Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) nalkas


nalkas
csendes tag

Szerintetek megéri mustang omegárol gammára majd gammárol avegerre upgradelni?

(#21402) Drenadar válasza nalkas (#21401) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ezt neked kell mérlegelni.

(#21403) GypsFulvus2 válasza nalkas (#21401) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ha nem érdekel a versenyzés, akkor igen. Bár az avenger nekem kis csalódás volt; az orrán lévő fegyvertől sokkal többet vártam. A méretéhez képest túl kicsi a sebzése és hamar elfogy belőle az ammo. Viszont a hajó jól tányítható. A mustang delta a beszámolók alapján ütősebb a harcban - persze bármit nerfelhetnek és balanszolhatnak még.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21404) Zuborka


Zuborka
csendes tag

Na kipróbáltam egér-billentyűzettel kombóval is, de az avengert még mindig nem tudom rendesen irányítani. Valami ötlet, vagy csak én vagyok tök béna?

(#21405) GypsFulvus2 válasza Zuborka (#21404) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Passzolom, én egér+bill-vel elég jól tudom irányítani. Érzékeny, agilis hajó. Talán próbáld lejebb venni az egér érzékenységét.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21406) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Az AMD fog még tervezni Omegához hasonlo kuponokat, azt pontosan viszont nem tudni hogy Omega kódok lesznek e vagy másik hajót fog adni.

(#21407) tkondor válasza GypsFulvus2 (#21403) üzenetére


tkondor
tag

igen, az Avenger alapfegyverei sajnos nagyon szánalmasak egy ilyen hajóhoz képest, egyedül szinte lehetetlen a vaandult kivinni, 500 töltény, plusz két bénító/vagy mi ami elég durván veszi az energiát....muszáj lesz venni valami rendesebb fegyvert a Voyager Storeban, ha versenyképes akarok lenni vele :/

Star Citizen nick: Horus

(#21408) GypsFulvus2 válasza tkondor (#21407) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Igen, én is erre a következtetésre jutottam. Van 17 K UEC-em, valami használhatót csak lehet belőle kapni. De még várok az új fegyverekre.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21409) mrfire válasza nalkas (#21401) üzenetére


mrfire
őstag

Nem biztos, hogy megéri. Korábban én is nagyon Avengert akartam, és az egyikből az is lett, de tényleg elég gyenge az orrfegyver. Inkább csak a PU-ban lesz némi haszna. Ellenben az Omega is jól használható dogfightban, nincs rakétája, de élmény vele repülni, és továbbra is versenyezhetsz vele.
De kipróbáltam a Deltát is. Én minden Omegát upgradelni vágyó helyében azt céloznám meg. Így, hogy van egy trainer Hornettem is elgondolkoztam rajta, hogy jó lenne egy Delta mellé. (Csak nem tudom mikor lesz kapható megint.)
Ezekkel a mustangokkal nagyon élvezetes repülni, mozgékonyak, mégis szépen kezelhetők, és a Deltának nagyon erős fegyverzete van. Épp most jöttem ki egy meccsből, a 12. körben hullottam ki végül, de Hornettel sem vittem tovább anno, sőt azzal csak nehezebb volt idáig eljutni vele.

[ Szerkesztve ]

(#21410) Volfram42 válasza mrfire (#21409) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jók az mustángok nagyon. Ahhoz képest, hogy kezdő hajó, szinte mindenben lekörözi az aurórát.
Remélem az omegára felpakoltad a delta tornyát.:)

Aki akar venni Voyager Store-ban. Az tartsa szem előtt, hogy az 1.1-ben jön az Arena Commander Credit. Ha játszol akkor kapod és vehetsz rajta fegyvereket. Persze nem maradnak meg a PU-ban, de legalább ingyen ki lehet próbálni őket. Csak játszani kell ami egy játéknál nem hátrány.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21411) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Fegyvert nem érdemes venni, az avangernél lesz egy kis változás, nemlehet tudni hogy ez milesz de lesz, láttam olyat aki avangerrel 18. körig eljutott ( ez az utolsó és 11 elit van kb) más hajoval soloba nemlehet eljutni mert a pajzsa és a páncélzata elég gyenge az avangerhez képest, az igaz hogy az avanger alap fegyverei elég rosszak ezért azokat érdemes lesz majd lecserélni, valamint azt se szabad elfelejteni hogy miután a retaliatort berakták a hangárba utána a következő az avanger variánsok lesznek ha jól emlékszem 3 féle lesz bár azt már elfelejtettem hogy kb mi az a három ( scout/explorer és versenyző asszem van benne)

