72337) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Anno,amikor még a Playfire rewardok értek is valamit,többször is használtam a Steam Achievement Manager-t.
Ha valamiért adtak GMG creditet,akkor annak a játéknak az összes achiját feloldottam.
Most viszont szeretném "rendberakni" a profilomat,és elkezdtem visszaállítgatni azoknak játéknak az achievementjeit,mert zavar,hogy ott vannak azok mellett,amikért tényleg megdolgoztam.
Viszont maradt pár db 100%-osra teljesített játék még így is,amiknek a teljesítményeit nem tudom visszazárni,mert éppen ingyenes hétvége alatt húztam ki belőlük a creditet,és jelenleg nem birtoklom őket.

Lehetséges SAM-el,vagy más módszerrel visszazárni olyan játékok teljesítményeit,amik nincsennek meg,vagy pedig mindenképpen meg kell vásárolnom őket?

(Ha igen,akkor ugyanitt HB-s Primal Carnage-t keresek :W )

[ Szerkesztve ]

(#72338) AAntii


AAntii
őstag

Vajon a karbantartók rokonsága ilyenkor reggelig csuklik? Nem az első eset mostanság, hogy ilyenkor bevágnak egy frissítést vagy karbantartást.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#72339) -secret- válasza AAntii (#72338) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mikor tegyék?! Fő 'játék' időben?

(#72340) Csapoati válasza AAntii (#72338) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ize, mikor csinaljak inkabb, este 8-kor? Nincs olyan idopont, amivel ne szivna valaki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72341) -secret- válasza Csapoati (#72340) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mellesleg, hogy a f*szomba lehet játszani éjszaka, örülök, hogy alhatok ha hazaérek. :DDD

(#72342) akosxyz válasza ollie (#72319) üzenetére


akosxyz
senior tag

A 14-es F1-et úgyis már egy új account-ra veszem meg neki :) Akkor meg már nem fog játszani a 13-sal :D

(#72343) genndy válasza Heavyrain (#72337) üzenetére


genndy
addikt

SAM-ben lehet játékot ID alapján hozzáadni, ha éppen nem mutatja, de ez is csak olyanra vonatkozik ami egyébként megvan, accountodhoz van rendelve, úgyhogy simán lehet hogy az ingyenes hétvégéseket ezzel se fogod tudni visszacsinálni, meg kell venni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72344) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az normális, hogy a Steam böngészős csete ne töltődik be, azt mondja, "this webpage has a redirect loop"?

Tegnap ilyet nem csinált, próbáltam a böngésző cache törlését, de az sem segített.

(#72345) eami válasza BomiBoogie (#72344) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem nem normális :DDD

(#72346) cskamacska


cskamacska
addikt

Scammers like this

"Changes to gift tradability November 25

All new games purchased as a gift and placed in the purchaser's inventory will be untradable for 30 days. The gift may still be gifted at any time. The only change is to trading.

We've made this change to make trading gifts a better experience for those receiving the gifts. We're hoping this lowers the number of people who trade for a game only to have the game revoked later due to issues with the purchaser's payment method."

tl;dr: Biztonságos játék cserének lőttek, ha nem régi játékról van szó.

Petíció ellene ;]

Petitioning Valve - Reverse the recent policy change on newly purchased Steam game gifts.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#72347) BomiBoogie válasza eami (#72345) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sejtettem, de kérdés, van-e erre valami megoldás?

Láttam régebbi fórumos bejegyzéseket, ahol ugyanezért nem volt elérhető a Market stb.

(#72348) csaba951 válasza cskamacska (#72346) üzenetére


csaba951
veterán

>Biztonságos játék cserének lőttek, ha nem régi játékról van szó.

Pont ellenkezőleg! Ezzel sokkal kevesebb kellemetlenségre lehet számítani a cserénél.

Mostantól a csere egy prémium szolgáltatásnak számít. A tradereknél a vevők választhatnak, hogy "olcsón" vesznek nem tradelhető gift-et vagy drágábban olyat ami tradelhető (és nagyobb eséllyel nem szedik le utólag).

Amit negatívan érint az új rendszer az a nem tradelhető gift <-> kulcs, item csere. Ezt ezentúl nem lehet megoldani 1 traden beül. Tehát ha valami gond van a gift-tel, akkor nem kapod vissza utólag a kulcsaid, itemjeid.

>Petitioning Valve - Reverse the recent policy change
>on newly purchased Steam game gifts.

Miután ezt most meglépték, kizártnak tartom, hogy visszaállítsák! Új fiókoknál amúgy is így van, most a régi fiókokon is ezt alkalmazzák. Nincs ezzel semmi baj! :)

[ Szerkesztve ]

(#72349) eami válasza csaba951 (#72348) üzenetére


eami
Topikgazda

de ha nem lenne bejáratott ügyfélköröd, akkor neked is gond lenne nem? vagy be szoktál tárazni előre a játékokból?

(#72350) maross válasza csaba951 (#72348) üzenetére


maross
veterán

de, eppen eleg baj van vele. pl az, hogy a tradek 90+ szazaleka nem az "uj premium szolgaltatas" keretein belul fog zajlani, mert a franc se akar egy honapot varni (+ ki tudja mi lesz egy honap mulva, tuti nem ennyi lesz az ara), mikor most akcios az a franya jatek.

Sokkal tobb scam lesz, es mégis kevesebb gondja a valvenak. Es ugye az utobbi szamit.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.