Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73901) LAFI83


LAFI83
csendes tag

Csak nálam nem lehet belépni a Stembe,vagy összeomlott?
Aszt írja ki hogy nem lehet csatlakzoni a steam hálozathoz.

Megjavult.

[ Szerkesztve ]

(#73902) F_Zolee válasza LAFI83 (#73901) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem is ezt írja de nem tudom még belépni.

(#73903) bladegery


bladegery
senior tag

En is ugyan igy hirdettem regebben, nem sokan irtak egyebkent, pedig van pozitivam meg minden.

gergely-szabo.com

(#73904) DeFranco válasza csaba951 (#73865) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem eléggé érzelemvezéreltek most a következtetéseid, nem ezt szoktam meg tőled.

Már legalább egy éve látni lehetett, hogy a steam tesz a vásárra, meg az akciókra, ez már tavaly karácsonykor is köztudott volt. Simán aláígért szinte minden disztribútor, steam meg tett rá magasról, megvan a piac, megvan a forgalom, nem a saját pénze ellensége, számára a piacszerző árazás már akkor végetért. Sz*rik rája, adja fillérekért a portékát más ő köszöni szépen pénzénél van így is. Majd ha valamelyik disztrib feltör (nem fog, nincs olyan, ami mögött van némi tartalom, az kiadóhoz kötött a többi semmit nem ér amint nem ad 80%-ot mindenre) akkor kiadja a hl3-at vagy kioszt 3 ingyen játékot, vagy visszahozza a szenet, tök mindegy.

Azt pedig józan ésszel lehetett tudni előre, hogy ezt a szabadrablást be fogják szüntetni idővel. Ez is csak piacszerzés, ez is csak marketing volt, és most megvan a súly (plusz beütött a rubel) így itt volt az ideje meglépni ezt is. Többet nyer vele mint veszít.

Azért látsz itt ilyen 50-70%-os forgalom visszaesést, mert azt akarsz látni. Wishful thinking. Ami egyébként legál lenne, de mint trader, hatalmas hiba. Elveszik a kontroll, és elkezdesz sorozatban hibázni. Ez a kártyából forgalomvesztés kb. kávézaccból jóslás.

A steamOS-ben meg pont az a poén, hogy a valve-nak minimális költségébe kerül, szinte mindent kiszervezett. Hardver, api, minden. A gui kész a big picture-al, összedobtak egy kontrollert, ami megint kb. közösségi tervezés volt, mert bedobtak valami bullshitet aztán amerre károgott a massza arra módosítottak. Tök olcsón megúszták és hatalmas hírverést kaptak cserébe, ha a kukának csinálták, akkor is nyertek vele.

Meglátjuk majd a beszámoló adatokat, hogy hogyan is áll a cég, szinte biztos vagyok benne, hogy masszív profit lesz az év vége.

[ Szerkesztve ]

(#73905) Samus válasza DeFranco (#73904) üzenetére


Samus
addikt

Nagyon OFF lesz, de a mikulás sapit mikor osztogatták? Már múlt évben is érdekelt, akkor is lemaradtam róla.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73906) Mate válasza Samus (#73905) üzenetére


Mate
nagyúr

Neked nem jó. Meggyújtja a kanóc.

(#73907) DeFranco válasza Samus (#73905) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#73908) #79621120


#79621120
törölt tag

(#73909) djculture válasza #79621120 (#73908) üzenetére


djculture
félisten

Valami alvó ögynök...

(#73910) ayo válasza #79621120 (#73908) üzenetére


ayo
addikt

semmiből jövő fiókok..érdekes :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#73911) djculture válasza eami (#73859) üzenetére


djculture
félisten

Én már az elején mondtam hogy ez a licitálós izé lesz idén a játék... Azért elég sokan nyertek is ezen sok sok játékot, így szerintem szavuk se lehet rá.

[ Szerkesztve ]

(#73912) FollowTheORI válasza eami (#73885) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezért írtam hogy offline... az 576/CDgalaxis stb az 27% fát fizetett eddig is, és emiatt nem tért el az árazásunk a régióétól, a szlovákoknál, lengyeleknél stb az offline ár ugyanaz volt kb. Pl a CoD AW 10 ezer körül, vagy ennek megfelelő euróban.

