Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#72751) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ti is kaptatok steames levelet?

sgergi: Nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#72752) #75376384


#75376384
törölt tag

ez a családi megosztás hogyan működik pontosan? miért láttam minden videóban, hogy adott számítógépen be kell jelentkezni két fiókkal is és nem elég csak "hozzáadni" a barátot valahol?
fel szeretnék jogosítani egy ismerőst, hogy játszhasson pár játékommal, de nem teljesen világos, hogy mi a teendő.

valaki megtenné, hogy leírja?
előre is köszi. :)

(#72751) -secret-: nem jött semmi

[ Szerkesztve ]

(#72753) -secret- válasza #75376384 (#72752) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#72754) ViharVadász válasza -secret- (#72753) üzenetére


ViharVadász
őstag

Azt hiszem ezt azért kaptad, mert elninjázhattál egy kódot, valaki más meg a kód beírása után ráment a "Fiók felderítése" gombra, így Te kaptad meg ezt az e-mailt. Remélem érthető amit akarok mondani.:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72755) bladegery válasza -secret- (#72753) üzenetére


bladegery
senior tag

Valaki kikukazta az egyik dobozos jatekod es most az accountodra palyazik, vagy valami hasonlo.
Bar azt irtak hogy ha nincs hozzaferese az emailedhez akkor bisztonsagban vagy,

BirkaZoli Lehet hogy az akkor, nem tudtam hogy ilyen is van.

NxAlex Ertjuk mirol beszelsz, de nem sok ertelme van ennek a ficsornek, lenne millio mas dolog amin javithatnanak, de nem ez..

Az 5-os bmw melle se kapod meg a 3-ast.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#72756) Kal-El válasza Niczo (#72747) üzenetére


Kal-El
senior tag

Játékkártyákból lehet kitűzőt kirakni és azt azt profil jobb felső sarkába lehet kitenni. Szerintem sok embernél láttál már ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#72757) -secret- válasza ViharVadász (#72754) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az lehet, hát van 457 játékom, nap mint nap szedek össze fórumról kódot. Lehet. Mailom meg ha feltörik akkor meg is érdemlik a steam accountot. :DDD

(#72758) maross válasza -secret- (#72751) üzenetére


maross
veterán

#72727

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72759) Samus válasza #75376384 (#72752) üzenetére


Samus
addikt

Családi megosztás, bár ezt bele kellene írni az összefoglalóba, mert mostanában elég sok az ilyen jellegű kérdés. Szóval.

A működése: a játékaid nagy részét megoszthatod bárkivel. Nem oszthatod meg azokat a játékokat, amelyek külső kliens meglétét követelik (Uplay, Origin), illetve van még pár megkötés, de ezek speciális esetek.

A barátod játszhat a játékaiddal, de nem szerezhet teljesítményeket, kártyákat. A mentett játékállásokat a rendszer külön kezeli.

Amíg a barátod játszik, Te nem játszhatsz EGYETLEN játékoddal sem, ezen kívül bármit csinálhatsz a kliensben. Viszont. A fiók tulajdonosa elsőbbséget élvez, vagyis amint elkezdesz bármivel játszani, barátod üzenetet kap, hogy ideje befejezni, erre kap x időt, utána a rendszer automatikusan bezárja a játékot.

Beállítás: először a saját accountoddal be kell lépni azon a gépen, amelyiken meg akarod osztani a játékokat.

Utána a kliensben Steam->Beállítások->Család->E számítógép engedélyezése, majd hozzáadod azt a felhasználót, akivel meg szeretnéd osztani a könyvtárad. Kilépsz, visszajelentkezik az illető, akivel megosztottál, és ennyi.

Fontos, hogy ez csak erre az egy gépre lesz érvényes. Hiába van megosztva a könyvtárad Bélával a saját gépén, ha Ő az asszony gépén jelentkezik be a fiókjába, nem látja majd a Te játékaid.

