Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#73801) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Fura, hogy még mindig meglepődik valaki, ha sale alatt 7-8 között nem megy a Steam rendesen. :D Én előrelátó voltam, fél órája beléptem a kis játékomba, aztán nem hajt a tatár a szavazásnál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73802) chungee


chungee
addikt

Estét!

Ilyenkor mi van:F

Böngészőből meg nem tudok vásárolni :( [link]

[ Szerkesztve ]

(#73803) maross válasza chungee (#73802) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73804) feka007 válasza chungee (#73802) üzenetére


feka007
nagyúr

Ilyenkor cumi van :K

(#73805) Ghostface válasza Urguru (#73798) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ugyanez volt nálam is, aztán pár perc múlva megkaptam...

PSN: Nifty_Ghostface

(#73806) #65537792


#65537792
törölt tag

:D

True stroy.

[ Szerkesztve ]

(#73807) Urguru válasza Ghostface (#73805) üzenetére


Urguru
tag

Oksa köszi az infót.

(#73808) djculture


djculture
félisten

Ilyenkor jó hogy van origin meg uplay valamelyik csak működik mert ez a fos steam nem..

(#73809) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Az hagyján, hogy semmi érdemleges akció nincs szinte.

Amit én nézek, hogy Prison Architect még mindig Early Accessben van, de már 80%-ot kap. Jövőre már bundliban lesz. :/
És ez nem az a fajta Early Access, ami a kutyának sem kell...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73810) VGYke válasza #65537792 (#73783) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! De melyik verzióban?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#73811) #79621120 válasza VGYke (#73810) üzenetére


#79621120
törölt tag

Odaírta Csaba a kép alá .

Deluxe változat .

[ Szerkesztve ]

(#73812) VGYke válasza #79621120 (#73811) üzenetére


VGYke
addikt

Most indítom a vásárlását, ha nem lesz benne, sok sörrel tartozol! :R

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#73813) chungee válasza #79621120 (#73811) üzenetére


chungee
addikt

Alap változatban nincs magyar nyelv:F

[ Szerkesztve ]

(#73814) sagem válasza Hunbeast87 (#73809) üzenetére


sagem
addikt

igazából már volt bundliban, igaz a legnagyobb tierben, de akkor is ;)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73815) VGYke válasza VGYke (#73812) üzenetére


VGYke
addikt

:R Nem tartozol sörökkel.

Köszönök mindenkinek minden választ!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#73816) #79621120 válasza VGYke (#73815) üzenetére


#79621120
törölt tag

Csabának köszönd , ne nekem .

(#73817) djculture válasza Hunbeast87 (#73809) üzenetére


djculture
félisten

Nekem ha fizetnének se kellene egy gta1-es kinézetű börtön manager. Mobiltelóra talán jó szórakozás lenne ...

[ Szerkesztve ]

(#73818) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Úgy döntöttem kitakarítom a Steam könyvtárat, lévén hogy már évek óta mindig csak átmásolom és elindítom rendszer újratelepítések esetén, tehát uninstall volt, töröltem a mappát, majd install és update. Megmutattam neki a korábbi játékok könyvtárat, ami nem egyezik meg a telepítési mappával, rögtön fel is ismerte mind a 7 játékot, amit ott talált. Volt viszont a C meghajtón (SSD) is egy Games mappa, ahol mindig azokat a játékokat tartottam, amikkel aktuálisan gyakran játszom, de ezt nem engedi hozzáadni mint játékkönyvtár, miért?

Próbáltam úgy is, hogy az eredeti Games mappát átneveztem, létrehoztam egy új, üres Games mappát a C meghajtón, de ugyanez a hiba, van ötletetek?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#73819) sagem válasza djculture (#73817) üzenetére


sagem
addikt

ja, mert a manager játékoknak minimum úgy kell kinézniük mint a Witcher 3, úgy tényleg nagyon átláthatóak lennének, s persze nyilván a manager/stratégia részére fókuszálnának..blah..:)

Ez kb. olyan, mint amikor a Football manager sorozathoz odaírják a vérpistik, hogy szar a grafikája, meg mi az hogy nem tudja lejátszani a meccset?:D:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73820) djculture válasza sagem (#73819) üzenetére


djculture
félisten

Hát azért nézhetne is ki valahogy, foci manager is régen úgynézett ki hogy egy focis kép előtt pörögtek a feliratok és szövegesen irta le a meccset ma már akár a meccset is meglehet nézni 3d-be.

[ Szerkesztve ]

(#73821) wjbhbdux válasza A_ScHuLcZ (#73818) üzenetére


wjbhbdux
veterán

windows 8?