[ Szerkesztve ]

(#21412) GypsFulvus2 válasza tigerwolfhun (#21411) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Annak idején kétszer vagy háromszor eljutottam a 18. körig, ahol a Baron von akárki jön, de az még hornettel volt. Amikor ki lehetett próbálni mindenkinek a hornetet, és a super hornetnek megfelelő fegyverzet volt rajta.
A fegyvereitől eltekintve én nagyjából elégedett vagyok az Avengerrel, viszonylag sokat elbíró, ügyes hajó. Akkor alighanem kivárom az Avenger variánsok megjelenését, és utána upgrade valamelyik változatra és/vagy fegyver upgrade. Addigra biztosan megjelennek már az új fegyverek is.

Volfram42: Mi fán terem ez az AC kredit? Ha a lelőtt ellenfelek után kapjuk, alighanem felkopik az állam. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21413) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nna ez a Delta tényleg jó kis cucc , így most már végképp meggyőzött hogy váltsak rá.
Viszont a raksikat nem tudtam előcsalogatni pedig az összes weapon grp meg missile is fel van bindelve. Az nálatok hogy müxik ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21414) mrfire válasza Szőrös  (#21413) üzenetére


mrfire
őstag

Simán a weapon groupok közé van besorolva. Működnie kéne nálad is.

(#21415) Volfram42 válasza Szőrös  (#21413) üzenetére


Volfram42
senior tag

Picik a rakéták nagyon és dumb fire. Szóval nincs lock. Nagyon gyorsak csak a kis becsapódását látod, ha talál. Menj be Free Flight-ba és lőjj rá valami kőre akkor látod. Viszont amíg nyomod addig lő, sorozatban.
Én előbb szedtem szét egy Vanduul-t vele. Szembe jött én meg kipróbáltam.
Most, hogy viszonylag sokat repkedek, már sokkal jobban megy és jövök rá a bajaimra is. A linearitás nagyon hiányzik és szerintem akad is. Nem néztem meg az FPS-t, de találtam sok parancsot amivel le lehet pakolni a grafikát, majd próbálgatom.

GypsFulvus2: Azt nem tudni miért fog járni. Annyit tudunk, hogy AC-ben lehet gyűjteni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21416) Szőrös  válasza Volfram42 (#21415) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm akkor lehet hogy működik nálam is csak nem vettem észre ? :D

Nekem is szokni kell az irányítást főleg propos repkedés után.
Viszont ezek a rohatt vanduul hajók baromi kicsit hitboxal rendelkeznek és még ha atomra lövöd akkor is hihetetlen mód pörög forog a kis mocsok.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21417) mrfire válasza Szőrös  (#21416) üzenetére


mrfire
őstag

Méretre pedig akkorák, mint egy Cutlass. :)) Néha eltalálod egy ilyen minirakétával, és akkor is túléli, de onnantól már kb. irányíthatatlanul sodródik.

(#21418) Volfram42 válasza Szőrös  (#21416) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen. Én is próbálok lopolni meg high jojo-t csinálni azt tök felesleges. Fura nagyon. A kis vanduul nyavajásokkal is pont ezt gondoltam én is. Úgy tudnak pörögni, hogy az valami elképesztő. Ettől függetlenül élvezem. Faja nagyon. Remélem hamar visszajön a privát meccs is és mehetünk csak egymással. Azért élő cimborákon jobb gyakorolni.:)

Érdekes, Redditről.: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21419) Volfram42 válasza Volfram42 (#21418) üzenetére


Volfram42
senior tag

Bocsi a dupláért, de közérdekű. Kémeim a siófoki TESCO-ban láttak egy utolsó Hotas-X-et.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21420) Zuborka


Zuborka
csendes tag

Nos túladtam az avengeren, és magtaláltam a számításomat a 325a-val :D

(#21421) Malibutomi válasza tkondor (#21400) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jobb is ha az NV nem támogatja, még olyan minőségi lenne mint az Assassins Creed-ek :DDD

(#21422) Diopapa válasza Zuborka (#21420) üzenetére


Diopapa
addikt

Biztos, hogy a 325a jobb választás?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21423) nalkas


nalkas
csendes tag

mennyi a minimum pénz ahoz hogy támogató legyek?