Nem hülyeség, akárki akármit mond. Örüljetek, hogy egyáltalán van lehetőség erre. Van akinek hasznos. Ha neked nem, akkor nem Te vagy a célcsoport.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72760) -secret- válasza maross (#72758) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi, akkor holnap megyek a rendőrségre feljelentést tenni... :U

;]

(#72761) Anonymus X válasza sgergi (#72750) üzenetére


Anonymus X
tag

Csak a Steam support tudja megoldani a problémádat.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72762) genndy válasza Anonymus X (#72761) üzenetére


genndy
addikt

Nem, az sem. Világosan le van írva, hogy amit aktiváltál, az ott is marad. Nem teszik át máshová, nem vonnak össze accountokat. Felesleges supportoznia.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72763) Anonymus X válasza genndy (#72762) üzenetére


Anonymus X
tag

Azért egy próbát megér. Nem veszíthet vele semmit. Aztán lehet végül a családi megosztás marad, hogyha az UT3 esetén engedélyezve van.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72764) #75376384 válasza Samus (#72759) üzenetére


#75376384
törölt tag

köszi a segítséget. :)

szerintem is felettébb hasznos funkció. bár ezt a "lépj be az fiókommal nálad" dolgot nem értem miért tették bele. más módon is megoldhatták volna szvsz.

(#72765) Land


Land
veterán

Megy nektek a Steam? Telepíteném fel a Black Opsot és a Steam Update nem lehetséges jelenleg, így a telepítésem is megreked.

"Steam is temporarily unavailable, please try later"

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#72766) -secret- válasza Land (#72765) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Online van.

(#72767) Samus válasza Land (#72765) üzenetére


Samus
addikt

Nálam is oké, és a SteamStat szerint is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72768) Land válasza Samus (#72767) üzenetére


Land
veterán

Töröltem a 2010-es játék DVD-ről telepített Steamet és felteszem netről. Szerintem megoldja...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#72769) Csapoati válasza Land (#72768) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Őőőő, automatikusan frissül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72770) Land válasza Csapoati (#72769) üzenetére


Land
veterán

Megoldotta.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#72771) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Tudja valaki,mi lesz a karacsonyi akcioban? :B

(#72772) ViharVadász válasza MegalodonS (#72771) üzenetére


ViharVadász
őstag

Sok-sok akció.:) Gondolom pontosat még nem tudni.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72773) -secret- válasza MegalodonS (#72771) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Minden. :)

(#72774) MegalodonS válasza ViharVadász (#72772) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kivancsi lennek ra ,mert tavaly lecsusztam 1-2 jo vetelrol :( Miert nem kezdodott meg el :N

(#72773) -secret

Minden?! de minimum,75% kedvezmenyre is gondoltal,ugye? :))

(#72775) -secret- válasza MegalodonS (#72774) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Talán a The Crew érdekelni fog, más nem hiszem, esetleg a FC4, de 6000+-t azért nem adok. Lesz még ingyen. :DDD

(#72776) Agyzuzo válasza MegalodonS (#72771) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Leárazások és valószínű kártyák szokás szerint.
Remélem nem tételes játék-listát vársz %-okkal, mert tőlünk itt sajnos senki nem dolgozik a Valve-nál. De ha kitenné a listát akkor az lenne az utolsó munkanapja. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#72777) ViharVadász válasza MegalodonS (#72774) üzenetére


ViharVadász
őstag

Mi az a minimum 75%? Minimum 90% kell, hogy legyen! :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72778) MegalodonS válasza -secret- (#72775) üzenetére


MegalodonS
őstag

FC4 nem hiszem,hogy akcios lesz :(

(#72776) Agyzuzo

Pedig azt gondoltam,a PHSteam-topic,007 ugynoke,konkret listaval es Xtra bonuszokkal aljon elo,kizarolag nekunk :P Azert kerdezem,mert nem szeretnek lemaradni az akciorol,lehet valaki mar olvasott,vagy tud 1-2 info morzsat,de lehet meg korai az erdeklodesem :)