/s

(#73822) sagem válasza djculture (#73820) üzenetére


sagem
addikt

foci manager = Football manager, minden részében majd 400 órám van körülbelül, nekem nem mondd, biztosíthatlak hogy a "3d-s nézet" is lehetne mobilos játék is akár , mert elbírná egy mobil azt a grafikát..:)

A Fifa manager próbált meg jobban a külsőségekre rámenni: az lett az eredménye, hogy csődbe mentek, megszűnt a sorozat..a manager játékok kedvelői nem arra vágynak, hogy minden szép legyen, de csak rövid ideig jelentsen szórakozás a game, legalábbis szerintem :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73823) Anonymus X válasza A_ScHuLcZ (#73818) üzenetére


Anonymus X
tag

Megy letöltés közben? Amennyiben igen, állítsd le addig, amíg hozzáadod a mappát.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#73824) pigster


pigster
senior tag

Szerintem a Steam figyeli a kívánságlistákat :K , és direkt nem ad nagy kedvezményt arra, ami ott van. Bizony. :K
Flashback, Doorkickers, Ethan Carter 40%
Szégyen, ami most van. A nagy leárazások nagy része már Bundleveterán játék, ami akciózva is többre jön ki. A többire adnak 15%-ot, esetleg 30-40%. Plusz még az orosz helyzet is fokozódott. Direkt jól jött nekik, mert meg tudták magyarázni, hogy a rubel-árfolyam változás miatt kell a régiózár. Érdekes a forintárfolyam nem zavaró; ja persze, mert nem forintban számolják. Esetleg csinálhatták volna, hogy az oroszoknak is euróban vagy dollárban van az ár, de nem: nesztek: régiózár. :U

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#73825) maross válasza pigster (#73824) üzenetére


maross
veterán

Nem hiszem hogy magyarazkodniuk kellene ha barmikor regiozarat tesznek ra :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73826) wjbhbdux válasza pigster (#73824) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A kedvezményeket minden játéknak a Steamen felelős kiadója állítja be. Megadnak egy alap kedvezmény %-ot és egy másikat arra az esetre ha kiválasztják flash/daily salere, de nincs ráhatásuk, hogy oda kerül-e a játékuk, ebben a Valve dönt.

/s

(#73827) ollie válasza A_ScHuLcZ (#73818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Indítsd adminként a steamet, és úgy próbáld hozzáadni.

***

(#73828) djculture


djculture
félisten

Hát ez vicc most a raktár döglött meg, hol előjön hol csak homokórázik

[ Szerkesztve ]

(#73829) Samus


Samus
addikt

A GetGames eléggé megbízható hely? A "The Evil Within" nagyon jó áron van (mint Exploration Sale-ben volt Steam-en), simán kosárba is rakható.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73830) cskamacska válasza ChingChang (#73778) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert csere korlátozás is van minden vett játékon. És pont ezért, mivel a licit megnyerése effektíve vásárlásnak számít, a gőzfüggöny mögött rekedtek csere korlátozott, ÉS régiózárt játékot kaptak ugyanazért a gem mennyiségért, amiért te függetlent. :(

cyberwarfare:

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73831) djculture válasza Samus (#73829) üzenetére


djculture
félisten

Megbizható de ezen kioadó összes játéka le van régiózva... Ha nem jót adnak van egy dísz sorod amivel játszani nemfogsz

[ Szerkesztve ]

(#73832) A_ScHuLcZ válasza Anonymus X (#73823) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Ez volt a megoldás, köszönöm! :)

Egyébként win7, és adminként futott.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#73833) ChingChang válasza cskamacska (#73830) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Igen tudom, hogy van trade korlátozás, sajnos. Én azt hittem, hogy csak erről az 1 hetes korlátozásról van szó, elvileg nyeremény és nem vásárlás volt, de ezek szerint ruszki barátaink még igazi lockot is kaptak a nyereményeikre. Hát ez nem szép, de tényleg :(

(#73834) fuwiradis válasza pigster (#73824) üzenetére


fuwiradis
tag

valóban elég gyengék ezek a mínuszok. :) ráadásul most, hogy már az oroszok sem segítenek javítani az árakon, azt hiszem sok mindenkinek bejön a korábbi hörcsögmód. :DDD nekem biztos. :)