(#21424) Drenadar válasza Diopapa (#21422) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Luxus hajó csuzlival :-D

5usd kell hogy támogató legyél

Nekem nagyon bejön kár hogy nem túl hasznos jelenleg...

[ Szerkesztve ]

(#21425) mrfire válasza nalkas (#21423) üzenetére


mrfire
őstag

Nincs minimum, de a legolcsóbb cuccok 5 dolcsiba kerülnek. Vegyél valami upgradet, azt hiszem azt külön is be lehet olvasztani, és akkor az FPS modulra nem kell költened.

[ Szerkesztve ]

(#21426) Zuborka válasza Diopapa (#21422) üzenetére


Zuborka
csendes tag

Nem tudom h hosszabb távon az-e, de meg kell mondjam nagyon tetszik.Nem mellesleg eredetileg is olyat akartam volna, eddig nem csalódtam :D

(#21427) nalkas


nalkas
csendes tag

Hol tudok megadni bankkártya számot a fizetéshez?

(#21428) Drenadar válasza nalkas (#21427) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ha veszel valamit és végig viszed a vásárlást akkor majd látod.

(#21429) tkondor válasza tigerwolfhun (#21411) üzenetére


tkondor
tag

versenyző Avengert azt cseppet kétlem, túl széles, nem oly kecses, mint a 300 széria vagy a Mustangok, meglepne ha lenne verseny variánsa...én tippre felfezőt és katonai variánst mondanék....

Star Citizen nick: Horus

(#21430) Volfram42 válasza tkondor (#21429) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igazi rendőrvariánst akarok kék bütyökkel.:)

Ja elmaradtam egy AMD-s reakcióval. Szeritntem csak Lore, de komolyabb együttműködés esetén sem hinném, hogy az Nvidia hátrányt élvezne a támogatottságban ez miatt. Persze majd a jövő megmondja. Én csak tippelek.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21431) mrfire válasza tkondor (#21429) üzenetére


mrfire
őstag

Ha a 300-as sorozatban van versenyvariáns, akkor az Avengerből is nyugodtan készíthetnek. Szép áramvonalas hajó az, nem lesz univerzumromboló azzá tenni, de remélem veszik a fáradtságot és alakítanak a szerkezetén, mert ha megmarad a raktér, az olyan lenne, mintha az Omegába betették volna a Bétába került lakrészt mondjuk. Engem az is zavar, hogy a 350r-nek papíron 0 raktere van, belül meg ugyanúgy néz ki, mint a többi 300-as, vagyis a hely megmaradt... :U
De inkább legyen minél több versenyhajó, így nem fogok nagyon panaszkodni, ha csak skint változtatnak most is. Azért remélem később erre is lesz idejük, szerintem fontos lenne. Az Omegánál megoldották, így remélem tartják magukat ehhez a vonalhoz.

(#21430) Volfram42
Jelenleg nincs mit kikövetkeztetni ebből. Teljesen más üzlet az AMD kártyák felé építeni a játékot, mint az, hogy csináltak egy kis reklámot, meg eladtak pár kupont.
(CR kommunikációjából meg azt lehet sejteni, hogy nvidia karik vannak a gépében.)

[ Szerkesztve ]

(#21432) Volfram42 válasza mrfire (#21431) üzenetére


Volfram42
senior tag

Vagy, mint a mustangnál, hogy a közepére került egy hajtómű. itt is lehetne tenni egy akkorát ami pont belefér. Szép dragster lenne.
Minél több gyártónak van azonos kategóriájú járműve. Annál jobb. Érezteti a konkurencia jelenlétét, mert ugye az immersion a lényeg.

Ja AMD meg majd kiderül, mi lesz. Ebben a formában engem egyáltalán nem zavar.

