Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72601) Samus


Samus
addikt

Előfordult már olyan, hogy egy megvásárolt játék később régiózáras lesz, és nem lehet játszani? Nagyon szemezek az Amazonos South Parkkal, lehet is aktiválni nálunk (A BestBuy topikban megerősítették), de Uborkaszoft a kiadó (csodálom, hogy nem UPlay-es), kicsit tartok tőle.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72602) genndy válasza Samus (#72601) üzenetére


genndy
addikt

Igen, Witcher 3-al csináltak valami ilyesmit. Viszont az SP már régebben megjelent, kevésbé valószínű hogy most kezdenék régiózni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72603) kriszpontaz válasza Amur (#72592) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kapcsold a kliensed offline-ba, és ő játszhat tovább nyugodtan, te meg játszhatsz offline-ban (persze csak akkor ha nem akarsz multizni). Így megoldható a 2 kliens együttes használata. Valamint ha a megosztást használó (uncsitesóm tapasztalata alapján) megosztott játék indítása után (tehát játékon belül van) megszakítja az internet kapcsolatát, a játékból nem lépteti ki a Steam. Tehát még mindig van kiskapu.

(#72604) Heavyrain válasza Skilly (#72581) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha azóta nem vetted volna meg,akkor most 7.02€ a BL2:GOTY

[ Szerkesztve ]

(#72605) De4d


De4d
őstag

Lehet tudni mikor indul a "téli sale"? Steamen elsősorban, vagy ahol még "jó" akciók szoktak lenni steam játékokra.

Minden jó, ha a vége jó!

(#72606) ayo válasza De4d (#72605) üzenetére


ayo
addikt

sztem olyan dec 18 körül

http://jateknaplo.blog.hu

(#72607) FollowTheORI válasza croli (#72549) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs ilyen összefüggés, de általában igen. De mindig ellenőrizni kell külön.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72609) gmx9 válasza ayo (#72606) üzenetére


gmx9
aktív tag

Ahhoz képest nem olyan rossz ez az őszi sale, hogy nyakunkon van a téli. Persze esélyes, hogy télen sok játék megkapja ugyanezeket a leárazásokat.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#72610) De4d válasza gmx9 (#72609) üzenetére


De4d
őstag

Én abban bízom hogy a már meglévők kapnak nagyobbat.
A kívánság listám 90% kapott, csak hát 30%-t kb, amivel sokkal beljebb nem vagyok. :(((

Minden jó, ha a vége jó!

(#72611) warcat válasza De4d (#72610) üzenetére


warcat
veterán

Nem lesz nagyobb % semmire,ez benne volt a levélben is amit kiszivárogtattak,ez a vásár már gyakorlatilag a karácsonyi,2 hét szünettel közben,"játék"nélkül.Lehet reménykedni majd elárazásban,meg abban,hogy amire november közepén(amikor a mostani árakat összerakták) még azt mondták,korai lenne leárazni,arra rányomnak valamit december végén.

EA: It's in the crate!

(#72612) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Van egy olyan érzésem , hogy az alábbi chat üzenetbeli link nem képet takar mint ahogy azt sugallni próbálja. Virtuális gépen megnyitva egy .scr kiterjesztésü fájlt akar futtatni a link.

Értem én hogy jó lenne megkaparintani az inventory-m tartalmát , de ezt azért mégsem kellene. Csak felhivásként tettem közzé , hátha ti is belefutottok.
Tőle kaptam.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#72613) maross válasza Bluerainbow (#72612) üzenetére


maross
veterán

Szerintem mar kevesebb olyan ember van aki nem kapott, mint aki igen :). Altalaban valami "do you want to trade this? blablabla/img " szoveg van, hogy nezd meg az adott kepen mit akar adni. Persze nem kep van a link alatt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72614) Heavyrain válasza Bluerainbow (#72612) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nemhiszem,hogy konkrétan téged szemelt ki,valószínüleg ő rákattintott a linkre,megfertőződött,és most minden ismerősének továbbküldi automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#72615) tomsolo válasza maross (#72613) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem nem volt még ilyen ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72616) De4d válasza warcat (#72611) üzenetére


De4d
őstag

Akkor hátha más oldalakon :\

Minden jó, ha a vége jó!

