Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72651) Jofi81 válasza Agyzuzo (#72650) üzenetére


Jofi81
őstag

Érdekes, nálam egy ideje nem működik a SAM, nem jelennek meg benne a játékaim. Így kénytelen vagyok letölteni és futtatni őket, ha ki akarom szedni a kártyákat. Ezek szerint csak nálam van a hiba.

(#72652) bul07 válasza Jofi81 (#72651) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam is működik rendesen
Pont ma hajnalba dobot egy Alec Mason (Fóliás) kártyát a rendszer , gyorsba el is adtam , ez volt a pályafutásom legértékesebb eladása(nem voltam telhetetlen kiraktam a legolcsóbb ártól 0.1€-val kevesebbért

Én aztán le nem töltök sok tíz játékot

Múltkor(pár hónapja) végignéztem a groupees fiókomba lévő több száz játékot és aktiváltam vagy 15-20 kártyás játékot, na azt mire mindet leszedtem volna

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72653) -secret- válasza Jofi81 (#72651) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem működik? kb 2 hete használtam utoljára..

Update: S jó most is!

[ Szerkesztve ]

(#72654) Jofi81 válasza -secret- (#72653) üzenetére


Jofi81
őstag

Akkor nem tudom, hogy nálam mi lehet a gond. Régen ment szépen, de egy ideje csak a Space Wars, vagy mi van benne.

(#72655) bul07


bul07
nagyúr

Ha jól rémlik akkor akciók előtt és közben zuhannak a kártya árak?
Tehát a karácsonyi akció előtt érdemesebb most eladni a kártyákat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72656) SenorGrande válasza bul07 (#72655) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Véleményem szerint a kártyalufi már kipukkadt. Leginkább eladni akarják az emberek a kártyákat, kevesen bohóckodnak a kitűzőkkel. Jól látszik a kártyaárakon is. Ha megint szerepe lesz a kitűzőknek a téli vásár alatt, nagyobb lesz a kereslet a kártyákra, így emelkedhet az áruk.
Ha valamit rosszul látok, a hivatalos Markettőzsdésünk, Csaba, majd kiigazít. :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#72657) Sirpi válasza SenorGrande (#72656) üzenetére


Sirpi
senior tag

Pont így látom én is. Steamtrades-en cseréltem pár bundle-maradékot darabonként 4-5 kártyára, és kevés kivételtől eltekintve ömlöttek a €0.05 (nettó €0.03) árú kártyák a legváltozatosabb játékokból, sőt, vannak, amiket ennyiért se lehet eladni. Viszont ha egy játék először kerül bundliba, akkor az első 1-2 órában még az előtte kialakult magas áron lehet keresni egy keveset.
Egyébként én is remélem, felpörgetik majd a kraftolást a winter sale alatt, nyáron is 3-4 centtel simán felment a kártyák értéke a sale végére (kb. 100 kártyám van jelenleg marketen).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#72658) bul07 válasza Sirpi (#72657) üzenetére


bul07
nagyúr

Én most néztem át van vagy 50kártyám amiért 0,01€ kapnék , ezeket nem adom el ha lesz jelentősége a kitűző készítésnek akkor majd csinálok belőlük és lehet ki is pótolom őket a hiányzó kártyákkal

De a maradék 150 kártyát kiraktam annyira nem zavar az a 0,5€ veszteség , pár nap alatt csinálok még vagy 100-150 kártyát, csak a kedv akadályozott eddig

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72659) ayo


ayo
addikt

tegnap teszteltem a streamet és összefoglaltam a jelenlegi állapotról a legfontosabb tudnivalókat - természetesen, ha ezekefen felük bármi kérdés van, szívesen segítek :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#72660) kriszpontaz válasza ayo (#72659) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Már rákérdeztem Steamen, de közben megnéztem a beállításokat, sajnos kb. úgy működik mint az Origin streaming szolgáltatása, egyelőre dedikált hardver (Avermedia Live Gamer HD Lite) használata kilőve :(.