(#73835) Csapoati válasza fuwiradis (#73834) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor ez a sale olyan, mint a mostani tél: enyhe, gyengék a mínuszok is. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73836) eami válasza Csapoati (#73835) üzenetére


eami
Topikgazda

de csak azért hogy jusson egy kis ajró a gta v-re is :DDD

(#73837) bul07 válasza Csapoati (#73835) üzenetére


bul07
nagyúr

Dörgés villámlás az viszont van, olyat recssintett egy órája hogy még felültem
Nem lenne jó ha megismétlődne ami jó pár éve történt , karácsony szent este villám csapot az előttünk lévő oszlopba, mi egy tv-t meg egy videót vesztettünk(meg később kiderült hogy a bojler fűtőszála is végigrepedt ) , de környéken volt akinek a kazánja bánta

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73838) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Újabb Steam pluszegysor: Phoenix Force

http://www.splitplay.com/en/games/phoenix-force

1) Sign up for an account
2) Then click "Add to Library" green button at the right
3) Select Download and on the drop down would be your Steam key
4) Profit!

(#73839) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Hamár az Age of Empiresből és az Age of Mythologyból csináltak egy steames "felújított" verziót és most jön a Heroes 3 HD is, úgy örülnék ha ezt megtennék a nagyszerű LOTR Battle for Middle Earth (1 + 2 + Witch King) sorozattal is. Elég ha megkapja a widescreen és HD és a Steam támogatást - tudom van 1-2 mód, és volt egy online szerver indítási kísérlet is mióta az EA lezárta a saját szervereit, de nem igazán működnek
Bár sok esélyt nem látok rá mert EA Games, de azért biztos instant buy lenne

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#73840) Csapoati válasza phenomHUN (#73838) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálam halott az oldal.

bul07: Az igen...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73841) nepszter1


nepszter1
addikt

Ez micsoda ? Note: Items purchased for Team Fortress 2 either in-game or on the Steam Community Market will not be tradable or marketable for one week after purchase. We are making this change to combat fraud and scams, and to help maintain a safe and healthy item economy within Team Fortress 2.

csak azért mert töltöttem fel pénzt walletra ? és tradelni akarok ? felháborító sose scameltem sose csaltam ................. :W :W :W :W :W :W

Valahogy ezt nem lehet kikerülni ?

[ Szerkesztve ]

(#73842) Csapoati válasza nepszter1 (#73841) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennek semmi koze a feltoltesedhez, mar a mult het ota igy megy a dolog.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73843) csaba951


csaba951
veterán

2014 Holiday Sale
avagy
Amikor a gőzmozdony kisiklott

Érdekes lenne tudni, hogyan alakult a Holiday Sale bevétele/nyeresége a Summer Sale-hez képest. Én magam hatalmasat buktam azon, hogy az ünnepi kártyákra a nyáron tapasztalt kereslet 1/3-a volt csak meg, miközben a Steam szokásos látogatószáma bőven megvolt (6,8 millió bejelentkezett user a csúcsidőszakban). Ez nagyon látványosan azt mutatja, hogy a Steam valamiért nem tudta aktiválni/mozgósítani a játékosokat a kártyás játékra.

Egyedülálló módon most történt meg először az, hogy az ünnepi kártyák nem uralják a Market fő oldalát. A kártyák ára pedig -időarányosan- rekordmélységre esett. Még csak hasonlóra se volt korábban példa. Korábban még közvetlenül a lejártuk előtti 10 percben is magasabb árfolyamon kereskedtek velük.

Na, ezért lenne érdekes tudni a forgalom alakulását. Vajon az is a korábbi Holiday Sale forgalmak 33%-50%-a csupán? Ha így van, az egy példa nélküli visszajelzés arra, hogy a játékosok mennyire ellenzik a bevezetett, bejelentett változásokat.

Ez azt jelentené, hogy a Steam többé nem azt kínálja a vevőinek, amit azok elvárnak tőle. Nincs meg többé a Steam-be vetett bizalom. Pedig ez a Steam üzleti modelljének (egyik) fontos alapja. És ez bizony hatalmas baj a Steam szempontjából, mert hosszú távon a Steam bukásához vezethet.

Ráadásul a rossz híreknek még nincs vége. Sokakban még mindig nem tudatosult, hogy januártól a vevő országának megfelelő ÁFÁ-val lehet csak vásárolni. Tehát a Steam és a vevők még jobban eltávolodnak majd egymástól.

Szerintem történelmi pillanatoknak vagyunk most a tanúi! Egyértelműen lezárult a Steam kezdetének a vége. Amit látunk az már a vég kezdete.

