Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73151) cskamacska válasza DeFranco (#73140) üzenetére


cskamacska
addikt

Sajnos nem akartam több hangulatjelet kitenni, épp hetenkénti pholitikai kitekintőm után, eszemfaszomegáll állapotban. :B

helyesen:

Szerintem te jelentősen alábecsülöd a Steam Market seftelés jelentőségét, még a végén kiderül, hogy a pholitikusaink tizenéves csemetéinek is card dropokból és késekből telik 20 millás szőlőre, meg 70 millás lakásra. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73152) csaba951


csaba951
veterán

Rajzoltam egy grafikont a Summer Adventure Card 5 (Steam Summer Sale) forgalmi adataiból, a Summer Sale nyitó napján. Jó eséllyel hasonlóan fognak alakulni a 2014 Holiday Sale Trading Card-ok adatai is. 19:00-10:59 között adatokat láthatjuk. Zöld szín jelöli az átlagos árfolyamot, kék színnel pedig a darabszámot.

11:00-kor lesz a harmadik szavazás, ekkor kapják meg az emberek az első ingyenes kártyájukat. Ez instant árfolyam esést eredményez. Tehát még 11:00 előtt érdemes eladnunk a kártyáinkat!

Teljesen meglepő módon nem érdemes a Sale nyitása után rögtön eladnunk a kártyáinkat. Ilyenkor egyébként is használhatatlanná lassul a Market. A frissen felrakott ajánlataink csak 5-20 perces csúszással jelennek meg.

Várhatóan 01:00-02:00 között fog tetőzni az árfolyam, ilyenkor adhatjuk el a legmagasabb áron a kártyáinkat. Ráadásul ekkor már a Market ismét normális sebességgel fog működni! :)

03:00-kor ismét szavazás van, ekkor láthatunk ismét egy jelentős forgalom növekedést.

(#73153) DeFranco válasza csaba951 (#73152) üzenetére


DeFranco
nagyúr

...és most időjárás, sport :DDD

(#73154) BigBlue69 válasza csaba951 (#73152) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én előre számolnék a market lefagyásával és felraknám előre mondjuk 30 centbe.. Vagy többe..

Persze a Pro még mindig Te vagy. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#73155) #79621120 válasza csaba951 (#73152) üzenetére


#79621120
törölt tag

Megvan az új pénzügyminiszterünk . :DDD

(#73156) marcusa válasza BigBlue69 (#73154) üzenetére


marcusa
addikt

Az előre felrakás nyáron nem működött... Sale indulásakor a steam visszapakolta mindenkinek az inventory-jába a kártyákat... :D

:-)

(#73157) alratar


alratar
addikt

Ha steamgiftsen nyerek egy Injusticet s aktiválom, el fogják venni? Vagy lehet belőle bajom?0

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#73158) Csapoati válasza alratar (#73157) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lesz semmi, csak megvenni nem lehet tőlünk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73159) eami válasza csaba951 (#73152) üzenetére


eami
Topikgazda

viszont mivel a kártyáknak már most van rendes nevük, így nem hiszem hogy lesz a szokásos leveszik marketről újra kirakják az egészet más néven, hanem a mostani formában maradnak. Akkor viszont már most érdemes lehet felrakni a saccolt árral mivel a korábban felrakott tételeket adja el a rendszer hamarabb ha teljesen azonos áron vannak.

(#73160) marcusa válasza eami (#73159) üzenetére


marcusa
addikt

De eddig mindig átalakultak valamilyen játékhoz kapcsolódó kártyává, az most nem is lesz?

:-)

(#73161) warcat


warcat
veterán

Te jó ég,közben 1 millió gem felett jár a profilra rakott bid...mivel januárban ugye eltűnik,akár rá is gyújthatna a pénzével,de nyilván nem érdekli mert nem számít.

EA: It's in the crate!

(#73162) bul07 válasza warcat (#73161) üzenetére


bul07
nagyúr

Mi történik a Steam Drágakövekkel az Ünnepi Árverés lejárta után?
A drágakövek nem tűnnek el a raktáradból az Ünnepi Árverés esemény vége után. Folytathatod készítésüket és használhatod azokat bónuszcsomagok készítésére.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73163) csaba951 válasza bul07 (#73162) üzenetére


csaba951
veterán

Erre írta!:
2014 Holiday Profile
This item is good for a limited time and will expire Jan 16th, 2015.

Nekem speciel most tűnt fel, hogy ez nem marad meg a fiókon. :(

#73160 marcusa
Eddig így volt, de most már a Sale előtt látni, hogy melyik alatt mi van.