(#72661) ayo válasza kriszpontaz (#72660) üzenetére


ayo
addikt

ez jó konzolra is ha azt akarnék felvenni? csak mert hdmi-t lehet rádugni, csak nem olvastam el mindent ,hogy azok most be v kimenet :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#72662) Cheesus válasza ayo (#72661) üzenetére


Cheesus
senior tag

Aha :) Ha sok pénzem lesz, egyszer egy ilyet veszek, meg egy átalakítókábel kombót, és még a retro konzolokkal való játékot is fel lehet venni :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#72663) kriszpontaz válasza ayo (#72661) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez úgy működik, hogy van egy HDMI be (PC VGA felől vagy külső forrásból, pl. játékkonzol vagy kamera, stb.) és egy HDMI kimenete (monitor vagy TV felé). A HDMI bemenetre kötheted a VGA kábelét, (DVI-HDMI vagy HDMI-HDMI módszerrel) vagy ráköthetsz külső konzolt is, és azt tudod vagy streamelni vagy rögzíteni. A hang mehet HDMI-ről vagy 3,5-es jack csatin keresztül is. A stream beállítása kicsit körülményes pl. Twitch.TV-n, mert a saját programjából bejelentkezve azonnal tudsz streamelni, de a Stream adataid előre át kell írnod a Twitch honlapon (vagy ott utólag szerkeszted).
Most pont akciós az Edigital.hu-n amúgy.

Cheesus: azért a Game Capture HD II árban kicsit borsosabb.

[ Szerkesztve ]

(#72664) Cheesus válasza kriszpontaz (#72663) üzenetére


Cheesus
senior tag

Azt tudom, csak ha egyszer eljutok addig, hogy újgenerációs konzolom is legyen legalább fel van rá készülve :) Elhiheted nem holnap fogom beszerezni egyiket se :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#72665) ayo válasza kriszpontaz (#72663) üzenetére


ayo
addikt

értem, köszi a részletes infót :)
ahogy olvastam stabilabb is a stream meg nem kell brutál gép, ha tolod, szóval biztos olcsóbb mint a gépet bővíteni ha valaki komolyabban akar streamelni

http://jateknaplo.blog.hu

(#72666) kriszpontaz válasza ayo (#72665) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Stream és rögzítés közben nem a gépet terheli, szóval nekem megérte. Nincs olyan mint a Fraps vagy egyéb program mellett hogy megeszi a procid 10-15%-át a rögzítés, vagy az FPS esik be. Küldtem egy videó linket PM-ben.
(#72664) Cheesus:
A PS4 alapból tud streamelni ahogy emlékszem, szóval annál nem gond. A rögzítés már más.

[ Szerkesztve ]

(#72667) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Mindenki figyelmét felhívom ha összekerül ezzel a felhasználóval semmilyen linkjére ne kattintson rá!!
Ez egy rohadt szemét gazember : ACCEPTING KNIVES! a Steam neve.
Valami úton módon kiszedte a cuccaimat a raktárból csere hackkel.

(#72668) tomsolo válasza Franky2Ster (#72667) üzenetére


tomsolo
őstag

scammer/lopósgeci esetén ne a steam nick nevet adjátok meg hanem a steamID64 url-t

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72669) kriszpontaz válasza tomsolo (#72668) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Erre gondolsz?

Bocs, erre? : 76561198161463527
http://steamcommunity.com/profiles/76561198161463527

[ Szerkesztve ]

(#72670) tomsolo válasza kriszpontaz (#72669) üzenetére


tomsolo
őstag

igen, nevet akár mikor változtatthat nézd meg mennyi álneve van

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72671) Mate válasza Franky2Ster (#72667) üzenetére


Mate
nagyúr

Miként kerültél vele kapcsolatba? :U

(#72668) tomsolo: Fiókot is teljesen felesleges. Nem egy fiókjuk van, úgyhogy tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

(#72672) szami777 válasza Franky2Ster (#72667) üzenetére


szami777
addikt

hogy sikerült?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72673) tomsolo válasza Mate (#72671) üzenetére


tomsolo
őstag

nyilván, de ha megnézed ennek is mennyi álneve van szóval a 64-es url hamarabb kihúzza alóla a szőnyeget a következő gaztettnél

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72674) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szerintetek létezik olyan, hogy "valve complete pack" serial?