Poén, hogy felváltva frissítjük a hsz-ünket. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21433) Drenadar válasza Volfram42 (#21432) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Connienak is lehetne egy versenytársa

(#21434) mrfire válasza Drenadar (#21433) üzenetére


mrfire
őstag

Simán! :C

Bár CR leszögezte, hogy nagyobb rendszerközi versenyekhez nem conniet képzeltek el, hanem Heraldot. Mi azért rendezhetünk magunk közt a nagyobb hajók kategóriájában egy egyéni futamot. :D

[ Szerkesztve ]

(#21435) Volfram42 válasza mrfire (#21434) üzenetére


Volfram42
senior tag

Már magam előtt látom amikor valamelyikünk éppen magyarázkodik a klánnak, hogy hogyan is húzta meg azt a frissen szerzett javellin-t. Aztán meg büntetésből kaparhatjuk le az aljáról a sok kis hajót, mint manapság a tengeri makkot.:P

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21436) mrfire válasza Volfram42 (#21435) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, mert ott állt nyugodtan egy ugrópontnál, hogy sorra kerüljön, mikor mellé hajtott egy eszeveszett racer Reclaimer és elkezdte túráztatni a hajtóműveket. :D Nem hagyhatta, hogy szégyenben maradjon az org. :))

[ Szerkesztve ]

(#21437) Drenadar válasza mrfire (#21434) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nem úgy versenytárs te tök... Hanem connie alternatíva hasonló áron stb...

(#21438) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#21434) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Industrial Rally.

Orion, Starfarer, Reclaimer...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21439) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#21438) üzenetére


mrfire
őstag

Bányász és roncsmentő versenyeken már most gondolkodnak amúgy. :)

[ Szerkesztve ]

(#21440) Volfram42 válasza mrfire (#21439) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hohó. Oda megyek az Aurórámmal. Ott fogok flexelni egymagamban amikor megjelentek a Reclaimerekkel. Azt mivel cimbik vagyunk azt tudom, hazudni az idegeneknek, hogy mindet én termeltem ki. Ha nem, akkor nekiesek a sarokcsiszolómmal a nagy hajónak is.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21441) SkyS1gn válasza Volfram42 (#21440) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Megmondod hogy aszt köllött, azon gyakorútááá ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21442) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#21440) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak nehogy meghekkeljék a dokkolási parancssort, hogy az automata pilóta bevigye a gépet a roncszúzóba.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21443) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#21442) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az aurórámon? Kizárt. Úgy se lesz náluk abakusz meg lyukkártya. :)
Egyébként nagyon tetszik, hogy az aurórán már nem a szabvány HUD van. Hanem rendesen a paneleket kell nézni. Itt egy videó a további HUD lehetőségekről.: [link] / Redditről van. /

Edit: Most látom, hogy több videó is van ezen a fiókon. Mind friss. Meg is lesem őket.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21444) PenguinTea válasza tkondor (#21396) üzenetére


PenguinTea
csendes tag

Beleszerettem a Mustangba :Y

(#21445) Menthirist válasza Volfram42 (#21443) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezek egy nyílt napos srác videói?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21446) Volfram42 válasza Menthirist (#21445) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen. Már írta előre Redditre, hogy meg és alig várja. most meg gyorsan fel is tette.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21447) outsidernpc


outsidernpc
csendes tag

Találkozott már valamelyikőtök olyan problémával, hogy az accounton lévő hajóval gond nélkül lehet repkedni, de a mustang családból mindegyikre egy "torzszülött" duplafedelű duplatörzsű gép jön, 2 lézerrel, ide-oda ugráló textúrákkal, és beragadt strafe-el. Mustang nincs az accomon, és töröltem már párszor az USER mappát. Rakjam újra az egészet? :(((

Interrupter - Liberum Arbitrium

(#21448) tkondor


tkondor
tag

amúgy másnak is bugos?

pl. a Mustang Delta alap fegyverei nem működnek, csak ha az Omega fegyvereit teszem rá, ileltve a hangárban az Avenger rámpája is elég fura, nem illeszkedik bele a modellbe, hanem csak úgy lebeg....

Star Citizen nick: Horus

(#21449) outsidernpc válasza outsidernpc (#21447) üzenetére


outsidernpc
csendes tag

http://tinypic.com/view.php?pic=vr7wax&s=8#.VLvj_C65270

Interrupter - Liberum Arbitrium

(#21450) mrfire válasza outsidernpc (#21449) üzenetére


mrfire
őstag

Töröljétek másoljátok ki/nevezzétek át a "Star Citizen\CitizenClient\USER" mappát és (ha van) a "Documents\Star Citizen\CitizenClient\USER" mappát is.
Új hajó berakásakor előfordulnak ilyen bugok, ez megoldja általában.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.