(#72617) tomsolo


tomsolo
őstag

:(

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72618) Heavyrain válasza tomsolo (#72617) üzenetére


Heavyrain
őstag

;]
Mielőtt valaki megkérdezné,természetesen csak egy sima trollface-re mutató link volt :DDD

(#72619) oriic válasza Bluerainbow (#72612) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól gondolom hogy nem az első magyar gamer aki bepróbálkozik nálad? :D

Live-Die-Respawn

(#72620) Bluerainbow válasza oriic (#72619) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Jól gondolod ;]
Valamit sejthetnek :DD

regener - tudom , régen igy csempésztünk haver gépére jeefo virust. :B

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#72621) regener válasza Bluerainbow (#72612) üzenetére


regener
veterán

A .scr az képernyőkímélő szkript lenne, ezért nemis nézi a vírusirtó valszeg és így jutnak be.
Okos kis férgek xD

[ Szerkesztve ]

(#72622) maross válasza tomsolo (#72615) üzenetére


maross
veterán

akkor lehet nekem van tul sok ember a friendlistemben, de naponta irogatom vissza embereknek hogy meg vannak fertozodve.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72623) tomsolo válasza maross (#72622) üzenetére


tomsolo
őstag

te trader vagy téged könnyen megtalál az internet selejtje :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72624) maross válasza tomsolo (#72623) üzenetére


maross
veterán

:DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72625) Samus


Samus
addikt

Kezdem unni ezt a Sale-t. Túl sok a jó ajánlat. Ha a Child of Light nem lenne Uplay-es, erősen gondolkoznék, hogy behúzom. Alien Isonaltion is ilyen frissen már félár.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72626) Csapoati válasza Samus (#72625) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A uPlay ne tartson vissza. Mi a Raymant toljuk azon keresztul, az is zsenialis. Karacsonyra a Child of Lightot is behuzom a local coop miatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72627) Samus válasza Csapoati (#72626) üzenetére


Samus
addikt

Nekem a harcrendszer tetszik nagyon, de két kliens...valahogy irtózom még a gondolattól is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72628) maross


maross
veterán

Ha a steamem nem a wines hdd-n van, es a windows hdd-t kicserelem ssd-re + hasznalok valami gamesave managert, jo leszek? Vagy be fog zavarni hogy win szerint nincsenek felinstallalva a steames jatekok?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72629) Jofi81 válasza Samus (#72627) üzenetére


Jofi81
őstag

Ezzel én is így voltam, de a Rayman miatt mégis kellett, nem lehetett megkerülni, pedig sokáig ellenálltam. Most sem szeretem, sőt, nagyon utálom, de ez van. A Far Cry 3 Blood Dragon például nem indul el, mert a hülye uPlay mindig frissítene, aztán hibát jelez, pedig a legfrisebb van fent. Ezért kézzel meg kell nyitnom egy a klienst, aztán indítani a parancsikonnal. Ilyenkor én is emlegetem azt, aki kötelezővé tette a Steam mellé is ezt a sz klienst.

(#72630) Agyzuzo válasza maross (#72628) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én gépet cseréltem a Steam-es vinyóm alatt és nem veszett el semmi - gamesave manager power. Nagyrészt amúgy felhőben vannak a mentések, de a gamesave manager alaposabb, ugyanoda teszi vissza a mentést ahol keresni fogja a játék miután először indítod Steam-en belül az új rendszer alatt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#72631) regener válasza maross (#72628) üzenetére


regener
veterán

Ha a teljes Steam mappa másik meghajtón van akkor nem hiszem hogy lenne gond.