Szerintem ezt sem bolt sem disztribútor nem forgalmazza, csak a steamen kapható, ott meg nyilván csak giftben. Legalább is nekem ez lenne a logikus.

@compass1997: case closed. köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#72675) Heavyrain válasza DeFranco (#72674) üzenetére


Heavyrain
őstag

GMG-n van ilyen,az meg hivatalos bolt. Szóval létezik.

(#72676) Franky2Ster válasza Mate (#72671) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Simán jött egy üzenet tőle ,hogy valami játékot ad vagy mi a linken én hülye meg rákattoltam igaz semmi nem jött be csak azt vettem észre pár nap után ,hogy eltüntek a cuccaim.

(#72677) Mate válasza Franky2Ster (#72676) üzenetére


Mate
nagyúr

Valahogy a barátlistádra került. Miért vetted fel őt?

(#72678) Franky2Ster válasza Mate (#72677) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Nem vettem fel annélkül jött az üzenet és vert át lopott el mindent.Itt a bizonyíték:

[ Szerkesztve ]

(#72679) Jofi81 válasza Jofi81 (#72654) üzenetére


Jofi81
őstag

Ha manuálisan adom hozzá a játékot, akkor működik, de magától nem tölt be semmit. Pedig még le is töltöttem újra. Mindegy, ez is több, mint a semmi.

(#72680) Csapoati válasza Franky2Ster (#72676) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk az ugye alap, hogy semmi ilyenre nem kattintunk rá, főleg nem ismeretlennek hangzó "baráttól".

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72681) maross válasza Franky2Ster (#72678) üzenetére


maross
veterán

rosszabb esetben azota keylogger van a gepeden, es mar tudja minden passwordodet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72682) Agyzuzo válasza Franky2Ster (#72678) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mindig elámulok rajta, milyen iszonyatos magyar ferdítések vannak marketen. Brr... Néha bejön valami hiba folytán a steam oldal magyarul, nem győzöm visszarakni angolra. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#72683) DeFranco válasza Agyzuzo (#72682) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#72684) tomsolo válasza maross (#72681) üzenetére


tomsolo
őstag

Legalább könnyen vissza is tudja adni :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72685) Ryder62


Ryder62
őstag

"When you're playing a game and someone starts watching, you automatically start broadcasting. When you end the game your broadcast ends."

Szóval nincs semmi "start broadcasting" csodagomb meg ilyesmi, egyszerűen bárki leshet?

(#72686) maross válasza Ryder62 (#72685) üzenetére


maross
veterán

"someone starts watching" elott kell csodagomb, es csak utana indul a broadcast.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72687) szami777 válasza Ryder62 (#72685) üzenetére


szami777
addikt

Jön egy felugró ablak, miközben játszol, hogy xy nézni akar. el is utasíthatod, valahogy úgy, mint amikor trade-re hívsz meg valakit.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72688) SenorGrande válasza szami777 (#72687) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Csak ha úgy van beállítva. Ha akarod, nézheti bárki, vagy csak barátok instant is, semmiféle engedélykérés nélkül.

"Who can watch my games?
You decide. The first time a friend asks to watch your game you'll be presented with the broadcast privacy settings...

If you select "Anyone can watch my games" then your broadcast will be visible on that game hub."