Tehát ha ott benyelte a kiadó, akkor Steam-en is benyelei... eleve többől tud kalkulálni a magasabb ár miatt.
Ezzel szerintem nem lesz gond... de már csak pár napot kell várni és kiderül. Meglepne ha bármi változna kedvezőtlenebbre mint most.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73913) djculture válasza FollowTheORI (#73912) üzenetére


djculture
félisten

Új játékok esetén mindig is olcsóbb volt a dobozos... Most jövök amúgy az 576-ból, rácsodálkoztam hogy már az új codhoz is a seasson pass külön kapható, egy darab nyavaja lapon kell egy kódott lekaparni.

(#73915) Csapoati válasza DeFranco (#73904) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na meg a jatekvasarlasok volumenerol mi nem tudhatunk semmit. Lehet, hogy sokkal tobbet vasarolnak, mint tavaly ilyenkor. Az emberek jo resze szerintem nem is ismeri a GG-t, a GMG-t, hogy a tavolabbi regiok boltjairol ne is beszeljunk. Talan meg az Amazon lehet komolyabb konkurencia.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73916) DeFranco válasza Csapoati (#73915) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1

btw. megvettem a car mechanic simulatort, szerintem teljesen jó sőt, kiválóan szórakozom :D ha másra nem, hogy megtanuljak pár dolgot, hogy mi hol van, vagy kb. mi mi után következik már arra is jó. nyilván minden le van egyszerűsítve, de egyszer jól jön már megérte :D

(#73917) maddionmax válasza DeFranco (#73916) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nekem csak az irányításával volt gondom, az ötlet és a kivitelezés teljesen rendben van.

(#73918) DeFranco válasza maddionmax (#73917) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem megy az irányítás

kicsit lassúcska, de felfogom úgy hogy ez feature, megfontoltan dolgozunk :D

mondjuk amikor egy kuplungcseréhez lebontottam a fél autót, mert azt sem tudtam hol van meg hogy jutok oda :DDD

(aki nem ismeri: szinte semmi tutorial nincs benne, neked kell rájönni, hogy mi hol van, ami nem mindig evidens. megtalálható minden, és mutatja, hogy mit kell leszerelni, hogy hozzáférj az alkatrészhez, meg sorrendben adogatja vissza, de néha van fejvakarás :D)

[ Szerkesztve ]

(#73919) maddionmax válasza DeFranco (#73918) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az irányítás nekem is ment, de az általad említett lassúság és pontatlanság nagyobb kihívás, mint a munka elvégzése, ez zavart nagyon.

(#73920) DeFranco válasza maddionmax (#73919) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom, nekem megy, nem vészes szerintem.

(#73921) Creed23


Creed23
tag

Szerintetek CS:GO-ra lesz még valami komolyabb akció (33%-nál komolyabbra gondolok) az aktuális sale alatt?

wavecom.wireless, Nokia l920, Lenovo t520, iphone 5

(#73922) ZS3NI válasza Creed23 (#73921) üzenetére


ZS3NI
őstag

igen

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#73923) DeFranco válasza DeFranco (#73920) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, és full magyarosítás van benne. paprikás csécsi szalonnával kenik a szilentet meg bugylibicskával szedik ki a gyertyát.

(#73924) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Van most a sale-ben valami komolyabb kooperatív játék? Akár 5-6 fős is lehet. Haverokkal próbálunk valamit vadászni, hogy CS:GO-n kívül is elüthessük valamivel az időt.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#73925) maross válasza vzsryl (#73924) üzenetére


maross
veterán

Gauntlet, borderlandsek

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73926) Csapoati válasza DeFranco (#73923) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazából akkor lenne magyarosch, ha félig szarul adhatnád vissz a kocsit másfélszeres pénzért. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73927) Creed23 válasza Csapoati (#73926) üzenetére


Creed23
tag

:DD

wavecom.wireless, Nokia l920, Lenovo t520, iphone 5

(#73928) vzsryl válasza maross (#73925) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Valami, aminek olcsóbb a 4-es pack-ja? :)
Nem muszáj ilyen komoly legyen.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#73929) DeFranco válasza Csapoati (#73926) üzenetére