#73159 eami
Pont ezért én is arra számítok, hogy az előre felrakott kártyákat nem teszik vissza a Sale kezdetekor az Inventory-ba. De a Steam-nél soha nem lehet tudni! :(

(#73164) warcat válasza bul07 (#73162) üzenetére


warcat
veterán

Igen ezt tudom,de nem a gemekre írtam hanem az ünnepi profilra amire a bidet rakták: 2014 Holyday Profile
"This item is good for a limited time and will expire Jan 16th, 2015."
Ha most a piacon vennél ennyi gemet,az 575€-ba fájna

EA: It's in the crate!

(#73165) bul07 válasza warcat (#73164) üzenetére


bul07
nagyúr

(#73163) csaba951

Valóban tévedtem

És így tényleg érdekes , lehet lesz belőle zúgolódás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73166) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Erősítsetek már meg, hogy jól értem-e ezt az aukciós dolgot:

- Bideltem egy játékra
- jelenleg a 22ik legnagyobb ajánlatot tettem (ha jól értem)
- adott játékból 100-at sorsolnak
- ha minden változatlan maradna, akkor a 22-ik játékot megnyerem a 22ik "45perces" sorsolás pillanatában?

A válaszokat köszi! :R

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#73167) Hunbeast87 válasza Kareszovics (#73166) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Igen, azt nyernéd meg ha a 22. sorsolás végéig senki más nem tenne nagyobb licitet, mint a Te aktuális licited.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73169) Kareszovics válasza Hunbeast87 (#73167) üzenetére


Kareszovics
addikt

De akkor a halmozott licit marad, nem kell újabb X gemet felajánlanom az első licit után? Csak akkor ha emelni szeretném a tétet.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#73170) Hunbeast87 válasza Kareszovics (#73169) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A licited megmarad, automatikusan átkerül a következő sorsolásokba.
Emellett dönthetsz úgy is, hogy visszavonod azt vagy emeled.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73171) PhilBrick válasza 1 among many (#73168) üzenetére


PhilBrick
őstag

Pénzt veszítesz? :F lol

(#73172) Kareszovics válasza Hunbeast87 (#73170) üzenetére


Kareszovics
addikt

Remek, köszi a választ! :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#73173) #79621120 válasza 1 among many (#73168) üzenetére


#79621120
törölt tag

Te most játszol vagy csak tőzsdézel ?

(#73175) Hunbeast87 válasza 1 among many (#73174) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

:C
Ezután ne is csodálkozz "drága barátom", ha nem is kapsz semminemű értelmes választ. :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73176) maross válasza 1 among many (#73174) üzenetére


maross
veterán

probaltal mar ticketet nyitni steam supportnak?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73177) Csapoati válasza 1 among many (#73174) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ilyen kőbunkó és artikulátlan megnyilvánulásokkal csak hasonló válaszokat fogsz kapni...

DeFranco: Lol, beugrott a dolog. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73178) DeFranco válasza Csapoati (#73177) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Erre a tripre még emlékeztek? :DDD

Nem először nyomja fullba' a srác :D

[ Szerkesztve ]

(#73179) maross válasza DeFranco (#73178) üzenetére


maross
veterán

Ez az volt mikor tovabbpasszolt gombokert vett lopott gifteket amihez semmi koze nem volt eladas utan? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73181) ZS3NI válasza 1 among many (#73180) üzenetére


ZS3NI
őstag

Szerintem követelj tőlük pár ingyen játékot, ha már úgyis pénzt vesztesz. Ne felejts el nagybetűkkel írni.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#73182) maross válasza 1 among many (#73180) üzenetére


maross
veterán

Ja, csak sok idom volt es bokohogtem valamit, mikozben rohogtem fel percig a "segiccsetek mar b*ik" posztodon :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73183) marcusa válasza maross (#73182) üzenetére


marcusa
addikt

:C

:-)

(#73184) #79621120


#79621120
törölt tag

Gondolom a Steam supportnak is hasonló hangnemben írhatott a fiatalember .

(#73186) csaba951 válasza 1 among many (#73168) üzenetére


csaba951
veterán

(#73187) pityeszka


pityeszka
őstag

Az imént játszottam ubis játékkal amit ugye össze kell kötni a steam fiókkal. Eddig nem volt probléma, de most kétszer is kifagyott az AC3, majd bluescreen lett a vége. Restart után a steam-nek be kellett írjam a f.nevem, jelszavam és a beállításaim is eltűntek. Lehetséges, hogy összegabalyodott a két kliens? :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#73188) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

De milyen jól kitalálták ezt a gem dolgot Gabe-ék... ott roskadozott a marketen a sok használhatatlan cucc 3 centér meg ilyesmi, most meg kb 2 nap alatt kipucolták. :D

Tudnak valamit a pénzharácsolásról odaát... van pár "koponya" erre állítva tuti.