(#72779) gmx9


gmx9
aktív tag

Én hasonló ajánlatokat várok, mint az őszin, de villámakciókban még biztos kapnak pár százalék mínuszt egyesek.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#72780) maross válasza MegalodonS (#72778) üzenetére


maross
veterán

kb minden akcios lesz, de nem hiszem hogy sokat segit ha kap -33%-ot, es megvehetjuk 39.99 euroert. Amirol lemaradtal, az biztos hogy lesz megint akcioban. -75%-ot meg kap vagy ezer jatek, ne vard hogy elkezdjék sorolni, keress egy oldalt ahol megnezheted hogy mi volt az eddigi legnagyobb steames akcio a jatekra amit szretnél, es szamolhatsz vele hogy megkapja.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72781) ayo válasza MegalodonS (#72778) üzenetére


ayo
addikt

nézd vissza mik voltak tavaly winter - summer - autumn sale-ben és kb megkapod a választ:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#72782) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Koszi mindenkinek a segitseget :R

Talaltam 1 erdekes oldalt,hatha hasznos lehet masoknak is :)

Top 5 Tricks for Steam Sales

(#72783) -secret- válasza MegalodonS (#72778) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

pedig 90%-nak örülnék.. ;]

(#72784) sgergi válasza -secret- (#72751) üzenetére


sgergi
veterán

Köszönöm.

(#72785) Amur válasza #75376384 (#72764) üzenetére


Amur
addikt

"szerintem is felettébb hasznos funkció. bár ezt a "lépj be az fiókommal nálad" dolgot nem értem miért tették bele. más módon is megoldhatták volna szvsz."

Azért rakták bele hogy a családi megosztás teljesüljön.
A szomszéd szobába még átmész aktiválni, de a szomszéd városba az általános iskolai volt ezeréve látott osztálytársadnak már nem fogod megtenni!
Akivel vagy olyan viszonyba hogy a lakásán a saját gépén megcsinálod, az náluk belefér a család fogalmába!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#72786) maross válasza Amur (#72785) üzenetére


maross
veterán

teamviewer es tarsai leteznek mar ezer eve :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72787) csaba951 válasza -secret- (#72775) üzenetére


csaba951
veterán

Far Cry 4
Assassin's Creed Unity
Ezek majd várhatóan megkapják a "menetrend" szerinti szokásos -25%-kat. Előző években legalábbis így volt. De még így is 44,99 €/db kerülnek majd. Szerintem nem sokan örülnek majd ilyen árnak innen a fórumból.

The CREW
Ez teljesen sötét ló! 0%-15%-25% egyaránt lehetséges rá. 49,99 €/42,49 €/37,49 € várható a százaléktól függően. Erre se nagyon fognak lecsapni a fórumtársak.

(#72788) ollie válasza maross (#72786) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, de akkor is az a célja, hogy a családoddal oszd meg, ne a haverokkal.

***

(#72789) -secret- válasza csaba951 (#72787) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Inkább veszek dobozost akkor 9000-ért. :U

(#72790) #75376384 válasza Amur (#72785) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ez azért igen erőteljesen a két véglet. Értem mit akarsz ebből kihozni, de nem hiszem, hogy szerinted nem bonyolult így ez a procedúra. Felesleges plusz figyelmet igényel, ha nem olyan emberrel csinálom, akinek a szomszéd szobában van a gépe. Azt pedig nem hiszem el, hogy csak ilyen tényleges "családokra" gondoltak a funkció kitalálásakor. Ez egy remek ötlet arra az esetre is, ha nem akarnának valamiből demot kiadni.
Almás példát nézve ott teljesen jól működik a családi funkció és még csak a másik jelszava se kell hozzá.
Persze itt lehetne jönni azzal, hogy így akkor egy feljogosított user bármennyi gépre letölthetné stbstb. Egy okos módszerrel szerintem ez is kikerülhető lenne.
Egy szónak is száz a vége, idővel tuti csiszolni fognak még rajta, mert a funkció szerintem felettébb hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#72791) Csapoati válasza #75376384 (#72790) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt pedig nem hiszem el, hogy csak ilyen tényleges "családokra" gondoltak a funkció kitalálásakor.