DeFranco
nagyúr

már gondolkodtam rajta :D csak először kimentem a mentésemet :D

viszont ha megcsinálok valamit nyista teszt nyista próbakör, vigye aztán ha nem jó hozza vissza :D

(#73930) genndy válasza vzsryl (#73928) üzenetére


genndy
addikt

Payday 1-2

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73931) maross válasza vzsryl (#73928) üzenetére


maross
veterán

ja, payday2 eros tipp volt, mindenki láv payday2

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73932) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy ennyire készültek a mostani vásárra a steam, új fiókom érdekessége

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73933) csaba951 válasza bul07 (#73932) üzenetére


csaba951
veterán

Magyar változatban benne van, az eredeti angol változatban meg nincs (ott jól szerepel). Egyébként: :))

[ Szerkesztve ]

(#73934) bul07 válasza csaba951 (#73933) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor csak a mi fejünkre pottyantanak :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73935) djculture


djculture
félisten

Nekem mondjuk erre a szavazásra nem is adott semmit.. Nem mintha izgatna mert egy fingot se ér ez a kártyázás, csak egyre nagyobb kamu ez a steam.

[ Szerkesztve ]

(#73936) Amantius válasza djculture (#73935) üzenetére


Amantius
senior tag

Az előzőre nekem sem. De végül is ez is egy kártya. IJ kártya.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#73937) #65537792 válasza djculture (#73935) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szivesen elfogadom a kártyáidat. :D

(#73938) BomiBoogie válasza csaba951 (#73865) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Titanic még vidáman úszik tovább, de a jéghegy már halálos sebet ejtett rajta. De látszólag semmi baj, az első osztályon boldogan rugdossák a fedélzetre esett jégdarabokat.

Nemtom, én játékosként nem sokat veszek észre ebből, talán azt, hogy nincsenek olyan óriási akciók, de azért ebből még nem gondolom, hogy a Valve-nak gondjai lennének.

(#73939) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Saints Row 4 game of the century editionre elképzelhető még egy nagyobb leárazás napi akcióban? Most -50%-on van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73940) pigster válasza KubanitoS (#73939) üzenetére


pigster
senior tag

Bármit el bírok képzelni... :K ... meg annak az ellenkezőjét is. ;]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#73941) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Másnál is lassú a letöltés? Mert én a german frankfurt-ot használtam , de azon alig vánszorog 4Mb/s-el.

Mod : átraktam a románra, és onnan mindjárt 7Mbyte/sec nettó.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#73942) csaba951 válasza KubanitoS (#73939) üzenetére


csaba951
veterán

Ennél a játéknál borítékolt a -75%.

(#73943) Pangelus


Pangelus
tag

Paradox -os hírlevélben Cities in Motion steam kulcs van.

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#73944) Diopapa


Diopapa
addikt

Szerinteted a The Banner Saga lesz a sale alatt valami értelmes akcióban? (most 50% van rajta)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#73945) djculture válasza Diopapa (#73944) üzenetére


djculture
félisten

Máshol 7 euro annál meg ugyse lesz olcsóbb a steam-en se.

(#73946) eami válasza Diopapa (#73944) üzenetére


eami
Topikgazda

Ha sietsz akkor humble storeban még 26 percig €5 az ára.

(#73945) djculture: hát látod pedig igen :U

[ Szerkesztve ]

(#73947) djculture válasza eami (#73946) üzenetére


djculture
félisten

Hát van ilyen, de az is csoda hogy valaki nem az akciózás után kérdezi meg :)

(#73948) ollie válasza Pangelus (#73943) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jé, és még nem volt meg. Köszi!

***

(#73949) warcat válasza Diopapa (#73944) üzenetére


warcat
veterán

Minek adtok neki ilyen drága ajánlatokat? linkelve is volt szerintem korábban.
The Banner Saga 8.99 brazil reál, 873 forint

EA: It's in the crate!

(#73950) eszement24 válasza Pangelus (#73943) üzenetére


eszement24
aktív tag

honnan lehet ilyen hírlevelet szerezni? :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.