Mostmár csak ennyi erőt kéne játékfejlesztésbe is ölni... :U ;]

Aki meg 3 centért betárazott egy jó adag zsákkal, az most valami hihetetlen profitot tud akarsztani.
Ha ezt tudom előre nem boosterezem el a 40-45 zsákomat. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73189) szami777


szami777
addikt

Teljes os újrarakásnál miket kell lementsek, hogy a legalább a böngészőbe tudjam használni a steam marketet, főleg így winter sale idején?
Visszaolvastam, chrome sütikről találtam infót, hogy azokat érdemes lementeni, lementettem őket "C:\Users\név\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Local Storage" innen.
Van még valami, ami kellhet?
Előre is köszi :R
(ha a kliensre is van tipp, köszönettel veszem)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73190) bul07 válasza csaba951 (#73186) üzenetére


bul07
nagyúr

Látom elkezdet kirakni eladásra a kártyákat :)

Én ha pár centtel olcsóban elmennek az általad kirakott árnál már annak is örülni fogok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73191) eami válasza bul07 (#73190) üzenetére


eami
Topikgazda

hmm, azt hittem magasabb áron rakja ki őket :)

(#73192) Zamery válasza bul07 (#73190) üzenetére


Zamery
senior tag

Mi a tipp a max. árfolyamra?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#73193) csaba951 válasza bul07 (#73190) üzenetére


csaba951
veterán

lol Azért nagyon nem mindegy, hogy melyik kártya árfolyamát láttad! Blase, Clementine külön kategória! Még véletlenül se ezt lődd be eladási árnak a többi kártyára! Egyébként a Summer Sale-en előfordult árfolyam alá 2 centtel lőttem be a saját áraimat. Ha ebből még levonsz 2 centet, akkor szinte lehetetlennek tartom, hogy ne vigyék el a kártyákat.

#73191 eami
Azt gondolom a korábbi tapasztalatok alapján, hogy ennyiért biztosan elviszik őket. Ha mégsem, akkor 4-6 óra között még mindig lehet korrigálni.

Sajna nem tudtam elég kártyát venni. Most a foil kártyákkal próbálkozom. Jelenleg az összesnél az enyém a legjobb vételi ajánlat. Itt is 00:00-02:00 között várható a maximális árfolyam. De nagyon résen kell lenni, ezután folyamatosan esni fog az árfolyam. Mondjuk lesz is honnan! :)

#73192 Zamery
Éjfél után már egész jól be fogod tudni lőni a maximális árfolyamot te is! :)

(#73194) genndy válasza szami777 (#73189) üzenetére


genndy
addikt

Az egész Steam mappádat, mert a kliensre vonatkozóan abban is van cache (biztos megvan a külön könyvtára, talán Steam\appcache\ de én nem bonyolítom sose, mentődjön az egész játékokkal, cache-el, userdata-val, az a tuti).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73195) cskamacska válasza FollowTheORI (#73188) üzenetére


cskamacska
addikt

Ácsi, a 3 centes zsákokat visszavonták ám! Te még a yeti

előtt lőtted el boosterre, és szerencséd is volt, mert az olcsó kövekből drágább kártyákat kaptál, és még vissza is kaptad a pénzed. Az más kérdés, hogy egyesek a 30-100-??? ezer kibontott kövüket bekeverve a saját töréssel megtarthatták, de a zsákokat elszedték. Van egy gyanúm, hogy ezek a licitek a sackening utórangései miatt is ilyen magasak. Vagy egyszerűen az emberek tényleg ennyire dilisek. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73196) szami777 válasza genndy (#73194) üzenetére


szami777
addikt

Köszi szépen :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73197) TheProb


TheProb
veterán

Nem tud valaki esetleg olyan oldalt ahol meg lehet nézni hogy mit mennyi gem-mé lehet szétszedni?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73198) bladegery válasza cskamacska (#73195) üzenetére


bladegery
senior tag

sackening :O :C

gergely-szabo.com

(#73199) #79621120


#79621120
törölt tag

(#73200) cunnir válasza #79621120 (#73199) üzenetére


cunnir
tag

+1 :C :DDD

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.