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#72689) DeFranco válasza SenorGrande (#72688) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt hiszem az én streamemről hamar leszoknának :D

15 perc játék, amiből 10 perc kurkászás valami lootért, aztán 15 perc fórumozás layeren, aztán 5 perc játék, aztán 30 perc pause, kajálás, akármi, aztán 15 perc játék és ismétel :D

@Csapoati: 34 éves felnőtt kispapa fejjel muszáj multitaskingolni a rendelkezésre álló másfél óra szabadidőben per hét kid. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72690) Csapoati válasza DeFranco (#72689) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pff, 2000's kid. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72691) BomiBoogie válasza DeFranco (#72689) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez szemléletes leírás, köszönjük. :C

(#72692) Ryder62 válasza DeFranco (#72689) üzenetére


Ryder62
őstag

Én aki úgy játszik mint egy nagypapa, szintén homlok hanyat menekülnének a nézők.

Általában nem rohanok egy játékban. Szerintem erre jó bizonyíték a 100+ órás Mass Effect 2 végigjátszásom és a Fallout 3-ban a 4 óra/1 interior statisztikám.

A Vanishing of Ethan Carter nálam 7-8 óra lesz az tuti. :DDD

(#72693) BomiBoogie válasza Ryder62 (#72692) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Magamra ismerek. :D

(#72694) #41133696


#41133696
törölt tag

Eredendően a Steam az egy amerikai vállalat, de igazán megcsinálhatnák azt is, hogy mivel egy egész kontinensen (Európa), december 5-én Mikulás van, csinálnának egy aznapi akciót :)

(#72695) bullseye válasza Cheesus (#72023) üzenetére


bullseye
addikt

Ezzel történt valami? Mert nálam most bogarazódott be. Humble aktiválgatás közben kiírta, hogy valami játék van a raktáramban, de a felugró ablak üres volt. Meg a raktár. Meg az Aktivitás. Kicsit zavar...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#72696) ollie válasza #41133696 (#72694) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az egész kontinensen, valójában csak néhány országban.

***

(#72697) laceszgamer válasza #41133696 (#72694) üzenetére


laceszgamer
addikt

December 5-én van Mikulás? Én gyerekkorom óta 6-ról tudok mint Miklós napja = Mikulás. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#72698) #41133696 válasza laceszgamer (#72697) üzenetére


#41133696
törölt tag

ja 6 elírtam :DDD

(#72696) ollie : Igaz, én úgy tudom, hogy Németországból fakad, de majd utána olvasok, csak éppen kajálok :D

Addig is:

"A magyar Mikulásnak megfelelő ajándékosztó mesealak nevei külföldön

Saint Nicholas, Mikulás ábrázolás 1810-bőlAmerikában és Kanadában: Santa Claus
Angliában: Father Christmas
Baszkföldön: Olentzero
Brazíliában, Peruban és Spanyolországban: Papá Noel
Dániában: Sinter Klaas
Finnországban: Joulupukki
Franciaországban: Père Noël
Hollandiában: Kerstman, Sinterklaas, röviden:Sint[20]
Horvátországban: Sveti Nikola, Božić Bata
Japánban: Santa-szan (サンタさん?), Hoteiosho (ajándékot hozó isten)
Kínában: Sengtan Laozsen (聖誕老人, pinjin:shèngdànlǎorén )
Lengyelországban: Mikołaj
Magyarországon: Mikulás, Télapó
Marokkóban: Black Peter
Németországban: Nikolaus
Norvégiában: Julenissen
Olaszországban: Befana vagy Babbo Natale
Oroszországban: Gyed Moroz
Romániában: Moș Nicolae
Szlovéniában: Sveti Miklavž, Božiček
Svédországban: Jultomten
Hollandiában: Sinterklaas"

http://hu.wikipedia.org/wiki/Mikul%C3%A1s

(#72699) Cheesus válasza bullseye (#72695) üzenetére


Cheesus
senior tag

Jaja, sztem még aznap megjavult a dolog, biztos vmi karbantartartásba csúsztam bele vagy vmi. Az Aktivitás is jól megy most nálam.

https://www.twitch.tv/csehla

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.