A funkcio neve Family Sharing, tehat pont erre gondoltak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72792) #75376384 válasza Csapoati (#72791) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nyilvánvalóan a családi pizzát is csak családoknak találták ki és nem azért kapta ezt a nevet, mert érthető és már e két szó hallatàn is tudod, hogy miről van szó. :)
Egyébként örvendetes, hogy sikerült a lényeget megragadni az írásomból. :D

(#72793) Farkas86 válasza #75376384 (#72792) üzenetére


Farkas86
senior tag

A steamen szó szerint le van írva hogy ezt a családtagoknak van kitalálva. :)

"Megosztod a számítógéped?
Mostantól megoszthatod a játékaidat is.

A Steam Családi Könyvtármegosztás lehetővé teszi a családtagoknak és vendégeiknek, hogy egymás játékaival játsszanak, saját Steam teljesítményeket érjenek el és saját játékbeli előrehaladásuk a Steam Felhőbe kerül mentésre. Ez mind megosztott számítógépek és felhasználók jóváhagyásával kapcsolható be."

[link]

(#72794) eami válasza Farkas86 (#72793) üzenetére


eami
Topikgazda

vendégek eddig is elérhették a játékaidat ha oda engedted a gépedhez, most sincs ez másképp csak a családtagok a saját gépeiken is hozzáférhetnek.

(#72795) pigster válasza eami (#72794) üzenetére


pigster
senior tag

A családtagjaim eddig is hozzáférhettek, mert ugye megmondtam / beírtam a jelszót "Családi megosztás" nélkül is. Szóval tényleg hasznos funkció.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#72796) Csapoati válasza pigster (#72795) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak igy nem kell ki-belepkedni a Steam fiokokbol. Valamint a csaladtagok azert jo esellyel surubben talalkoznak szemelyesen, meg ha kulon laknak is, mint a netes cimbik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72797) pigster válasza Csapoati (#72796) üzenetére


pigster
senior tag

Ki-belépkedni? Hú, de nagy megterhelés...
Netes cimbik? Nem érdekel, pont családi megosztásra akarnám használni, amire erdetileg is szánnák - miint már írta is valaki előttem.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#72798) Csapoati válasza pigster (#72797) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor mi a problema? Csaladtagnal egyszer beleptek a te fiokoddal es forditva, aztan kesz is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72799) SityiSXT válasza pigster (#72795) üzenetére


SityiSXT
őstag

És mi történt a mentett állásaiddal? Meg az acsijaiddal? No és a statisztikáid?
Van értelme a családi megosztásnak, márcsak a fentiek miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#72800) pigster válasza SityiSXT (#72799) üzenetére


pigster
senior tag

+Csapoatinak is

Mentéseim nem relevánsak, mert pont a fiókon lévő másik játékkal játszana egy családtag. Plusz azért rengeteg játékban lehet profilt létrehozni. Acsi? Hát az izgat a legkevésbé.
A probléma csupán az a "Családi megosztással", hogy az egész könyvtárat osztod meg, és addig te sem játszhatsz semmivel. Ha nem ez lenne, akkor lenne értelme.
Már régebben volt szó erről a témáról... pont olyan, mintha az igazi - könyvekből álló - "könyvtáradat" osztanád meg a családban, és amíg valaki abból egy adott könyvet olvas, addig senki más nem olvashat semmi mást. Vagy, ha esetleg mégis akarna, akkor aki éppen olvas, annak abba kellen hagyni az olvasást. Na, a jelenlegi ún. családi megosztás pont ilyen. Ami ugye a könyves példával párhuzamba állítva azért elég abszurd.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.