(#72632) DeFranco válasza Agyzuzo (#72630) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tudnám én miért kézzel pakolgatom el a mentéseket egy gamesave backup könyvtárba aláklónozva a teljes mappastruktúrát hogy tudjam hova kell visszarakni :U

No nem baj, ki kell tölteni a rendelkezésre álló teret, hogy legyen mit optimalizálni ha szükséges :D

(#72633) ollie válasza DeFranco (#72632) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

No nem baj, ki kell tölteni a rendelkezésre álló teret

Vagyis, sokat fogsz enni? :DDD

***

(#72634) DeFranco válasza ollie (#72633) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A jövő idő azt hiszem nem teljesen fedi a valóságot :D

omnomnom

(#72635) ollie válasza DeFranco (#72634) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sejtettem, hogy rólad mintázták!

[link]

;]

***

(#72636) mk86


mk86
tag

Sziasztok!
Ismerosomtol elkertem a Tomb Raidert, amit aztan be masoltam a Steam mappaba, a kerdes csak az, hogy mit kell tennem, hogy elkeruljem azt, hogy elkezdje le tolteni az egesz 9 Gb-t? Ellenorizze le a fajlokat es kesz.
Koszi a segitseget!

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#72637) -secret- válasza mk86 (#72636) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mennyi idő lenne amíg leszedné? Szerintem ez ellen semmit.

Még valamelyik COD résznél volt nálam az, hogy gondolt egyet aztán leszedte az egészet, el akartam indítani akkor elindult a letöltés, pedig normálisan telepítettem minden szar, nem tudom miért csinálta ezt az a játék. Nagyon ideges voltam amikor 10 megával megás nettel le kellett szednem 25 gigát. :(((

[ Szerkesztve ]

(#72638) Gabás válasza mk86 (#72636) üzenetére


Gabás
addikt

kell a megfelelő appmanifest fájl is

(#72639) mk86 válasza -secret- (#72637) üzenetére


mk86
tag

Itt 5 megas netem van a 9 gigara, kepzelheted. :D :D

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#72640) mk86 válasza Gabás (#72638) üzenetére


mk86
tag

Na ezzel most olyat mondtal, hogy nem vagom. :(

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#72641) Gabás válasza mk86 (#72640) üzenetére


Gabás
addikt

eggyel feljebb a könytárszerkezetben, keress a névre, ha nem találod

(#72642) mk86 válasza Gabás (#72641) üzenetére


mk86
tag

Megtalaltam, mit tegyek vele?

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#72643) Gabás válasza mk86 (#72642) üzenetére


Gabás
addikt

ugyanazt, mint a többi állománnyal

(#72644) mk86 válasza Gabás (#72643) üzenetére


mk86
tag

Hat ez nekem kinai maradt, de azert koszi! :R

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#72645) DeFranco válasza ollie (#72635) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Neeem... én olyan vagyok mint a nádszál...

... egy bálányi nádszál :D

[ Szerkesztve ]

(#72646) Gabás válasza mk86 (#72644) üzenetére


Gabás
addikt

sztem igazán nem atomfizika, ugyanoda kell bemásolni a másik gépen, ahol az elsőn volt

[ Szerkesztve ]

(#72647) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Új, jövendőbeli ficsör: Steam Broadcasting
Beta kliensben már elérhető.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#72648) Ryder62 válasza SenorGrande (#72647) üzenetére


Ryder62
őstag

Na végre!

(#72649) DrTechnoid válasza SenorGrande (#72647) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Hatalmas, kár hogy az onlány barátok közül csak én használok bétát, pedig máá annyira ráizgultam egy kis gamepeep-re :D , a következő remélem az lesz hogy a steam klienssel csatizhatunk a barátok webcamjára is és már skype helyett is Gabennal vállvetve nézhetjük a gamergurl-eket 'játszadozás' közben :D
Bocs, de ezt hozta ki belőlem ;]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#72650) Agyzuzo válasza SenorGrande (#72647) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nagyon jó. És ha épp farmolok 4 játékot Steam Öcsi Mánágerrel, akkor vajh mit látnak nálam? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.