(#73844) EmptyParadox válasza csaba951 (#73843) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Én nem akarok kötözködni, de nem lenne egyszerűbb élvezni a megvásárolt termékeket, és játszani velük?
Vagy Tesco-ba is a matricákért meg a hűtőmágnesekért járnak az emberek? No offense, csak szimplán nem értem ezt az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#73845) wjbhbdux válasza csaba951 (#73843) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egyszerűen csak nincs értelme ilyen kártyákat venni, ha 100XP kell akkor van olcsóbb set is, meg az egyetlen használható dolgot, az ünnepi profil háttérképet is olcsóbban meg lehet venni mind 1 db kártyát.

/s

(#73846) Csapoati válasza csaba951 (#73843) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Loooool! Szerinted a kartyak jutalekabol el a Valve? Az AFA-szabalyt meg nem ok hoztak meg.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73847) Bluerainbow válasza csaba951 (#73843) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Szia

Hirtelen 2 kérdésem lenne :

1 - ÁFA szabály , jelenleg hány százalék ÁFÁ-t számol a steam ?
2 - Azt irod , ez a vég kezdete...szerinted ez mit jelent ? Bedől idővel a steam ? És ha igen ,mi lesz a több millió játékossal és a megvásárolt (bérelt) játékokkal ?

Az én idei steam bukásom története.
Előrendeletem a The Crew-et augusztusban. Aztán meggondoltam magam , visszamondtam a rendelést , igy lett a fiókomon 65 €. Ugy gondoltam megpörgetem a pénzt kicsit , hát vettem 0,15 € áron 400 kártyát. A terv az volt,hogy amennyit nyerek az ügyön , játékokat veszek belőle a BlueGift-re. Aztán beütött a krakk , 0,09 € áron tudtam eladni. Buktam 24 €. Igy még a saját pénzem se jött vissza - nem hogy nyerjek a BlueGift-nek.
Ez volt az első és az utolsó ilyen próbálkozásom. Bele is buktam - ez van , már tultettem magam rajta. Jót akartam , nem sikerült. Nem először fordult elő (lásd BlueGift). Aki mer az veszit :P (rám igy érvényes ez a mondás).

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#73848) Agyzuzo válasza csaba951 (#73843) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szerintem ez csak a kártyázós hype korszaknak a végét jelenti. :) Egyszerűen több kreativitást vártak tőlük, közönyösen fogadta a nép hogy "ja kártyák... megint? ráadásul csak 1 szavazással? duh..."

A másik pedig a kínálat... érezhetően gyengébb, alig dobnak be húzó címeket, és a -75%-okat se mérik valami bőven. Ilyen szempontból amúgy még mindig a "széngyűjtős" karácsony volt a legjobb, azt azóta se tudták überelni, de úgy látszik nem is nagyon hajtanak rá. :)

A Steam gépezet ettől még nem áll meg, sőt, még bőven a növekedési szakaszban vannak, rengeteg új dolgot vezettek be az elmúlt időszakban (kártyák, SteamOS, zenelejátszó, Big Picture, stb). Amit én tippelek hogy előbb érik el a 10 milliós bejelentkezett user-t minit hogy hanyatlani kezdenének. :)

Tény hogy a régiózár és a kártyákra a kereslet-visszaesés nem jó dolog a tradereknek, de nem ez fogja meghatározni a steam bevételét. Amúgy ne félj, nem hülyék dolgoznak ott, valószínű elvégzik a megfelelő számításokat és levonják a következtetéseket, a Valve-nál nem Fideszesek dolgoznak... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#73849) wwenigma válasza Bluerainbow (#73847) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1 - luxemburgi 15%
2 - Senki sem tudja, feltevések vannak max.

Egyebkent jol latja, ha ellaposodik akkor könnyen borulhat a mostani fölénye...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73850) tomsolo válasza csaba951 (#73843) üzenetére


tomsolo
őstag

A drágakövezés lett volna shortra jó biznisz idén nem a kártya.

Mondjuk a sok nagytakarítás miatt elképzelhetőnek tartom, hogy néhány dolognak ezután felmegy az ára, a probléma az hogy nem nagyon van rá így kereslet. (Kit érdekel hogy ritka egy profil háttér, nem fog senki 2-3 eurót kiadni érte, ez igaz a húzósabb kártya árakra is.Esetleg a kraftolási bónuszokat fogják növelni, ha már nincs cserebere lehet hogy magasabb, jobb kuponokat fogsz érte kapni)

Az ÁFA meg kb minden online boltra igaz lesz, sztem éppen ezért nem fog semmit benyelni a steam (se) szóval ez ilyen széleskörű szopóság lesz 2015-ben.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.